Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
14. okt 2009

Idem babulky,zacnem chystat obcerstvenicko pre vyhladovanych germanov. U nas maju prve zastavenie a viem,aki pridu-KO. 😝 😀 Majte sa tu najkrajsie ako viete.Zajtra sa stavim az poobede,idem pridem Nove Zamky.(Tak si kupovala jedna madarka spiatocny listok do Novych Zamkov 😀 😀 😀 )

imis
14. okt 2009

Jaj zuzi,len cil vidim,ze si pisala.Jasne svatka-vybavena vec. 😉 😀 Mladi sa uz nejako dohodnu po case.Hlavne,ze my sme spokojne 😀 😀 😀

zuzu80
14. okt 2009

svatka a co chystas na brotzeit? bryndzove haluske?? 😀 😀 😀

svoradinka
14. okt 2009

Ahojte zienky 🙂

Konecene som sa sem dostala od nedele nam nesiel net 😠 😠 ☹ A este k tomu sa mi vybila baterka v aute takze auto mam nepojazdne ☹ a este k tomu ani muzicka nemam doma. ☹

Imis...fotky su nadherne

imis
14. okt 2009

No svori ahoj-co to mas za krusne chvile? Keby aspon muz bol doma. Ve dvou se to lepe tahne,co?
Zuzi,co si? Sak german aj machruvav pred rokom,ze on chce nase narodne jedla a potom sa spaciroval po ulici aby negrcal 😀 😀 😀 😀
Porobim jednoubky,nejake broty,kucheny(koláčen trochen) a nech idu na manu-maminka ich bude so svieckovicou vycakavat.

anjelikbambulka
14. okt 2009

Ahojte kočandy vrábelské,
ešte vás neodfúklo? My sme boli doobeda trošku na prechádzke, lebo Emmka, keď nie je vonku, je ako 100 čertov 😀 😀 😀 No a bola to teda poriadna divočina 🙂 😝 Dnes som volala aj s maminou, tak a na Orave už veselo sneží...

Dnes sme na obed servírovali k mrkve aj kalerábik a čuduj sa svete, malá to všetko spráskala... Som rada, že je chutí...

Čítala som, že ste sa bavili o svokrách... No ja asi patrím k tým šťastnejším, pretože mám super svokrovcov... No a čo sa týka vianočných darčekov? Už máme čo-to premyslené, našim aj svokrovcom ideme dať urobiť kalendár na ďalší rok s Emmkinými fotkami... A k tomu nejaké drobnosti... Malej už pomaličky kupujeme, najnovšie sme kúpili chodítko:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4636492

zuzu80
14. okt 2009

imis 😀 😀 😀 😀

zuzu80
14. okt 2009

anjelik, tak Emmuska ma dobry apetit 😉

Kalendar aj my kazdy rok nasim a svokrovcom davame a to im vzdy spravi najvacsiu radost 😉

svoradinka
14. okt 2009

imis mas pravdu ve dvou se to tahne lepsie....dnes som potreboval surne ist do Vrabel a tak sme isli na autobuse,ale riadna zima tam je,bolo by celkom aj fajn keby ten vetrisko nefukal. Aj na Liptove snezí.

retaux
14. okt 2009

No tak to by sme sa super dohodli. Mne sa zase páči Rony 😀 Také beťárske očká má, frajerský účes... 😵

svoradinka
14. okt 2009

baby a kde davate robit tie kalendare a co stoja.....to si sami navrhnete aj fotky date a spravia vam?

zabga88
14. okt 2009

no aj u nas hlasili snezenie na dnes. Včera som pozerala 🤐 . dnes sa mi zda ze je ešte chladnejsie ako včera ☹

retaux mala berie imunoglukán

retaux
14. okt 2009

Svoradinka: skús pozrieť stránku happyfoto. Tam majú teraz aj akciu na kalendáre 😉

retaux
14. okt 2009

Zabga: a odkedy ho berie?

zabga88
14. okt 2009

asi mesiac

retaux
14. okt 2009

Fíha, tak to je blbé, že jej to nezmizlo. Tak skús ešte tie kvasnice 😉

zabga88
14. okt 2009

a to ma normalne jest??? nepogrcká sa?

zuzu80
14. okt 2009

svoradka v happyfoto si stiahnes program na kalendar a tam je uz vsetko aj ciselniky aj pozadia...len vkladas fotky 😉

retaux
14. okt 2009

Normálne jej z toho kúsok, tak štvrť malej lyžičky daj spapať každý deň. Lucka sa nepogrckala, ale potom, keď to už nechcela jesť, tak som jej to zamiešala do jogurtu alebo jedla, aby to spapala. A dá sa robiť aj taká nátierka z toho, ale to som ja neskúšala.

svoradinka
14. okt 2009

dakujem baby,pozriem si to 😉

retaux
14. okt 2009

Drožďová nátierka
Recepty » Pomazánky
10.9.2006
Potrebujeme:

2 ks čerstvého droždia, 1 menšia cibuľa, 2 PL oleja, 2 vajcia, 1 dcl mlieka, štipka soli
Ako na to:

Na panvici rozpáľte olej, nadrobno nakrájanú cibuľu na ňom osmažte do zlatista. pridajte droždie a za stáleho miešania smažte, kým nie je hmota premiešaná a nezačne mať ružovkastú farbu. Potom prilejte mlieko a pridajte vajcia. Miešajte kým nátierka nezhustne, podľa chuti osoľte.

TIP: Nátierku môžete podávať teplú aj studenú.

svoradinka
14. okt 2009

luci ...taku natierkuu som este nejedla ale pocula som ze je vinikajuca,len ta vona ked sa robi nie je suprova 😝

fiona8
14. okt 2009

baby ta natierka patri k mojim oblubenym,ja tam davam este lyzicu horcice a cele surove vajicko a je mnaaaaaaaaaam....🙂 ale mozem ju robit len ked Ivko nie je doma🙂
Magdi malej Viki drzim velmi palce, nech ju nemusia operovat!!!
vy uz spominate Vianoce, nestraste dost mam tych Mikulasov a kolekcii len co vojdem do Lidla alebo Billy!!!☹

svoradinka
14. okt 2009

ahoj fion......ako sa mate a co malinky Jurko spinka dobre?

zabga....ja som ani nezaregistrovala ze si bola s malou na ocnom...tak aj ja prajem nech jej ten jacmen cim skor zmizne...... a co skolka uz ste tam boli?

dadadulka
autor
14. okt 2009

ahojte žienky 🙂

brrr vonku je riadna kosa, pokým si zas zvykneme po tom fajnom letku... už teraz čakám na jar 😎 😅
dnes som bola u zubárky, v čakárni som dlhšie sedela, než vo vnútri 😒 katastrooofen...
malý ešte hajá a dováram ´obedík´ alias večeru 😅
Vianoce, uf už si aj ja lámem hlávku čo komu, samozrejme mi to vyjde na last minute, ako každý rok...

zabga malej prajeme skoré uzdravko, nech očká poslúchajú 😉

tie kalendáre sa aj mne celkom pozdávajú, musím to okuki... dedkovci by boli vybavení 😉

fiona8
14. okt 2009

cau ADI
spinka pekne, zlatunky je 🙂 som s neho velmi stastna....a vy co ? ako sa mate? chlapci posluchaju?

zuzu80
15. okt 2009

dobre ranko, zenusky 🙂

pocasie cisto zimne, dnes som uz zimne bundy vytiahla zo skrine....som si myslela, ze sa pocko umudri ale nieeeeee 😠

retaux
15. okt 2009

Krásne slnkom zaliate, horúce ránečko prajem všetkým 😀

zuzu80
15. okt 2009

Luci hod presne suradnice, kde svitlo take rano a uz tam aj bezim 😀 😀

retaux
15. okt 2009

Niekde určite áno... Myslela som si, že ma budete upodozrievať, že som zmizla na lastminute do Egypta, ale to mne len takto zrána šibe 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre