Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabga88
6. nov 2009

Pekné ránko sa praje 🙂

retaux
6. nov 2009

Ahojte!
Veď jasné, že keby už sú tie dvojičky, tak sa s tým človek nejak zmieri, ale je to teda šok. A keď si spomeniem na svokru, čo si tá užila... Je to zaberák.

Ale na sone povedali, že je krpec len jeden 🙂

Domi: aj ja viem tak, že až do troch rokov sa nemá s predkožkou nič robiť 😨

Klaudi: my sme mali tiež tú deku a Lucka sa s tým dosť zabavila 🙂

imis
6. nov 2009

Joj,hviezdice,vonku zima ako v ruskom filme-brrrrrrrrrr.
Vcera som prisla domov 20:30 😔 ,este som stihla aj ordinácio okuki. Co si ten Michal neda furt pokoj a stucha do tej Lucii? hm hm hm A dalsia smrt pri cisarskom? To uz prehanaju trochen. Ved im tam pomaly cisarak nikto neprezije.Ja byt teraz tehula pred cisarskym,uz mam kyslikovu masku na sebe.
Klaudi,ty to ani nepozeraj,ani na tu Lauru vystresovanu,co dozicky prehadzuje a taniere preklada 😀 😀 😀

retaux
6. nov 2009

Ja som aj začala včera pozerať ordináciu, ale potom prišiel MM a pozerali sme hororokomédiu 😀 Tak som asi dobre urobila, že som to nedopozerala.

imis
6. nov 2009

Presne tak Luci,dobre si urobila 😉 Hororokomedia sa na november hodi 😀 😀 😀

zabinka
6. nov 2009

dobre ranko babulky! 🙂

veru imis, vonku zima ako na Sibiri - brrrrr!

No veru ordinacia uz aj mna zacina stvat, nejako to uz prehanaju. Ja som veru polovicu druhej casti prespala 😲 Potom prisiel mm, tak sme trochen pokecali a hajde do postielok.

imis
6. nov 2009

ahoj zabi! A ako dopadlo vcerajsie samostatne cestovanie busom? Maly bol hrdina?

zabinka
6. nov 2009

Ahoj imis! No nakoniec ho manzel priviezol autom, takze bus sa nekonal a ani moje infarktove stavy. Maly sa na to tesi a myslim, ze to zvladne v pohodke, len nie som si ista, ci to zvladnem ja! 😲 😉

imis
6. nov 2009

Zabi,vsetko raz musime preinfarktovat prvy krat-koliky,horucky,plac v skolke,nastup do skoly,prazdniny mimo domu..............
Este len budeme infarktovat,ked budu mat 16-17 😀 😀 😀

zuzu80
6. nov 2009

sia vrabelska mafia 😉

pocasie sa zas raz vydarilo 😠

zabinka
6. nov 2009

sia zuzu 😉

veru imis, aj ja si to hovorim, ze uz je dost velky a nemozem ho vecne chovat ako v bavlnke, ale my mamy sme uz raz take..... Co narobis?

ozaj baby, mali ste vcera to ministretko?

zuzu80
6. nov 2009

zabinka a uz si mala kafendo, ja idem zalievat 😉

Imis, tak stretko bolo vcera dobre? Ja som nakoniec cvicit nebola...svokrovci si zobrali vecer Elisku, lebo dnes je s nou svokra a tak sme si s manzelom vybehli do nitry zarandit 🙂

danielahamar
6. nov 2009

Ahojte, a kde to chodíte cvičeiť a čo hlavne? 😕 a náhodou sa nechystá niekto cvičiť vo vrábloch aj zumbu? 😉

dadadulka
autor
6. nov 2009

ahojček kočky 🙂

stručne:
ordinácia, scenáristom asi dochádza fantázia, mali by si dať mesiac pauzu 🙄
predkožka, pokým nie je problém, v žiadnom prípade NESŤAHOVAŤ, do 3 rokov 😉 krpec sa o to postará 😀
dvojky, trojky... najdôležitejšie je veru zdravíčko, ostatné sa nejako už premelie 😉
počko, november je taký stres-depkový, vziať sviečočky a zažať teplé plamienky lásky a pohody 😉

dadadulka
autor
6. nov 2009

😀 😀 spomínate, že sa staráme o drobcov, aby boli sťaby v mäkkej bavlnôčke, pridávam sa do klubu 😀
táto reklama je toho dôkazom, že na nich myslíme furtem furt, za každých okolností 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=uoZ8kB5XW0M
dadadulka
autor
6. nov 2009

inak ma celkom bavia tieto T-Mobile reklamy 😀 😀 Ahoooj Kikuš... 😀 😀 😀

imis
6. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 jaaaaaaaaj dada,ta reklama je silno dobra. Lenze vies ze je to fakt? Ze drsnak pred partiou a doma ten pudincek fakt z hrnca pri maminke vylizuje? 😀 😀 😀 😀 Sak aj nas to caka 😉
Teta svatovci,vy ste same prekvapko! Normalne ze rande? Jeeeeeeeeeeeej,davam precitat macinovi-uz aj preposielam do prace 😵
A cvicko si zrusila,ci Mata ta zastupila?
Dani,cvicime v rytme aerobiku a zuzky nasej. Pondelok 19:30 😠 stvrtok 20:00 v T 18. A co je to zumba? 😕 😕 😕

imis
6. nov 2009

Ahoj kikus pocuvam doma 60 krat denne od chalanov,ale na konci povedia:"Moj Mato! 😨 Sa mam niecoho bat? 😀 😀 😀

imis
6. nov 2009

Dada,no co? Nevies nic o susedoch novych? Budu sluzbu robit? Nechame to uz len na nich? 😀 😀 😀 😎

zuzu80
6. nov 2009

dadi ja som ti z tej kikus taka vedla...mi pride ako 12-rocna a ked si prdstavim, ze by mala ist s niekym do vane....brrr........to asi zato ze mam dceru...keby to zaspievali Elce, tak pokracovanie by bol vrabelsky masaker....matka zmasakrovala vianocnych spevakov a potom aj Mata 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
6. nov 2009
danielahamar
6. nov 2009

imis tu je niečo zo zumby, to je ďalší druh cvičenia 😉

https://www.youtube.com/watch?v=Vf0q6qtThF4

a koľko sa platí u zuzky? 🙂

zuzu80
6. nov 2009

dadu presne si trafila...totok je zumba a ze od decembra aj vo vrabloch!?

Imis, Mata to za mna zobrala, zlate to dievca 😉 🙂

dadadulka
autor
6. nov 2009

čo to nejde? 😕

zuzu80
6. nov 2009

charita u zuzky je celkom ale uplne celkom ze zdarma 😉

imis
6. nov 2009

No ty kokso,ze zumba vo Vrabloch? To chcem vidiet tych Vrabelcanov,co cvicia zumbu. To urcite len prindosi tam chodia. A kde sa cvici,v Prediumovi? 🙂
U zuzky sa plati straaaaaaaaaasne vela............................potu 😉

imis
6. nov 2009

Ahhhhhhhaaaaaaaa,od decembra 2009 este len bude zumba? Tak hybajme skusit baby,hm?

zuzu80
6. nov 2009

ja budem prva pred dverami stat 😉 🙂

danielahamar
6. nov 2009

a kde to bude? v prédium? potom daj vedieť presne, ja mám doma cd stiahnuté, ale samú ma to nebaví ☹ a je to fakt paráda 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre