Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danielahamar
6. nov 2009

no tak si to bola ty 😉 , ale keby si bez kočíka, tak ťa ani nespoznám 😲 ale krásna farba kočíka

no tej mojej sestre si teda dobre poradila 😀

imis
6. nov 2009

No dani a to si zober,ze v lete zas inak vyzeram 😀 😀 😀 No,tazke je to takto na ulici 😎

danielahamar
6. nov 2009

no práveže, ja si ťa ináč nepamätám len s bruchom, tak som nevedela, či tá kočka - štíhla si ty 😉

imis
6. nov 2009

No,ta kocka plnostihla som ja 😉

imis
6. nov 2009

Baby,kuknite na hodinky! Este tu umyvka nie je 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

danielahamar
6. nov 2009

😖 to si si z kade objednala? z jednoty? 😕

imis
6. nov 2009

Ano dani. UZ JE TUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU 😉

marryaa
6. nov 2009

no dakujem imis.ale necham si ju.pretoze nezarabam a na novu nemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!

imis
7. nov 2009

mary,ved to bol for. 😉 Alebo potom ju prebehnut pred kazdym oblecenim takym tym valcekom lepkavym,co zachytava spinky. Hm? 😅

retaux
7. nov 2009

Ahojte!
Prišla som takto verejne pochváliť našu Zuzku, zlatučkú 😵 😵 😵 😵 že sa jej chcelo ísť až k nám hore a doniesť mi CD. A to som otvorila dvere a ona už išla po posledných schodoch. Ja by som práve v tej dobe na medziposchodí medzi 1 a 2kou oddychovala 😀 Ešte raz ďakujeeeeeeeeeeem.

Imis: tak super, že ste sa dočkali. Tak dnes len špinte a špinte a potom umývajte a umývajte 😉 😀

Marryaa: ja ti teda v tomto neporadím 😅

A dnes ráno som mala dôvernú debatu s našou toaletou 😝 😝 😝 Chúďatko Lucka mi tu plakala celý čas, že "maminka, čo robíš, čo ti je?" Bála sa o mňa. 😝

retaux
7. nov 2009

A ešte som vám chcela zaželať krásny víkend všetkým 😉

marryaa
7. nov 2009

imis,ved ja viem,ze to bol for 😉
ved valcek mam,ale zakazdym?no mam ja pri dietati cas?radsej si obleciem inu bundu 😉 ale diky za radu!

imis
7. nov 2009

Luci,uz ked ste tak doverne debatovali,mala si jej povedat,ze uz sa s nou nebudes kamaratit 😀 pomalicky by uz aj suhlasit mohla. Malinka si to odtrpela s tebou-je to proste zena,ked takto suciti 🙂
Mary,no vidis,vyriesila si to najlepsie 😉
Aj ja vam zelam krasny vajkend.Sice pocasie na prd,ale hlavne ze je sobota,nie? 😵

retaux
7. nov 2009

Ani poriadne necítiť, že je sobota. Pre nás na "dovolenke" sú všetky dni rovnaké. MM je aj dnes v práci, takže taká nijaká sobota. A dnes nám majú prísť namontovať digitálne merače na teplo, tak dúfam, že aspoň ujovia majstri budú stáť za to 😀

dominka11
7. nov 2009

ahojte kočice 🙂 imis tak gratulacie, že ste sa konečne dočkali myčky 😉 aj naša slape teraz 😀 😀
marry - tak v tomto ti ani ja nepomožem, ale pripomenula si mi, že mam zaniest kabat do čistiarne 😵
luci, už by ti tie nevolnosti mohli prejst konečne, ved si už v 14tt. bože ale to letí, ešte len pred chvilou si nám oznámila, že si tehu 🙂

dominka11
7. nov 2009

a emmke všetko najlepšie k 5-tim mesiačikom 🙂

klauduska
8. nov 2009

Cahojte!!!

Tak nas idem vytiahnut na prvu stranu.....

Ako inak?Ja som este "cela",vcera sme boli gratulovat Imrichovcov,som sa riadne "nazrala".... 😕 az som zaspat nemohla..... 😒 Nuz,co sa zabijem,ked mi zacalo teraz posledne 2 tyzdne chutit tak ako ma???? 😀 😀 😀
Uz ma ale pomaly v posteli boli kazde prevratenie a tak sa mi zle nejak spava.....snad uz nie dlho...

A Vy co dnes varite?Ja mam od vcera,nejako sme malo pojedli alebo som vela navarila??? 😨

zabga88
8. nov 2009

Ahoj klauduska 🙂

uz to o chvilu budes mat za sebou a pri sebe krasne babenko. aj ja som bola posledne tyzdne ttaka všelijaka.
ja dovaram poslednu knedlu a robila som polievocku a teraz ma caka taaaaaaakaaaaaaaa kooooopaaaa riadu 😠

klauduska
8. nov 2009

ahoj zabga....

ano,ano,uz o chvilu.....ja viem a aj sa strasne tesim,aj sa bojim....su to take zmiesane pocity,ale to ma asi kazdy prvorodicka,nie???

takze knedle dnes budu?S riadom ani nevrav,aj ja som teraz doumyvala.....zeby sme to poslali postou k imis nech trenujeje tu jej kamosku??? 😀 😀 😀

zabga88
8. nov 2009

zmiesane pocity su uplne normalne podla mna 😉

ja riad umyvam z prestavkami bo mala stale nieco chce. rano ma ist do skolky ale uz teraz protestuje 😢 ked ja som taka slaba matka ze ked place ja som strasne na makko ☹

no ze by nam imis pomohla z riadmy??

klauduska
8. nov 2009

zabga....tak Tvoja mala je ako moj synovec.Aj ten ma stale problemy chodit do skolky,ma 4 rocky,ale akosi sa mu tam nechce chodit,vzdy rano s placom....Sestra sa mu vzdy snazi vysvetlit,ze ona musi ist do robotky,aby mali korunky na papanie a na byvanie....trosku to pomoze,ale ritual sa kazde rano opakuje..... 😒
A verim tomu,ze kazda matka je svojim spobom na makko zo svojich ratolesti,len to netreba prehanat.... 😉 lebo sa nam to vypomsti a nakoniec na to doplatia same matky aj tak.....

Idem si uavrit cajik.... 😉

zabga88
8. nov 2009

aj vikinka pochopi ked jej poviem ze ja musim ist do rpace aby sme mali korunky a aby som jej za co mala kupit hracky co ona chce a ona mi na to povie tak ma nehaj u starkej a chod kludne do roboty. 🙂

klauduska
8. nov 2009

tie deti maju ale rozumu.... 🙂 😅

zabga88
8. nov 2009

to maju veru 🙂

dnes spinkala do pol 9 to sa nestava casto ale v noci velmi zle spala kazdu chvilu mrnkala.

dala by som si nieco sladke ale nic sa mi nechce piect 🙂

klauduska
8. nov 2009

tak to celkom dobre potiahla.....

ja mam na ranajky kolaciky......zeby som Ti nejaky dohodila???? 😀

A inak ako v praci,spokojna?

zabga88
8. nov 2009

no taky fajny kolacik by som si aj dala mozno sa dam aj prehovorit a chytim daky 😀

v praci v pohode len niekedy dlho a zimaaaaaaa strasne slabo sa tam kuri.
mame take kachle na plyn a v piatok hned rano mi dosla bomba tak moj veduci rano ešte spal a tak som cely den mrzla. isla mi tam para z ust 😖

klauduska
8. nov 2009

fuuu,tak to tam mas akesi divoke podmienky!To nie je bohvieco......Hlavne teraz,ked uz riadne prituhuje......Aby si nemala z toho este nejake zdravotne problemy...... 😒

zabga88
8. nov 2009

ved aj ja vravim a Juro ma hresi za to ze tam nemam robit, ze ved on predsa pracuje ☹

klauduska
8. nov 2009

ved hej,ale vieme,ze peniazky treba stale....Ale ak to nie je nevyhnutne(tie peniazky),tak to niekedy nestoji za to....treba si to zvazit.....aby si na to fakt nedoplatila.....
Ja som napr. taka zimomrava,ze ja by som v takychto podmienkach robit urcite nemohla......ja este aj doma mam stale studene ruky,nohy a nos......akorat teraz v tehu mi ja akosi "teplo".... 😀

zabga88
8. nov 2009

uvidime co bude, ale som rada ze aspon nieco som si nasla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre