Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
10. nov 2009

Zuzi,ak nas Fritzovci neodmietnu 😔 😀 😀 😀 budem rada takejto particke 😉
Dnes "sluzis" v Chrobakovi?

Luci,na co sa vam to vsetkym stalo? Preco prave dnes sa musi upratovat.Jaaaaaj baby no vidite! Uz mam vycitky!
Idem aspon pracku a umyvacku zapnut,nech umlcim svedomie 😀

retaux
10. nov 2009

Pozerali ste na prvej strane ten album "super kočík" 😀 Viem si predstaviť, aké by boli reči vo Vrábľoch, keby sa tu niekto s takým ukáže 😀 😀 😀

zuzu80
10. nov 2009

Imis, tak particka na ples, dohodnuta, uzavreta, uz len zhodit do siat a mozeme sa plesat 😀 😀 😀

Ano dnes sluzim 😉
Idem okuki kocik

imis
10. nov 2009

No ten kocik je GENIALNY! Keby mam jedno dieta,idem okamzite do toho.Nech sa malomestiakom trosku zdvihne tlak 😀 😀 😀 😀
Luci,poskulujes po nom? 😉

retaux
10. nov 2009

Čo už ja. Ja už nie, ja skôr budem asi zháňať niečo, na čom bude ochotná sa voziť Lucka, lebo ona ani za svet pešo 😠 Iné deti už aj zabudli, čo je kočík a ona sa stále vozí. Ale keď bude druhé mimi, tak niečo budem musieť vymyslieť, alebo ju dovtedy odučiť.

imis
10. nov 2009

Svatka,na ty co budes zhadzovat,listie? Ten spinning je uz na tebe riadne vidno.Postavicka jak lusk! 😉
Len Maruska,teda ja, by mohla trosku poobkrajovat z bôcikov 😀 Ale sak do februara to vybavime 🙂

retaux
10. nov 2009

Načo zhadzovať? Treba vybrať tie správne šaty, ktoré rafinovane skryjú nedostatky a klady zvýraznia 😀 Ja som síce také ešte nikdy nikde nevidela, ale...

zuzu80
10. nov 2009

juj kocik je ze silno praktikus...to by som nasadla na bicykel u nas na vystrkove a raz-dva som v centre mesta 😀 😀 😀 Na cyklo elastaciky by som nahodila suknicku, bluzocku a bola by som zas stylova mestska mamina na prechadzke s kocikom 😀 😀 😀 😀 😀
Ale taketo vychytavky, asi prestanem na tohto pejka modreho chodit, bo tehotenstvo tu uteka straaasne rychlo, kociky hyper,super moderne, orgazmus pri porode....no a potom neprilahnite manzela 😀 😀 😀 😀

retaux
10. nov 2009

Zuzu 😀 Vidím, že si už-už nalomená, tak šupito vypočítať plodné dni a plodiť a plodiť a plodiť 😀 😉

A ja sa idem pustiť do toho vysávania a utierania prachu. Tak práci česť 🙄 😝

imis
10. nov 2009

UPRATANE!

imis
10. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀

imis
10. nov 2009

Svatka,vydrz do plesu,nech nemas ranne nevolnosti vecer. Potom sa mozete do toho pustit. Takto o rok rodis a mozeme spacirovat po meste,hm? 😉

klauduska
10. nov 2009

Cafte babule!!!

Hlasim sa!!! 😉

Co Vy tu dnes preberate??,upratovanie-silne,presilne.....plodenie,zhadzovanie kileciek.... 😕 😕 😕 To bude pocit,ked ja zhodim toto melonove brusko.... 😉 😀 😀 😀

klauduska
10. nov 2009

domi...aj vy mate angelcare?A ktory,je ich viac typov...My mame AC300...dufam,ze budeme spokojnejsie spavat...... 😉

imis
10. nov 2009

Cau Klaudi,tak este si v domove?

Stretla som v meste Lucky. No co ste nakupili Lucky? A este aj zuzku anjelika aj s malou emmkou bambulkou.Zuzka je velmi sympaticke stvorenie,moze byt do partie 😀 😀 😀
Zhanala som taniere (vo Vrabloch!!!! 😕 ) No a tak som aj dopadla. Ak budete mat niekto v blizkej dobe cestu do ikei,dajte vediet babulky. Ja vam uz potom poviem co a ako 😉 😀

klauduska
10. nov 2009

imis...veru domka...tu je najlepsie... 😉 🙂

taniere?Ti je terza malo,ked nalozis do umyvacky zistis,ze nemas na co nakladat,cooo?A nic sa ti nepozdavalo alebo si ani nezohnala,ze kde....

My tak lahko do ikei asi nepojdeme... 😒

zuzu80
10. nov 2009

imis o dva tyzdne idem do Ikea 😉

klauduska
10. nov 2009

zuzu,ty si ale mas...... 😒

zuzu80
10. nov 2009

klaudi, neboj o chvilu si bez melonika, Filipko sa aklimatizuje na tomto svete.....nalozite ho do jeho super vozitka a mozte vyrazit smer svet...ak budes kojici matka, tak bufac, mas stale so sebou 😉 Si pamatam ako dnes, prvy nakup v Ba...som iba kojila, vsade kde sa dalo sadnut 😀 😀 😀 som bola ako opalena spoluobcianka z osady 😀 😀 😀

klauduska
10. nov 2009

hm,bodaj by si mala pravdu...rada by som sla do BA,aj nasich pozriet na Inchebu na Vianocne trhy,ale este si to vobec neviem predstavit ako budeme fungovat.... 😒
Takze mliecny bar stale so sebou-to je velka vyhoda.... 😉

retaux
10. nov 2009

Ahojte!
Imis: a to si tie taniere v jednote zháňala 😀 No ja som nahádzala do košíka asi tak 4 jogurty a utekaláááááááá k pokladni. Tam som zistila, že je otvorená len jedna a skoro som tam odpadla a tak som si čupla k vozíku a pomaly stála v rade. Ale keď som išla domov, nebolo mi všetko jedno. Pri každom strome som chcela grcať 😝 Dnes je nafigu deň. 🙄

Jáj, kojenie preberáte? Tak to som si veľmi užívala. Len mi je doteraz ľúto, že som tak málo Lucku kojila 😢 Ale ten pocit je neopísateľný aj keď tie bolesti boli niekedy také, že som až plakala pri kojení (ale len na začiatku).

dadadulka
autor
10. nov 2009

hotofka 😝

ufff taaak som sa napráskala, že asi prasknem... 😝 😅 😅

dadadulka
autor
10. nov 2009

luci, moooja, ešte ťa kvária nevoľnosti? heš, heš...

dadadulka
autor
10. nov 2009

partička sem, partička tam, plesy, róby, zhadzovanie kíl... 😲 😕 😕
som v správnej téme??? a môžeme sa s vami - alias smotánkou - my ako pospolitý ľud, bavkať? 😕 😀 😀

retaux
10. nov 2009

Dadu: veď čo my bruchane. Nás sa už nič netýka. 😀

dadadulka
autor
10. nov 2009

kojenie... ja som drobca kojila cca. 2 týždne 😔 😔 aj s krvavými bradavkami 😔
fčul cítim, že kozy furt pracujú 😀 😀 tak uvidíme... 😀

retaux
10. nov 2009

Moje pracovali aj vtedy aj teraz a teraz boliaaaaaaaaaaaa 😠 Ja som tiež s jednou aj krvavou kojila, ale zaťala som zuby. Ale potom na poradni, keď mala Lucka 3,5 mesiaca nič nepribrala vôbec, tak mi prikázala dokrmovať a tak som sa ešte mesiac trápila odsávaním, aby mala aspoň raz za deň moje a v noci som jej dávala moje a ostatné som prikrmovala. Dúfam, že teraz to bude lepšie.

Aj tebe ide tak pomaly kôň? 😠

dadadulka
autor
10. nov 2009

tiež 😠 čo s ním je??? 😒

imis
10. nov 2009

Veru luci aj v jednote som taniere zhanala.Ale jeden stoji 60 korun 😕 Tak nech si ich nechaju!
Cau dada a co dobre si varila?

klauduska
10. nov 2009

juuuj,to co je s tym konom,strasne pomaly mi ho nacitava!!!Na porazenie!!! 😠 😠 😠

Tak Vy babulky taketo problemy s kojenim.To je dnes uz normalne umenie a zazrak,ked niekto ma mliecko a dlho koji......Dufam,ze budem patrit medzi tie svetle vynimky a pojde nam to..... 😒

ja som dnes ako lemra,lemrava....az jeden suflik som upratala a tod vsio.... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre