Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
4. aug 2009

Mňaaaaaaaam. To mám rada aj ja, ale takú domácu. A už nosíš aj tehu gate, či len svoje pôvodné odopnuté? 😀 Ja som najskôr tak nosila. 😀

zabinka
4. aug 2009

retaux, samozrejme, ze som sa bala. Ale moj mm je skuseny a mal ich vsetkych istenych na lane. Takze aj keby sa niekto posmykol, tak sa zachyti na lane. A Martinko bol na tych velkych rebrikoch v sedacke. A musim povedat, ze chlapci boli velmi disciplinovani. Este na zaciatku sme si stanovili pravidla a cuduj sa svete, oni posluchli na prve slovo 😲 Ja sa v tomot smere stratsne spolieham na mm. Ved on v lese travi cele dni, tak vie, co a ako.

klauduska
4. aug 2009

dnes mam svoje povodne,ktore mi doobeda boli v poho aj zapnute,aj pri sedeni,ale akosi som vela zjedla a uz ma pri sedeni tlacia..... 😒 A inak nosim tehu gate a ine ostatne veci take na gumicku klasicke,len vacsie cisla.... 😉

zabinka
4. aug 2009

inak taku plnenu papriku by som si dala aj ja. Ale tiez radsej domacu. Uz dlhsie uvazujem, ze musim doma spravit. Mnam.,...

retaux
4. aug 2009

Zabinka: to som si všimla, že bol v sedačke. To je jediný spôsob, ktorý ma napadol ako vhodný. Šikovného mužíka máš teda. Môj by sa asi na to nedal nahovoriť s tromi deťmi 😀 Ale určite sú dôležité tie skúsenosti.

anjelikbambulka
4. aug 2009

no zabi, fotky sú úžasné... a klobúk dole pred tvojimi drobcami 🙂 😉 my keď sme boli v Slovenskom raji na dovolenke, mala som problém zdolať niektoré túry... a malí to zvládli... 🙂 🙂

o tej plnenej paprike ani nehovorte, ja ju mám tiež rada, ale mm ju MILUJE... jedol by ju od rána do večera 😀 😀 😀

klauduska
4. aug 2009

tak som Vam pekne chutky narobila.... 😀 Ale poviem Vam,ze tato chutila ako domaca.... 😉 😉 😉 velky rozdiel tam teda nebol.... 😉

anjelik...a co poraba Emmuska?Spinka?

anjelikbambulka
4. aug 2009

klaudi, pred chvíľkou sa zobudila a potom sa riadne "pototo", takže máme doba skvelú arómu 😀 😀 😀 o chvíľu jej dám papkať...

ozaj dievčatá, nemáte niektorá skúsenosti s maďarským nutrilonom?

klauduska
4. aug 2009

fuuu,tak tieto detske aromy vedia byt riadne intezivne,coo?Aspon mozes vyvetrat,ale v zime to ja budem mat horssie... 😒

retaux
4. aug 2009

Keď ste už načali kakaciu tému, tak musím pochváliť Lucku (dúfam, že to nezakríknem), že sa krásne začala pýtať a už druhý deň sme bez nehody. Plienku má už len na spanie. Ale poobede sa budí so suchou, tak už jej asi nebudem dávať. Iba v noci 🙂

zabinka
4. aug 2009

retaux super, Lucka je sikulka. 🙂

klauduska
4. aug 2009

luci...no supis!!!

synovec bude mat 4 roky a sestra mu na noc stale dava plienku... 😒 To sa mi zda uz dost rokov,nie?

zabinka
4. aug 2009

no klaudi, to uz je dost. A cez den sa pyta?

klauduska
4. aug 2009

to hej,uuuplne v pohode,ale cez noc....skusala aj bez plienky a vraj ma vsetko precikane.... 😒

zabinka
4. aug 2009

Ja neviem, ale citala som, ze ak to trva viac ako 4 roky, moze to byt aj choroba a treba navstivit lekara.
klaudi, preco sa zase rubali stromy v ZS Zaborskeho?

danielahamar
4. aug 2009

klaudi, nech mu nedáva piť po 18hod. a nech ho dávajú cikať dajme tomu, keď ide spať o 20hod. tak cikať o 22-23hod. a potom ešte 2hod., viem je to za ťažko vstať, ale ináč sa toho nezbavia, teda pokiaľ tam nie je iný háčik 😉

klauduska
4. aug 2009

zabi..to fakt????Ale to ked poviem segre,tak povie,ze je to blbost.....

myslis pri Skolskej ulici?Uz si zabudla na projekt??? 😉

anjelikbambulka
4. aug 2009

luci, no super 🙂 za chvíľočku už budete úplne bez plienky...

zabinka
4. aug 2009

klaudi nezabudla, ale hovorilo sa, ze najprv sa bude sadit a az potom rubat. Tak mi to nejak nesedi. Totiz viem si predstavit tie otazky na zaciatku sk. roka na rade rodicov ako ma budu bombardovat.

a k malemu, netreba robit hned paniku. S tym pitim pred spanim je to pravda. Ale my sme Radka v noci budili na cikanie a zostalo mu to doteraz, co tiez nie je vyhra. Takze ak to nie je nutne, takto by som to ja neriesila, ale ktovie, kazde dieta je ine. Mozno by to za pokus stalo. Mozno to chce len cas. Ale podla mna by sa tym sestra mala intenzivne zaoberat, predsa len 4 roky je dost.

klauduska
4. aug 2009

veru,je to dost.....teraz ma navyse ovcie kiahne,tak ho chcela nechat bez plienky,aby sa vyvetral,lebo to ma vraj na pipikovi a cely precikal.... 😒

ano,ved vysadene je,vsetko co sa dalo v ramci financnych moznosti,kedze peniazky na projekt nevysli,tak len z nasho rozpoctu....kriky su vysadene este na jesen dosadime stromy,budu lacnejsie a vyhodi sa zvysok urceny na vyrub.....snad sa mi podari nieco presadit,aby sa tam osadili este aj tie tabule kresliace apson a lavicky.... 😉

klauduska
4. aug 2009

nemisto tej nemotornej a hlupej steny na sidlisku uz deti mohli mat krajsi areal.... 😠 😠 😠

zabinka
4. aug 2009

klaudi diky, uz som v obraze. A co dodat k ostatnemu? Ved vieme ako to chodi. Vidim, ze sa nic nezmenilo. ☹ 😠

klauduska
4. aug 2009

veru lubka,nezmenilo a obavam sa,ze to bude len horsie...najvyssi cas odist na matersku..... 😀

tak ja sa lucim.....prajem pekny zvysok dnika.... 😉

zabinka
4. aug 2009

no ved sa zvolebnieva, nie? Aj my to tu citime.

Tak aj ja sa pomaly lucim, idem domkov a uvidime, mozno este potom aj na volejbal, ak nie je moc mokre ihrisko.

zuzu80
4. aug 2009

fuuu, baby dnes ste toho popisali 😕 , uz nestiham precitat, ale pred spanim si vas precitam, tak slubujem 😀 😀

idem ja pre Elisku a nejaku rychlu veceru ukuchtit a Himalajske kopce neozehleneho pradla este musime spolu so zehlickou zdolat 😒

tak krasny zvysok dna 😎 😎

dadadulka
autor
4. aug 2009

ahojte žienky 🙂 😉

tak u nás ešte family holiday 😎 😀 väčšinu času trávime doma, ale aj tak nám to rýchlo ubieha...
babule ja nemám žiadne črievko básnické, to len také ´veselé´ príhodičky susedské sú dobrou inšpiráciou 😀 😀
však imis 😀 😉 no zas som sa napchala melónom 😝 si pripadám fčul jak nafúknutá lopta 😅
ale bol fajnovučký, šťavnatučký mňam...

zabinka veľmo pekné fotečky máte 😉 jak som na ne mrkala, hneď virtuálna túra po raji sa uskutočnila 😎 😀

zuzu náš krpec preteká každý deň, ale nie s vetrom, lež svojich milujúcich rodičov po byte preháňa 😀 😀 😅

daniela dlho si sa neozvala, ako sa máš? a ty máš dve detičky?
tie náušnice rieš jednoznačne pod lekárskym dohľadom 😉

anjelik Vitaj v klube žien na MD 😀 to len malý dodatok k včerajšku, ako si o tom ´oddychu´písala 😀 😉

retaux to blahoželám Lucke k odplienkovávaniu 🙂 je to šikula malá 😉

klaudi neboj, po nástupe na MD ťa vôbec nebude tankovať, čo sa v práci udeje a čo nie 🙂 Vydržkaj 😉

fajne nám dnes pršká, bude sa dobre hajať 🙂 inak ja sa bojím búrky len v noci 😕 najmä hromov
a bleskov 😨 cez deň mi to nie je také hrôzostrašné 😅
no práve sme s mužíkom dokuki psycho thriler na mare 😕 dúfam, že sa mi nebudú snívať blbotiny...
oki, pomaly sa teda odgúľavam do postieľky tak dobrúúúúú... 🙂

retaux
5. aug 2009

Dobré ráno Vráble!
My sa dnes chystáme s Luckou do Nitry k sestre a ja aj na výpredaje nejaké 😅 Dúfam, že budú. A jasné, že nás ani veľký nákup v Hyperi neobíde.

Tak nepíšte veľa, nech zajtra nemusím dlho čítať 😀 😀

anjelikbambulka
5. aug 2009

dobré ránko, babuľky...
ešte spíte???? mňa emmuška zobudila o pol siedmej a nejak sa mi už nechce spať... ona si znova odfukuje 😀 😀
dnes to vyzerá na krajší deň ako včera, hádam zase nezačne pršať...

klauduska
5. aug 2009

Krasne ranko babule!!!

Tak ako?

luci...tak statsnu cestu a dobre nakupy,urcite vypredaje su a dost dobre,vsade maju reklamy,ze su az do 70%..... 😉

dadi...tak ty si takto zmenila rezim dovolenkovy,ze kona navstevujes pravidelne vecer???No pekne,ale aspon to,ze si na nas nezabudla a mrknes sem vzdy pred spanim.... 😉

klauduska
5. aug 2009

Inak...k vcerajsim Dominikinym meninkam......Vela zdravicka,staticka,lasocky,pohody,spokojnosti a nech Ti vsetko splni a manzel poslucha a JAkubko robi radost..... 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre