Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
7. máj 2010

no ja radsej uz odchadzam lebo mi dnes nejak nejde ktovie co si o mne myslite som ja ale hlupa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hambim sa ☹ nielen neviem pisat ale este ani citat neviem 😠 😒 ☹

svoradinka
7. máj 2010

prajem vam pekny vikend a nech sa na mile zucastni co najviac mamiciek,otcov,deti,starych rodicov............................................................................... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
8. máj 2010

ahojte kočky,

ja len tak narýchlo... som rada, že som vás videla, na míli bolo fakt super 😉 🙂 😉 🙂

fion, jurinko je nádherný... konečne som vás videla aj naživo 😉 😉 😉

dadadulka
autor
9. máj 2010

ahojte ženičky 🙂

MAMIČKY dnes majú sviatok, tak aj my vám chceme zapriať všetko Naj, hlavne zdravie, šťastie,
vždy úsmev na tvári a veselé iskierky v očkách vašich detičiek 🙂 🙂 🙂 😵 😵

dadadulka
autor
9. máj 2010

čo sa nás týka, je to trochu lepšie, pomaly si budujeme nejaký ten režim, malý je už chvalabohu OK,
akurát emka ešte soplí, tak len kvapkáme, striekame a odsávame... chúďatenko moje, ten malý noštek...
tak mi je jej už ľúto, že pri odsávaní plačeme obe, ach jaj 😔
Matúško si tiež pomaly zvyká, už malú aj chytí, pohladká, kradne jej dudle 😀 akurát musíme byť v strehu,
aby z pohladenia nevznikol výprask, neuvedomuje si svoju silu dotyku 😀 😅
ja už nekojím, zopakovala sa história, presne takto ´dlho´ som kojila aj malého 😒 mliečka menej a menej...
takže môj život sa momentálne točí len okolo plienok a fľaštičiek s mliečkom a cumlíkov 😀
o zábavu mám postarané, ale matúša chceme v lete bezpodmienečne odplienkovať, maminky, ktoré ste tým už
prešli, dajte osvedčené rady a triky a recepty 😅 dííík 😉
ozaj, som ostrihaná a chcem si aj farbu hodiť, kilá zhodiť, k svojim veciam sa vrátiť 😅 😀 snívajme... 😀 😀
oki, idem ešte zaľahnúť, kým je kľud... malá teraz papala, matúško je o chvíľu hore a opäť fičíme...

tak peknú mamičkovskú nedeľu prajeme papa... 🙂

klauduska
9. máj 2010

Ahojte!

Aj ja chcem popriat mamickam vsetko naj k dnesnemu sviatku,vela zdravicka,statsicka a lasocky pre vsetkych clenov rodiny a vela radosti a usmevu pre Vase deticky!

Velka pochvala patri mamickam-organizatorkam-Mila bola uzasna,ste super maminy! 😉

dadi...tak este soplite?Ale snad sa to uz zlepsuje,nie?Tak vela sil,nech Vam to uz coskoro prejde......A dufam,ze sa uz coskoro uvidime,uz pomaly ani neviem ako vyzeras.... 😕

Mimochodom: co tak dat si nejake stretko???Kedy hlasia pekne?

My ideme plavat o 9,45,tak sa tesiiim!

A fon...Ty si mi spominala,ze nejaka tvoja kamoska ci kto hlada podnajom.....Nam zrejme podnajomnici odidu,lebo idu kupovat byt a tak by byt bol relativne volny od 1.8.zatial to este nie je na 100%...ale ak by chcela.....mozeme dat potom vediet...
Inak sa priznam,ze ani neviem co robit....v tomto malom byte nam uz asi 2 mesiace vsetko lezie pod nohy.... 😠 nezmestime sa....a tak sme rozmyslali ci nezmenime plany a nepojdeme prerabat uz toto leto....tento 1-izbak by sme dali do prenajmu potom a neskor ho predali....neviem ani sama.... 😒 dilema... 😒

Tak peknu,rodinnu nedelu prajem... 😉

zuzu80
9. máj 2010

Ahojte maminky, prisla som Vam popriat vsetko dobre k sviatku. Hlavne nech ste aj nadalej take skvele, uzasne, nadherne, milujuce, obetave ale aj milovane, stastne a spokojne 🙂
Vo mne este stale doznievaju prijemne dojmy z vcerarajsej Mile. Bolo to proste uzasne od zaciatku az do konca 🙂

Dadi,tebe drzim palceky nech ste co najrychlejsie zdravi. A neboj o chvilu je z teba opat tip-top krasna mamina 😉

Klaudi, uzite si dnes na plavani 🙂

zabinka
9. máj 2010

Ahojte maminky!

Aj my prajeme vsetkym maminkam vsetko najlepsie, nech sme stale usmiate, stastne, milujuce a plne energie. 🙂

Normalne mi je luto, ze sme sa mile nezucastnili, aj som povodne chcela, ale v piatok sme boli na oslave u nasich no a oslava skoncila na pohotovosti. 😢 Nas Martinko si rozbil hlavinku a pusu, tak mame zopar stichov a kopu stresov za sebou. Ale vyzera, ze nakoniec bude vsetko v poriadku.

Dadi, vam prajem skore uzdravenie...

Klaudi, ako dopadlo plavanie? Daj vediet..... 🙂

svoradinka
9. máj 2010

Ahojte 🙂

Aj my sa pripajame a vsetkym mamickam prajeme vsetko najlepsie k dnesnemu sviatku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Aj nam sa na Mile velmi pacilo....no a predstavte si,ze ma odchytil kameraman s moderatorom no hroza aj rozpravat som zabudla 😖 😒 ☹ no hadam ma vystrihnu 😖

dadi.....prajeme skore uzdravenie 🙂

klaudi.....Filipkovi sa pacilo plavanie? 🙂

zabinka....no teda tak to musel byt riadny sk a stres.....prajeme vam rychle zahojenie 🙂

svoradinka
9. máj 2010

sk....sok 🙂

klauduska
10. máj 2010

Ahojte zienky!

zabi...preboha a co Martinko robil?Kolko stichov ma?

adi...tak z Teba medialna hviezda bude??? 😉

Filipkovi sa plavanie pacilo,aspon sa tak zda,lebo vobec neplackal,iba v sprche,ta nebude jeho kamaratka...ale v bazeniku super,sledoval,nahanal lopticky po bazene.... 😀
Ale vcera sme mali fofry vecer zasa,lebo sme boli na prechadzke,spinkal a zrazu z nicoho nic sa prebral a zacal grcat,plne usta,plny kocik...no az som sa zlakla,lebo takto vela nam negrckal ani pri alergii,ani refluxe......tak sme sli domov,umyla,prezliekla a za 15 minut zasa,cela postel,vsetko..... ☹
Dnes vyzera,ze dobre...aj nas napadlo ci sa nahodou nenapil vody z bazena,ale to tazko,to by som si asi vsimla....tak neviem..... 😒

Idem hodit foky z plavania na FB... 🙂

retaux
10. máj 2010

Ahojte!
Hlásim sa, že ešte držím pokope. 😉 V sobotu na míli bolo superne, presuperne 😵 Našťastie počasie detičkám a mamičkám prialo, tak všetko dobre dopadlo.

Zabinka: fíha, vy takto vážne? 😨 Pofúkaj za nás boľačku Martinkovi 😉 A čo vyvádzal, že sa mu také prihodilo?

Klaudi: my sme prvýkrát plakali aj v sprche aj v bazéne. Ale Lucka bola menšia, keď sme začali chodiť plávať. Dúfam, že dnes už bude Filipko fit 😉

dadadulka
autor
10. máj 2010

pekné ránko 🙂

ďakujeme babenky, dúfam, že už čoskoro budeme mať pokoj, lebo už je toho moc...
malá mi zas túto noc chrčkala od hlienov ☹ ja už nemôžem tú odsávačku ani vidieť... 😢
a matúš práve ručí v postieľke jak tur, ten si zas na nás vymyslel, že nám bude robiť cirkusy... no ´veselo´ máme...

idem, tiež prajeme maródikom skoré uzdravko a žienkam v práci úspešný štart do nového týždňa 🙂 😉

klauduska
10. máj 2010

luci...tak stale pokope?Mas krasne brusko.... 😉

dadi...moje,zlate malicke,tak este odsavate?Nejako dlho Vas to drzi..... 😒 A Matusko si uz zvyka ci ani nie?

retaux
10. máj 2010

Dadu: drž sa, moja. Ja sa toho tak bojím, že Lucka bude trucovať a ja nebudem vedieť, kam skôr skočiť. 😖 Aspoň, nech vám tá choroba rýchlo prejde 😉

Klaudi: ďakujem. (ja by som skôr povedala, že brušisko 😅 )

zabinka
10. máj 2010

dobre ranko!

tak ja uz v robote, deti poroznasane, Martinko dnes sluzi so starym ockom, tak som zvedava, ako sa budu mat. Ale od zajtra sa asi hodim na OCR s nim, nech stale niekam neputuje. A zle sa stane strasne rychlo. Chlapci (moji a este ich bratranec) sa nahanali po dvore a ako sa uz zmrakalo, tak Martinko si nevsimol drot, vrazil donho, ten ho odrazil naspat a spadol rovno na okraj betonovej dlazby. A uz to bolo. Vcera sme mu to uz odkryli, aby sme mu mohli umyt vlasky, este stale ich mal od krvi a ma 3 stichy. Ale doktor mu na pohotovosti normalne vyrezal kus koze z hlavicky. Ale maly bol hrdina, ani nezaplakal. A vcera uz nahodil prilbu na hlavu a fujazdil na bicykli - skoro som odpadla, ked som ho zbadala. Ten nas Martin ma veru tazko skusanu hlavu, uz 3x ju ma zasivanu. Uz na nas pomaly poslu socialku, ze sa onho poriadne nestarame. 😀 A nas Radko to tak prezival, ze som nevedela, koho skor zachranovat, ci Martinka alebo Radka.

Luci, ako vidim, male si v sobotu este nevytriasla 😀 Takze porod v priamom prenose sa nekonal 😀 Ale uz sa ti to riadne krati, uz to moze hocikedy prist. 😉

zuzu80
10. máj 2010

ahojte babulky, ja len na jeden kratky skok
Eliska vcera cely den vracala, vsetko co zjedla a vypila vyvratila. Normalne som ju nespoznavala, len si lezala, nekomunikovala s nami, nic ju nebavilo. Vecer som uz zufala volala Majke, ze ci mam ist na pohotovost. Majka moja opora poradila nech ideme a tak sme isli 😒 . Skoro po kazdej navsteve detskej pohotovosti by som sa chcela odstahovat do kulturnej vyspelej krajiny. Najskor nas doktorka zdrbala, ze naco sme prisli, ked uz 2 hodiny nevracala a ze vyzera dobre (pod ocami mala take cierne kruhy, ze stryko Festr bol slaby odvar), potom sa pytala co som jej dala tak som jej povedala, ze vodu a cierny caj a pred dvomi hodinami Kulisek, pri slove Kulisek ju skoro rozmetalo po ordinacii. Napisala nam atb penbene a poslala nas domov. A pri dverach nam povedala, ze pri zvracani sa detom podava coca-cola a pigi caj. Tak sme atb ani nevybrali a isli sme domov. Doma som sa z toho celeho dna a pristupu pozvracala ja a isli sme s Eli spat. Cela noc bola ok. Idem s nou teraz k nasej doktorke.

svoradinka
10. máj 2010

Ahojte 🙂

My sme tento tyzden este doma v piatok mame ist na kontrolu. A to pocasicko by sa uz mohlo trosku umudrit, vydrzat s detmi cely den to je fuska 😅

No veru ja a medialna hviezda to by neslo dokopy😉 ...ja som taky stresmen.

zuzu....prajeme vam skore uzdravenie...a co vam povedala vasa doktorka....ani ja nemusim pohotovost 😒

luci...veru krasne brusko mas 🙂

klauduska
10. máj 2010

zuz...tak aj Vy ste vracali?Co bol vcera vracaci den?Aj my sme boli na pohotovosti.....to sme mohli ist spolu.... 😕 ale nie,dufam,ze to nemate nic vazne.....nas tiez "zdrbala",ze pre take babatka je to zataz chodit plavat a na co tam chodime,nachyta choroby atd......no sranda.... 😒

imis
10. máj 2010

Jezisi Maria,ahojte!

Na co sa to tu deje baburence? Dni zdravotnictva a chorob sa slavia? Sak len vitazstvo nad fasizmom bolo 🙂
Veru,nie je nic horsie,ako chore,alebo zranene dieta-NIC. Ani vlastna bolest tak neboli,ako bolest dietata. Vcera som tu nebola,tak nam dnes vinsujem ku dnu matiek same zdrave deti.Ked su deti zdrave,klape vsetko tak ako ma. Nech robia neporiadok,trucuju,kricia,su spinavi....................len nech su zdravi 😉
Mila v sobotu bola ozaj pekna.Veeeeeeeeeeeeeeeeeelmi ma potesilo,ze Vrable tak pekne spolupracovali.Vrablami myslim maminy s detmi.Fakt,klobuk dolu. Odkedy tu byvam,tak davam prve velke plus zucastnenim,ako pekne sa zapajali,nefrflali.Vrable ozivaju baby!!!!!!!
Vcera sme boli na Ambrozyho dnoch v Arborete. Tiez velmi vydarena akcia-nadhera,kultura a zabava v jednom. A este nasa priorita-vyborne jedlo 😀 Takze plodny vikend za nami(dufam,ze nie doslova 😅 ) a pracovny tyzden pred nami 😒 😀 😀 😀 😀

imis
10. máj 2010

😉

imis
10. máj 2010

a moji rodicia

zabinka
10. máj 2010

jej imis, aj mm bol na Ambrozyho dnoch v piatok. Ale on asi na tom slavnostnom otvoreni. Ale aspon sa tam stretol so svojim skolitelom a dozvedel sa, ze 1.6. ho caka obhajoba. Tak nas cakaju perne 2 tyzdne. V arborete je teraz krasne, vsak?

Inak, vsetkym choruckym prajem skore uzdravenie. Tusim sa zas nieco rozmaha.

zabinka
10. máj 2010

imis, chlapci su super, perfis fotky. 🙂

klauduska
10. máj 2010

imis...vies na koho sa mi podoba Tvoj ocino?Na Karabinosa.... 😉 taky fesak.... 🙂 😉

zabinka
10. máj 2010

klaudi, ja som s Karabinosovym synom chodila na ZS do triedy. Ale otca si nepamatam 😅

imis
10. máj 2010

😀 Klaudi,aj ja som do ocina.Cim je starsi,tym lepsie vyzera 😀
Zabinka,ved som sa divila,ze vy taki prirodni ludkovia a reku,kde ste? 😕 a potom tu citam,ze uraz,stehy 😲 Ach jaj.Ja som sa v arborete dozvedela,ze tam je 80% zamestnancov,vratane rieditela z Mani 😀 😀 😀 Co sme premnozeni,ci co? 😨

imis
10. máj 2010

Karabinos je ten silno motivacny trener?

zabinka
10. máj 2010

hej, riaditel je z Mani? Vidis aki uspesni ludia vychadzaju z Mani? 😉 Riaditel bol spolu s mojim mm doktorandom, ale nejak rychlejsie stihol obhajit. Mm to nejak natahoval. 😠

zabinka
10. máj 2010

Tento rok sme zatial arboretum vynechali, ale co nie je , moze byt. Minuly rok sme boli na zahajeni Ambrozyho dni spolu s mm a tiez sme odtial utekali kvoli Martinkovi. Len si uz nepamatam, co mu bolo. Ale tusim ochorel a volali nam zo skolky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre