Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
27. aug 2009

lucka, zuzu mi kedysi posielala recept na potiahnutie torty, vraj si to robila aj ty... je tam nejaký pšeničný sirup, či čo... to čo je? kde to zoženiem?

dadadulka
autor
27. aug 2009

čafte babky žabky 🙂

fíha, tu sa ponúka, predáva, kupuje... 😀 ja nejako nestíhačka, plno robotky a najviac ma
drobec zamestnáva, lozí a bežká po byte s tým svojím auto-chodúľom jak ďábel 😀 😀 😵

aj u mňa môže byť štvrtkové stretko, kuki som do pracovného diára a hľa, voľno mám vtedy 😀

dadadulka
autor
27. aug 2009

zuzu ty sa dovtedy vylieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeč...!!! 🙂 😉

zabga88
27. aug 2009

9,5kg za 22€

retaux
27. aug 2009

Anjelik: ja nedávam pšeničný sirup. Ja som robila marcipán na potiahnutie podľa tohto receptu:
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3934

Prvýkrát sa mi moc nevydaril, ale druhýkrát bol perfektný. Super tvárny.

A ešte sú poťahové hmoty aj tu, ale z týchto som neskúšala ani jednu. Ale láka ma tá čokoládová.
http://www.zorka.estranky.cz/clanky/recepty/pot...

anjelikbambulka
27. aug 2009

oki, luci, vyskúšam 🙂

dominka11
27. aug 2009

ahoj dadu, ej volakto tu má 11 mesiacov, že? zachvilku bude oslava prevelika 🙂

retaux
27. aug 2009

Jéj, ani som si nevšimla. Tak želám Matúškovi krásne výmesačie 😉

dadadulka
autor
27. aug 2009

kočky ďakujeme 😉 jéééjdanenky, veru, o chvíľu máme birthday párty 🙂 ale to letííííí...

klauduska
27. aug 2009

Cafte zienky!!!
Ja dnes len narychlo,mam vela robotky akosi,aj kolegyna sa vratila z dovci a akosi nemame cas ani pokecat.... 😒 to ako zakon schvalnosti..ked tu nebola,tak dobre ze som sa nenudila a ked je tu.... 😠

dnes ani cvicit nemozem ist,lebo som dostala pracovnu ulohu zucastnit sa na jednej akcii od 17,00 do 20,00. 😠

dadadulka
autor
27. aug 2009

veď už ma aj lapá prípravná mánia, čo, kde, koľko, kedy... 😅
minule som v NR kúpila balóniky, také milé, žlté, usmievavé 🙂

dadadulka
autor
27. aug 2009

klaudi čaf a pekne pomaličky 😉

klauduska
27. aug 2009

dadi,ty uz pripravy na prvu velku oslavu????

dadadulka
autor
27. aug 2009

klaudi veruuu 😵 teším sa jak malá 😵 😵 😵

anjelikbambulka
27. aug 2009

aj my želáme Matúškovi krásne výmesačie 😉 😉 😉 Emmuška mu posiela velikánsku pusinku 🙂 🙂 🙂

zabga88
27. aug 2009

a aj my želáme matúškovi krásne výmesačie 🙂

klauduska
27. aug 2009

Tak pripajam congratulation....Matuskovi k 11 krasnym mesiacikom!!!A o mesiac sa bude oslavovat vo velkom!!!! 😉

zuzu80
27. aug 2009

ahojte zenusky 😉
aj ja sa pripajam k dlhemu zastupu gratulantov a Matuskovi zelam z dobreho to najlepsie a z pekneho to najkrajsie a k tomu vela zdravicka 🙂
Juj a prva narodeninova oslava 🙂 🙂 🙂 to bude velka paradicka

dakovala velmi pekne za zelania k skoremu navratu medzi zdravych.....ale uz mam naordinovane setrenie sa, atb a vitaminy, tak dufam ze do stretka budem zasa fit a hlavne s normalnym hlasom 😀 😀 😀

dadadulka
autor
27. aug 2009

babulky Matúško ďakujeeeee 🙂 🙂 😉

dadadulka
autor
27. aug 2009

a jéééje... aj Tobinko má dnes sviatok, tak fšiiicko NAJ k polrôčku 🙂 🙂 🙂

imis
28. aug 2009

Bre ranko vinsujem! Tak my uz po oslave 😀 😀 😀 Polrok za nami a dalsi perny pred nami. Aj prazdniny sa kratia. Dnes mame v big mani big opekacku-robi sa uz od nepamäti na konci prazdnin a zajtra je v Kmetove farfest.Je to super akcia-nieco ako den deti na dycke,len o kustik lepsie.Teda o kus 😉 Ale Ilko ma velmi nepotesil s pocasim. Tak uvidime,co z vajkendu nakoniec bude. zuzu a coze angina? To mas z toho sokoveho prechodu-realita-dovca-dovca-realita. Rychle sa uzdrav!

retaux
28. aug 2009

Ahojte!
Imis: tak si užite opekačku 😉 Ilko dnes povedal, že od obeda sa na západnom Slovensku bude vyjasňovať, takže možno zajtra už poobede pršať nebude. Ale zasa sa má ochladiť 😒

A ja dnes idem do NR aj s Luckou. Behneme aj na Klokočinský jarmok pozrieť. Dúfam, že všetko postíham, lebo som si toho veľa naplánovala, ale s Luckou sa nie vždy dá 😅 Navyše, keď ideme autobusom.

imis
28. aug 2009

Fiha luci,vylety busom su vzdy vzruso s detmi.

zuzu80
28. aug 2009

dobre rano, krasny den,

imis, tak riadna akcoska bude cez vikend, hlavne nech vam vyjde pocasicko a nech si deturence uziju. A samoska, ze aj ja zelam Tobinkovi vsetucko najlepsie k polovyrociu 😉

Lucky, tak dnes budete mat perny den.....tak si uzite....Lucke malinkej vela zazitkov a mamine okrem zazitkov aj pevne nervy 😉

idem popresadzat kvietky a dat im nejake vitaminiky a potom idem preorganizovat jednu skrinu.....zas bude manzel strateny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

imis
28. aug 2009

zuzu,ty sa mas LIECIT!!!!

zabga88
28. aug 2009

ahojte!!

čo to, čo to kde ste všetky??? dnes tu kavickujem sama? ☹

imis
28. aug 2009

Ahoj zabga,no konecne niekto! Neboj,nekavickujes sama,uz tu sedim dlhsi cas. Oddychujem.Gulala som slivkove gule a teraz mam gule za usami-uz ani dychat nevladzem,no nevem prestat. 😀

zabga88
28. aug 2009

ahoj imis! ja som do teraz knedliky robila a mala akurát zaspala tak mozem kludne poupratat a požehliť 😠 ale v tomto teple sa mi vobec nechce

klauduska
28. aug 2009

jeeej imis...supis,ten vyzera dobre a ma vsetko co aj ten od emitexu....a je aj lacnejsi.... 😉 😉 😉 dik,asi ho aj objedname....len mi z toho nie je jasne to zapisnanie v strede...to je na zips alebo na suchy zips???Nevies?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre