Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marek
28. aug 2009
dominka11
28. aug 2009

ahojte 🙂

klauduska
28. aug 2009

Tak teda baby,vy ste ste ale zlate!!! 😵 😵 😵 thanx 😉

anjelikbambulka
28. aug 2009

ahojte babule 🙂 domi, jakubko zaspinkal?

dominka11
28. aug 2009

ano, ale nie po ceste, až teraz doma v postielke 🙂

anjelikbambulka
28. aug 2009

mne emmka ešte nespinká, "rozpráva" si v postieľke 😉

dominka11
28. aug 2009

no ale ved ked neplače a je jej dobre. mne sa nič nechce, došla som taká spotená domov 😠

zabga88
28. aug 2009

tak ja som konecne postala od rána! fuh 😝 teraz sa mala preberá akurát som stihla všetko poupratovať 🙂 uz sa len osprchovat musim lebo com cela spotená! a vy co porábate? 🙂

retaux
28. aug 2009

Ahojte!
Tak dnes bolo neskutočné teploooooooooooooo 😝 Prišla som domov totálne zmordovaná. Lucka zaspala snáď do minuty ako som ju uložila 😀 Ale bolo fajn. Akurát do školy som sa nedostala. Inak som vybavila všetko, čo som chcela. 🙂

dominka11
28. aug 2009

luci, do akej školy si sa nedostala???

zuzi, nejako sme krpca môjho unavili, prekonal svoj rekord v spánku cez den - spal 3h. a to som mu už otvorila dvere, že nech sa pomaly prebudí 😀 😀

retaux
28. aug 2009

Chcela som sa dostať do budovy - na študijné oddelenie, ale cez prázdniny sa tam dá dostať len s kartou zamestnaneckou, takže tam budem musieť ísť ešte raz.

dominka11
28. aug 2009

ty chodíš na VS? či zle som pochopila? 😝 😠

retaux
28. aug 2009

Od pondelka tohto týždňa už nechodím. 😵 Teda ešte raz (alebo dvakrát) pôjdem.

zabga88
28. aug 2009

ahojteee! ešte nespite?? mne viki len treaz zaspala

dominka11
28. aug 2009

a kam si chodila? už si skončila?

retaux
28. aug 2009

Na UKF do NR.

dominka11
28. aug 2009

a ani si sa nám nepochválila 😉

retaux
28. aug 2009

Ani moc nebolo čím, vzhľadom na to, kedy som začala školu študovať a kedy som ju až dokončila 😀

retaux
28. aug 2009

vzhľadom k tomu 😝

dominka11
28. aug 2009

ale hádam to nebolo až také zlé 😀 a čo je z teba? aký odborník? 😀

retaux
28. aug 2009

Dokelu! Ani nepoviem, lebo mi už asi totálne šibe a práve som to dokázala. Vzhľadom je predložka s akuzatívom, takže to prvé bolo dobre 😀 😀 😀 Snáď ma ospravedlní to, že teraz sa mi to tak pletie v hlave, že už neviem čo píšem + pokročila nočná hodina + únava urobia svoje 😀

Odborník: slovenský jazyk a literatúra - filozofia.

dominka11
28. aug 2009

jaj, nad čím teraz premýšlaš, mne sa hodí aj k tomu aj na to 😝 😀 takže pani učitelka? a ako, dalo sa to zvladnut? ja neviem, či sa niekedy k výške dokopem.... 😠

retaux
28. aug 2009

Dalo sa to zvládnuť, len si treba vybrať správnu aprobáciu. Ja by som si teraz už vybrala niečo iné. Ale dalo sa. To sa ešte uvidí, či zo mňa pani učiteľka bude.

A už si idem ľahnúť, lebo sa mi rozmazávajú písmenká na monitore. 😝 Dobrú noc a pekný víkend všetkým.

dominka11
28. aug 2009

ok tak dobrú ja ešte bludim po face a robím tie blbe testy 😎

retaux
29. aug 2009

Dobré ráno, Vráble!

Ja nás len vrátim na prvú stranu, ak by niekto hľadal 🙂

Domi: dokedy si sa testovala? 😀 Ja som tiež dôchodca kauflanďák 😀 Budeme sa spolu mlátiť o jeden jogurt.

zabga88
29. aug 2009

ahojtee! čo porábate v tomto počasí??? my mame dnes šporrtový den a nemozeme ist ani na ihrisko v tomto lejaku ☹ A mala sa tak tesila ☹

zuzu80
29. aug 2009

ahojte zenusky 🙂

tak pocasie je dnes na pekne hnusne 🙄 ,

ja idem gulat, slivkove gule.....manzel si dnes rozkazal 😝

Luci tak jarmark bol vcera dobry?

Zabga, tak pocasie vam nevyslo, mozno poobede nebude liat a vybehnete trosku s Viki von......obujete gumaciky 😵

zabga88
29. aug 2009

ahoj zuzu! no tie slivkové gule by som si veru aj dala. nam ešte zostalo zo včera. som robila knedlíky 🙂

a to pocasie vyzera na cely den hnusné. uz treaz nam je dlho vo vnutri

dadadulka
autor
29. aug 2009

čauko žienky 🙂

vidím, že dnes nezaháľame ani jedna a s veľkým nasadením sme sa pustili do našich
obľúbených domácich činností 😀 super super, takže Práci česť a domácim zvlášť...! 😀
ja fčul oddychujem, práve som dokonala 😅 chlapi zalomili, tak mám vegeeeeet... 😎
inak neviem, ako u vás, ale my máme zaužívanú takú deľbu práce, že ženská časť - to akože ja -
vykonáva doma takmer fsjo, čiže zber, odber, produkt... a tá mužská časť - naši chlapi -
je potom straaaaašne unavená a musia zakotviť pod perinou, vraj oddýchnuť si... 😅 😕
síce teraz aj ja akože oddychujem, ale zároveň rozmýšľam, čo mám ešte porobiť 😝

no stačí, dosť bolo, už ma hlava bolí... 😝 oki, tak pekný víkend prajem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
29. aug 2009

ozaj, včera sme boli v NR a drobcovi sme kúpili už narodeninový darček, trojkolku 🙂
celý je z nej happy, sedí na nej jak päť peňazí 😀 no je to malý motorkárik 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre