Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
26. okt 2009

No babule a kdeze ste vy vsetky? JA ze idem citat,aj keksik som si pri vas doniesla a tu nikoho????????????????
No dobre,ako chcete.Tak ja sa idem tvarit 😀 ,lebo maci dnes konci nezvycajne o 14:00 😲 To tu uz dlho nebolo!
Tak sa "vidime" zajtra a ..........................................polepsite sa!

retaux
26. okt 2009

Ahojte!
Imis: takže na pôrodnej sále mám žiadať o umývačku 😀 Len som si nie istá, či si na ňu tam spomeniem 😀 A potom si už pre istotu nespomenie MM, že čo bolo na pôrodnej sále 😀
Sestra býva v NR. Sem-tam k nim zájdeme, ale skôr ona je každý víkend tu vo Vrábľoch 😀 Ale keď som chodila na výšku a mala som "okná" medzi hodinami, tak som sa k nej nasáčkovala aj každý deň 😅

zabga88
26. okt 2009

Ahojte babulky! hm taka umyvacka riadu by sa prave aj mne sikla 😀 kooopa riadu ma caka 😀

baby dnes vykradli tu pani na tržnici co vajcia predavala 😲

dominka11
26. okt 2009

ahojte babulky, no dnes ste sa moc nepredviedli, ani som nemala dokopy moc čo čítat 😉 ja som od včera s malým u našich, budem asi do stredy, dnes sme boli u mojej babky pozriet, potom som bola po 100rokoch s kamoškou na kave, sama bez malého - nezvyk velký.
vidím, že ste rozoberali umývačky. Nás ta naša se... stale svieti sol a je menšia ako tá čo sme mali, velke taniere môžme dat len dozadu 😠

dominka11
26. okt 2009

kuk na antidepresívne video 😉 http://lesk.cas.sk/clanok/83005/antidepresivne-...

zuzu80
27. okt 2009

dobre ranko 😉

nutne veci v kancli urobene, kava dopita a letim na skolenie....majte sa tu krasne, vecer sa snad zastavim a precitam co nove v nasom rodnom meste 😉

krasny den 😎

retaux
27. okt 2009

Dobré ráno! 😀
Dnes to vyzerá na celkom pekný jesenný deň 🙂

zabga88
27. okt 2009

Dobré ránko sa praje 🙂

mala ešte stale kasle tak ešte nesla do skolky ale ma doma ocinka tak je s nim uz druhy den! včera mi volala a hovori: maaaaaaaaamiiiiiiii mne je smutnoooooo. ocino si ma nevšííímaaaaaaa 😀

retaux
27. okt 2009

😀 typickí ocinkovia

zabga88
27. okt 2009

ani teraz ho neviem zobudit a najhorsie je ze jej musi dat lieky 😲
mala sa pekne hrá ale musi vstat kym odidem a ma uz len par minut 😠

zabinka
27. okt 2009

dobre ranko babenky!!

ja tiez len na skok. Dva dni som nebola v robote a teraz neviem, kde mi hlava stoji.

zuzu, kludne sa zastav pocas skolenia, treba mat aj cas na kavicku. Posielam Ti cislo tel. do IP. 😉

imis
27. okt 2009

Ranecko!

Domus,to video je uzasne. Ked to clovek vidi,aj chut na dalsie dieta by bola 😀 😀 😀 . Este by som ich chcela vidiet,ked vsetci naraz placu a su mrzuti 😀
Zabinka prosim ta,daj v tej velkej Nitre na tu nasu Zuzicku pozor a ked uz pojdete na kavu,tak nech sa aj poriadne naje. Babule,ved zuzicku nam vcera na aerobiku skoro vykotilo. Silne tempo nasadila,nemyslim pri cviceni,to bolo super,ale myslim celodenne. Zuzicka,OPATRUJ SA poriadne!!!
Ideme o chvilku s kamaratkou do MC,nech sa drobci vyjasia,len este musim obed spravit a 😠 umyt riad 😠
Kedy uz bude piaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatoooooooooooook?

svoradinka
27. okt 2009

Ahojte! 🙂

Vonku je krasne teplo az som sa spotila kym som prisla domov zo skolky. A zajtra sa ma vraj ochladit.

Imis.....a zajtra nepojdes do MC ja sa tam chystam zajtra doobedu.

imis
27. okt 2009

Svori,ved mozeme vybehnut. Aspon sa uz konecne spozname aj osobne 😉

svoradinka
27. okt 2009

Imis...aj ja by som ta rada spoznala osobne zatial na poznam len s videnia. Tak zajtra by som tam mala prist hned ako to otvoria, ked zanesiem Tomaska do skolky.

svoradinka
27. okt 2009

ta 🙂

imis
27. okt 2009

Svori a kde sa my vidime? ci len ty vidis mna? A ja teba nie? 😀 😀 😀

svoradinka
27. okt 2009

No ja vidim len teba aj v centre som ta videla ked bola burza a aj v meste,alebo s auta ked idem do skolky a aj na Dycke som ta videla. Podla kocika som ta spoznala lebo ste tu spominali kocik.

svoradinka
27. okt 2009

Ach boze mna treba znova poslat do skoly ked si precitam a vidim pravopisne chyby musim sa hanbit 😝 😖

imis
27. okt 2009

No svori,kukala som pod lupou tvoj album,ale okrem toho,ze si sumna baba mi to nic nehovori. Ved sa stretneme 😉 😀

svoradinka
27. okt 2009

To neva imis,ja som sa bala ta vzdy oslovit ja som taka nesmela zienka,ale ked ta uz uvidim tak ta oslovim,ale teraz mam uz dlhsie vlasy a cervene,takze vyzeram inac ako v albume.

svoradinka
27. okt 2009

Uz len teba nepoznam osobne a tu zuzku,ktora sem pisala a nejak sa odmlcala. Budem rada ked sa stretneme.

klauduska
27. okt 2009

ahojte zienky!!!

Tak co dnes porabate v takyto krasny,jesenny dnik???

imis...a co to so Zuzkou???Treba mat nad nou dohlad,nech viacej papa???Dufam,ze nic vazne a ze je OK.... 😉

ja som dnes uz aj postu obehla,trznicu,lidl,O2...a teraz varim...

imis
27. okt 2009

caute baburence,skoro sme spadlina druhu stranu. Ja som len teraz prisla zo spacirungu.Vsak MC bolo zatvorene 😠 ,tak sme sa motkali a presli sme cele Vrable.
Teraz idem po chalanov,potom strazim kamoske maleho,lebo ide na rodicko a ci verite,ci nie,17:15 mam poradu v skole 😀 😀 😀 😀
Takze sa "uvidime" zajtra.
No a este k tej zuzicke-Klaudi,ved co som ti ja vedela,ze ona taka vysilena prisla? Aj sa mi zdalo,ze ockami gula,ale som myslela,ze to nado mnou,no a pred koncom to prislo-zuzicka musela odist a potom sa vratila na vydychacku a hotovo. Uz dam na nu lepsi pozor 😉

danielahamar
27. okt 2009

Ahojte,

imis čo nové škôlke, lebo sme tam už týždeň neboli a vlastne aj tento sme doma, a na tej mest."porade" bolo čo, aj sa niečo vyriešilo? 😨

a ozaj babenky, videli ste film tuším sa to volá Denník Benjamina Buttona, alebo niečo také, hrá tam brat pitt, ak nie, tak si to kuknite 😉

dominka11
27. okt 2009

ahojte babulky, dnes tu bolo zasa nejako prázdno. Baby, aj by som s vami behla do MC, ked pojdete, len nie zajtra, lebo ešte nie som doma. Malý mi už spí, dúfam, že už potiahne do rána.taký bol už vyštaveny. a ja si pojdem pekne napustit vanu a prečítat v klude časopis 😎

maji a preco bolo MC zatvorene dnes?

svoradinka
27. okt 2009

Pekny vecer 😉

Imis...zajtra nepojdem do MC Matko mi vecer grckal a ma aj teplotu a tak asi pojdem zajtra k doktorovi. Ked tam pojdem dam vediet a aj tebe domi dam vediet a pojdes s nami. Ja chodim este s mojimi kamoskami susedkami.

imis
27. okt 2009

Veceeeeeeeeeer!
No domus,ani len netusim,preco bolo zatvorene MC.Asi.........................no fakt neviem.
Svori,skoda,uz sme si s Tobcom robili plany,ale s detmi je to tak.Este aj mne do rana moze jeden z troch ochoriet a je po planovani. Nevadi,ved sa mi zideme 😉
Dani,v skolke nic nove,vyzera to fajn s prackou. Zatial pracovna perie,ale uz dlho nebude,ale neboj,vyriesi sa to.

danielahamar
27. okt 2009

tak to je dobre, že sa to rieši, som rada,aby to nepostálo na nevedomosti rodičov 😉

dadadulka
autor
27. okt 2009

😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre