Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
12. nov 2009

Ano uz v marci bude mat tri rocky a tak si posledne chvilky uzivam,len skoda ze bez muzicka ☹

Mne pri prvom neodtiekla vobec plodova voda,ale zato som chodila na vcko nekolkokrat na velku a aj krv mi isla a velmi som sa zlakla.....a pri Matkovi mi plodova voda odtiekla az v aute pred porodnicou a to som si myslela ze uz rodim a ide mi von hlavicka az nakoniec mi neico puklo velmi som sa zlakal a cela som bola mokra a aj auto,mm na druhy den musel tepovat auto 😀

svoradinka
12. nov 2009

imis...este planujes stvrty porod 😀

imis
12. nov 2009

jasnacka svori 😉 😀 😀 😀

svoradinka
12. nov 2009

budete pracovat az kym sa vam nepodari dievcatko 😉 Ja ta obdivujem,ja by som si teraz uz nevedela predstavit dalsie babo hoci mam deti rada.

imis
12. nov 2009

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,dievca nie! Nevies? Ja budem ako pani Dvorska-4 synov 😀 😀 😀 😀

zuzu80
12. nov 2009

3 vyvolavacky a islo to same 😀 😀 😀 😀 😀

svoradinka
12. nov 2009

Tak to budes mat same nevesty 😉

zuzu80
12. nov 2009

imis a uz mas odskusane vsetky mozne kombinacie zaciatku porodu?

Inak ty si na nezaplatenie pre MC, prides a hned je plne deti....na vidis, vcera si aj zata pre Elisku do MC zobrala? Musime im tam dake rande dohodnut, nech sa otukaju-onuchaju, ci si vyhovuju 😉

svoradinka
12. nov 2009

zuzi dakujem za tip tej pani co pecie tortu...bola prekrasna a hlavne velka a aj nam velmi chutila.

zuzu80
12. nov 2009

svori namas zac a aku si dala urobit? To bola pre chlapcov , ci dospelakov?

svoradinka
12. nov 2009

To bola pre mna...bola cela biela marcipanova s ruzivckami v tavra srdca.

svoradinka
12. nov 2009

ruzickami 😉

svoradinka
12. nov 2009

no uz som tu asi moc dlho uz sa mi pletu pismenka v tvare srdca malo byt 😉

imis
12. nov 2009

zuzu,co by sa otukavali? My sme im vybrali a hotovo 😀
Svori,nevesty mi nevadia,lebo ja budem za a,dobra svokra a za b,vela tu nebudu,lebo byt je maly,tak mladi budu chciet byt sami 😀 😀 😀 😀
Zuzi,este nemam vyskusany porod doma a cisarsky,ale ten cisarak ani netuzim skusat.

klauduska
12. nov 2009

no pekne....
zuzzu a to ta teda riadne hospitalizovali a dali vyvolavacku,lebo si prenasala?

baby-tie kontrakcie-to budem citit ako take stahy?a tie menstruacne bolesti-to su poslickovia??? 😒

svoradinka
12. nov 2009

Ja som mala bolesti ako pri menstruacii len o trosku vacsie bolesti to boli a asi tomu sa hovoria kontrakcie

imis
12. nov 2009

Klaudi,tie "menstruacne bolesti" su tiez kontrakcie. Ale neboj,ked to zacitis,hned budes vediet,co je kontrakcia 😀

imis
12. nov 2009

A na cestu sa vyber,az ked budu pravidelne. No a samoska,ze ked najskor zacne odtekat voda,tak sa vyber hned.

svoradinka
12. nov 2009

Ja som si myslela ze kazdy porod je rovnaky ale nie,pri Matkovi som cakala kedy zacnem krvacat ako pri prvom a tak som si povedala ze este nerodim a aj tam mam dva týzdne este cas.a len tak tak sme dosli do porodnice,ani prezliect som sa nestihla rovno ma odviezli na salu a rodila som len v podprde 😀

zabinka
12. nov 2009

klaudi, nemusia byt silne, ale su pravidelne.

imis, normalne Ti zavidim. Ja som normalny porod este nezabsolvovala

prvy - asi 3 vyvolavacky a kdesi cosi sa pohlo
druhy - cisarsky

svoradinka
12. nov 2009

zabi a ked to porovnas co je lepsie cisarky alebo spontany 😉

zabinka
12. nov 2009

tazko povedat, obidva bolia. Keby bol spontanny mal normalny priebeh, tak asi ten. Ale kedze aj ten som mala komlikovany, tak mi lepsie vyhovoval cisarak, aj ked bol nedobrovolny a po 8 hodinach bolesti.

zuzu80
12. nov 2009

Klaudi, no hospitalizovali, ked som uz skoro 3 tyzden prenasala a furt zavreta jak trezor v narodnej banke 😀 😀 😀

imis
12. nov 2009

Zabi,ja som myslela,ze som stvorena na rodenie-velky omyl.Pri Tobkovi dve vyvolavacky ako vysite. Este som kricala na porodnu asistentku,ze to nemoze byt pravda,nech mi nic nedava,ja si viem porodit aj bez toho. Ale bola strasne zlata a uplne kludne mi vysvetlila,preco mi ju dat musi. Nasrata som bola na cely svet 😀 😀 😀

zuzu80
12. nov 2009

no sup sem napisat mi ze, cisar je uplne v pohodke 😉 🙂

imis
12. nov 2009

Fiha zabi,to si teda nemala moc ruzovkaste. Trosku mas pred porodom teraz respekt,co?
Svatka a ty co? Drzim a nepustim? 😀 😀 😀

klauduska
12. nov 2009

takze v kazdom pripade cakat kedy to bude pravidlene......najradsej by som bola keby mi odtiekla voda a to mi je jasne,ze treba ist....a takto budem len hadat ci ano alebo nie..... 😒

adi...dobraaa!!!rychlovka..... 😅

svoradinka
12. nov 2009

ale po tom cisarskom sa clovek asi dlhsie zotavuje,nie? Mna vlastne samotny porod ani nejak nebolel ale horise bolo po porode,ani sadnut ani chodit,no hrozne ma to bolelo hlavne pri Tomaskovi a aj som bola dost nastrihnuta.

svoradinka
12. nov 2009

No ja som mala teda rychle porody aj sa mi smeju ze ak bude dalsie tak ho uz porodim doma 😀 😀 😀 aninestihnem ist do porodnice 😀

imis
12. nov 2009

Klaudi,never tomu.Voda bez kontrakcii je na figu.Ides do porodky a tam sa ti to zda pol storocie. Doma je len doma.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre