Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
24. nov 2009

Fion 😀 tak rádioaktívnu svokru si mala? 😀 A z tortičky nezostalo? Veď ponúkni aspoň takto virtuálne 😀

imis
24. nov 2009

zuzi,pridavam sa.Zase som zavisla a uz to tak dobre vyzeralo ☹ ☹ ☹ 😀

zuzu84
24. nov 2009

Ahojte.No co to citam stretko? a o kolkej?
Svoradinka a s vami je co?
My sme sa tiez zahlasovali na plavanie ale pani nas odbyla v ZM ze odkial od nej vieme,nakoniec aj nas zahlasila po dlhom prehovarani a hned na druhy den nás zrusila.TAkze to beriem ako neochotu.TAkze sme nikde neboli. ☹

imis
24. nov 2009

dada,no nekecaj,ze by som mala tretiu nevestu? 😀 😀 😀 😀 😀

fiona8
24. nov 2009

zuzi ja si dam 😉
svekruša sa do vsetkeho montovala.....: , urob mi kavu.....a kde je to sladke ja uz cakam len na to..... 😠 😠 😠 a dones toto a toto daj tak....a to nemozte tak zabalit zakusky fararovi.......no horrrororrrrrrrrrrrrr 😖

zuzu84
24. nov 2009

ale nam vonku prsi.

retaux
24. nov 2009

Imis: už by bolo načase, aby si aj ty začala nevesty vyrábať, nie? 😀

Ja si nedám nič 😝

svoradinka
24. nov 2009

ach jaj ale mame to za pocasie...namiesto toho aby padal sneh prsí ☹ a zajtra je Katarina,takze bude na blate a Vianoce na lade 🙂

retaux
24. nov 2009

To fakt? 😲 Ja ani neviem. A čudujem sa, že čo sa mi chce tak spať. A to bude tým dažďom 😀

zuzu84
24. nov 2009

fiona8 len to vydrz,pozname to 😀

dadadulka
autor
24. nov 2009

Maji no môže byť 😀 inak ja mám ciťák na babu, tak som veeelice zvedavá... 😵 😵 😵

imis
24. nov 2009

zuzu84,keby takto po mne vystartovala,ani by som sa jej dalej nenukala.Ty kokso! A vobec za tie hriesne peniaze si kupim nejake CD s touto tematikou,napustim doma vanu a trenujeme,kedy ma drobko chut a naladu a nie,kedy nas oni objednaju.

retaux
24. nov 2009

Fion: Jáj, to ona nie ručne bola aktívna (ja že ti chcela so všetkým pomáhať), ale ústami 🙄

zuzu84
24. nov 2009

Dnes ideme po 2 krat do solnej jaskyni tesim sa.Malej sa paci 😀

imis
24. nov 2009

Fion a ako sa balia zakusky fararovi? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

svoradinka
24. nov 2009

zuzi ahoj....my sme doma,chodim len do skolky a spat v takomto pocasi sa mi nikde nechce chodit. Ale hadam zajtra poobede a vo stvrtok doobedu sa dostanem do MC.

dadadulka
autor
24. nov 2009

oki kočky, idem OFF, mám ešte nejakú prácičku, večer si vás prečítkam papa 🙂 😉

anjelikbambulka
24. nov 2009

už mám kafčo aj šišku 😵 😵 😵

ozaj, neviete niektorá dobrý recept na paradajkovú polievku? dnes ide mm poobede trhať zub, tak mu chcem urobiť radosť... on ju zbožňuje... ale ešte som to nerobila... 🙂 🙂 🙂

zuzu84
24. nov 2009

Imis uz sme to ani dalej neskusali.Cez leto budeme cvicit u nasich v bazene a hotovo.A mám to zadara 😀

retaux
24. nov 2009

My sme nemali žiadne takéto zlé skúsenosti v ZM. Asi sa to tam fakt zmenilo 😖

fiona8
24. nov 2009

imis
😀 😀 do novín 😀 😀

svoradinka
24. nov 2009

ahoj dadu 😉

zuzi a kam chodite do solnej jaskyne a co to stoji? Ja som bola laz este na Liptove v tej jaskyni a je tam super.

imis
24. nov 2009

Fiha babule,tak sme sa rozpisali,ze jedno cez druhe trieli. Ked pride workoholicka zuzu 80,budeme musiet vysvetlovat.
Dada,ja mam zas u teba citak na chalana. Alebo,ze by moj citak na baby uplne odumrel? 😀 😀 😀 😀 😀

retaux
24. nov 2009

Imis: asi v tvare krížika 😀

anjelikbambulka
24. nov 2009

luci, imis vyrába len zaťkov... 😀 😀 😀 spolieha sa, že nevesty jej porobíme my 😀 😀 😀

imis
24. nov 2009

Alicka,uz chapem.Ja blba,ved ked sa farar v nedelu poobede nudi,tak sa mu zabalia zakusky do novin a on ako papa,tak aj cita pri tom...................... 😕

retaux
24. nov 2009

Neviem si predstaviť taký zázrak, žeby mi Lucka vydržala v soľnej jaskyni.

svoradinka
24. nov 2009

imis...vo vsaom v chode su skoro sami chlapci,co?

zuzu84
24. nov 2009

Svoradinka: chodime do NR , nie to prava jaskyna ako na Liptove.Cena na osobu 5 eur,deti do 6 rokov zdarma.Tak dufam ze nam to pomoze.Chceme chodit cely tyzden tak uvidim aka bude reakcia.

svoradinka
24. nov 2009

vasom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre