Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
18. dec 2009

A ozaj babenky zabudla som sa vam pochvalit,ze Tomasko vcera prisiel o zubok. Uz mu jeden vypadol a dalsi sa mu kyve. Vypadol mu ten ktory sa mu ako prvy prerezal. 😅

fiona8
18. dec 2009

ženičky prajeme Vám nádherné sviatky!!! aby všetko vyslo podla Vašich predstáv!!
Krásne Vianoce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzu80
19. dec 2009

krasne predvianocne rano!

Svoradinka, prajem bezproblemovu cestu na Liptov a pokojne Vianocne sviatky 😉 A citam, ze z Tomaska sa stava pravoplatny predskolak 🙂 Aj zubkova vila u vas chodi?

Dakujem vsetkym za zelania k vyzdraveniu, zda sa ze pomahaju, dnesna noc bola uplne pokojna, bez kasla, snad budeme do Vianoc uplne fit 😵

Vcera som stretla aj Dadu, ale krasne brusko sa jej uz crta po vetrovkou a Dadi, tehulkovanie Ti sakra sekne 😉

Prajem vsetkym pohodove pripravy vianocne 🙂 😉

svoradinka
19. dec 2009

Ahojteeeeee!

Uz sa hlasim z Liptova 😉 Cesta bola fajn,aspon este nesnezilo. Majte sa krasne 🙂

anjelikbambulka
19. dec 2009

Ahojte...

Adi, super, že ste došli v poriadku... Som na vás myslela, lebo tu sa o tretej taaaaaaaaak rozsnežilo... a sneží stále...

retaux
21. dec 2009

Ahojte, ahojte!
Tak tomuto sa už povie ZIMA. U nás teplomer ukazoval, že dnes v noci bolo -18 😲 a teraz je -10. A čo ako? Už sa deti povozili na sánkach? Lucka sa včera bola trochu sánkovať. Zakuklila som ju ako malú larvičku - len oči jej trčali 😀 a aj tak prišla celá skrehnutá 😀

Svoradinka: tak si to doma užívajte. Super, že cesta bola dobrá 😉

A už aj hneď padám. Majte sa.

dadadulka
autor
21. dec 2009

pekné mrazivé ránko 🙂

veru, vonku zima jak v ruskom filme... glukózku mám za sebou 😝 ´super´ raňajky 😝
idem si zamiesiť cestíčko, dnes začínam vypekať 😵 sa teškám 😵

zuzu, moja dík 😉 aj tvoja malá Eli bola zlatunká, kukla očkami, že a to je kto...? 😀 😉 😉

adi, užite si liptovský vzduch aj sniežik, chalani sa môžu vyšantiť... 😉

no idem ja rúru nakopnúť, aj vrtuľu 😀 a hor sa na medovníčky a iné maškrtky 🙂 🙂 🙂

a píšte, budem vás priebežne kuki 😎

retaux
21. dec 2009

A ešte som prišla kuk, či tu nikto nie je.

Dadu, tak nech ti to pečenie ide od ruky 😉 Ja som piekla v sobotu s Luckou medovníčky. Zvyšok budem piecť až v stredu, lebo ostatné chcem také krémové robiť.
Na glukózu idem až po Silvestri. Ale zajtra idem na sono a do poradne.

zabinka
21. dec 2009

dobre ranko Vrable!!! 🙂

dadu, prijemne vypekanie. Ja zacinam zajtra a uz sa tesim. Od zajtra som doma az do 10.1., jupiiiiii.......

dlho som nebola, tak vas idem este precitat. 😉

dadadulka
autor
21. dec 2009

luci, super, uvidíš mrňúska v brušku 😵 tak držíme palčeky 😉

dadadulka
autor
21. dec 2009

zabi díkes 😉 paráda, si užiješ rodinku 🙂 tak aj tebe nech sa zajtra darí v kuchynke 😉

zuzu80
21. dec 2009

dobry den sa praje 😉

Vonku je nadherne, len ta zima, taka prava ruska 😀 😀 😀 Vcera vecer ze - 18 gradov ukazoval teplomer 🙄
Keby aspon do stedreho vecera sniezik vydrzal.

Dadi, tak si si bola dnes osladit svoj tehu-zivot? Tak to ti nezavidim, si pamatam ako som s tou flaskou u doktorka pri dverach s dvomi nulami sedela, predychavala a ratala minuty 😀 😀 😀

Nech sa pecenie vydari, aj ja dnes zacinam, uz sa na to tesim, na tu vonu a atmosku 🙂

dominka11
21. dec 2009

ahojte babule, neviete kde vo vr. kupim sanky?

dominka11
21. dec 2009

lucka, aj ja som piekla v sobotu medovníky 😉 a už zostalo asi iba 10, takže ešte budem musiet spravit.
zabi - tak budeš mat dlhu dovolenku, super 🙂

imis
21. dec 2009

Caute krasky!

Ja len tak narychlo,Aron ma horucky,tak mi zacali stastne a vesele.Vsetkych troch mam doma a Marcela este v robote ☹
Ani Smajda nevyhral SUPERSTAR ☹ 😀 😀 😀
Nadherne prezitie vianocnych sviatkov a hlavne pokoj na dusi zelaju vam Bedusi 😉

anjelikbambulka
21. dec 2009

Ahojte babule, ja tiež len tak na rýchlo, mám ešte kopu roboty a hlavne balenia ☹ ☹ ☹ zajtra poobede totiž odchádzame na oravu 🙂 🙂 🙂 vrátime sa až na troch kráľov...

ešte dnes pečiem marlenku, upratané už našťastie mám, už len kuchyňu... ale to až keď dopečiem 🙂

tak ak by som sa už zajtra nedostala k pc, prajeme vám nádherné vianočné sviatky, veľa veľa rodinnej pohody, pokoja a lásky...

zuzu84
21. dec 2009

ahojte dievcence.
upratane,napecene uz len nohy vylozit na stol.Tento rok som to stihla nejako v predstihu.
anjelikbambulka prajem vám stastnu cestu a aj vám vesele vianoce.tak na tu marlenku by som si netrufla
Ja som piekla len take jednoduchsie.Spravila som suhajdy,medovniky,linecke kolieska,krehulky.A este mi pridu od nasic vanilkove rozky a kosicky.Takze mozme jest a priberat.
Imis: prajem skore uzdravenie, a som rada ze vypadol smajda nic v zlom ale jeho vyzor mi nejako nepasoval. 🙂

zabga88
21. dec 2009

Ahojte žienky! tak som sa objavila po dlhom čase...

Som Vám aspon prišla zaželat pokojne sviatky, detom veeela veeela darcekov 🙂

Ja nemam ešte na vianoce nic kupene tieto vianoce bude strasne uponáhlané... ešte v stredu robim 😒

dadadulka
autor
22. dec 2009

pekný deň gazdinky 🙂

my s drobcom vo švungu 🙂 miesime, vykrajujeme, pečieme... 😵 máme domka príma vôničku,
vianočnú 😵 😵
vidím, že aj u vás podobne... tak nech sa darí v prácičke... 😉 🙂 🙂

zuzu80
22. dec 2009

ahooj vsetci 😉

dnes aj my travime vsetok cas v kuchyni, Eliska priam az vasnivo pomaha, medovnikove cesto sme mali vsade 😀 😀 😀. Medovnicky su uz upecene, narobili v celom dome prima aromu, teraz sa idem pustit do vanilkovych rohlickov 🙂

Zuzicke zelame stastnu cestu, Aronkovi skore uzdravenie, vsetkym gazdinkam velke uspechy pri peceni, detickam vela radosti z prichadzajucich sviatkov a este jedno zelanie tam hore.....nechceme oteplenie!!!!!,chceme mrazivo krasne, a hlavne biele Vianoce 😵

anjelikbambulka
22. dec 2009

Ahojte babule, tak ešte som to stihla... Už mám napečené, upratané pobalené... Už čakám len na manželíka a hurá na Oravu...

Tak ešte raz - Nádherné Vianoce a ešte krajší celý budúci rok Vám želáme my - Zuzka, Erik a malá Emmka posiela všetkým obrovitánsku pusu 🙂

dominka11
22. dec 2009

ahojte pekarky 😀 vidim, že tu sa usilovne maka, aj ja akurat začínam. idem robit vanilkove tiež, rafaelo a linecke. zajtra asi ešte medovníky, lebo z tých sobotných už nič nemame 😠

zuzka, tak štastnu cestu a stastne a vesele vianoce 🙂

zabinka
22. dec 2009

pekny dnicek vam vsetkym prajem 🙂

vidim, ze vsetci su vo svungu, tak drzim palce, aby vsetko vyslo tak ako ma a nech nam chutia nase dobrotky.

Ja este len teraz zacinam (teda po kavicke 😉 ), lebo kedze sme sa rozhodli prerabat trosku kuchynu, tak sme si museli ist do Levic pre skrinky. Ale uz je vsetko doma, len este musime pockat do januara na pracovnu dosku a prerabky mozu zacat. Ja sa chystam robit vanilkove, rafaelo a zajtra venceky a karamelove rezy.

Aronkovi prajem skore uzdravenie, Zuzke s rodinou dobru cestu na Oravu, zabge aby vsetko postihala a vsetkym stastne a hlavne pokojne Vianoce. 🙂

dadadulka
autor
23. dec 2009

Pekný predvianočný deň žienky 🙂 🙂 🙂

Na stromčeku sviečka svieti,
pokoj, šťastie nech k Vám letí.
A keď rozžiaria sa Vaše tváre,
by hojnosti ste mali stále.

Radostné Vianoce praje Matúško s rodinkou 😵 😵 😵

zuzu80
23. dec 2009

Mile moje zenusky chcem Vam vsetkym zazelat .... Krasne Vianoce plne lasky, pohody a radosti a v roku 2010 nech sme vsetci zdravsi, lepsi, krajsi a uspesnejsi 😉
To Vam praje Eliska s rodinou

svoradinka
23. dec 2009

Mile zienky aj ja Vam prajem s celou rodinkou prijemne prezitie Vianocnych sviatkov 🙂

dominka11
23. dec 2009

Babulky, krásne sviatky, vela lásky, zdravia a pokoja a všetko dobre do nového roku vám praje rod. Kováčová 😉

zabinka
24. dec 2009

Krasny Stedry den!!! 🙂

Dovolte aj nam popriat vsetkym krasne, radostne a pokojne Vianoce, vela darcekov pod stromcekom a radosti z nich a v Novom roku vela zdravia, stastia, lasky a splnenie vsetkych snov. 😉

imis
26. dec 2009

Ahojte lasky.U nas stedry den ☹ 😢 Este stale sa mi o tom nechce hovorit.Mozno na niektorom stretku. PProste sme sa zbalili a 25-teho rano sme uz boli doma.A odvtedy vianoce ako z rozpravky.Maci ma za nove halovky nosi uz treti den na rukach 🙂 ,urobili sme si kapustnicu,kolaciky a vianocujeme ako sa patri.
Uz sa tesim,ked sa ozvete aj niekto iny,ake boli sviatky. Klaudi a Fion s malinkymi? Baby odcestovane? U vas? Zabinka s chlapmi?Domuska? Lucka,Dada s bruskami?Zuzi,Zabga,Lucka s dceruskami?
Tobko si vianoce uzil ako sa na prve patri. Zjedol 6 pernikov a dovracal sa 😀 😀 😀
Este dakujem susede daduske za fantasticke pecivko,ktore nam priniesla na cestu-Dada zjedlo sa to pri schadzani z 2 poschodia k autu 😀 Genialne mnamky to boli 😉

zuzu80
27. dec 2009

Dobry den zenusky 😉
Idem pozriet co nove vo Vrabloch a co to vidim, zamraceny a uplakany smajlos u Imisovcov?? 😕 Dufam, ze vsetko co bolelo uz prebolelo 😉
U nas boli Vianoce take nase klasicky vianocne....varilo sa, upratovalo, chystalo a upratovalo a upratovalo stale dookola, kedze Eli odmietala poobedny spanok bola ako tajfun....ked rozbalila prvy darcek to bolo radosti....tancujuci a spievajuci pes a od stedreho vecera ide non stop 😀 😀 😀 😀 Vecer ako uspavanka a rano ako budicek a cely den ako podmaz 😀 😀 😀 .
Dnes pobalime caky-paky a hor sa do hor. Povodne to mala byt lyzovacka ale momentalne to vyzera na clnkovacku 😒
Tak sa opatrujte, uzivajte si pohodicku, rodinu, napchavajte sa vianocnymi dobrotami a zelam veseluuuu silvestrovsku noc a stastny novy rok 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre