Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
18. jan 2010

Ahojte!
To o tom rozprávaní nie je pravda, niektoré dievčatá začínajú oveľa neskôr. A sestrin malý Samko je rovnako starý ako Dadin Matúško a už rozpráva krásne slovíčka: havo, papať, papuče, Naty (natálka), babán... 🙂

Dadu: tento kočík - len sa neviem rozhodnúť medzi hnedou a sivou farbou 😒
http://www.bambino-kociky.sk/product_info.php?p...

Daniela: ja som tam ešte nebola, ale chystám sa.

Anjelik: ja nevarím nič - zostalo od včera. 😵

retaux
18. jan 2010

Zuzu: akoby som o Lucke čítala. Keď sme boli teraz cez víkend u sestry, tak zahlásila, že Lucka má silnejšie baterky ako zajac Duracel 😀

A mne ide kôň tiež tak akoby mal len dve nohy, tak sa na to prdnem a idem asi robiť niečo užitočné. 🙄

dominka11
18. jan 2010

aj mne ide interňet jak spomaleny...zuzi, dakujeme 😉
oj debata o rozprávaní, aj náš už volačo povyprava, vacsinou len tak pre seba si hundre, ale už vie mama, tata, nene (to ako neni), pááá ( akože páli ), včera povedal dedkovi dede. on je dost ukecany,ked ho porovnávam s inymi deckami.

musím konečne ponahadzovat aj nove fotos, bo už 100rokov som sem žiadne nedala.

retaux
18. jan 2010

A ešte pochválim fešáčiska Matúška - zlatučký je na fotkách 😵 a už fakt padáááááám. Čaute.

dominka11
18. jan 2010

čau, aj ja už idem.

imis
18. jan 2010

Ahojte hviezdy!

Marcel chodi na poobedie,tak cele doobedie sa valame po gauci a spalujeme kalorie 😀 😀 😀 A teraz sa mi nic nechce,len dalej lezat na gauci.Esteze aj deti su doma a netreba ist po ne do skolky. Taaaaaaaaaaak som po zumbe prechladla-ved s uplne mokrou hlavou som isla bez capice von(dilino na druhu),ze kycham nonstop.Ale uz ma to tak vycerpava,ze asi si hodim frtana na zachranu situacie 😉
Co ste dnes pisali? O rozpravani deti? Ja nekomentujem,ja som tak rada,ked su chvilku ticho.A hlavne Simeon s tymi jeho vedecko fantastickymi temami 😀 Keby sa niekedy dalo na par minut 🤐 🤐 🤐 vsetkym trom.Ale sa neda 😅 Par hlasok z vikendu.Marcel sa naparoval a chceli sa s nim hrat:"Oci,uz si vypareny?"
Ked sa poc.hra dlhsie nehra,hlavny hrdina odpadne a hra skonci.Simino krici Ronymu do obyvky:"Aron,uz si zmrtvel!"
a zas je tu novy sekac? Oproti danovemu? Som ani nechyrovala o takom.
Luci,driecny kocik.Brala by som hnedy.Na tom menej vidno cokoladu a kakao z kolacov,ale zas pozor,nech nie je moc bavlny v latke,lebo ti slnko tu hnedu vytaha. Som ti pomohla,jak mrtvemu obklady,co? 😎

imis
18. jan 2010

Domuska,ten dom nam nepredajte.Uz raz v tej loterii vyhrat musim aj ja 😀 😀 😀

svoradinka
18. jan 2010

Ahojte zienky 🙂

Hlasim sa uz z domova. Dnes sme uz absolovali skolku,tak sa Tomasko velmi tesil a este ze sme aj doma,lebo tu napadol sneh a u nasich nic nepada 😲

svoradinka
18. jan 2010

A zabudla som aj MC sme absolovvali 🙂

imis
18. jan 2010

Vitajte doma svori!

dadadulka
autor
19. jan 2010

pekné ránko žienky 🙂

svori vitajte home 😉

luci pekný kočiarik ste vybrali, mne sa páči červený a béžový 😉

moje nerve, dnes nebudeme mať elektrinu od ôsmej do druhej 😲 🙄 takže budem jak
odtrhnutá od sveta... idem ešte niečo porobkať a hlavne kávičku zaliať 🙂

dadadulka
autor
19. jan 2010

a vonku je nádherne, všetko bielunké a sniežik chrumká pod nôžkami, no riadna zimuška 🙂

a včera sme stretli malého Filipka 🙂 je taký zlatunký, hneď som zatúžila mať už bábätko aj ja pri sebe 😵 😵

zuzu80
19. jan 2010

aaaahojte 🙂

vonku je krasne, prekrasne, len skoda, ze ked sa dovalim z roboty, pokojny vecer na Vrable sada 😔 . Ale este sme stihli s Eliskou aj mini-maxi gulovacku. Ona gulovala mna svojimi malymi ruckami a ja som ju ohadzovala lopatou na sneh, ako bokovku pri hladani strateneho chodniku. To bolo radosti.....uz len stromcek, kaprik, darceky a zimna idylka je dokonala 😀 😀

Marianka ak sa odtrhnes dnes nahodou od svojho muzicka, vcera som ti IP-la, skus precitat 😉

Idem zaliat kavicku aj ja.
Dadi tak dnes ste bez elektriky???? Veru zalievaj rychlo kafendo, bo potom len nad svieckami nahrievat 😀

retaux
19. jan 2010

Ahojte!
Zuzu: keď nemá dada elektrinu, tak nebude mať ani Imis, nie?

A aj sa hanbím napísať, dokedy sme dnes spali. Ale takéto sa nám stane tak raz za pol roka 😀 Do 8.20 😲

zuzu80
19. jan 2010

Luci 😉 svata pravda s tou sesedou Imis 😀 😀 😀 Ale mozno aj nabity notebook by to mohol zachranit 🙂

Ozaj Luci a "scrapbookujes"?

zabinka
19. jan 2010

ahojte zienky!!!

Tak konecne mam trosku casu sa na vas pozriet a popismenkovat. Nejako sa mi toho v robote nahromadilo, ze nestiham. A doma nam internet strajkuje.

svori, vitajte doma. Dobre ste si to vybrali, prave ked napadol sniezik. Ozaj a uz vies, kam pojdete s Tomaskom na zapis do skoly?

Luci, kocik ste vybrali velmi pekny, uz len tu farbu vybrat. Jaj, to su take mile starosti. 😉

U nas doma je to stale tak na striedacku, mm je uz lepsie, ale este stale moze papat velmi malo, Radko uz vyzera byt v poriadku, ale zas Martinko je nejaky prechladnuty a zacina kaslat. Baby a mojmu synovcovi zistili cierny kasel!!! 😲 Skoro ma porazilo, hned som volala nasej dokine, co mame robit. Ale vraj nemame panikarit, tak nepanikarim. 😅

jaj a co sa tyka rozpravania deti, ani neviete, co by som niekedy dala za to, aby som mala chvilu ticha. My s mm mame cas sa porozpravat len po 20:00, ked ich ulozime, inak je to bez sance.

anjelikbambulka
19. jan 2010

ahojte babule,

tak my sme dnes doobeda nejak hnačkovali, aj teplotu mala emmka zvýšenú... tak neviem, či na ňu niečo nelezie... ☹ 😒 teraz spinká, tak uvidíme, ako to bude pokračovať...

dadadulka
autor
19. jan 2010

hurááá... už svietime 😀

dadadulka
autor
19. jan 2010

zuzi a čože? 😕 nebudú to už zúbky?

dadadulka
autor
19. jan 2010

zabi no super, že sa máte už lepšie 😉 s tým kašľom, ufff to nie je sranda 😒

dadadulka
autor
19. jan 2010

zuzu 😀 😀 veru ani teta imiš nemmala elektrinu, takže compík ninčen 😀 😀 😀

dadadulka
autor
19. jan 2010

luci ale prosím ťa, nemáš sa začo hanbiť, keby mi krpec dovolil, tiež si rada potiahnem dlhšie 😉
inak dnes som buntošila už od pol štvrtej, malé kopalo jak o dušu, ani napravo, ani naľavo,
jedine na chrbte mi dovolilo ležať a to sa zas dlho nedá... 😅 😀

zabinka
19. jan 2010

dadu, tak sa elektrikari poponahlali. Super!

anjelik, mna tiez napadli zubky. My sme pravidelne hnackovali a teplotovali pri kazdom jednom zubku.

dadadulka
autor
19. jan 2010

no prosím, akááá tapeta... 😀 😅

dadadulka
autor
19. jan 2010

zabi veru, dnes bez elektriny, to je hotová katastrofa, nedá sa fungovať 😅

svoradinka
19. jan 2010

Ahojjte 🙂

Dakujem za privitanie........este jeden dnik a uz nam pride ocinko a tak si ho týžden budeme užívat. 🙂

Zabinka.....asi pojdeme na Zaborskeho,je to pre nas najblizsie a kedy sa chystate vy. Chcela by som ist teraz kym mm bude doma aby sme sli spolu ale ktovie ci nas zapisu,ked slavnostny zapis maju az vo februari.

svoradinka
19. jan 2010

Zienky dnes v MC som sa dozvedela,ze sa materska moze predlzit a mala by som dostavat aj prispevok viete nieco o tom. Mne sa to nejak nezda 😕 ...viem ze sa da predlzit ale bez prispevku...vyhoda je to ze nemusis sa hlasit na urade prace a ze platia este aj odvody.

dadadulka
autor
19. jan 2010

svori zapíšu 😉 zápis je od 15. 1. do 15. 2. a dobrý výber 🙂 🙂 😉

dadadulka
autor
19. jan 2010

joj, v tomto ti neporadím, neviem 😒

svoradinka
19. jan 2010

dadu...takze nemusime ist len v tie dni co ma skola vypisanene.....a treba sa vopred ohlasit,alebo tamkludne mozem hocikedy nastupit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre