Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fiona8
30. júl 2009

klaudi
asi pojdem cvicit....stretneme sa? 😉 dnes ideme este oskriabat stare omietky v spalni, a ja vymalujem zachod a uz najhorsie bude za nami.... 😝

zuzu80
30. júl 2009

luci 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale to ten moj musel ist po mojich skvelych povahovych vlastnostiach 😀 😀 😀

zabga, aj ja dufam, ze sa malej Viki uz coskoro polepsi, ved ked ma ATB, tie by mali uz 2-3 den zabrat 😉

fion, panecku ty uz mas 33 tt, ved o chvilu si ides pre maly vonavy uzlicek do porodnice 😕 Ako sa citis? Taska uz zbalena?

klauduska
30. júl 2009

ano fion,stretneme....aspon Ti omrknem brusinko o kolko ste vyrastli..... 🙂 Mne sestra vravi,ze mi rastie kazdym dnom,tak neviem,mne pripada stale rovnake.... 😅

joj.skrabanie stierky to je dost blba robotka.....robila som to u nasich pred cca 1,5 rokom a biela som bola snad vsade...... 😠 😀

anjelikbambulka
30. júl 2009

fion, takže práce v plnom prúde? len si hlavne dávaj na seba veeeeeeeeeeľký pozor a nepreháňaj to... 😉 🙂

fiona8
30. júl 2009

jooj je to veru hnusna robota ale co uz....musime sa premoct 😖
ja si stale pripadam rovnaka s bruskom, ale citim ,ze uz sa vlacim stale horsie a horsie....nevladzem uz ako za mladi 😀

zabga88
30. júl 2009

fion len si ozaj davaj na seba pozor aj ja ked som boola tehu sme prerabali a bolo toho dost tak som chcela pomoct ako sa len dalo a nakoniec som skoncila v nemocke z krvacanim ☹

retaux
30. júl 2009

Ahojte!
Zuzu: alebo to bude v tom, že tí naši chlapi nemali 50 000, tak nemali ako testovať a vzali, čo mohli 😀 😀 😀

Fuj, dnes je vonku hnusne. Chcela by som byť niekde pri vode. 😝

zuzu84
30. júl 2009

ahojte babule.tak to je dnes teplo.Boli sme rano na nakup uz vtedy bolo teplo.Teraz radsej este nejdem ani von radsej sa doma chladime.
Retaux:Ani nehovor hned by som sa niekde clapkala

dadadulka
autor
30. júl 2009

helouuu žienky 🙂 🙂 😉

práve som baštila melónik 🙂 mňam bol fajný, šťavnatučký, ale som plná, aj do postele sa asi odgúľam 😀
dnes sme boli domka, na zajtra niečo vymyslím, znova mi treba mimo mesto vybehnúť trošku
a porozhliadať sa 😎 len keby taký hic hicový nebol 😝 lebo aj v tom aute to je utrpenie... no uvidíme...

zuzu hlávka bolieť prestala akonáhle som si dopla záchrannú injekciu vo forme ružovej tabletky 😉

luci ten mail je bohužiaľ krutá realita 😠 🙄 😨 ale momentálne som sa na ňom pobavila 🙂 ako žena
a matka na MD 😀 v opačnom prípade by mi možno aj tlak vyskočil... 😅
nuž, dnes sa na učiteľa len dupe a dupe a dupe, plno povinností a žiadne práva 😠 asi tak... 😔
a ten vtip 😀 no typickííí chlapi 😀 😀 😀 😀 😀

klaudi opäť v rodnej zemi 😀 aj si trochen říkala...? 😀 po pražsku... 😀

zabga dexempooo... multooo... šupitoplexxx... choroba od Viktorky ber sa preč!!!
dúfam, že toto zaklínadlo zaberie 🙂 😉

fion 😲 okamžite polož ten štetec!!! 😲 😕 ty teraz nesmieš stvárať takéto hókusy pókusy s bruškom...
vyložiť nohe a ordinujem ti len oddych, oddych a zas len oddych... 🙂 😎

anjelik ako...? Emmuška poslúcha? ozaj a do poradne chodíte tej Patakyovej? my ideme v auguste 😉

zuzu84 veru, tiež by som niekde do vodičky vhupla 😎 v takom hice, najlepší liek 🙂

tak umyť zuby a spať 😀 idem sa pomaly pobrať, v tej telke nič poriadne nedávajú,
no majte sa fajn papa a dobrúúúúú... 😉

klauduska
31. júl 2009

Bree ranko babule!!!

Tak ako,vybuvane???

dadi...no ty sa nam vzdy navecer riadne rozpises.... 😅 No jasan,ze jsem rikala... 😉 😉 😉 Moj otec je cechun,takze aj doma rozpravame stale cesky,lebo mu slovencina akosi nejde a niekedy tak popletie slova,ked sa snazi po slovensky,ze nech radsej rozprava po cesky.... 😀
A co,uz si nieco na dnes vymyslela???V casaku mamina su celkom dobre tipy.... 😉

Ja som si bola fajnovucko zacvicit,ze fionka?Dobre sa cvicilo?Fionka je kocica,vobec nie je na nej vidno,ze je v 33tt.... 😅 😅 😅

zuzu80
31. júl 2009

dobre ranko zenicky 😉

veru vcera bol riadny hic 😝 😎 Skoda, ze v tom nasom mestecku nie je nejake vyzitie pri vodicke....stacila by aj fungujuca fontanka 😀 😀 😀

zabga, dufam, ze Viktorke je uz ovela lepsie a vikend uz budete mat bezstarostny

ja dnes zas sluzobne do Banoviec, tak sa pravdepodobne crta horuci den 😀 😀 😀 😀 , vecer nakuknem, ze co novo sa udialo v rodnom meste 😉 🙂

klauduska
31. júl 2009

zuzu...tak stastnu cestu a davaj bacha na cestach...!!! 😉

anjelikbambulka
31. júl 2009

dobré ránko, babulky 😉

tak zatiaľ to dnes na veľký hic nevyzerá, čo som rada, lebo sa to už nedalo vydržať 😝 aj malá bola stále mrzutá z toho tepla...

dadu, ty si sa teda rozpísala 😀 áno, chodím s malou k Patakyovej, som veľmo rada, že ste mi ju doporučili, je veľmi zlatá... Som spokojná... Najbližšie ideme 6.augusta...

zuzu80, tak šťastnú cestnu a ako písala klaudi, opatrne na cestách... Nevieš, akýmagor sa ti zjaví v zákrute 😒

zuzu84, ty kde bývaš? často ťa vidím chodiť popred náš panelák...

ozaj, ešte vás mám pozdraviť od dominiky, včera odchádzali okolo tretej poobede... určite sa z dovolenky ozve, potom vám dám vedieť...

anjelikbambulka
31. júl 2009

no úžasné!!!! práve začal sused nad nami vŕtať 😠 , takže malá je už hore 😠 😠 😠 dadu, už presne chápem, čo si pred nedávnom prežívala 😒

fiona8
31. júl 2009

ahojte fešandy 🙂
klaudi, díky za kompliment 🙂 🙂 baby ani neverim,ze to moje tehulkovanie bezi tak rychlo... ☹

klauduska
31. júl 2009

veru,rychlo,prerychlo.... 😅 😅 😅 a mne uz nabehol 25tt.... 😵 😵 😵

fiona8
31. júl 2009

fuuu veru to ide....

klauduska
31. júl 2009

dnes je to tu akesi vymrete.... 😕

idem ja pomaly obedikovat.... 😵 😵 😵 Bruuu chut!!!

svoradinka
31. júl 2009

Ahojte zienky 🙂

Ja sa hlasim z Liptova. Dnes mame nadherny krasny letny dnik. Dedko siel s chlapcami vonku a tak mam chvilku pre seba. Poobede chodim s chlapcami k potoku co tu mame na blizku sidliska a tak sa vytesuju z vodicky,hoci je trosku studena,ale aspon nie je hic pri vodicke a maminka chyta bronz 🙂 Aj dnes poobede pojdeme,vraj ma byt aj buduci týžden krasny,tak uvidime.

zuzu80..prijemnu cestu 😉

klaudi........dobru chut 😉

fion.......no to teda uz mas naozaj za par......a uz si rozhodnuta kam pojdes rodit? A ked sa narodi male babo tak to pojde este rychlejsie.....vid anjelik,ved nedavno sa mala Emuska narodila a uz bude mat o chvilku dva mesiace.

anjelik......dik za pozdrav

zabga...ako je malinkej,antibiotika pomohli?

dadu.....a co dobre budes papkat dnes? A bola si u tej kadernicky,ci kam si to mala ist?

imis
31. júl 2009

Ahojte............................zijem........................dycham.........................nestiham......................vcera kupko,dnes kino,zajtra opekac.....................v pondelok som tu 😀 😀 😀 😀

retaux
31. júl 2009

Ahojte!
Ráno to síce nevyzeralo, ale aj dnes je horúúúúúúúúúúúci letný deň 😝 😝 😝 A vraj budúci týždeň majú byť teploty okolo 35° 😲 😲 tak to neviem, ako ideme existovať.

Imis: tak to ešte nejako vydrž. 😀 Pekne si to tu zhrnula 😀

retaux
31. júl 2009

Ja som dnes zbúchala už asi štvrtú pozvánku na Luckine narodeniny, lebo vždy niekomu nevyhovuje dátum. Dúfam, že táto je už posledná 😠

klauduska
31. júl 2009

luci a nemas v albume,ze by sme omrkli.... 😉

ajoj imis....!!!Tak,pri 4 detoch zazrak,ze zijes,dychas a stihas... 😅 Tak drzkam este palce.... 😉

svori...ajoj..Tak je Vam dobre na Liptove,vsak?Dedko sa o chlapcov postara a ty mas aspon cas trochen oddychnut......ako fajn....ved aj to treba... 😉 A na kupko nechodite?Nemate tam niekde na blizku?

zuzu84
31. júl 2009

anjelikbambulka: byvame momentalne na lukach ja ked sa nudim tak sa prechadzam po sidlisku samozrejme aj s malou

klauduska
31. júl 2009

Tak kocandy,pekny vikendik Vam prajem,uzite si ho v plnom nasadeni.... 😉 😉 😉

A v pondelok uz snad budu prihodene aj fotecky z 3D sona.... 😉 😉 😉

svoradinka
31. júl 2009

Tak aj ja vam prajem vsetkym pekny vikend 🙂

klaudi........zatial na kupko nechodime,je tu Liptovsky jan najblizsie a potom Tatralandia ale ta je draha,ja sama s dvoma detmi si netrufnem na kupko,vsetci chodia do prace ocino chodi a este svokra na denne a nocne. Mozno cez vikend niekam pojdeme ak sa bude dat.

imis....tak od pondelka uz budes mat oddych a veget? 😉

retaux
31. júl 2009

Klaudi: Je to tam, aj keď niet sa čím chváliť 😔

retaux
31. júl 2009

A vy už máte víkend všetky, či ako?

Tak nás len vytiahnem na prvú stranu 😎

dadadulka
autor
31. júl 2009

nazdárek dievčence 🙂 🙂 😉

fúha, no dnes ste toho nejako málo, málinko popísali 😕 čo to, čo to...??? topí sa vám klávesnička
pod rukami? 😀 veru, v takom hice hicovom sa ani koňovi jazdiť nechce 😀 😅
tak my sme aj dnes napokon doma ostali, bo svokra si doobeda mužíka povolala 😒 na nejakú robotku 🙄
a poobede som navštívila Paťu, takže mám new háro 😎 hodila mi na hlavu melír a nožničkami
riadne vlásky ponaháňala 🙂

tehuľky naše, veru, čas tehuľkovský beží rýchlo, treba si ho užívať plnými dúškami 😉
a keď budete mať bábätká pri sebe, to pôjde ešte rýchlejšie... 🙂

imis dnes bolo od vás počuť: ááááááá... ááááááá... ááááááá... 😀 😀 😀 deťuše sa asi
na indiánov hrali, čo...? aj ste fajku mieru vytiahli...? 😀 😀 😀 😀 😀

svoradka hej, dnes som bola na zástrih 😉 a papu sme mali vyprážanú cuketku 🙂 mňam...

luci tiež chcem nejaké pozvánočky nachystať na naše prvé narodky, už sa vyteškujem 😵 🙂

anjelik no taká vŕtačka ´poteší´ 😒 a je fajn, že si s dr. spokojná, aj mne vcelku vyhovuje 😉

tak opäť som sa fajn vykecala 😀 môžem ísť spokojne do postieľky zaľahnúť...
prajem pekný slniečkový víkend a dobrúúúúú... 🙂 🙂 😉

retaux
1. aug 2009

Ahojte!
Pekný víkend všetkým želám 🙂

A šup-šup na prvú stranu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre