Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
28. apr 2010

ahoj

svoradinka
28. apr 2010

a coze strare lasky rozoberate 😀 😀 😀 😀 😀 ....my s mm oslavime v maji 11rokov co sme spolu 🙂 a 6 rokov sme manzelia 🙂

ja som tiez za sukromnu aj ked uz sem casto nechodim,hadam si ma medzi seba zoberiete 😉

zuzu80
28. apr 2010

musela som ist zachranovat kolegu 😉 ale uz som naspat

Aj ja som za sukromnicenie 😉

svoradinka
28. apr 2010

dadulka malinka je nadherna.......nachvilku som aj ja zatuzila po takom malinkom babetku.

retaux
28. apr 2010

Zuzi: a čo sa stalo kolegovi? 😨

My v júni budeme mať tiež 11 rokov čo sme spolu 😲

zuzu80
28. apr 2010

adi, presne aj ja ked som malu Emku, dnes rano na fotke videla, hned a zaraz by som pristala

retaux
28. apr 2010

Musím ísť žehliť. Čaute.

zuzu80
28. apr 2010

Luci, nic vazne, len musel nechat auto v servise a nemal sa ako dostat naspat na vystrkov 😉

retaux
28. apr 2010

jáj 😀 Ešteže ťa má.

svoradinka
28. apr 2010

luci pa.......aj mne by si mohla prist pozehlit mne sa vobec nechceeeeeeeeeeeeeeeeee a to sa uz par dni na to chystam. Ja musim dostat chut na zehlenie 😀

zuzi....no ja som zasnivala po takej krasnej dcerke,hodila by sa mi taka partacka pri troch chlapoch 😀

svoradinka
28. apr 2010

pekný zvyšok dna Vám prajem 🙂 😉

ivusaiva12
28. apr 2010

ahojte dievčatá, no musela som vám už napísať. priznám sa že ja som jedna z tých, ktoré to tu potajme čítajú, ako si nažívate a čo prežívate, ale prisahám, že nerozširujem ďalej, ruku na srdce. no ale musím vám už napísať že každá sme iná či vekovo alebo inak sa odlišujeme, ale máme toľko spoločného 😉 či okruh známych alebo spoločné lásky 😉 dievčatá fajn som sa zabavila a zaspomínala si na staré dobré časy zaľúbenosti 😅

imis
29. apr 2010

Ranecko!

Ivus,sim ta,ved ty si este stale mladatko 😀 Ale som rada,ze si sa zase ozvala,uz som myslela,ze na kona si zanevrela.
Inak baby,aj ja som za sukromnu temu.
Dnes ideme zase na bicykle,preto som tu uz teraz pred skolkou,potom nebude casu.
Krasny den vam zelam,zda sa ze slnecny! 😉

zuzu80
29. apr 2010

ahojte dievcence 🙂

dnes idem zasa na cely den do NR na skolenie, takze sa zastavim az vypit si pri vas poobedne kafendo 😉 A este musim ist umyt auto, lebo dostanem pokutu od prislusnikov za znecistovanie cestnej komunikacie. Vyzera jak keby na nom druzstevnicka jazdila 😀 😀 😀
Vonku je krasne uz teraz, tak si to uzite vonku s drobcami.
Ivusa, ty aka rovna zenska, ze si sa takto priznala, ze nas potajme citas 😉 a sak sa zarad medzi nas. Viac hlav viac rozumu a hlavne srandy 😉
Luci, myslim, ze mozes pomaly rozmyslat nad nazvom nasej sukromnej grupy 😉 🙂

zabinka
29. apr 2010

krasne slnecne ranko 😎

vidim, ze dnes tu bude pusto, ale uzivajte si slniecka s drobcami, kym sa da. Potom uz budete zavrete len v robote ako ja 😀

A ja som tiez za sukromnu skupinu. 🙂

ivusaiva12
29. apr 2010

ahojte dievčence, nie nezanevrela som na kona (poctivo vás čítam každý večer 😝 ), ale ja sem chodím skôr neskoro večer a to tu už ani jedna z vás nie je a nestíham ani reagovať na vaše príspevky 🙂 majuš a nenabalíš aj tepovač? a vrámci bicyklovania mi ho vyhodíš za bránu hm? pekný dník prajem ostatným mamičkám, ja mám dnes voľno ako každý štvrtok, malý chodí slúžiť ku svokrovcom. pa

klauduska
29. apr 2010

Ahooojte!!!

My sme dnes konecne cikanicu chytili a hned som to bola aj zaniest na polikliniku.....Filipko zaspinkal o 7,50 a tahal 2 hodky.... 🙂 lebo strasil rano uz o 4,50...spolocne s tatkom..... 😉
Aj s kolegovcami som podebatila a este musim behnut na urad vyzdvihnut si rozhodnutie o RP....

A co Vy ostatne,kde ste???

dadadulka
autor
29. apr 2010

ahojte kočandy 🙂

ja len na skok... malý nám kašle jak starý hrniec, bola som s ním aj u doki...
inak doma sa strieda pohodička s nestíhačkou a ja si pripadám jak stíhačka 😅 😀

a letmo som vás prešla, tiež som za súkromnú tému 😉

majte sa pekne 😎

anjelikbambulka
29. apr 2010

ahojte kočky,

súhlasím so súkromnou témou 😉

dnes som bola v kine, prihlásiť nás na vítanie občiankov 🙂 🙂 🙂 ste ma včera ukecali 🙂 😉 🙂 😉

imis
29. apr 2010

No cahojte.Idem pauznut. Robila som granatir a Tobino z neho spravil centove perky. Do cesta napchal 5-centovky a pekne to poprekladal a este aj pozatlacal na krajoch 😖 😀
Kukam bajocko aj damsky magazin.Ze poroku 2010 bude liek pre zeny,aby mohli dosiahnut orgazmus.No to su mi veci 😕

imis
29. apr 2010

2012 tam ma byt.Sa nejako ponahlam za tym liekom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lolita.9991
29. apr 2010

awojte kockyy

tak nakoniec som sa rozhodla pre zrubcovu,bola som unej,mila pani,
taska nachystana a mozeme ist rodit,xiix

ako sa mi tu mate
dadu malinka je kuasna

anjelikbambulka
29. apr 2010

lolita, veru, veru, aj tebe sa to už krááááááti 😉 😉 😉 😉

maji, vidíš, akého kuchára ty máš doma 😀 😀 😀

lolita.9991
29. apr 2010

veruu kratii,vobec sa nenahnevam ked to bud tyzdem uz budee
sem tam inak stretnem aj nejake tehulky aj maminy s kocikmi mozno ste to aj niektora z vas, vo vrabloch som len mesiac a pol takze mi potrva pokym sa udomacnim, 😒 a vobec niekoho spoznam zatim som furt sama,muzik je v ba

zuzu80
29. apr 2010

Ahojte som naspat, vyskolena, uvarena, unavena 😝

Maji s Tobinka nieco, vie ako dobre ukryvat peniaze, co sa za mlada naucis 😉

zuzu80
29. apr 2010

ale som rychla ☹

Maji z Tobinka nieco bude, vie ako dobre ukryvat peniaze, co sa za mlada naucis 😉

retaux
29. apr 2010

Ahojte 😎
A dnes tu nejako pusto. Ale to určite súvisí s tým krásny slniečkom, čo sa na nás usmieva.

Ja som dnes zase zažila "krásny" deň strávený čakaním na pásy/sono/rizikovú v NR 😝 Ale už som doma a idem oddychovať. (Sranda, nič som nerobila a idem oddychovať)

anjelikbambulka
29. apr 2010

ahoj luci...
a to nosenie bruška nie je žiadna robota???? 😀 😀 😀

retaux
29. apr 2010

Asi je, lebo sa cítim akoby som celú záhradu pokopala 😅 Idem sa natiahnuť

klauduska
29. apr 2010

Cafte kocky...

tak krasny dnik za nami...dnes sme boli vonku az 3-krat.... 😅

loli....aj ty to mas co chvila......a pozerala som tvoj album...krasne vecicky mate nakupene...mala bude kocka.....a meno?A ty si z Vrablov?Kde byvas?Lebo Ta nepoznam,aspon co som fotky omrkla.....

Filipko by aj spinkala,le len mrauci.....a ja chcem pozerat ordinaciu.... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre