Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
9. júl 2009

ahoj zuzu 😉

zuzu80
9. júl 2009

ako bolo dnes v chrobaciku?

zuzu84
9. júl 2009

v slepcanoch

svoradinka
9. júl 2009

až na to že nesla elektrika super.

svoradinka
9. júl 2009

Slepcany nie su daleko odtialto,ci ano?

zuzu84
9. júl 2009

nie nie je to nejakych 10 km ale taka som leniva ze by som radsej sla autom je to rýchlejsie

svoradinka
9. júl 2009

a budete tam aj spat?

zuzu80
9. júl 2009

zas nesla elektrina? esteze som nebola doma, aspon som si usetrila nadafky 😀 😀 😀 😀

ja idem dnes vecer cvicit a mozno zoberiem aj Eliadu, nech sa zahra alebo bude so mnou cvicit mando-caca, ako ona hovori

zuzu84
9. júl 2009

ach boze chraň.To nie pojdeme domov.Len prisiel svagor z Rimavskej soboty aj s malou ktora ma 2 mesiace na 2 dni tak by som chcela malu vidiet.Vcera sme sice boli mala sa isla zblazdnit z tej jeho malej baby a chcela by som aj dnes ist.A navyse dokonca som zistila ze moje dieta uz ziarli.Nemohla som sa malinkej ani doktnut zacala sa moja mala plieskat o zem a vykrikovala mama mama 🙂

svoradinka
9. júl 2009

možno nesla len vtom stredisku,lebo ani zubarom nesla. Rano tam nebolo ani jedno auto tak som sa cudovala 😨 ,že dnes nikto nie je u zubara.

A budete dlho cvicit?

svoradinka
9. júl 2009

Zuzu84....možno už dnes nebude ziarlit.

zuzu84
9. júl 2009

no neviem prave ze to jej zacina obdobie kedy sa nemozem chytit ziadneho dietata.

svoradinka
9. júl 2009

a teraz ti malinka spinka?

zuzu84
9. júl 2009

hej isla spat o 13.00 mohla by spat aspon nejake 2 hodiny ale to mozem asi len snivat.Od rana je nejaka mrncava,stale len pada.Vcera bola ako cert tolko vymyslala.chvilu babka nedavala pozor a naraz len velky krik.Tak som rýchlo doletela a ze si buchla hlavicku pozeram na nu a plne usta krvi.skoro ma porazilo cela som sa roztriasla ale nastastie si len narazila nejako zubky a odrela si dasienko tak z tadial nam tiekla krvicka.No ale poviem ti ze uplna hroza ked som to videla.

zuzu84
9. júl 2009

Dnes sme zase boli vonku aj s kamoskou a chvilu sme sa nepozerali a jej maly buchol moju s furikom takze sme zase mali krik.No strasne.Potom zase padla lebo ide ako valec, hlavu skloni a vobec sa nepozera pred seba a potom naraz spravi bum a je zase plac.

retaux
9. júl 2009

Ahojte!
Zuzu84: asi som ťa dnes videla. Neprechádzali ste náhodou cez škôlkársky dvor? Ja som išla vtedy z Tesca 😉
Lucka tiež žiarli, ale len na sestrinho Samka (má 9 mesiacov) a to tak, že mu nechce nič dať ani nič požičať. Ale ja si môžem popestovať bábätká. Vtedy nedáva žiarlivosť najavo.

Svoradinka: svokrička moja usilovne pracuje v MC? Neulieva sa? 😀
Ani na Kaške vraj dnes nebola elektrina.

svoradinka
9. júl 2009

chudatko malinke,esteže sa nic važne nestalo.

no to poznam aj ja...a hlavne ked sa nepozeram,furt sa nieco stane....a ta hlava nestastna si to vzdy odnesie.

svoradinka
9. júl 2009

ahoj Luci.....ano usilovne pracuje ako včelicka...robia tam nejake vecicky z papiera.

zuzu84
9. júl 2009

Hej sli sme.Aj som ta stretala v nedelu isla si z manzelom po moravskej asi do kostola.Ja som tiez sla s muzom.

zuzu84
9. júl 2009

No vsak prave vzdy si to odnesie hlava.Ale uz viem ze ked sa aj nepozeram a ostane ticho tak sa nieco deje.Uz viem ze ide nieco vystrajat.

retaux
9. júl 2009

Svori: viem, už jej z toho chudere bude šibať 😀 Robia tie menovky.

Zuzu84: išli sme do kina a už sme meškali 😀 Ja som si uvedomila, že si to bola ty až keď sme boli už hodný kus pred vami. 😅 😔

Aj Lucka si narazila raz takto ústa, keď sa ešte len učiť chodila. Neskutočne veľa krvi vie vytiecť z úst. Ale našťastie, ona veľa nepadá a dosť si dáva pozor. Ale tento týždeň aj ona mala po dlhom čase nehodu: chcela si sadnúť na takú lavičku a tam bolo operadlo dosť vysoko a tak prepadla dozadu na chrbát a hlavu. Už riadne dávno tak neplakala. Našťastie, že ona aj keď padne a vyzerá to hrozivo, tak sa len vstane, opráši a ide ďalej 😕 😀

retaux
9. júl 2009

Zuzu84: a nechytá ťa chuť na druhé mimi, keď vidíš takého drobčeka malého 😵 😵

svoradinka
9. júl 2009

Luci a svokra ti tam robi dlho?

zuzu84
9. júl 2009

Ja som si aj myslela ze si ma asi nezaregistrovala alebo nespoznala.dost ludi ma prooblem ma spoznat ked mam slnecne okuliare. 🙂

retaux
9. júl 2009

Už tam robila keď bolo MC v starých priestoroch, potom mala prestávku a teraz od mája tam je znova.

svoradinka
9. júl 2009

luci a ty by si už brala take male babetko?

zuzu80
9. júl 2009

marika (svokra) je nas poklad 😉 , je to velka sikovnica 😉 🙂

zuzu80
9. júl 2009

luci, mala lucka bude mat teraz niekedy 2 roky?, veru idealny cas na druhe dieta 😀 😀 😀 😀 😀

svoradinka
9. júl 2009

o to je a je velmi mila...to musi byt aj užasna svokra,že Luci?

zabga88
9. júl 2009

ahojte tak uz som aj ja doma mala mi zaspala prave

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre