Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
18. sep 2009

zuzi aj ja mam od nich a prave chcem este doobjednat pracovnu dosku, tak ich tiez musim navstivit. 😉

imis
18. sep 2009

Ahojte!
Zabga,skus behnut do kuchynskeho studia tu vo Vrabloch.Je to ta mala "mini izbietka" pri brane,ako sa vchadza do piza pubu. Zadas miery,aky chces material,spotrebice a oni ti vyhotovia niekolko navrhov.
Babulky,ja sa uz aj lucim. Pobalit deti,seba a odchod do big mane na big oberacky. Uzite si krasny den a zajtra zacina vajkend.Ja budem zas v pondelok v po-hode,lebo bude po-hodoch a potom uz na manu pojdeme az na dusicky,aj to len na cintorin 😀
Cahoooooooooooooooj 🙂

zuzu80
18. sep 2009

jezis Zlejsiovi 😠 😠 hanba mi 😀 😀 😀

zabinka, co si uz jednu pracovnu dosku zodrala? Tak silno ty pracujes? 😀 😀 😀

zabga88
18. sep 2009

tam aj my kupujeme nábytok pojdem tam dnes kuknut kym je chlop doma nech sa to hybe 😀

retaux
18. sep 2009

Ahojte!
Imis: budem silno držať palčeky, nech odbery dopadnú OK a nech je Tobi v poriadku 😉 A poriadne hodujte 😀

Svoradinka: vitaj doma 😉 Svokra mi hovorila, že ťa včera stretla, tak som vedela, že ste sa už vrátili. Ešte si vychutnávajte ocinka a potom už šup na koníka.

Zabga: veru, veru, kým je mužík doma, tak treba konať 😀

zabinka
18. sep 2009

zuzi veru 😲 Ale nie, len sme kupili varnu dosku a ruru a potrebujem to nejako zakomponovat do kuchyne. Tak som sa rozhodla, ze ta starsia uz je trochu poskriabana, tak z tej vyrezeme otvor na varnu dosku a miesto nej kupime novu, peknu, nedosriabanu, neposkvrnenu...... 😀 😀 😀 Nejako som pri kupe kuchynskej linky nepocitala s takym velkym prilivom spotrebicov 😲 a teraz to nemam kde ukladat. 😠

zabinka
18. sep 2009

imis, prijemne oberacky a dajte si na seba pozor! 😉

klauduska
18. sep 2009

Ahojte!!!

imis....fu,esteze to dopadlo tak ako to dopadlo,ale tie nervy Ti teda nezavidim..... 😒 Silno drzim palce a prajem prijemne oberacky a hodovanie!!!

zabga...aj mna napadlo to kuchynske studio pri vchode do pizza pubu.... 😉

svori....ahoooooj!!!A pekne vitaj domka,vychutnavaj si domov a muzicka tiez..... 😉

My sme vcera zlozili ten prebalovaci pult a tak sa vytesujeme.....presne nam tam pasuje.... 😵 😵 😵

zabga88
18. sep 2009

klauduska o tom som ani nevedela 😉

retaux
18. sep 2009

Klaudi: už len okakané plienky vám tam chýbajú 😀

klauduska
18. sep 2009

luci...veru a ten smradecek... 😀 😀 😀

retaux
18. sep 2009

Kým bola Lucka na materskom mliečku, tak to až tak nesmrdelo, až keď sme začali s príkrmami 😀

klauduska
18. sep 2009

heej?takze sa mam potom, ked prestanem kojit, na co tesit???? 😅

A kde ste vsetky zdrhli?Sta sa naplasili okakanych plienok a smradecku?

zuzu80
18. sep 2009

ja som tu 😉 ani eee plienok sa ja nezlaknem 😀 😀 😀

svoradka, vitaj doma 😉

klauduska
18. sep 2009

baby,ako to funguje v chrobaciku na tej burze?Mam jednu taku bundicku co mi dala svagrinna pre dievcatko,velmi peknu a 5 ks uplne novych bodyniek s kratkym rukavom NEXT,ze by som to tam odniesla,lebo to nevyuzijem.... 😒

svoradinka
18. sep 2009

Ahojte!

Baby dakujem za privitane. Tomasko sa mal v skolke fajn. myslela som si ze dnes ani nebude chiet ist,lebo je v novej triede. Ale za sa ze to zvladol super,este lepsie ako ja. Aj som bola vcera na rodicovskom. Matko sa vytesuje s ocka a ja mam chvilku cas,ale uz mi doprala pracka tak pojdem povesat pradlo. Dnes pojdeme do NR pozriet sestru.

Ja by som sa na to cvicenie s detmi pridala,ale musela by som chodit s oboma chlapcami,ak by to bolo mozne.

Majte sa krasne a prajem vam vsetkym pekny vikend. paaaa

dadadulka
autor
18. sep 2009

ahojte 🙂

imis držíme palčeky, aby sa Tobinko rýchlo uzdravil 😉 a veselé hrozno - oberačky 😀

inak u nás nič novo, ja sa cítim, akoby som bola tehotka 😀 ale klop, klop, klop mám pocit, že už
tie maxi nevoľnosti sú pomaličky na ústupe 🙂 momentálne mi viac prekážajú pachy 😝
doobeda som čakala v lekárni a predo mnou stála jedna s hamburgerom v ruke 😝 😝 no mala
som so sebou čo robiť, akurát som si vreckovku bachla rýchlo na nos a opatrne predýchavala...
inak v tej lekárni, to je ako v nejakom slimákove 😒 vždy sa tam načakááááááááám a vystojím jamu 😠
mali by pridať ešte jedno okienko bez receptu...

no tak sa majte fajn a užite si víkend, má byť pekné počko 😎 papa 🙂 😉

retaux
18. sep 2009

Dadu: veď si už konečne daj do pasu týždne. Chceme vidieť, ako ti to bude narastať 😀 A nebola si tento týždeň náhodou na poradni? Veď píš čo a ako.

Klaudi: musíš mať napísaný zoznam do Chrobáčika s názvom vecí (napr. č. 1 body,krátky rukáv, modré) a pri tom cenu. Oni ti priradia číslo a to si už potom oni označkujú. 😉

retaux
18. sep 2009

A kde ste všetky? To už víkendujete?

zabga88
18. sep 2009

hali haloo kde ste všetky???

zuzu80
18. sep 2009

ja som tuuuuu

no co kuchynsku linku ste vybrali?

retaux
18. sep 2009

Aj ja som tu zase.

Veru, Zabga, pochváľ sa. A ani si nám nenapísala ako dopadla včerajšia plnená paparika 😕

zuzu80
18. sep 2009

Luci, vidis ju krici haloo a potom si niekam zmizne 😀 😀 😀

a ty kedy ides k dokimu, aby potvrdil radostnu spravu?

retaux
18. sep 2009

V pondelok.

zuzu80
18. sep 2009

a uz sa aj citis ako tehulka? Ja kym mi to doktor nepotvrdil, tak bolo vsetko oki, a ako som opustila ordinaciu, tak sa zacalo grckanie vo velkom style 😀 😀 😀 😀

retaux
18. sep 2009

Nie, len ma sem-tam pichne v podbrušku, a mám každý večer kyselinu 😝 Pri Lucke som grcalaaaaaaaaaa a grcalaaaaaaaaaaa, teraz mi vôbec nie je zle. Ale ešte mi môže byť. 🤐

zuzu80
18. sep 2009

Luci a mozno praveze nebude 😉 Aby si mala aj zmenu, sak grckanie uz doverne poznas, treba vyskusat tehu bez nevolnosti, aj ked kyselina tiez nie je bohvieco 😝

zabga88
18. sep 2009

no moj chlap si dnes zmyslel ze musi rozobrat auto a zacal sa v nom rypat a tak sme nikde neboli.
plnená paprika sa zjedla tak asi bola jedla trosicku hustejsia ako od mamicky ale inak asi ok 🙂
teraz som prisla z Vrábel bola som v obchode zehlit bleeee žehlenie 🤐

zajtra su oberacky u mojej svokrusy sufam ze sa dako vyvleciem s toho 😠

fiona8
19. sep 2009

ahojte babenky
tak ja sa stale hlasim este ako kinderko 😅 , vo stvrtok sme boli v poradne a dr. nam povedal,ze ak cez vikend neporodim, v pondelok musim nastupit do nemocnice......tak na mna myslite....papap 🙂

dadadulka
autor
19. sep 2009

fionkaaaaa...!!! myslíme na Teba...!!! držkaj sa...!!! čaká Ťa tá NAJKRAJŠIA časť celého tehu...!!! 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre