Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
24. sep 2009

alebo este ak sa mi nepodari najst si nejaku pracu tak asi to matersa isti 😀 😀 😀

zuzi....chodis do prace,ako kukam kazde rano alebo vzdy ked idem do Vrabel alebo z Vrabel nikde nevidim tvoje auto...uz si vimenila stare auto za nove,alebo chodis do prace na bicykli...alebo som ja asi slepa 😀

zabinka
24. sep 2009

no to teda budem!!!!! 😉

dadadulka
autor
24. sep 2009

inak baby už mi trčí brušino, pri prvom tehu som si ho takto ešte hľadala 😀
a teraz, keby ste ma videli večer, jak v piatom mesiaci 😀 😀

zuzu80
24. sep 2009

svori chodim do robotky, len som trosku obmenila masinu 😀 😀 😀

zuzu80
24. sep 2009

dadi aj mne trci brucho daleko do priestoru ale na vine je chladnicka,slaba vola a hlavne pazravost 😀 😀 😀

dadadulka
autor
24. sep 2009

zuzu to ti ale neverím, veď ty si moc silná športovkyňa 😉 viď imis a jej dojmy z cvička 😀 😀

dadadulka
autor
24. sep 2009

apropo imis, prajem skoré uzdravko 😉

svoradinka
24. sep 2009

aha zuzi a co za masinku mas alebo aspon akej farby?

dadu a tebe co vychadza podla cinana

dadadulka
autor
24. sep 2009

svori baba, no uvidíme... 🙂 a tie vlásky máš feši, mne sa také červenkavé odtiene páčia 😉

zuzu80
24. sep 2009

neveris? uveris! - dajme stretko 😉

mozem ja cvicit jak Zorica Coborica spolu s Arnoldom silnym Schwarzenegerom ked zeriem jak stado nenazratych kobyliek

svoradinka
24. sep 2009

diky dadu...len ja si nemozem zvyknut na tu farbu ale cche to len cas 😉

klauduska
24. sep 2009

zuzu...tak toto Ti nezozeriem ani ja,lebo som Ta videla od bruscha to ma daleko.... 😉 Podla mna ty mozes kludne papat a vsetko vycvicis...aj zuzka blaskova toho zje a kukni na nu..... 😅

dadadulka
autor
24. sep 2009

dajme 😉

svoradinka
24. sep 2009

tak ja sa s vami lucim ...musim ist po Tomaska...paaa

dadadulka
autor
24. sep 2009

svori papa 😉 a šťastnú cestu

klauduska
24. sep 2009

adi ajoooj...a kde ta baby videli s novou farbou???foto tusim nemas v albume....

ja som dnes dlhsie v praci..... 😒 a este k tomu ako zapisovatelka..... 😠

dadadulka
autor
24. sep 2009

klaudi stretli sme sa pri škôlke

klauduska
24. sep 2009

ja planujem ist tiez este ku kadernicke pred porodom,lebo ktovie kedy sa tam potom dostanem.... 😒 Tak skusim hodit pre istotu aj meliros.... 😉

dominka11
24. sep 2009

fíha, baby, vy ste sa dobre rozkecali teda. Takto nejak to vyzeralo v našich začiatkoch 😀 😀
mna už bolí hlava z tohto mojho čerta, to nie že je jak 100 čertov, ale ako 10000000000 😠 u doki sme dopadli dobre, mame 9360g a 77,5cm.

inak, ten čínan ani mne nevyšiel, ani mojej mame. to je ako sa zadarí 🙂
zuzi, sak som aj ja čumela, že kde mate afto, ked som tam vždy ine videla 😕

svoradinka
24. sep 2009

nie nemam foto este ma nemal kto odfotit....v pondelok klaudi ako sme sa stretli dooobedu tak hned ako som prisla domov som si zafarbila vlasy, aby ma este mm pred odchodom videl.

anjelikbambulka
24. sep 2009

babule, neverte číňanovi!!!! 😀 😀 😀 aj mňa oklamal 😉 😉 😉 alebo žeby bol na vine niekto iný????? 😀 😀 😀

zabga88
25. sep 2009

☹ Dobré ráno baby!

Ja mám zasa zlú a ťažkú noc za sebou! mamina svokra v noci odpadla dostala ťažkú mozgovú príhodu, lekári ju dlho oživovali, potom ju vzali do nemocnice a teraz sme volali ze ju zasa ozivuju a mame sa pripravit na najhorsie ☹

Ja teraz idem do roboty a bude trpnut kedy mi zavolaju ☹ strasné. je to aj moja suseda a vzdy sme spolu dobre vychadzali

dadadulka
autor
25. sep 2009

pekné ránko babulky 🙂

zabga tak snáď sa to ešte na dobré obráti, držím palce a tebe nech sa v shope darí 😉

dadadulka
autor
25. sep 2009

ELIŠKE zlatej malej prajeme k dnešným narodeninkám veeeľa zdravíčka, šťastíčka a lásočky,
nech robí svojim rodičom len radosť a nech rastie do krásy, všetko NAJ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=m44z-223UYE
klauduska
25. sep 2009

Ahojte maminy!!!

zabga...to mi je luto,ale treba len dufam....

Eliske prajeme aj my vsetucko naj,naj,naj vela zdravicka,radosti a spokojnosti,nech sa jej v zivote dari.... 😉

zabga88
25. sep 2009

😵 Eliške všetko najlepsie prajeme aj vikinka a posiela jej pusinku 🙂

zabinka
25. sep 2009

ahojte!!!!!
Eliske k dnesnemu sviatku prajeme vsetko najlepsie, vela zdravicka, stasticka, kopu energie, nech rodicia vedia, ze ju maju a nech sa jej v skolke paci stale viac a viac... 🙂 🙂 🙂 🙂

zabga, to mi je luto, ale nevzdavajte to. Drzim palce a vela sil....
Ozaj a aky bol prvy den v obchode?

dadadulka
autor
25. sep 2009

no jasné, že aj Matúško posiela Eli božtek na líčko 🙂 🙂 😉

dadadulka
autor
25. sep 2009

juuuj baby mňa už chytá riadna narodeninová náladička jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí... 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=i9PQGbDcxKc
zuzu80
25. sep 2009

dobre ranko 😉

vy ste zlatucke 🙂 dakujem v mene Elisky za vsetky speci-krasne blahozelania a aj za songu...cmuk

zabga, hlavne musite verit, aj nasa babka bola taka "beznadejna" vsetci sme ju oplakali a uz je tomu dva roky a ona sa stale tesi zo zivota...takze drzim palce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre