Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka11
19. aug 2009

fiha baby, vy ste sa ale rozbehli 🙂 idem všetko prečítat. my sme sa vratili z mesta, urobila som si cestoviny, kubko sa tiež napapal a dúfam, že si chvílku pospí.

dominka11
19. aug 2009

a zabinka, vám prajem stastnu cestu a same len príjemné zažitky 😉

zabinka
19. aug 2009

dominika, dakujeme. 🙂 😉

wurmm
19. aug 2009

baby, ste este tam? Ja musim odbiehat, lebo mam este pracovne povinnosti 😒 , ale priebezne sledujem, ze co sa tu nove popise. 😵

dominka11
19. aug 2009

takže baby, ja som zistila, že v pondelok a asi ani v utorok nemožem ist na stretko. MM má ist na východ, tak ja budem v TN u našich.

dadadulka
autor
20. aug 2009

pekné slnečné ránko 😎 😎 😎

práve sme dopapali raňajky a Matúško už fičí na auto moto revue 😀 😎 brrrrrm brrrrrm brrrrrrrrrrrrrr...
a dnes nás čaká poradňa aj s očkovaním, už teraz sa bojím, snáď to prebehne hladko, moje malé...

klauduska
20. aug 2009

Bre ranecko sa praje!!!

Tak ja momentalne ranajojkujem,pijem mliecko a este sa len zobudzam.... 🙄 V noci som bola min. 5 hore,cikat samozrejme...no hroza... 😒

Dnes ma byt opat horuco a ja o 9,00 vyrazam do terenu... 😒

imis
20. aug 2009

Ranecko! Dadul,drzte sa dnes na ockovani.Nic prijemne v tychto teplach. Klaudi ty ber "na cesty" slnecnik.A kam ides do terenu? Pocuj,ty by si mohla chodit do prace aj v bikinach v lete,nie? 😀 😀
Idem ja po troske tazky obed varit-spagety s hotovou omackou 😀 Dnes maju v lidli talianske mnamky a z toho ja mozem na kila a potom este viac.Tak som si kupila sugo omacku a asi dnes budeme obedovat o 10:OO,lebo do obeda nevydrzim 😝

fiona8
20. aug 2009

ahojte fešandy 🙂
prave som prisla z kontroly, uz som na MD!!!!!!! 😉 😉 ivko este spi tak tu mozem konikovat 😀

fiona8
20. aug 2009

klaudi
pojdem dnes cvicit...a ty??

anjelikbambulka
20. aug 2009

ahojte babule, prajem vám krásne ránečko...

dadu, tak dnes idete očkovať? nás to čaká v pondelok, do obidvoch nožičiek ☹ už teraz mám z toho strach... nahovorila som aj mm, nech ide s nami, lebo asi sa rozplačem s emmkou aj ja ☹

anjelikbambulka
20. aug 2009

domi, a kedy odchádzate do TN?

fiona8
20. aug 2009

anjelik neboj sa, bude to rychlo, malicka mozno len zamrnka..... 😉

klauduska
20. aug 2009

fionka....idem aj ja,aj ta dalsia bab-Sona... 😉 Uz sa tesim,kedze minuly tyzden nebolo...A Teba vypisal az teraz na MD?Nemaju ist zienky na rizikovom uz v 32tt?

dominka....tak tu nebudes....? ☹ Isla som okolo Vasho "noveho" domceku....tam sa riadne makaaaaaa... 😕

anjelik....proti comu bude mala ockovana a do oboch noziciek???

fiona8
20. aug 2009

klaudi....
neviem vypisali ma teraz, minule povedali,ze to este netreba 😕

klauduska
20. aug 2009

hm,tak fakt neviem.... 😒

inak,tvoj muzik normalne aj temu zalozil..... 😅 😅 😅

fiona8
20. aug 2009

ved ja viem....je s nim sranda 😀

zabga88
20. aug 2009

ahojte babulky!

tak uz mam navarene a teraz upratujem cakam pooobede navštevu.

anjelik moja mala ked ju ockovali mala celu noc vysoke teploty a strasne plakala ale dufam že emmka to bude lepsie znašať 🙂

ahoj fionka 🙂

fiona8
20. aug 2009

cau Magdi 🙂 co si varila?
a včetko naj Ti prajem 😉 😉 😉

dominka11
20. aug 2009

ahojte babulky, akurat sme prišli od doktorky, bola som dat malemu pozriet tie uška, ma ich v poriadku, asi si ich chyta len tak od toho, že ma sople a je nervozny 😕 tak nám dala kvapky a asi 10m od domu mi zaspal, tak som ho vonku nechala, ved zachvilku je hore 😠

fion - tak vitaj medzi nami "dovolenkujucimi" 😀 😀

klaudi - bola si kolaudovat? no, malo by sa tam makat, za 2 týždne sa mame stahovat...

klauduska
20. aug 2009

domi..ale nie,bola som prebrat nahradnu vysadbu,stromceky.... 😉 a zobrala som to cez novu vystavbu a Hlinikovu....

magdi...nieco nam uslo?Mas narodeninky?

dominka11
20. aug 2009

ja sa tu serkám ešte s papiermi, ale ešte nejaka hodka a mam to z krku. baby, tak kedy bude to stretko?

klauduska
20. aug 2009

domi...ved ty stale nejak papierujes,to je toho az tolko?Ale aspon nemusite nikoho za to platit.... 😒

ty uz naisto ides do toho TN?Tak mozeme dat aj v stredu alebo vo stvrtok...to je jedno...

imis
20. aug 2009

No,uz sa priznam,lebo klaudi ma vymakla.Umyvala som okna.Nechcela som prezradit,aby ste nemali cistejsie ako ja 😀 😀 😀 ,lebo dnes je nov a dnes sa najlepsie a najlahsie odstranuje spina zo vsetkeho. Tak uz to viete 😔
Stretko kedy? Streda 16:00?

zabga88
20. aug 2009

fionka dakujem ti! 🙂
varila som granadir 🙂

klaudi no mam uz som stará 😀

klauduska
20. aug 2009

no magdi,ty si veru na vek nestazuj.....!!!Ale tak teda vsetko naj!!!! 😉 granadir budem robit aj ja,v sobotu a v nedelu budu rezniky..... 😵

imis...veru,vymakla...dobre si ich umyla???V takom svungu si bola,ze si ma ani nepocula,az na 3 krat....Tak,ze by si prisla aj k nam???Ja postrazim Tobinka.... 😎 😎 😎 Inak ma imis napadlo,ze ak budes mat este take veci,ked bude Tobinko postupne vyrastat,a budu sa nam na to obdobie hodit,tak kludne odloz a ponukni.... 😉

dominka11
20. aug 2009

imis, ja som práve doumyvala mikrovlnku a žeby mi ten nov nejako pomohol 😝 😀
no to by bolo super, keby je to v stredu alebo štvrtok to stretko 🙂
klaudi, no ved práve, nemusíme nikomu platit a ked už sme dali prachy do kurzu a programu, tak by to bola škoda. ale tak nejak tie 2dni v mesiaci prežijem 😉

a klaudi, aj ja ti môžem ponuknut vecičky, mám už kopcom plnú igelitku kenvelo malých vecí 😉

dadadulka
autor
20. aug 2009

čafteee 😎
už sme domka, môj malý hrdina sa držal statočne, viac som bola asi ja poserkaná 😅
a bola to naša posledná poradňa, už sme Veľkáči 🙂 🙂 🙂
teraz buvinká poklad môj 😵

dadadulka
autor
20. aug 2009

ja som rýchlo hodila krídelká do rúry, mňam 😎

dadadulka
autor
20. aug 2009

imis, hanbi sa...! to sa teraz okná umývajú...??? a nevyhováraj sa na nejaký nov, nenov... 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre