Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
2. okt 2009

A? Spokojnost? Myslim matros a tak..........

klauduska
2. okt 2009

asi ano,ani sama neviem,len sa mi zdal taaaqaky velky este!!! 😀 😀 😀 Ten nas maly sa v nom aj strati.... 😀 Ale vyzera byt teplucky! 😉

imis
2. okt 2009

Prave som dopozerala ordinaciu,idem pre chalanov a jupi na tekvice.
Vsetkym vinsujem krasny vikend a polepsite sa!!!! 😉

retaux
2. okt 2009

Ahojte!
Tak čo? Ešte sa tekvičkujete? Lucke tam cvrklo, tak som s ňou bežala domov, nech mi neprechladne, aj keď sa bránila, že nechce ísť. 😀

Bola z toho hotová 🙂

zabga88
3. okt 2009

Ahojte žienky 🙂
ako sa mávate? u nas je dnes strasne zlá atmosféra malá je ako čert nijak sa s nou nedá ani po dobrom ani po zlom uz aj po zadku dostala a nic nepomáha.
zajtra ma narodeniny a asi nic nedostane
😠

zabinka
4. okt 2009

tak nas vytahujem z hlbky druhej strany. Suo, sup na stranu 1.

Vikinke malinkej prajeme vsetucko len to najlepsie, vela zdravicka, stasticka, radosti a nech teda poslucha rodicov 😉 🙂

svoradinka
4. okt 2009

Aj my prajeme vsetko najlepsie Vikinke vela zdravicka, stasticka,lasky a nech sa jej paci v skolke 🙂 Aj u nas susedka ma dnes 5 rokov a z hodou okolonosti sa tiez vola Viki,tak aj jej prajeme vsetko najlepsie 🙂

A ostatnym prajem peknu nedelu 😉

zabga88
4. okt 2009

Ahojte žienky! Vikinka Vám pekne ďakuje a posiela sladučkú pusinku 🙂

klauduska
4. okt 2009

Ahojte zienky!

Viki ma narodeninky???Tak vsetko najsamlepsie,nech sa jej dari a poslucha a robi radost!!!

dadi...zmakla si dnes sluzbu?Nebolo ti bleee???Som Ta videla z balkona.... 😉

my kuchtime,pridu svokrovci na obed a donesu nam afto....

anjelikbambulka
4. okt 2009

Aj my sa pripájame a želáme Vikinke všecko najsamlepšie, hlavne veľa veľa zdravíčka 🙂

imis
4. okt 2009

Vikinke malinkej velky kus stasticka,
zdravia a pozehnania z nebicka.
Bud stale dobrucka,rob mamine radost,
ale niekedy jej ukaz,ze dokazes uz dost.
Nech mas cely zivot,radost v ockach aj na dusi
zelaju ti vsetci chalani Bedusi 😉

dominka11
4. okt 2009

Milá Viki, prajeme ti všetko najlepšie k narodkám, hlavne vela zdravíčka, stastíčka, nech si najdeš v školke vela kamošov a kamošiek a Jakubko posiela pusu 😉

dominka11
4. okt 2009

babulky, práve som objednala na happy foto tú fotoknihu, tak som zvedavá, aká bude. Už sa na nu teším 🙂
zajtra tu nebudem, idem do tn a príde k nám aj babka - jakubkova prababka. Tak ja budem ešte davat do poriadku dom a ona bude s malým. tak len tolko, dobru noc 😉

dadadulka
autor
5. okt 2009

dobré skoré ránko ženušky 🙂

klaudi zle mi bolo akurát z toho ´humusu´ čo tam bol, za vedro bordelu 😠 domov som prišla
dobre nabrúsená, bo ma dusilo z toho pivničného prachu a s konštatovaním, že keď tu bývajú ´zvery´,
nech si majú chliev 😠 nabudúce sa na to vykašlem, alebo pôjde muž 🙄 no hnevá ma to 😠

my sme boli včera vinšovať dedom, bo obaja sú Františkáni 😀 tak bolo fajn, aj počko vyšlo 😎
Matúško už začína sám krôčikovať 😵 taký je podarený 😵 a vonku máme 6 zúbkov 😵
a ja mám fajnú nádchu, soplím a kýchačkujem, dúfam, že jak to rýchlo prišlo, tak to aj tak odíde...

Vikinke malej prajeme aj my všeeetko NAJ k narodeninkám 🙂 🙂 🙂

zabga88
5. okt 2009

Dobré ránko!

Vikinka všetkým velmi pekne dakuje a posiela pusinky sladucké 🙂

oslava sa nám podarila a oslávenkyna ešte spinká 😀

inak baby vonku je riadna kosa 😖

dadadulka
autor
5. okt 2009

babenky nehnevajte sa na mňa za predchádzajúci naserk... príspevok, ale štve ma to... 😒
samozrejme, že sa nájde pár svetlých výnimiek, nie všetci sú neporiadnici...

zuzu80
5. okt 2009

bre ranko 😉

Vikinke sice neskoro, ale o to srdecnejsie, vela zdravicka, stasticka a nech sa jej v skolke paci 😉

imis
5. okt 2009

ahojte!
Dadul,neboj,len sa vykric 😀 Je to tu hajzliaren,ale koho to trapi? Kto urobi poriadne velku sluzbu? 5-6 rodin?
Skoda reci. My mame tento tyzden a poviem ti v sobotu,kolko bordelu bolo pod schodami. A este ked pridu vo stvrtok-piatok kolotoce(cukrova vata,jadierky,zuvacky,obaly),tak sa mozem aj .................... a bude tu ako keby pol roka nikto neupratal.
Dobre babule,idem nieco porobit,lebo o 10:00 ma Tobino v meste rande. 😉

zabinka
5. okt 2009

dobre ranko sa praje 🙂 😉

tak ja uz zarezavam, dnes ma toho caka dost a poobede este aj rodicko, takze mam co robit. 😉

retaux
5. okt 2009

Ahojte!
Tak pekný víkend za nami. My sme boli včera u sestry v Nitre gratulovať. Papkali sme všelijaké dobrôtky a mne bolo večer 😝 Ale tak mi treba, keď nemám mieru 😀

A dodatočne prajeme aj my Vikinke všetko naj k narodeninám, nech je zdravá, šťastná a nech sa jej v škôlke darí. 😉

imis
5. okt 2009

zabi,aj my mame dnes rodicko v skolke.Dnes je asi svetovy den ZRPS 😀 Dufam,ze sa to vybavi cak cak.
Vcera som kupila malemu mnamky granulovany caj jablkovo medovkovy a prave sa mi ho podarilo do posledneho zrniecka vysypat 😅 Ja som sikovnica od malicka.
Jaj,babula a co som chcela. Kukali ste rano Ilka? V nedelu na vrabelske hody zima ako v Rusku a do toho lejak ☹
Ale v piatok este ok babie leto. Do lifu sa nemusim naobliekat 😀 😀 😀

retaux
5. okt 2009

To fakt má byť také počasie? Chúďatká detičky, ani kolotoče si neužijú. Budeme musieť s Luckou už v sobotu vybehnúť, aby sa trošku potešila.

Super, že v piatok bude teplo, aspoň na promóciách nezamrznem. 😅

imis
5. okt 2009

Luci,ty mas v piatok velku slavu? Uz teraz sa tesim na fotos.

klauduska
5. okt 2009

Cafte kocandy!!!

luci....takze velka to udalost v piatok???Tak budeme na Teba mysliet a potom Ti aj pogratulujeme.... 😉

imis...Tobi takto hned od malicka randit chodi??? 😅 Inak,tusim, ked si odchadzala s Tobinkom si svokra stretla,podla popisu co vravel,si to bola ty.... 😉 Tak to by sme mali dat este do piatku stretko,kvoli pocku,nie???

dadi...nic si z toho nerob,az na par rodin,to tu je fakt humus a tych ludi nechapem...ale sa najblizsie chystam,ze ak uvidim "boha" s cigaretou v papuli v nafajcenom vytahu,tak nanho dobre nabliakam!!!Minule som opat radsej slapala na sestku po svojich,lebo by som sa udusila.... 😠 😠 😠 A co potom s malym???

zuzu....makas?Mam pre Teba tupperware! 😉 Povedz kde a kedy Ti to vyhovuje,aby som Ti to odovzdala.... 😉

zuzu80
5. okt 2009

aaa kolko noviniek 😕

tobi uz randi? Imis, Imis ty sa nevzdas,neustale myslis na buducnost 😀 😀 😀 , predpokladam, ze ty si vyberala nevestu a miesto randenia? A co sprievodili ste v piatok s lampionmi? Eliska akosi nemala naladu a tak sme isli hned domov ale dnes rano chcela ist pozriec caradice(carodejnice) na kratku ulicu....

Luci tak v piatok bude tvoj veeeelky den? Hlavne si ho uzi poriadne, lebo to bude len alen o tebe a o tom aka si sikovnica 😉

Klaudi, aka dobra sprava a mozem vypekat na hody 😉 Povedz si ty, ja sa prisposobim tebe.. 🙂

klauduska
5. okt 2009

zuzu...mne je to uz v podstate jedno...ved som doma,idem akorat do mesta...netusim ako to mas v praci,kedy mas obed,dokedy robis atd....Momentalne som doma,lebo mangel opravuje WC... 😒

alebo to mozeme spravit aj tak,ze my dnes ideme na cintorin,tak by som ti to mohla chodit aj do prace,hm???

zuzu80
5. okt 2009

klaudi, no ak budete mat cestu, tak mozes aj do prace prist, len medzi 11.00 -12.00 budem niekde po poliach pobehovat....poslem ti cislo do IP

klauduska
5. okt 2009

ok,to my pojdeme asi po 12,00... 😉 a vchod do PD je riadne z Levickej ulice? 😕

zuzu80
5. okt 2009

ano 😉 🙂

imis
5. okt 2009

Caute,no uz sme doma.Mladi si padli do oka.So svatkou som v kancli sedavala,tak viem,ze mala je dobre zdravo zivena a dobre veno bude mat 😀 😀 😀 😀 Sicko v poriadku 😉
No v piatok ten teqicak,ja neviem.Ten sprievod bol dost hlucny na tobina.Neviem,aky ma vyznam to neskutocne jacanie(asi odhananie nejakych zlych duchov,alebo co),ale maly zacal plakat,tak sme len pozreli,ako vypustili tie balony svietiace(viete,co je teraz na svadbach taky hit) a isli sme domov. Ale chalanom sa ratalo,jest bolo co(vid album) 😀 ,takze vlastne celkom ok vyuzite popoludnie.
Klaudi,to bol tvoj svokor? Som mu vysvetlovala situaciu s vytahom. 😀 Ze ako to (ne)funguje a aj som mu podrzala(dvere),nech sa k vam nemusi teposit az hore 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre