Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fiona8
29. okt 2009

pojde prec na 3tyzdne a tyzden je s nami doma....ide to velmio rychlo ked sme spolu ☹

svoradinka
29. okt 2009

tak to je viac prec ako doma ze.....ale aspon ste si vzacnejsi 🙂

zuzu80
30. okt 2009

dobre ranko - piatkoveeeeee 😉

dnes rano riadna kosa.....aj okna bolo treba skrabat...brrrrr

ja dnes z kanclu vykureneho nevytiahnem paty, az na fajront 🙂

imis
30. okt 2009

No zuzicka ahoj.Uz dnes sa neskolis? Ved uz musis byt,ako Vasilisa 😉 Co hovoris na tie pondelkove cvicenia o 18:30?
Vcera som nebola,lebo na mna nieco lezie a Marcelko to nie je 😀 Asi som to prehnala s tym upratovanim. Ja som vedela,ze ak clovek s niecim len zacina,ma to robit postupne a nie upratat cely byt naraz 😀 😀 😀 Vysledok veskery zadny,akurat ja som KO-prechladnuta,chuchmava,unavena,bolava..................

zuzu80
30. okt 2009

ahoj marus, tak na teba nieco lezie? 😒 A to si nepocula, ze od prace aj kone dochnu? Pianko, dievca pianko 😉
Vcera som navrh o zmene cvicenia predostrela, ale sak poznas ked je 13 ludi, tak 6 je za 5 proti a zvysok bz prijal este neaku inu moznost 😀 😀 😀 Takze som to uzavrela, ze v pondelok este po starom a potom dame definitivne rozhodnutie.......podla mna sa dohodneme na skorsom poteni sa 😕

Skolenie som vcera uspesne ukonceli, dostala som osvedcenie a mozem zuzitkovavat nadobudnute poznatky, novinky....

A ty dnes ocakavas slavnostny prichod profesionalnej pomocnice do domacnosti, cooo? Cerveny koberec je dufam v chodbe natiahnuty a nezabudni dnes varit jedla, ktorych vedlajsi produkt je kooooopec spinaveho riadu.....nech sa pomocnica ukaze, co vlastne dokaze 😀

imis
30. okt 2009

Jaj ani nehovor zuzi,riady uz v pozore od vcera 😀 😀 😀 😀 a dcerenka nasa moze prist. Uz len na telefonat cakam,ze otvarajte vratka,prisla kamaratka.
A co mas zo skoleni,ake nove poznatky,novinky? Ma to zaujima 😎

imis
30. okt 2009

Dievcata,zeny,priatelky,kamaratky!

Nemate niekto na pozicku Podhradsku s Canakym? Hociktore CD.

Dakujem za vase skore odpovede

S pozdravom

Majula 😉

zuzu80
30. okt 2009

fuuu, dufam ze kamaratka-pomocnicka tajne necita nasu diskusiu, lebo sa zlakne a otvarajte vratka nebude a zas ti zostane, len saponat, spongia, tepla voda a dve ruky tvoje vlastne

Skolenie? co ta zaujima, degradacia pody, protierozne opatrenia 😅

zuzu80
30. okt 2009

vsetky svatka aj vianocne aj anglictinu

imis
30. okt 2009

No dufam,ze spioni nie su az tak nechutni,ze by este aj kamratke zabranili dnes prist. Uz ste tu spioni? Citate? Doteraz som nic nerobila a uz teraz duplom nebudem,co? 😀 😀 😀
Fiiiha,sto takoj degradacia pody? Akoze grady stupne? Ze odstupnovanie? Ze najlepsia poda Bedusovcom a zvysok sa rozdeli medzi ostatnych? Ahhaaaaaaa,uz mi to je jasne. Vsio jasno,staci napisat 😉 😀
No svatka,teba nedam ani za 5 korun byvalych. Prosim pozicias? Za odmenu samoska 😉

zuzu80
30. okt 2009

poziciam svatka 😉 a nedaj ma 😀 😀 😀 😀

zabinka
30. okt 2009

dobre ranko 🙂

Ja dnes len na skok, lebo odchadzam na skolenie.

imis..... tesis sa, co? Taka kamoska je veru na nezaplatenie, doverne ju poznam. Len keby este chcela tie riady aj vykladat......... 😉

imis
30. okt 2009

Zabi,presne toto som hovorila Macinovi:"Pockaj,my budeme hnili este aj tie riady vykladat do skriniek!" 😀 😀 😀
Ja to znam,ja s ni zila.Clovek je tvor lenivy 😉

dominka11
30. okt 2009

ahojte babulky, imis takže už čakáš? 🙂
zabi, asi tak nejako, keby sa tam chceli tie špinavé naložit a čiste vyložit, ale to by sme zasa moc chceli 😀 😝
ja som sa ráno zobudila a herpes hned zacítila 😠 naštastie nie je až taký velky, ale stačí 😅
a o tretej sa chystám na gyn. do NR, tak už sa prevelice teším.

dominka11
30. okt 2009

zuzi, po imis sa hlásim ja na Cdčká 😉 my máme len jedno, ešte by sa nejaké šiklo.

dadadulka
autor
30. okt 2009

čaute baby jagy 😎 😉

prajem vám pekný halloween day 😎 dnes vraj po meste lietajú bosorky, tak bacha na ne 😀
ja napr. už od šiestej lietam, najprv do jednoty a keďže tehu sklerózka Rózka ide na plné obrátky,
tak som ešte do lidla musela behnúť 😀 😝 a do tretice zas do jednotky 😀 😀 no super maratón 😝

imis počuj, šak sa už netoto, troška skromnosti dzifče 😀 😀 veď tá umývačka sa lakne tých tvojich
požiadaviek, že nakladať a vykladať riad 😀 😀 chce to postupnosť, nahaj, nach si najpruv zvykne u vás
a potom klaď ďalšie podmienky 😀 😀 😉 tak mnoho zdaru 😀 😀 😀

zuzu ty žena vedomosťami po uši nabitá, dnes už len nohe vyložiť a kafíčko chlipkať 😉

babule práve som dopiekla tento koláčik, kuk:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10009

imis
30. okt 2009

dadul,kedy mozem prist? 😀 😀 😀 riady umyjem 😔

zuzu80
30. okt 2009

dadu, kolacik vyzera silno mnamozne, recept vytlaceny, cez vikend budem vypekat 🙂

domi, jasnacka...zapisala som ta do poradovnika 😀 😀

retaux
30. okt 2009

Ahojte!
Dadu: veď ja lietam po meste každý deň, nielen dnes 😀
Tento koláčik robievam aj ja a je fantastikuš. Ja mám rada všetko tvarohové.

Zuzu: a to si ako vydržala v bdelom stave na takom školení? 😨 😅

Aj my máme Čanakyho, ale neviem ktoré, lebo to máme ako MP3 napálené na jednom DVD viacej CD. Je tá veta pochopiteľná? 😀 😀

Ja som dnes už NR obehala - poradňu. Ujo doktor sa trošku hnevali, že som kilo schudla 😅 A môžem ja za to? Ale inak je šicko OK 🙂 Len teta sestrička keď sono robila, tak povedala, že mám v bruchu divocha (ĎALŠIEHO???), lebo keď mi ho chcela ukázať 4D, tak "odplávalo" a metalo sa tam a kopcovalo 😀 Tak sa jej to nakoniec ani nepodarilo.

dominka11
31. okt 2009

dobré sobotnajšie ránko 😉
luci, tak je dobre,že vsio v poriadku a divoch/divoška sa vrtí 🙂 ja som bola včera tiež u doktora a na rok mám dúfam pokoj.
čo sa dnes chystáte robit? my sme doma s jakobkom sami/y 😅 tatino nám musel ist do BA, tak čakam kým sa krpec unaví a ja pojdem varit.

zabga88
31. okt 2009

dobré ránko prajem!

Ahoj Dominika! nam ide zajtra rano tatinko prec na 3 týždne, uz zasa budeme samé. chudak ma hnisavu anginu a musi ist do prace ☹

Chystame sa dnes do Nitry na nakupy

zuzu80
31. okt 2009

dobre ranko a krasny den 🙂

Luci, super ze vsetko je v poriadku a ze male vrtielko je aktivne. A mal doktorko aj napad ako pribrat, ked nechuti jest a sklanas sa nad keramikou? 😅 Tak nech je ti od teraaaaz uz len dobre a lepsie 😉

Domi ahoj, aj my sme same, tatko v robote, Eliska mala vcera v noci teplotu a dnes rano pokracujeme, uz sa k tomu pridruzil aj kasel ☹ , ja neviem co sa to s mojim dietatom deje.....ked sme chodili do jasliciek, tak sefovi sa az nezdalo, ze co je to za dieta v kolektive, ked matka ani OCR necerpa 😀 😀 😀

zuzu80
31. okt 2009

zabga, tak vela nakupte a malo euracov pominajte 😉

zabga88
31. okt 2009

Ahoj zuzu! no chudatko male nech jej je rychlo lepsie moja mala je tiez ešte stale chora brala jej dr. aj vyter z hrdla aj z nosa ani len nemukla len ju dost naplo ☹
neviem kam ju dam v pondelok ked mi zajtra muz odchadza a mala nemoze ist ešte do skolky ☹

zuzu80
31. okt 2009

zabga, no tak co s nou v pondelok, tak to ma matalo celu noc 😒
A co idete nakupovat? Uz vianocne darceky? Ja by som potrebovala nove cizmaky ale cesta do Nr zarubana....som si naplanovala jak ja po skoleni obeham vsetky nakupne centra a hovbeles 😠

zabga88
31. okt 2009

no my zeny mame stale najvacsiu starost kam z dietatom ☹

mala potrebuje zimne topánky a uz dlho sa na ne chystame tak musime vyuzit kym je ešre doma Duro-Juro 😀
nech vam je cim skor lepsie 😉

dominka11
31. okt 2009

babule, tak nech sa vám detičky rýchlo vyzdravia. ja som včera pozerala v nr malému tapánky na zimu, ale ešte počkám s kupovaním, možno na narodky dostane 😎 pred 2 mesiacmi som mu kupila tenisky, mal tam vela miesta a už mu tam ledva napchám nohu 🙄
zuzi, ja som si kupila pred týždnom nove čižmy, asi v 101 obchode. ja mam nejaku neforemnu nohu alebo čo 😀

dominka11
31. okt 2009

zabga a tvoja mama robí?

zabga88
31. okt 2009

dominika mama sa stara o svojho svokra ale mala s nou nechce zostat aj ked je jej maznacik 😲

dominka11
31. okt 2009

a to prečo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre