Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
16. nov 2009

fion čaves, veru bolo pekne, aj my sme sa špacírkovali 😎

anjelikbambulka
16. nov 2009

ahojte babule, no my sme sa včera večer vrátili z oravy... bolo super 🙂

a čo to tu čítam?????? klaudi nám porodila???? tak blahoželáme a želáme najmä veľa veľa zdravíčka 🙂)))

zabga88
16. nov 2009

ahojte žienky 🙂 ako sa mi tu mavate?

takze citam ze sme na rade s tehulkovanim 🙂

fiona8
16. nov 2009

baby
pomoc pomoc
help help
hilfe hilfe!!!!!!!!!
do nedele potrebujem zohnat kosielku na krst a niekoho kto mi tam vysije meno a datumy...............prosim poradte kde? kto?ň
dakujemeee 😅

dadadulka
autor
17. nov 2009

nazďo... 🙂

Maruška tá chodba je samý lesk a jas, riadne si ju dala do pucu 🙂 zaslúžiš si velikááánsku jednotku
s hviezdičkami 😉

1 *********************************************************

dadadulka
autor
17. nov 2009

fion my sme dávali košieľku jednej tetke asi dva týždne pred krstom, mami to vybavovala,
asi ti neporadím 😕 a tvoja mami by o niekom nevedela?

dadadulka
autor
17. nov 2009

fion !!!!! volala som s mami, tak skús sa popýtať tu vo Vrábľoch v pohrebníctve Nezábudka,
aj my sme tam vybavovali 😉 ZAVOLAJ...

http://www.azet.sk/firma/107606/terezia-penzeso...

dadadulka
autor
17. nov 2009

a možno ti to vybavia do nedele 😉

dadadulka
autor
17. nov 2009

tam ti dajú aj košieľku 😉

fiona8
17. nov 2009

dadka velmi pekne dakujem! ide m tam zavolat

imis
17. nov 2009

Caute hviezdice!
Tak v prvom rade zelam Klauduske vsetko najlepsie k meninam a ak je vsetko ok,dnes dofrcia domov,co je myslim ten najkrajsi darcek 😉
Dadus,ani nehovor o chodbe,uz som sa nemohla kukat.Ale o to by neslo,ved tu byvame,tak chcem mat pekne,ale ma serie to,ze zas to budeme len my dve robit.Ved to je jasne jak paka. Tvoja protivna suseda metlu tazko chyti do ruky a moja protivna suseda..........................
Ako sviatkujete dievocky? Kluce v ruke a ide sa na namestie? 😀 😀 😀 😀 Ja som s dvomi detmi doma,macik isiel s jednym dietatom na zabijacku k svokrovcom ☹ Takze sviatok ako vysity.
Fion,a musi byt vysita? V stredu kupis kosielku(sv.Vojtech,Slachtova vo VR),farbicky na textil a napises ako ty chces. A mas to! Ved to sa ti nema kde znicit.Po krste ju vytiahnes az na sväte prijimanie. A v nedelu uz mate slavu veliku?

retaux
17. nov 2009

Ahojte!
Ja len narýchlo želám všetko najlepšie čerstvej maminke k dnešným meninám, hlavne veľa zdravíčka pre ňu a pre malého Filipka 😉

dadadulka
autor
17. nov 2009

klaudi k meninkám Ti prajeme všetko NAJ, hlavne veľa radosti s drobčekom Filipkom 🙂 🙂 😉

svoradinka
17. nov 2009

Ahojte 🙂

Klaudi k tvojim dnesnym meninam ti prajem vsetko nalepsie vela zdravicka,stasticka,lasky a nech vam Filipko robi samu radost 🙂

Fion....my sme si kupili tu fixku na textil a sami sme si tam napisali vsetky udaje.

fiona8
17. nov 2009

baby dakujem za tipy 🙂 ste moja zachrana! 🙂 tu fixku kupim v papiernictve?

svoradinka
17. nov 2009

fion.....tusim,ze v papiernictve sa da kupit,mne ju kupovala sestra.

dominka11
17. nov 2009

ahojte babulky, tak nejake foto z plesu su v albume 😉 klaudinke želame všetko naj k meninkam, hlavne nech su s Filipkom zdraví a stastní 🙂
a fion, my sme mali tiež iba napísané fixkou na košielke.

zuzu80
18. nov 2009

dobre ranko 😉

V prvom rade, prajem Klauduske vsetko najnajnaj, hlavne vela zdravicka, spokojnosti, lasky, pohodicky, a nech je co najskor doma 😉 🙂

Vylet bol supeeer a dnes zas kruta realita 😀 😀

zabinka
18. nov 2009

dobre ranko sa praje!!! 🙂

dodatocne aj my prajeme cerstvej maminke Klaudike vsetko vsetko najlepsie, vela, zdravicka, stasticka, lasky a radosti z maleho Filipka. 😉

zuzi, to Ti verim.

imis
18. nov 2009

Ranko Vrable!

Domus ty krasavica jedna,vyzeras byt dobra partacka na ples 😉 😀
Svatka,vitajte doma!!!!! A to napises len-bolo super a finito? Sak detailiky detailky....................
A inak co nove babulky? Vcera tu nikto nebol,tak ako ste slavili pad zeleznej?

dadadulka
autor
18. nov 2009

ahojte devušky 🙂

domi good look 😉

zuzu aj my si pjosíme detailíčky... 😀 😉

dadadulka
autor
18. nov 2009

my sme sa s drobcom napapali, pobehali byt s vysávačom a teraz si pekne lofnem a hodím kafendo 😎

anjelikbambulka
18. nov 2009

ahojte bambule,

emmka spinká od 11,30, idem sa naobedovať a už sa na mňa zase škerí kopa prádla na žehlenie ☹ 😝 😝 😝 teraz, keď už malá papá aj tuhú stravu, prezliekame veeeeľmi často... a nielen ju, ale aj mňa... 😉 veď načo by si nechala utrieť pusku do podbradníka, keď má moje tričko, no nie?! 😀 😀 😀

domi, super foto... ako bolo? ja sa už teším v januári na vojenský ples... tento rok sme neboli, tak si to musíme teraz vynahradiť...

dnes som šla k patakyovej, zaniesť malej kartu a bolo tam toooooľko ľudí, že stáli až na chodbe... hrúúúúza 😒 😒 😒 tak som odišla preč, nech malá niečo nechytí...

dadadulka
autor
18. nov 2009

Zuzi to dôverne poznáme, naše oblečko-najlepší podbradníček 😀 😉

danielahamar
18. nov 2009

Ahojte, no kde je tá Klaudy s malým 😉 už sa neviem dočkať 😀

ja som dneska bola od štvrtku 3krát u mudr a tam je stále toľko ľudí 😢 , tak sme sa otočili a išli domov, vo štvrtok som išla s tým, že má laryngytídu, tak to aj potvrdila mudr, no ale do piatku sa nám to zmenilo na priedušky - pískali sme o sto dvesto, tak som dávala sirupček,kvapky, čajíka zdá sa, že po 5dňoch sme sa z toho dostali, ale aj tak by som bola rada, keby ho popočúva, ale čakať 3hodky medzi chorými sa mi ozaj nechce 😠

imis
18. nov 2009

Cahojte,no uz aj my sme tu. Vcera sme dostali na kociku defekt,tak nam dnes vsetko trosku trva pokym vybavime na peso,alebo autom(nakladanie,vykladanie,priputanie,odputanie) 😀 Defekt je uz u Puskara,vybavili sme aj cistiaren,lekaren,hodinaren,Cifaryho a Jednotu a........................som KO 😝
Tak hovorite,ze u dokiny tolko ludi? Fiiiiiiiiiiiiiiiiiiha.Dufam,ze neochorieme.

dadadulka
autor
18. nov 2009

aj mamina vravela, že v škôlke je málo detí, fungujú len dve triedy...

imis
18. nov 2009

No do kelu. A uz to pride-epidemius jak vysita ☹
Dadus,aj chystaju zatvorenie skolky?

anjelikbambulka
18. nov 2009

no veru, veru, vyzerá to na chrípkové prázdniny... 😒

dadadulka
autor
18. nov 2009

je to v štádiu vyšetrovania 😀 , ale ak bude malá účasť, určite bude closed...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre