Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
19. apr 2010

Luci, sa uz tesis, jak budeme teba kontrolavat a pytat sa len na jedinu vec, coooo? 😀 😀 😀

Zabi aj ja som vcera bola v zahradke, tak bolo nadherne, slniecko zahrievalo, burina sa strasne lahko trhala..no proste zahradnicka idylka 🙂

dadadulka
autor
19. apr 2010

babyyy, ani neviete ako rada by som to už mala za sebou... inak od skorého rána cítim akoby tlaky
vpredu aj vzadu, akoby ma niekto tlačil do krížov a v brušku také pocity ako pri mrche 😝
tak uvidím, čo sa z toho vykľuje 😕

práve som dovarila zeleninovú polievku, ešte doupratujem a pôjdeme do mesta sa prejsť... dúfam, že prejdem 😅

dadadulka
autor
19. apr 2010

maji, to koho nám sem zas zavialo 😲 😲 😲 😀 videla si už new susedov??? 😲 🤐 moooje nerve...

zuzu80
19. apr 2010

dadi, ty si aka odvazna 😕 Ja by som urcite len doma sedela, silno sa pozorovala a mobil nepustila z ruky

imis
19. apr 2010

dadu,ani nehovor.Vcera mi nakup vypadol z ruk,ked som ich videla na balkone. 😠 😠 😠 😠
Luci,na zhromazdeni MC bola len predsednicka.

dadadulka
autor
19. apr 2010

zuzu, musím ísť trošku na vzduch, prevetrať hlavu... o šiestej som bola v jednote, supeeer luftík 🙂

imis
19. apr 2010

dadu,uz je to tady,uz je to tady.............................. 😉

dadadulka
autor
19. apr 2010

myslíš...??? no neviem, neviem... 😒

retaux
19. apr 2010

Imis: aha a nemali ste ísť niekam aj ty so Zuzu? 😕

Zuzu: neteším a ani vy sa netešte, lebo na mňa to príde tak rýchlo, že ani na koňa nestihnem napísať 😀

dadadulka
autor
19. apr 2010

ideme sa pomaly obliecť, ak budete vonku vidieť širokú postavu s chôdzou dobre vykŕmenej kačky,
vedzte, že som to len ja 😀 😀 😀 😝

dadadulka
autor
19. apr 2010

luci, to som si aj ja myslela 😀 a ľaľa ho... 😀 😀 😀

imis
19. apr 2010

dadu 😀 😀 😀 ,to len ty mas taky pocit.Na pohlad si stale krasna tehulka.
Luci,my so zuzu sme mali ist do BB uz pred polstorocim,ale to sa nekonalo. Ale sak my si to vynahradime.

retaux
19. apr 2010

Jáj, takže to sa nekonalo. Veď som sa čudovala, že žiadne zážitky ste neopisovali.

Dadu: keď to tebe nevyšlo, tak mne už musí, nie? 😠 😀 A žiadna kačka 😠 Proste tehuľka pár hodín pred pôrodom 😉 😀

retaux
19. apr 2010

A idem už aj ja. Dnes mám toho v meste veľa, keď už konečne neprší 🙂

klauduska
19. apr 2010

cafte zienky!

tak co este cela???A ja ze uz oslavovat budeme.... 😉

susedky moje,veru,spytat som sa Vas chcela,ci ste uz new suseda zaregistrovali...... 😕 a zaregistrovali,aj ja,tiez na balkone......ten byt je fakt prekliaty...alebo je v takom stave,ze nik normalny sa tam nastahovat nemoze..... 😉

My uz hajame a musim Vam napisat,ze vcera Filipko papal mrkvicku aj so zemiacikom a vseetko zjedol,dokopy cca 40 malych lyziciek,takych polovicnych.... 😅 😅 😅

zabga88
19. apr 2010

Ahojte zienky !
Tak konecne som sa sem aj ja dostala kedze som dnes doma 🙂 chystam si muzika do nemecka... robim mu daku papu a balim mu veci :( ide na 2 týždne...

Dada uz som myslela ze ked nakuknem zistim ze emka je uz na svete 🙂

klauduska
19. apr 2010

grf rsyjjjjjjjjjj x

tak to vam Filipko napisal.... 😀 😀 😀

dominka11
19. apr 2010

ahojte babulky, ja som tu len skok, práca vola 😠 zabga a čo je mužovi, ked ide do nemocnice?

dadulka, nie že nám v meste porodíš 😉 ja ti normalne budem zavidiet take male babetko, dufam, že mi ho das popestovat 🙂

imis
19. apr 2010

Caute!"

domi????????????? Zabgin muz ide no nemocky? Ja ze do Nemecka 😀 😀 😀
Klaudi,tak Filipe uz aj pise? Teda,ti drobci robia take pokroky.Fionin Jurko uz cika do serblika,Filipko pise odkazy na kona,vyspela doba 🙂
Dadu,dobre si dorazila domov?

danielahamar
19. apr 2010

či vôbec Dadu aj dorazila 😀

svoradinka
19. apr 2010

Ahojte 🙂

Mam chvilku cas od rana som sa nezastavila ako vzdy odkedy mam deti v skolke a ja ze budem mat viac casu a skor naopak nic nestiham 😀

Uz som si myslela, ze dadulka porodila a uz je doma z nemocky a ona je este stale 2v1?

dominka11
19. apr 2010

bože, ja som teleso. som rýchlo čítala... 😠 jaj, chvalabohu do Nemecka, ja že ho idu operovat alebo čo 😔

anjelikbambulka
19. apr 2010

ahojte kočky,

tak hlásim, že dadu dorazila domov, som ju stretla, keď končila prechádzku... 😉 😉 😉 takže ešte stále je 2v1 😵 😵 😵

imis
19. apr 2010

dada toto je sila.Si sledovana ako celebrita 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

svoradinka
19. apr 2010

uz len odfotit dadulku a pridat do fotoalbumu na konikovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

svoradinka
19. apr 2010

a kdeze ste vsetky, konecne som sa sem dostala a vy nikde 😀 .....o chvilku musim zas prec po chlapcov do skolky.

svoradinka
19. apr 2010

😢 😢 😢 😢 uz si nikto nechce so mnou pisat 😢 😢 😢 😢 😢 😢 no neva idem sa obliect a utekam na bus tyzden som uz bez auta a tak pouzuvame iny dopravny prostriedok 😀 😀 😀 😀 hadam nabuduce,ked sa sem dostane sa najde niekto kto by so mnou pokecal 🙂 ....majte sa krasne a prajem vam pekny dnik 🙂

retaux
19. apr 2010

Ahojte!
Ja som prišla pozrieť, čo je nové 😀

Ale ako vidím, tak tu zase nikto nie je. 😢

dadadulka
autor
20. apr 2010

dobré ránko 🙂

ešteee... 😝 🙄 🙄

imis
20. apr 2010

Ranecko!

Dadu,do vecera casu dost 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre