Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabga88
6. aug 2009

ma maly z pomocnymi kolieskami 🙂

zabinka
6. aug 2009

a to ste isli z Cifar az do Vrabel?

imis
6. aug 2009

waaaaaaaaaau zabga,mala je sikovnica velika s neuveritelnou kondickou 😉 A zase prsi ☹ a to som cely den chodila pozerat pieskovisko,ci uz je vysusene 😖 No ako ich teraz zabavim? Uz maju z nasej manzelskej postele piratsku lod,ale tak do vecera ich to bavit asi nebude.

zabga88
6. aug 2009

zabinka trepala som jej ho na busi do vrabel a potom sme isli k mame a tak po meste sa trochu flakat 🙂

imis no v tomto pocasi je to tažko zabavit deturence vo vnutri vikinka si zvykne teraz kreslit stale aby mala farebne papiere. ani si neviem predstavit co bude v zime 😠

zabinka
6. aug 2009

no imis, to si ma teda nepotesila s tym dazdom. Dufam, ze to je len prehanka. Tu v NR zatial svieti take zubate slniecko.

zabga88
6. aug 2009

jaj baby neuveritelne ma boli hlava asi to bude tym pocasim ☹

zuzu80
6. aug 2009

pocasie, tak akurat na spanie 😵

idem si uvarit kafco, aby som robotu dotiahla do uspesneho konca a nezaspala nad nou a o chvilu frcim domov 😀 😀 😀
imis tak piratska lod? Potom mozes spravit vesmirnu lod, jednej skupine prilbu na hlavu a druhej skupine sitko obalene alobalom s tykadlami a mozu sa zacat mierove rozhovory medzi astronautami a ufoncami 😀 😀 😀 , ktore sa v tom najhorsom pripade mozu skoncit vojnou....vankusovou 😀 😀 😀

zabinka
6. aug 2009

zuzu ty si riadne akcna 😀 😀 Toto keby citali nasi, tak mi zdemoluju cely dom! 😲
Ale ako inspiracia na dlhe zimne dni super!!!!

zuzu80
6. aug 2009

zabi, tak to potom maju o zabavu postarane vsetci....deti zdemoloju dom a ked zaspia od unavy, tak mama s tatkom sa mozu pustit do upratovania po demolacke 😀 😀 😀

imis
6. aug 2009

dik za nápad zuzu 😀 Idem im to navrhnut.

anjelikbambulka
6. aug 2009

tak už sme doma z poradne... všetko je ok, malá má už 4200 gramov a 55,5 cm... 🙂 🙂 🙂 rastie nám do krásy 😉 už je z nej veľká slečna, takže baby pozor na synov... 😉 😉 😉

zuzu80
6. aug 2009

anjelik, tak super, ze je vsetko oki a ze pekne rastiete a priberate...mala Emmuska ma idealne miery 🙂 🙂

zabinka
6. aug 2009

anjelik, tak to pekne rastiete!! Len nech jej mliecko dalej tak chuti!

Ja sa s vami pre dnesok rozlucim, idem kuki tych mojich chlopakov a choreho mm k tomu. Pekny dnik vam prajem 😉

imis
6. aug 2009

Jaaaaaaaaaaaaj,prave som sa dozvedela,ze ujo Hamar kamarat moj umrel. Pohreb je uz zajtra.Tak ma to soklo! Viem,ze to je smutna tema,ale aj to patri k zivotu babulky.Teraz v auguste sa im narodi tretie vnucatko.Este som mu hovorila,ze ako im bude od augusta veselo.Ach jaj................ ☹

danielahamar
6. aug 2009

imis aký hamar? 😲 z kade?

dadadulka
autor
6. aug 2009

nazdárek kočulky 🙂 🙂 🙂

čo nové...? naša summer holiday vrcholí 😎 od pondelka opäť fičíme v starých koľajách...
idem vás prelistovať, nach som trochu v obraze 😀

daniela tak držím palce, nech sa v prácičke darí 😉 dvaja chalani, to máš doma veselo, však... 🙂 😉

zabga new foto je super 😉 maminka s dieťatkom, tak to má byť 😉 trendy, funny, nice... 🙂

zuzu ucho vyladené, oko zaostrené 😀 Vždy pripravená...! v našom vchode je nutné byť stále v strehu 😀 😅

retaux letný nákup sa nekonal teda, ale aspoň také ´bolestné´ste si s malou priniesli z tržnice nitrianskej 😉

imis počuj, vy doma akééé nebezpečné zbrane prechovávate 😀 sedkáme si na lavičke a zrazu len
tvoj Simi, sťaby ´action man´vybehne z vchodu, aj so svojím parťákom, a veeeľký revolver v ruke 😀 😀 😀

anjelik no super miery, priam modelkovské, má Emmuška 😉 no neviem, kto skôr bude musieť kopec
nápadnílkov veľkou metlou o chvíľu odháňať 😀 😀 😉

oukej žienky, ešte dokuki policajnú akadémiu na prime a hodím sa do postele, nejaká som grogy... 😅
tak dobrúúúúú...

imis
6. aug 2009

Vidis daniela,ved aj ty mas,ze danielahamar. Ujo Hamar Palo z Vrabel.

zabga88
6. aug 2009

🙂 ahojte babule!

anjelik z emmusky riadna kocka len nech pekne rastie a pribera tak ako sa ma nech je zdravucka 🙂

zabga88
6. aug 2009

teraz som sa nedavno dozvedela ze moj drahy chlapik pride az v septembri no potesi takatoé sorava vsak? ☹ uz teraz mi je strasne smutno a aj mala sa pyta stale na neho ☹

imis
6. aug 2009

Dada,no ja som nebola velmi nadsena z tych zbrani,ani som ich chalanom nekupovala,ale moj drahy tatko po troch dcerach a vnucke,ked sa dockal vnukov,tak hadaj co kupil ako prve-buchacky! No ale ked som dnes videla,ze ich namierili na chalanov,co cele noci vysedavaju pod nasimi oknami a hresia o sto tristo,tak som ocka v duchu velebila.Ale ze ste im prisli do rany prave vy-mierumilovna rodinka,to ma mrzi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabga88
6. aug 2009

imis 😀

chalani spinkaju??? viki na tu oblepuje lepiacou paskou depilovanie jej teda ide dobre 🙂

dlho spinkala poobede som zvedava kedy zaspi

imis
6. aug 2009

zabga,ty mas moj neskutocny obdiv.Ja byt tolko bez mojho chlapa,no neviem............neviem si to predstavit.Nam ked hrozilo,ze bude musiet ist na kamiony,tak sme plakali uz dopredu.Nastastie,zatial je doma. Neviem,ako ta potesim.My ked sme boli male a ocino chodil na montaze do Nemecka,tak sme kazdy vecer s maminou preskrtli den v kalendari a ten den,ked mal prist ocino sme mali v kruzku.Bol to taky mily ritual a stale viac sme sa tesili,ked sa blizil"kruzok" Viem sa uplne vcitit do Vikinkinej situacie.Tiez som mala tri a plakavalasom za ocikom pri okne a doteraz si to pamätam,aj to,ako to strasne bolelo,aj to,ako som sa tesila na jeho prichod a aj ten kalendar si pamätam.Skus taky ritualcek aj ty,hm?

zabga88
6. aug 2009

no dobry napad len mi nevieme nikdy presny datum on niekedy pride zo dna na den ale asi takto dlho ešte nebol prec. najhorsie to je na vecer ked je všade ticho mala zaspi a ja sama no hroza ja sa niekedy aj bojim sama ☹

imis
6. aug 2009

tak nekruzkujte,len skrtajte 😀 ti verim,ze vecer byt sama je o nicom.Asi len lahnut a spat,nech je rychle rano.

zabga88
6. aug 2009

no hej to vzdy pomoze aspon ze net a konik existuje 🙂

zuzu80
6. aug 2009

ahojte sovy nocne, este nechrapkate?

zabga, no nezavidenia hodna situacia s vasim tatkom 😔 Ked mala Eli 8-mesiacov nas tatko bol v Nemecku pol roka a bolo to pre mna hrooozne. Cez den to uslo, ale tie nekonecne dlhe noci 😅 Ja som sa niekedy musela stahovat k nasim, lebo som bola smutna, pokakana od strachu a potrebovala som sa rozpravat. Tak nech vam s Viki cas rychlo ubehne a nech je tatko rychlo pri vas 😉

imis
6. aug 2009

cau zuzu,ja som sa naliala kavou,lebo som myslela,ze malemu idu zuby a zas nebude spat ani tuto noc a on si od osmej veselo chraka a ja oci ako puky 😕

zabga88
6. aug 2009

tak a u svagrinej je sanitka prislo jej nevolno na odpadnutie. imis to tej co bola vtedy u mna ked si tu bola 🙂

zuzu a ja som si myslela ze to len ja som pokakana a teraz mi odlahlo som sa to bala aj tomu mojmu povedat ze ma vysmeje 😀

zabga88
7. aug 2009

dobre ranko sa praje 🙂

vecer končím, ráno začínam 😀

anjelikbambulka
7. aug 2009

dobré ránko,

magdi, takže ste mali rušnú noc? dúfam, že švagrinká je ok...

imis, máš doma malých bojovníkov? aj tu by sa zišli, lebo skoro každú noc tu je nejak rušno... hocakí opilci nám tu behajú popred barák 😠

zabinka, manžel už zdravý?

dadu, takže ťaháš posledné dni s manželíkom na dovolenke?

my sme mali zase suprovú noc, emmuška zaspinkala niečo po desiatej a vstala až o pol siedmej ráno 🙂 😉 parádne sme a vybuvali 😉 😉 😉

no baby, idem dnes prvýkrát vyskúšať depilátor, dostala som od mužíka... doteraz som len holila, tak uvidíme, či sa nezbláznim... 😀 😀 😀 ak budete počuť krik na celé Vráble, tak to som ja 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre