Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabga88
8. aug 2009

ahoj eliska ako sa mas? 🙂

eliska1986
9. aug 2009

ahoj moja,a pomalicky,dnes som bola z malou na pohotovosti,mala ma zapal hlasiviek hrdla a ma antibiotika a vy sa mate ako?a budes pracovat v obchode?

zabga88
9. aug 2009

joj eli mala ma aj teploty? uvidime s ty obchodom ako to dopadne na koniec

zabga88
9. aug 2009

pridala som 2ks nove foto vikinku ako sa včera bicyklovala a ešte synovcA ked som ho strazila ako isli po meste 😀

zuzu84
9. aug 2009

ahojte babule.
ledva som vas nasla takze sup sa na prvu stranu

zabga88
10. aug 2009

dobre ranko!
mam pocit ze cely vikend som tu datlovala len ja 😀

klauduska
10. aug 2009

Ahojteee babulky!!!

AKo sa mate???

zabga88
10. aug 2009

ahoooj klaudi 🙂 aky bol vikend??? u nas bol straaaaaaaasne nudny ☹

klauduska
10. aug 2009

zabi...nova photos???Pjekna..... 😉

u mna bol fajn,oddychla som si u nasich na kupku,sice bez manzelika,ktory mi velmo chybal,ale tak o to vzacnejsi mi bol vcera..... 😀

citala som,ze Viki je nejaka sikovnica na biku.... 😉

zabga88
10. aug 2009

no je som pridala aj foto ako jej to ide 😀

klauduska
10. aug 2009

No mala je zlatucka,super,ze jej to hend islo..... 😉 a s akym fesakom je na tej fotke???

zabga88
10. aug 2009

bratov maly to je 🙂 som ich brala do vrabel na zmrzku

to pocasie vonku to co toto??? normalne zima vyzera 😠 teraz neviem co malej obliect ideme do obchodu 😨

klauduska
10. aug 2009

zabi...fesacisko.... 😉
a zima vonku nie je,len pre istotu hod do tasky svetrik,keby sa nahodou ochladilo... 😉

zabinka
10. aug 2009

dobre ranko! 🙂

Tak dalsi vikend za nami. U nas sa opat rozrastol pocet deti a teraz aj pocet dospelych. V nedelu prisla ku nam mamina aj so synovcom a zostanu cely tyzden, takze deti nemusia ist prec.

U nas teda nebol vikend bohvieco, v sobotu som zavarala, upratovala, varila..... Mm nie a nie choroba opustit ☹
Vcera sme vypustili a vycistili bazen, tak dnes mozu nanovo napustat vodu, kym prideme z roboty.

zabga88
10. aug 2009

🙂 tak ja idem do toho obchodu ozvem saaaa

imis
10. aug 2009

Ranecko! Hlasim sa po vikende. Piatkovu oslavu som prezila,v sobotu doma pracovne a vcera sme si uzivali vo wellnes hoteli v Patinciach-jaaaaaaaaaaaaaj paradicka to bola! A klaudi vies koho som stretla v bazene? Danku K. Skoro sme odpadli-pol roka sa nestretneme a to uz som bola aj v praci a v patinciach v bazene ano! 😀
A uz je tu pondelok!
Zabinka,dobrych ludi sa vsade vela zmesti,uzite si ludnaty tyzden! 😀

zabinka
10. aug 2009

ahoj imis, tak vy ste mali paradnu nedelu!
Mas pravdu. A s miestom veru problem nie je. A ked bude pocasie takto pokracovat cely tyzden, neviem, neviem, ci nepride na rad aj ta piratska lod 😀

anjelikbambulka
10. aug 2009

ahojte bambuľky, prajem vám krásny pondelok...

my sme mali pekný víkend, v sobotu sme boli v trenčianskych tepliciach za maminou, je tam na pobyte, tak sme ju boli trošku potešiť... 🙂 bolo super 🙂

klaudi, ako bolo v turčianskych? máš tam nejakú rodinu?

imis, že wellnes... 😉 😉 😉 aj ja chceeeeeem 😵 😵 😵

klauduska
10. aug 2009

veru,imis...ake uzivanie si,ze wellnes....Tak Danka takto????Viem,ze je teraz aktivna a skoro kazdy vikend niekam chodia...ale ved sranda...ja som zasa minule,ked som bola v turcianskych Tepliciach stretla kolegynu z roboty,ze su tam na tyzden s priatelom..... 😅 a teraz zasa jednu znamu,ktora kedysi byvala ako suseda u svokry..no srnada...svet je fakt malicky.... 😉

anjelik....malinka rastie,cooo?juuuj,aj ja uz ceeeeeeeeeeeeeeem.... 😀 😀 😀
Rodinku na stalo tam nemame,len nasi su tam na cele 2 mesiace,predavaju na kupku.... 😉

anjelikbambulka
10. aug 2009

neboj, klaudi, ani sa nenazdáš a aj ty už budeš mať drobčeka pri sebe 😉

my ideme v piatok na oravu, tak sa chystáme zastaviť aj u starkej v tepliciach...

dadadulka
autor
10. aug 2009

nazdárek maminky a tehuľky 🙂 🙂 🙂

kooonečne malý zaspal, ale mi dal zabrať 😝 najskôr si spravil v postieľke hodinu telocviku,
potom začal tlačiť do plienky, šli sme prebaľovať a celé to zavŕšil hlasným koncertom 😅

dadadulka
autor
10. aug 2009

baby, nedráždite...! 😅 😕 že kupko a wellnes a trenčianske teplice a turčianske teplice a bazén... 😀

dadadulka
autor
10. aug 2009

zabga Viki je podarená 😉 vidno, že rada sedí na svojom bicyklíku 🙂

dadadulka
autor
10. aug 2009

tak sa mi vidí, že si dnes slniečko vzalo dovolenku 😕

anjelikbambulka
10. aug 2009

dadu, tak dnes už gazduješ bez manželíka? 😉 😉 😉

dadadulka
autor
10. aug 2009

a náš tato je už v robotke, poviem vám, že mi aj chýba 😔
aj prácičky domáce mi nejako pripadajú náročnejšie, keď tu bol, tak postrážil malého
a ja som si mohla v kľude porobkať... aaach jaaaj, no musíme nejako nabehnúť na starý režim...

dadadulka
autor
10. aug 2009

anjelik tak, bez tatka 😔

dominka11
10. aug 2009

ahojte babulky, tak už sme doma, došli sme v noci, čo nové?

anjelikbambulka
10. aug 2009

domi, vitaj doma 😉 ako bolo?

imis
10. aug 2009

Ahoj dadus,ahoj domus. Vitajte doma dominka. Tu ani nic,alebo sak ocitaj 😀 Ty nam povedz ,ako bolo a fotkecky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre