Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
22. sep 2009

dobré ránko dievčence 🙂

ja som tie tehu stavy včera asi pochválila, mne vám bolo večer tak zle, že som bola total kaput 😝 😝

dadadulka
autor
22. sep 2009

chcela som napísať prechválila 😅

zabga88
22. sep 2009

Dobré ránko!

Dada no nezávidím ti tie nevolnosti a dufam ze uz coskoro nebudú

co sa dnes chystate porábat???

zabinka
22. sep 2009

dobre ranko!

no dadu, mas to pestre, ale hadam to uz coskoro prejde.

zuzu80
22. sep 2009

bre ranko 😉

dadu veru veru, ako hovori klasik nechval dna pred vecerom....dufam, ze to boli posledne tehu nevolnosti a ze teraz to uz bude len krasne 🙂

zabga a dnes otvarate?

zabinka ste dnes v skolke? Eliska bola dnes prva...som sa zlakla ze su prazdniny a ja som nezaregistrovala 😀 😀, take tich v skolke som este nezazila 😕

Fionka sa neozvala?

imis
22. sep 2009

Ranecko!

Dada,neboj,to si bola len vycerpana z tych behaciek po Nitre. Teraz budes pekne domka pri matuskovi relaxovat a vsetko bude fajn.
Zuzi,vcera som prisla krasne KO domov,aj som ta chcela pockat,ale mala si tam zastup fanyniek okolo seba,tak reku,hybaj ty maruska pekne domov 😀 No a co vam poviem babule.Zuzka ze:"Dnes si dame lahku zostavu" a ja som si vyklbila obidve nohy.Tak zuzicka,nabuduce,ked budes chciet dat tazku,daj vediet,zostanem rovno doma pri chipsoch 😀 😀 😀
Ja dnes idem travit krasny den so svokrusou,ale bola ochotna behat so mnou po Suranoch,pokym si povybavujem,tak poslusne mlcim 🤐 😵

imis
22. sep 2009

A aka driecna fotka zuzi-fiiiiiha,priam na obalku casopisu mamina 🙂

zuzu80
22. sep 2009

imis dakujem ti, mas u mna jednu lahku zostavu 😉 A co tu ty pises ze nozky vyklbene, sak kuknem na teba a ty nahodeny vyraz, ze straaasne sa nudim...pridaj dievca pridaj.. 😀 😀 😀
Aj ja som v satni pozerala, ze kde si zmizla, ze ta hodim domov a teba zas nikde.....prirychla si ty na mna 😉
A dnes mate so svokrusou spolocny den??? Sak si hovorilla, ze uz ju uvidis az 1.novembra 😕 😀

zabga88
22. sep 2009

zuzu otvárane zajtra ráno na dnes to dako nevydalo, ja mam s toho stresy lebo neviem ci mi mala doma vydrzí pri svojom tatinkovi ☹ ešte s nim nikdy nebola lebo sa stale niekde tulal po zahranici ☹

zuzu inak super fotka 😎

imis
22. sep 2009

No vidis zuzi,clovek mieni a.........svokra meni 😀 😀 😀 Ale musim ist na vybavovacky a maleho nechcem vlacit vsade so sebou,hlavne nie po lekaroch a uradoch.No a kedze nebolo nikoho ineho,svokra suhlasila,ze pojde so mnou a bude strazit drobca,ci uz v aute,alebo vonku. Veru,krasny slnecny den so svokrou ma caka 😎
Klauduska,kdeze si? Aky bol vyletik s tvojimi chlapmi?
zabga,ty nas uz tolko nenapinaj a povedz nam,kedy otvarate,kto bude na slavnostnom otvoreni vystupovat a ake zlavy mate v prvy tazden? 😀 😀 😀

zabga88
22. sep 2009

tak imis otvára sa zajtra ráno o 9 a bude otvorené do 17 🙂

zabinka
22. sep 2009

zuzi ano, je v skolke, ale dnes sme trochu meskali, tak sme dorazili az o siedmej. Ale vcera sme skolku otvarali my, uz o 6:15. Normalne som poslala mm nech ho ide tak skoro odniest, co som sa hanbila. Ale potrebovali sme byt s Radkom o 7:00 v NR u lekara, tak sa nedalo svietit. A ked som po Martinka dosla, tak mi hovori : Mami, este nie som posledny!". To dieta ma raz privedie do hrobu. A Radka vypytal z druziny on, ani som nestihla za nim dobehnut.
Jaj baby, pozeram, ze ste si dobre zacvicili. Len stale neviem, o aky druh cvicenia ide, ked imis chodi stale nejaka polamana. To ich tam lames na kolese? 😉 😀

imis
22. sep 2009

zabi,ty nekukaj na imis,co sa jeden a pol roka nehybala,na tehotenstvo a dojcenie sa vyhovarala....... 😀
Jedna starka predo mnou ta tam skace ako taka srna,takze silna pohoda,to len ja som v zacviku.

retaux
22. sep 2009

Ahojte!
Tak dodatočne všetko naj včerajšiemu malému oslávencovi, nech je zdravý a rastie do krásy 😉

Zuzu: pekná nová foto v pase 😉

Dadu: tak nech už tie nevoľnosti ustúpia, aby si si to mohla užívať 🙂

U nás sa tehotenstvo potvrdilo, akurát ešte čakáme na akciu srdiečka. Takže v pondelok znova idem na sono 😵

zabinka
22. sep 2009

Lucka, tak gratulujeme este raz!!! A ako sa citis?

retaux
22. sep 2009

Ďakujem, celkom je to v pohode oproti prvému tehu. Teraz mi je len tak všelijako a vtedy som stále grckala. Len sa bojím, že to ešte neprepuklo v plnej paráde 😀

A ďakujem Imis, že si mi odložila vecičky v MC pre bračeka 😀

imis
22. sep 2009

Luci,no problemos 😉 A gratulacia aj od nas.Takze dom uz babo ma,len sa nechce ukazat? Vela papaj,nech narastie a v pondelok bim bam bom,srdce mu bude bit ako zvon 😀 .............a tak. Idem babulky na ten vylet.Cafte popoludni,okolo vecera 😀 😉

zabinka
22. sep 2009

ahoj imis a vela zdaru pri vybavovani!!!!! 😉

dadadulka
autor
22. sep 2009

Luci tak ešte raz aj ja gratulujem 😉 budeme spolu bačovať, tehukolegynka 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
22. sep 2009

babule veru, už by si teda mohli dať pohov, radšej nech mi chutí papať, aj nech priberiem,
ako tieto stavy...

dadadulka
autor
22. sep 2009

zuzu jéééj pekná fotočka, taká cool 🙂 😉

zuzu80
22. sep 2009

dadi kujeeeem 😉

Lucka tak aj ja gratulujem k ukonceniu snazilkovskeho obdobia a zaciatia novej tehu etapy....nech vsetko dopadne dobre..tfuj tfuj tfuj

imis, tak pekny den so svokrus a prezite ho vsetci v zdravi a s usmevom na perach 😀 😀

zuzu80
22. sep 2009

fuuu obed zmlsnuty...a teraz len odfukovat a v pokoji travit 😀 😀 😀

retaux
22. sep 2009

A čo dobré si mala na obed?

Ja práve tlačím do seba šošovicovú polievku a silno rozmýšľam nad tým, čo uvariť ako druhé, kým príde MM z roboty. Poraďte niečo super rýchle a ľahké.

klauduska
22. sep 2009

Cafte kocky!!!

Tak dnes som bola v poradni,robil mi posledny ultrazvuk,vsetko je OK a sme uz pekne natoceny dole hlavickou.... 😀 Prirastok na vahe zatial uspokojujuci + 8kg,snad to este nenarastie zavratnou rychlostou smerom nahor.... 😕

luci.....Tak srdecne gratulujem a hlavne nech pekne rastiete tak ako mate a priberate!!! 😉

dadi...suhlasim sTebou,toto som si ja vravela,ked mi byvalo zle kazdy den prve 4 mesiace,potom uz len kazdy 3 den,.....radsej priberat a potom zhodit,ako sa trapit s tymito nechutnymi stavmi.... 😉

Dnes ideme poskladat postielku,teda chceli by sme,vybavit uver a nakoniec vyzdvihnut afto....Tak,mame co robit... 😅

klauduska
22. sep 2009

a aby som nezabudla...zuzu....Eeeliska bola vcera velmo zlatucka,az som nechapala,ze ako sa rozkecala a ze si ma vobec pamatala.... 😅 😅 😅 Taka ukecana,po maminke..... 😀 😉

zuzu80
22. sep 2009

klaudi no ja som len cakala, kedy sa ta zacne pytat na miminko co mas v brusku 😀 😀 😀
Tak na utz vsetko okis, Filipko sa uz pripravuje na cestu 😉 Iba 8 kg si pribrala? Dobre, ved vcera som sa divala, ze si ani nepribrala, len brusino narastlo, ale sekne ti to 😉

Luci na obed boli kuracie rezne na prirodno a pecene bramborky...dnes sa kucharkam zadarilo....asi pocas varenia ochutnavali 😉

klauduska
22. sep 2009

tak Eliska je takto smela stale???Sa mi nezdala na stretku,normalne som bola vcera v soku....Ale zlatucka je,velmi,prevelmi! 😉

No,chvalabohu,zatial iba 8 kil,aj moj mangel mi vravi,ze to mam vsetko v brusku,to je dobre,aspon nebudem musiet tolko zhadzovat....Inak zaujimave,ze ked som predtym vzdy pribrala,tak najviac do zadku a do stehien a teraz nie.....hm... 😕

retaux
22. sep 2009

Tak na mňa to už riadne prišlo - práve tu predýchavam (ako pri kontrakciách), aby som nemusela ísť záchod objímať 😝 😝 😝 Tú polievku som ani nedojedla. Ale rezeň prírodný so zemiačikmi by som si dala veru 😀

Klaudi, neboj to rýchlo zhodíš po pôrode. Ja som prišla z pôrodnice s menšou váhou, akú som mala keď som otehotnela 😅 Škoda len, že sa mi ju nepodarilo udržať 😢

anjelikbambulka
22. sep 2009

ahojte babule,

tak v prvom rade, luci, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂))) a heš, heš, nech tie nevoľnosti od teba utekajú 😉 🙂

a samozrejme, nech si dajú odchod aj od dadulky 🙂

pridala som nejaké nové fotky , tak kuknite...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre