Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danielahamar
5. okt 2009

nikoho tu nie to 😉 čo bolo na rodičku? 🙂

imis
5. okt 2009

daniela,nebola si? Som pozerala,ze ktora by si mohla byt ty 🙂
Bolo otras. Na nicom sme sa nedohodli,ako keby si ludia robili napriek.Bola som znechutena. Chcela som(viaceri),aby sa zdvihol prispevok na 20 eur.Ten jednorazovy. Su to pre boha 3 eura navyse na cely rok pre vlastne dieta. A nie su v skolke hracky,knizky. Strhla sa diskusia,nakoniec samoska to ostalo na 17 eur. By som chcela vidiet tych zarytych otcov a aj mami,ako behaju po mlynoch a kupuju znackove handry.Tam im tie 3 eura nevadia. Nebudu prat detom pradlo,treba kupit pracku a mangel,no a tam sme sa nedohodli uz vobec.Ale,co tu budem vypisovat ☹ Ak chces,poslem ti sp.
Inak,babulky,dnes sme s macikom stiahli sedmicku bieleho a potom som isla cvicit 😀 😀 😀 😀

zuzu80
5. okt 2009

imis a pred Lidlom hadaj kto? Polisi 😀 😀 😀 A jak na potvoru Lidl zavrety, tak som musela iba tak prejst aj napriek zakazu 😀 😀 😀

imis
5. okt 2009

No do pitvora zuzi,to ma mrzi. Aj ta stopli? Tak raz odvezies ozranku a hned ta chytaju fizli? 😀

zuzu80
6. okt 2009

imis, co za ozranku, sak si vyskakala vypotila, ale keby som ja vystupila - nohy roztrasene, priblbly usmev pod vplyvom endorfinov....by mi bolo tazko uverit, ze som triezva 😀 😀 😀

A to co dnes bolo s konom? 😕 😕 😕 Sak ja uz som aj abstak pomaly ale isto chytala 😀 😀 😀 , esteze mi sef naplanoval skolenie, bo inak neviem neviem 😉

zabinka
7. okt 2009

ahojte

no konecne nam aj kon ide!!!!! Tusim chytil virozu aj on! Tak dufam, ze sa uz dal do poriadku! Tak sup sem a podme jazdit!!!!!! 😀 😀 😀

zuzu80
7. okt 2009

dobre ranko 😉

vy este spite? ze sa nehanbite! Ale ani sa vam necudujem, aj ja by som spala, keby som mohla 😔

zabga88
7. okt 2009

dobré ránko!

aj vikinka chytila nejakého bacila včera sme boli aj u lekárky a ta zistila ze vlastne nic malej nezistila. ale sa mi dako nepozdáva malá aj zachripnutá je aj sopliky ma a vraj ju aj hrsielko boli. a ešte k tomu aj hnusný jacmen ju stale trápi. večer sme jej museli masticku dat nasilu ☹ chudatko moje

a ja uz padám do obchodu 🙂

retaux
7. okt 2009

Ahojte!
To čo včera malo znamenať? Veď ja som už poobede aj triašku chytala, aj som sa potila, aj som bledá bola... No normálne som sa nevedela spamätať z toho, že kôň celý deň nešiel. Veď by ma mali na svedomí 😀 Vďaka tomu, že nešiel, som stihla záclony oprať a znova povešať, okná všetky umyť, bytík upratať a ešte aj nákup a prechádzku s Luckou som stihla 😨 😀 Som sa nestačila diviť, čo všetko človek postíha, keď nesedí na koni. 😅

svoradinka
7. okt 2009

Ahojte!
Tak aj ja som mala ten isty problem vcera,tiez som sa snazila dostat na konika a on ako na potvoru nesiel 😠

Dnes ma meninky Eliska a tak prajeme vsetko najlepsie Eliske vela stastia,lasky,zdravia a nech rodicom robi len samu radost a rastie do krasy 🙂

http://www.pluska.sk/meniny/eliska.html

dominka11
7. okt 2009

ahojte, aj my sa pripájame a prajeme eli všetko najlepšie 🙂
luci, aj ja sa niekedy čudujem, kolko toho stihnem, ked zostane pc vypnuty 😀
zabi a mala už bola v školke?

zuzu80
7. okt 2009

dakujem pekne za zelania pre Elisku...odovzdam 😉

imis
7. okt 2009

Caute koniarky!

Som vedela,ze vas hned choroba upratovania chyti,aj mne sa to raz stalo,ked sme mali PC kaputt. Vtedy som este aj chodbu umyvala. Ale,rychlo sa vyliecte dievcence!!!!! Kon uz funguje,sicke novinky sem!

Pozeram zrana,co to ziari,
krasne meno v kalendari!
Eliska dnes sviatok ma
vsetko naj zela "Bedo" rodina!

zuzu80
7. okt 2009

ale fakt, kde ste vsetky to sa uz chystate na hody? okna umyvate, zaclony periete, peciete, upratujete? 😕 😕 😕

dadadulka
autor
7. okt 2009

ahojte všetci 🙂

Eliške želáme všetko NAJ k meninkám, zdravíčko, šťastíčko a každý deň úsmev na tvári 🙂 🙂 🙂

zuzu80
7. okt 2009

dakujeme Bedo rodine aj Dadadulkovskej-rodine 😉

dominka11
7. okt 2009

ja už zasa odchádzam, ale večer sa hadam zastavím.

imis
7. okt 2009

A ja som si myslela,ze aka som mama,ked som sa dnes dva krat vratila peso do skolky,lebo simko mal mokre ponozky 😲

Syn se ptá jednoho dne svého otce:

# Tati, chceš se se mnou zúčastnit maratonu?

# Otec měl sice nemocné srdce, ale i přesto odpověděl "Ano".

# A tak se rozhodli, ze se společne přihlasi na maraton...

# Za nedlouho se pta syn otce:

# "Tati, co myslíš,můžeme se přihlásit na Ironman-a?"

# Otec odpověděl "Ano, ale je to nejtěžší ­ triatlon světa, který se koná

# každoročné na Havai.

# Závodníci v něm musí uplavat 3.86 km, ujet na kole 180,2 km

# a uběhnout 43,19 km přes celý ostrov.."

# Otec i syn se stali jedním tělem, aby se mohli zúčastnit.

# ... a teď se podívej na video..(i se zvukem)

http://www.tangle.com/view_video?viewkey=8cf08f...

svoradinka
7. okt 2009

zienky videla som uz kolotoce pred MU,neviete kedy ich spustia a ci este nejake pridu kolotoce?

imis
7. okt 2009

svori,kolotoce su aj na zitave,pri tej soci(ci aka to je) bytovke. Su dobre schovate,aby ich nikto okrem nas zitavanov nevidel 😀 😀 😀 😀 Dufam,ze ich pustia uz v piatok.My sa chceme vyjasit v piatok na nich,lebo v sobotu a v nedelu ma byt take pocko,ze ani paty nevytiahneme z domu. Lahnem na gauc,prisunem zakusky ku gaucu a hotovka 😉

zuzu80
7. okt 2009

imis, moja a co ja teraz s mojim dusevnym rozpolozenim, slzy na krajicku.....ako mam riesit pracovne problemy?? 😕

imis
7. okt 2009

Kukali ste to video baby? Ja akoze velmi nemusim,ked idu hrat na city s pokazenymi detmi. Uz to trosku presahuje urcite hranice,ale toto ma dostalo. Z toho tata mi padla sanka tak,ze som si ju pol hodinu hladala.

svoradinka
7. okt 2009

imis...to pustia len v piatok,ja som si myslela ze skor ked uz prisli. No asi pojdeme v piatk kuk rovno zo skolky ked ma byt skarede pocasie. pozerala som video,bolo to pekne ale zaroven smutne.

imis
7. okt 2009

zuzi,ved si poplac,nedrz to v sebe,lebo budes mat nabeh na infarkt. A tesme sa,ze nemusime az takto.Ze staci doniest suche ponozky do skolky 😀 😀 😀
No svori, smutne,ako smutne. Nadon jo,ze nesedeli doma a nelamentovali,Mlady vyzera byt dobry vytrznik,ked tatka na taketo nahovoril 😀

imis
7. okt 2009

Svori,za mna by kolotoce mohli pustit aj dnes o 11:00. Tobiasko by ma cakal v kociku 😀 😀 😀

svoradinka
7. okt 2009

imis ja by som ti ho postrazila 😉

dadadulka
autor
7. okt 2009

no podľa reakcíí kočiek, to video ani nejdem kuki, bo ja teraz veeeľmo senzitívno emocionálna citlifka...
a snáď sa bude dať ísť na kolotoče aj v sobotu, má prísť neterka, tak nech sa deťúrence vytešujú 😎

dadadulka
autor
7. okt 2009

tááák gulášik sa varí, drobec obed nachystaný, práčka sa vrcúcha, ejha ale som toho postíhala 😀 😀

dadadulka
autor
7. okt 2009

baby mne sa včera opäť ozvali nevoľnosti 😝 poobede som už bola total brutus kaputos 😝 😝

svoradinka
7. okt 2009

dadu si sikovnica,ked si toho tolko postihala aj napriek nevolnostiam...dnes ti je uz lepsie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre