Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
23. okt 2009

😎

takže ja by som chcela pozdraviť všetkých našich verných čitateľov a popriať im silný umelecký
zážitok a radosť z pribúdajúcich plnohodnotných príspevkov... Hauwk

imis
23. okt 2009

Netaraj zuzi,sak my ta tam vsetky zerieme 🙂 Inak v pondelok si si vsimla,ze som urobila jeden krat celu zostavu bez chyby? Vsimla si si to? 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu80
23. okt 2009

dadu pekne si to napisala, slzy sa mi tisnu do oci 😵

imis
23. okt 2009

dada idééééééééééééééééééééééééééééééééééééééš 😉

dadadulka
autor
23. okt 2009

babule idem OFF, šelma sa budí, prajem pekný pohodový víkend papa 😎 😉

zuzu80
23. okt 2009

juju imis zeriete ma? ale pustite sa do mna s vacsou chutou, nech zo mna pomaly ale rychlo ubuda...bo akosi rychlo sa zo mna stava velka zena 😀 😀

zuzu80
23. okt 2009

idem aj ja kocice.....obed sa dovara, uvediem kuchynu do povodneho stavu....bo sme dnes robili otlacky zo zemiakovych peciatok a kuchyna sa skor podoba na dielnu vytvarnu, po atomovom vybuchu 😝

Krasny vikend vsetkym 🙂

imis
23. okt 2009

A idem uz asi aj ja,aj ked dnes mi je s vami extremne dobre,ale este ma sliedici udaju,ze nic nerobim,len jazdim na konovi a marcelko hlad a biedu so mnou trie.

Vinsujem vam krasny vikend
plny kludu pohody
ako si ho uzijete
zalezi od dohody.

Manzelikom domacnoct dat
dietky ako bonus k nej
a na gauci pri telke
spievat si len hola hej 😉

fiona8
23. okt 2009

pekny vikend kocky
mariannka ta nalepka je nadherna 🙂 🙂

klauduska
23. okt 2009

Cafte kocky!!!

Ale ste toho dnes zase popisali..... 😅

dadu...veru,imis ma pravdu,to vyjadrovanie domovnicky-hovori o jej intelingencii... 😉 Ale citali sa aj napr. neéplatici,resp. taky,ktori tam maju nejaky nedoplatok..... 😉

imis
24. okt 2009

Caute,este kuki sem,pokym odideme na Manu.Veru dada,okamzite zaplat to 1 euro,co mas dlzobu,lebo bude zle nedobre 😀 😀 😀 😀
Klaudi,fion a vy co takto po "nociach" sem chodite? Nie je casu,vsak? Ved aj ten bude 😉
Este raz pekny vikendik

klauduska
24. okt 2009

Cafte Vrable!!!

Tak ja cakam na muzicka,je v praci,ale o 14,00 konci a zajtra ide tiez.... 😒 Ja uz mas vsetko porobene...

imis,dadi...necitili ste dnes ten obrovsky smrad???Niekomu nieco asi dobre zhorelo,lebo to bol taky smradecek.....a najviac to bolo citit u nas v kupelni,asi to tahalo cez tu sachtu.....no,hroza..... 😠

babulky,v pondelok,az by ste sa chystali ku mne na tu kavu....bohuzial v pondelok nemozem,lebo som vcera slubila segre,ze jej postrazim od rana maleho,je opat chory a ona musi ist predavat,tak budem u nej cely den.....a v stredu idem do Nr na to vysetrenie do nemocky...takze v utorok mozete.... 😵 😵 😵

zabinka
25. okt 2009

ahojte babenky! 😉

ja len ze vam zavinsujem peknu nedelu. Konecne nam vyslo slniecko, my sme pred chvilkou prisli zvonka, boli sme zberat s chlapcami orechy a teraz vegetim pri kavicke. Chlapci pozeraju Narniju, mm je na zapase a ja idem este spravit oblatky.
Dufam, ze aj u vas je taka pohodicka. 😉 Tak nech vam este vydrzi!!! 🙂 🙂

Pa, pa......

zuzu80
26. okt 2009

dobre ranko, krasny den 😉 🙂

ja tu dnes len na skok, idem sa skolit do NR, tak ale na konovi som sa stavit musela 😀

Vikend bol prima...v sobotu sme boli v manzelikom v kine, joooooj ako za mlada a vcera sme boli na hodoch a jedli sme velkou lyzicou 🙂 a dnes rano bolo tazke pretazke vstavanie po tyzdni 😝

imis
26. okt 2009

Ahoj Vrable!

Tak mame po vikende,ktory dopadol nad ocakavania. Nalepka na stenu sa tak macikovi pacila,ze mi hned chcel odmenit(dufam,ze nie len za nalepku) a v piatok mi privezu umyvacku riadu 🙂 🙂 🙂 Neviem sa prestat usmievat.
Mal to byt vianocny darcek,ale ze uz sa na tie velhory riadu denné nemoze pozerat 😀 😀 😀
Idem uspat Tobina.Najnovsie po zmene casu vstava o 4:00 😝

retaux
26. okt 2009

Ahojte!
Imis: tak to je super 😉 Akurát aj sestra má novú umývačku a včera po nedeľnom obede sme ju prvýkrát naložili a pustili. A bola super, veľmi spokojná. Tak dúfam, že aj ty budeš.
A keďže stačí nálepka, tak skúsim aj ja nejakú pre MM zohnať a možno sa tiež dočkám umývačky 😀

Zuzu: takže ste mali romantikuš víkend? 😉

My sme boli od soboty v NR u sestry. Lucka tiež po novom vstala pred siedmou 🙄 🙄 🙄 🙄 Porazí ma 😝

imis
26. okt 2009

No,zase som tu
Luci 😀 😀 😀 😀 ,ty si tehulka,staci spisat zelania a na porodnej sale predostriet.Ved uz vies ako 😀 A len tak mimochodom tam napis aj umyvacku 😉
Sestru mas v NR? To by som tam trcala kazdy vikend-v parku.

dadadulka
autor
26. okt 2009

ahojte žienky 🙂

ako...? nám sa tlačia ďalšie zubajdy, malý bol cez víkend jak zranená šelmička, mrnčal, bol nervóz,
slinky mu tečú na hektolitre a cumlík v puse hádže zo strany na stranu a dáva mu riadne zabrať,
už len čakám, kedy ho prehryzie... 😕 a navyše sme aj teplotovali, toto budú nejaké zuby zákeráčky 😒
pri prvých boli príznaky miernejšie... zuby zubadlové 🙄

imis 😀 no fajn, takže do piatku nemusím riady umývať, kúpim len nejaký lavórik, kde si budem
odkladať riadiky a potom len šup... susedke do umývačky 😀 😀 😀 dobre si to vymyslela 😀 😉

dadadulka
autor
26. okt 2009

imis hmmm, tak new tapetka má takýto účinok 😀 😀 no asi aj ja nejakú okuki 😀 😀 😀

dadadulka
autor
26. okt 2009

zuzu veselé školenie ti prajem, fú počuj, ty budeš ale nabitá vedomosťami, len či ti stíhať budeme 😀 😉

dadadulka
autor
26. okt 2009

ženy neviem ako vy, ale ja niekedy na sebe badám prievan nielen v peňaženke, ale aj v hlave...
hold, žena na Materskej Dovolenke

dadadulka
autor
26. okt 2009

no super sme si pokecali, dnes ste nejako mimoriadne zhovorčivé 😀 😀 , idem robiť spoločnosť hrncom

klauduska
26. okt 2009

ahojte!!§

dadi,mas pocit,ze trpis samomluvou,cooo?ked tu nikoho ni je.... 😒

tak babulky,mali ste fajn vikendik???

imis...a aku nalepku,akosi som mimo... 😒

a ty dadi,brusko uz aj rastie???

imis
26. okt 2009

Klaudi,nalepku,co som nacapila nad postel v spalni 😀 vid album simironytobi2
Tak to nejako vyslo tak,ze za nalepku mam umyvacku riadu 😀 😀 😀 ,ale to je uz moj vianocny darcek.
Dada,kludne prines v piatok riady-vyskusame najskor na tvojich 😀 😀 😀 ,ale ako ta poznam,neverim,ze by si do piatku vydrzala co i len pri jednej neumytej lyzicke 😉
Co varite baby? Mate zo vcera? My uz nic,musim ist nieco vykoumat.

anjelikbambulka
26. okt 2009

ahojte babule, ja len tak na skok... emmuška má soplíky, je mrzutá, tak ju musím stále niečím zabávať...

my sme si v piatok tiež urobili radosť, kúpili sme si kuchynský robot /akože na Vianoce/, ale cez víkend sme ho aj vyskúšali... som veeeeľmo spokojná 🙂

imis
26. okt 2009

Ahoj anjelik. To je super,ze robotko sluzi tak ako ma. Zase budes mat viac casu na kona 😉

klauduska
26. okt 2009

baby,vy uz mate aj vianocne darceky???Ako Vam je super...Aj my sme si chceli kupit dolce gusto,ale ved v tej nnasej mini kuchyni ho nemame kde ani zlozit... 😠 tak neviem...

anjelik a co mala,ako sa mate?Sopliky snad rychlo prejdu,boli ste aj u dr.?Ja strazim u sesgry maleho synovca,je chory.....celkom nam to ide,len on stale pri vsetkom moc hlasno rozprava,az krici-uz som ohucana....asi si musim zvykat.... 😉 😀

svoradinka
26. okt 2009

ahojte zienky!

Aj my sme mali fajn vikend bola som s chlapcami na vikend u kamosky z tabora v Piestanoch. Chcela som urobit chlapcom radost tak sme tam sli na autobuse a aj na vlaciku z Nitri,a ja autom nemusim jazdit ked napoznam cestu a tak sa mi to aj zdalo bezpecnejsie. V nedelu som uz isla na autobuse domov isli sami studenti a ani jeden sa nam nepostavil a tak chlapci museli stat v ulicke,po chvilke sa ma jeden chlapec opytal ci si chcem sadut a ja ze jasneee /a mozno by sa ani neopytal, ked som chlapcom povedela sadnite si na cestovnu tasku./ Aak chlapci sedeli a tlacili sa na jednom sedadle.

imis
26. okt 2009

No vies svori,studaci su hotovi po vikende-sama disca,flam.Radsej nech sedia,ako maju niekoho ovracat,nie? 😀 😀 😀
V Piestanoch sme boli na svadobke.Este by som sa tam isla okuki. Co tam nove?

svoradinka
26. okt 2009

Neviem imis co tam nove ale to namestie je velmi pekne sama fontanka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre