Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danielahamar
3. nov 2009

no sister, ani som nevedela, že vie ako na to 😀

na záborského, nie do úžasnej, tam som chodila ja 🙄

dadadulka
autor
3. nov 2009

´marry´ dííík 😉 a nešpiónuj, pekne sa zapájaj do debatky, špiónov je tu habadeeej 😀 😀 😎

dani vidím, že na tú našu ´úžasnú´ZŠ máme podobné spomienky a názory, som na tom podobne 😒 🙄
dobre si vybrala 😉 kebyže robím, tak sa aj stretávame a možno by sme aj na rodičákoch debatili spolu 🙂

dadadulka
autor
3. nov 2009

imis vezmi aj môj chrup 😀 ja idem na kreslo budúci týždeň 😝

dominka11
3. nov 2009

ahojte babule, imis nič si z toho nerob, ani ja som nechápala čo sa to tu deje, kto je marry...ale už som v obraze.
Bože, mne sa nič nechce a už vôbec ist do tej zimy...krpec spí, potom musíme ist do mesta.

danielahamar
3. nov 2009

dada a ty si kde robila? a teda kedy sa chystáš nastúpiť do práce? že by ti prischol môj menší 😉

vy ale rady chodíte k tomu zubárovi 😝

dadadulka
autor
3. nov 2009

dani tam, kde je tvoj malý 😉 a kedy nastúpim? ešte neviem, uvidím podľa drobcov 😀

dominka11
3. nov 2009

dadu, ved ked si sa takto rozbehla, aby aj tretí drobec ešte nebol 😉 😀

dadadulka
autor
3. nov 2009

domi ty si jak môj muž 😀 ale asi už nie, vždy som chcela mať dve detičky, to je tak akurátko 😉

dominka11
3. nov 2009

ale ved hej, každy tolko na kolko sa citi 😉

dadadulka
autor
3. nov 2009

jasan 😉

a vy ako? ešte plánujete nejaké to dietko, dve...?

zabinka
3. nov 2009

daniela, aj ja som si myslela, ze mozno dadu schyta mojho mladsieho, ale nejako mi dadu plany zrusila (vid tt), vsak dadu? Ale tak hadam to s nim prezije aj nejaka ina p. ucitelka (a my tiez). A mas zlatych chlapcov.... 😉

dominka11
3. nov 2009

nestraš 😀 😀 že dve. možno raz ešte jedno.

dominka11
3. nov 2009

možno dada schyta mojho a emmku?

dadadulka
autor
3. nov 2009

babulky ste zlaté 😉 tiež by som vás brala do tímu 😉 to by bola spolupráca ako lusk 😀 😉

ale ako sa hovorí, nikdy nevieš... 😉

dominka11
3. nov 2009

no už sa mi krpec zobudil, tak idem pápá, bože to je mozog na materskej

zabinka
3. nov 2009

veru dadu. Ty si teraz uzivaj tehulkovanie a vsetko, co k tomu patri.... 😉 A nasi drobci to v skole preziju aj s inou p. ucitelkou. 🙂

dadadulka
autor
3. nov 2009

domi 😀 to je normálka 😀 😀 my si tu rozumieme, no nééé... 😀 😀 😀 takže pápápápápá...

dadadulka
autor
3. nov 2009

zabinka veľmi to detičkám prajem, nech sa im darí 🙂 a vám ako rodičom tiež 😉

dominka11
3. nov 2009

😀 😀 pá

klauduska
3. nov 2009

Ajojte!!!

Tak uz som spat od dr. zapisal vysledky zo steru,vsicko OK,pekne sme sa rozlucili a teraz uz len do NR...

domi,zuzka...aka bola prechadzka???Ja som este isla s manzelinom do mesta a k nasim.Dnes by som mala pokracovat v tej hrbe zehlenia a rozluskat oriesky.....ale akosi sa mi nechce... 😒

retaux
3. nov 2009

Ahojte!
Tak jeden špión odhalený? 😀 Vitaj medzi nami Marry 😉

Ja som už našťastie u zubárky bola. Ale teraz neviem, či nemusím ešte, keď som tehu 😝 A vlastne som chcela zobrať aj Lucku.

Dnes našťastie nie je taká zima vonku ako bola včera. Brrrrrrrrr. Vietor nefúka, tak je príjemne.

A možno keď sa mne podarí zamestnať tu vo Vrábľoch (o čom silne, presilne pochybujem), tak možno schytám vaše deti ja na druhom stupni 😀

klauduska
3. nov 2009

luci,ved uciteliek je vzdy malo,nie???

veru,taka hnusna zima vcera....bolo 1 stupen...brrrr....

A inak sa ako citis?

anjelikbambulka
3. nov 2009

čaute, čaute,

emmka konečne zaspinkala, tak vás idem počítať...

klaudi, nakoniec som bola na prechádzke sama, lebo kubko dominike zaspinkal, tak bola v meste až neskôr...

a čo s tým stretkom? fion, ja v štvrtok môžem...

retaux
3. nov 2009

Rovnako 😝 Čakám, kedy toto obdobie skončí. Dúfam, že nebudem čakať až do mája 😀

Ja si to práveže nemyslím, že učiteliek je málo. 🙄 Aj keď ja mám jedno vysnívané povolanie, ktoré by som chcela robiť, ale to sa mi určite nepodarí, tak to o tom ani nikto nevie. Ale učiteľka to nie je. Súvisí to s tým, čo som vyštudovala.

anjelikbambulka
3. nov 2009

luci a aké je to povolanie? prezraď nám 😉

klauduska
3. nov 2009

luci...no,tie blbe stavy veru aj mozu byt do maja...Ved uvidis....aj ja som si myslela,ze prejdu a trapia ma doteraz-niekedy....

zuzi....emka hajuska?A bola si sama nakoniec?Aj si bola v obchodoch ci len tak na prechadzke?Ak by si este isla poobede niekedy,tak ma prezvon a mozes dobehnut na pokec...ja sa chystam byt doma a zehlit..... 😉

anjelikbambulka
3. nov 2009

klaudi, poobede pôjdem, ale aj s mangelom, ideme na nákup... potrebujeme na zimu čiapky, tak ideme pokukať...

klauduska
3. nov 2009

aha,tak neva....treba veru ciapky,ten moj aj ma a akosi nechce nosit.... 😠 lebo musi mat kokosa na hlave... 😀

A co emmuska,rastiete a dobre papate?

imis
3. nov 2009

Cahojte,uz sme doma. Zubaky su vraj OK,no neviem. Jeden ma boli,ale vseljako mi ho testoval,roentgenoval a vraj je to OK 😕 ,tak som asi totalny hypochonder 😀 Macino ma zuby na 1 s hviezdou a to ma teda nastvalo.Cez vikend ho ledva nazeniem k zubnej kefke,stale mu davam seba za priklad,ze aj ked som KO,tak sa doplazim ku kefke a dnes sa mi v ambulancii vysmial do ksichtu. Od dnes si neumyvam zuby 😀 😀 😀 😀 😀
Klaudi,uz sa ti nic nechce? Nesil to! Telo si takto chysta energiu na porod 🙂
Idem pre satanasov a potom ideme ku kamosovi hrat sa-vecer rodinnych hier 😀
A kde je dnes zuzu? 😨

klauduska
3. nov 2009

imis...no pekne,tak to musi byt teraz "maci" na koni.....
Ja idem este raz tento rok na prehliadku 7.12.,to uz bude aj Filipko na svete a tak manzel uz nahlasil u svokry,ze bude mat sluzbu,lebo on bude v praci.... 😀 😀 😀 Aj ja mam pocit s mojim mliecnym,ze nieco zasa nie je v poriadku,tak len dufam,ze uz na dobro neskoncil..... 😒

veru nechce,aj by som mala a nechce sa mi..... ☹

A coze vy ake to hry chodite hravat???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre