Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
16. júl 2009

lucka, na teba som zabudla s tym CD. Mam ho v robote, tak si ho hned hadzem do tasky a necham ti ho v MC, mozno aj dnes sa tam zastavim, ak budem mat cas 😉

klauduska
16. júl 2009

Breee ranko zienky!!!

Taaak som rada,ze bolo stretko,som vas dlho nevidela.....a hlavne sme videli krasnu,drobnucku Emmusku... 😵 😵 😵 Ale ten hic,to bolo vcera na skapanie..Ale vydrzali sme,my skalne zienky a domkov som prisla o 18,55... 😉
No a fotit-to asi ani nikoho v tom teple nenapadlo.... 😕

Ja som este vcera piekla slane a veru-zacala som az o 21,30... 😅 No a isla som spat o polnoci... 😒 Ved viete kolko bolo stupnov vecer?29°!!! 😅 😅 😅

Tak idem sa ja skolit...A tie Vase dietky,vsetky od Tomaska,Elisky,Matuska...az po najmnesiu Emmusku boli zlatucke.... 😉

retaux
16. júl 2009

Ahojte!
Tak ma mrzí, že som to stretko nestihla 😢 Ale veď budú ďalšie. Ale pri povinnej ceste na cintorín som stretla Zuzu s Dominkou ako mali už domov namierené, tak aspoň 2 z vás som videla 😀

Zuzu: za to CD vopred díky 😉

zabinka
16. júl 2009

ahojte!!!!! 🙂 🙂

no ako citam, vsetko uz bolo zhodnotene. Aj ja sa tesim, ze som sa s vami stretla, aj ked bez mojich krpcov. Ale aspon som mohla viac pokecat. 😀

Som rada, ze som stretla zuzu s malou Eliskou (je hrozne zlata, vzdy som chcela take dievcatko) nazivo, mala Emmuska je nadherna a taka malinka este. Sa mi ani verit nechce, ze aj moj Radko bol taky.
A popestovala som si aj maleho Jakubka......no nadhera!
Svoradinka ......tebe aj chlapcom este raz prajem prijemny pobyt doma na Liptove, uzi si to a hlavne si riadne oddychni.
dadu, skoda, ze si musela tak skoro odist, nuz ale tito nasi najmladsi nam tak radi zariadia program po svojom....

Ja som dosla domov, ze konecne fajront a moja draha polovicka ma vyviedla z omylu a ukazala mi dve krabice hribov. Tak sme do 23:00 krajali huby. Fantazia. Ja som si este nestihla ani oddychnut bez deti. Ale uz sa tesim, ze zajtra ich donesieme domov, aj ked len do nedele. 😒

dominka11
16. júl 2009

ahojte babulky, vidím, že to tu dnes viazne nejako, v tom teple sa vám asi ani písat nechce 😎 ja od rana makam, som cela spotená a ešte sa musíme zrovna v tomto teple trepat o jednej do poradne...budem sa kupat vo vlasnom pote, ked tam dojdem 😠

zuzu: ano, zaspal. trošku sa pomrvil a bolo 😉

zuzu80
16. júl 2009

domi, tak sa drzte v poradni, dufam, ze cestu tam prezijete v zdravi, vonku je fakt poriadny vypek 😎 😎 😝

svoradinka
16. júl 2009

ahojte zienky! 🙂

Aj ja som rada,že som vas este videla,sice nie vsetky,ale nevadi...vsak stretka este budu hadam aj v zime. 😉

Vsetky deticky boli nadherne.....a rastu ako z vody...z mesiaca na mesiac sa menia 😉

zabinka...dakujem....pridem taka oddýchnuta,že sa mi potom nic nebude chciet,asi tam trosku zleniviem. 😀 😀 😀 😀.....moc sa mi ani nechce,ked ma caka aka dlha cesta autom. trosku mam strach. dnes rano sa musela zas stat nejaka nehoda medzi Telincami a Cifarmi, boli kolony až po celu dedinu a hukali sanitky a aj asi policajti. Možno bude nieco v spravach.

zabga88
16. júl 2009

ahojte babule 😉

muselo byt super na stretku uz sa tesim kedy bude dalsie aby som aj ja pricupkala z viki 🙂

svoradinka no bola nehoda do jedneho chlapika od nas nabural kamion ☹

svoradinka
16. júl 2009

ahoj zabga.....a bola to tragicka nehoda?

zabga88
16. júl 2009

asi nie to by sa uz roznieslo. som videla tu kolonu pred nami sa auta radsej otacali

anjelikbambulka
16. júl 2009

Ahojte kočky, ja len tak na rýchlo... jedno okno som už umyla, v spálni spí emmka, takže to až keď sa zobudí... a ostatné na mňa čakajú večer, teraz na ne praží slnko...

zabga88
16. júl 2009

ahoj anjelik mne sa dnes nic nechce a ani mala nie a nie zaspat

svoradinka
16. júl 2009

ahoj anjelik....ty si ale sikovna...ani mne sa nic v takomto teple nechce.....aj ja teraz radsej upratujem až večer,ked nie je tak teplo.

zabga88
16. júl 2009

aj ja som včera az vecer poupratovala

wurmm
16. júl 2009

ahojte,
ako takmer vzdy, zase som tu sama 😒 Nevadi, snad vas tu niekedy zastihnem

zuzu84
16. júl 2009

ahojte dievcence.Hlasim sa vam az teraz vecer.Chodime teraz k babke ma tam vnucence na prazdninach tak tam chodim aj ja s Vaneskou.Rano ideme a takto vecer prideme.Mala sa tam aj kupka, beha no proste prideme vecer domov taky uplastovany.Baby sa s nou zahraju tak aspon trosku si odychnem a aj sa okupam.No to je strasne teplo.Dnes sme mali teplomer na slnku a ze 46 co to uz sme sa vsetci do tiena tahali a vela tekutin pili.To sa v takomto teple nic nechce ani robit.Teraz mi je uz fajn pekne som pustila klimu a chladim sa.Ked budem mat cas taksi vas precitam.zatial pa pa

dadadulka
autor
16. júl 2009

pekný letný hot večer 😎 😉

teda teda, dnes sme toho koňa riadne zanedbávali 😲 😲 😲 v tom hice sa mu zrejme moc cválať nechcelo 😅
no ani sa mu nečudujem... inak ja som bola dnes v jednom kole 😝 malý mi spal za celý deň asi hoďku,
to som stihla akurát rýchlo navariť a upratať, a keď som si myslela, že mám fraj, tak už bol hore 😅 😝

brrr, že nehoda, aj ja sa niekedy tak bojím na ceste 😕 niektorí vodiči by si mali podľa mňa
zopakovať autoškolu 😠 sú bezohľadní a vedome hazardujú so životom 😠 😒

anjelik, že umývanie okien 😲 😕 tak to teraz u mňa určo nehrozí 😀 skôr k jeseni 😅 ale záclonky
vyperiem, síce nie sú Nové, ale aspoň nach vyzerajú ako vyprané v Pervole 😀 😀

no ništ... v telke, ako obvykle, figa borová, idem sa ja ponoriť do ríše snov 😔 tak dobrúúúúú 🙂 😉

dominka11
16. júl 2009

ahojte, dadu ja som si tiež dnes ešte nesadla až teraz aj to nie na dlho, musím konečne požehlit, lebo cez den neni kedy. cez víkend ma čaka DPHčka, tak nech mi aspon zmizne ta kopa vecí.

inak poradna bola ok, kubko ma 8310g a 75,5 😝 cm. doktorke urobil tap, tap, tapusky a potom indiana 🙂
inak nič nove.

dufam, že zajtra nebude taký hic.
tak dobru noc kočky

zuzu80
17. júl 2009

krasne slnecne rano Vrable 😎

dnes bude zasa horuci den, uz teraz je teplooo 😝 😝

zienky vy normalne srsite energiou, teplo, neteplo 😉 🙂

idem si dat kafendo...kde ste kavickarky??? 🙂

dominka11
17. júl 2009

dobré 🙂 no, veru zasa bude hicák. zuzu, daj si aj za mne kavu, ja dam až neskor, ja sa musím najskor najest 😉

klauduska
17. júl 2009

Cafte kocandy!!!

Ja uz zarezavam,ale sa mi strasne nechce... ☹ ☹ ☹ Spala by som....to mam za to,ze posledne dni nejako ponocujem.....mala by som nasadit nejaky kludnejsi rezim malemu... 😒

My sme vcera grilovali a bolo super!!!Len tie komare.... 😠 😠 😠 😠 To sa nedalo vydrzat!!!

dominka11
17. júl 2009

ani mne sa nič nechce, včera som si išla lahnut o 22.45, ale ešte som musela vstat, potom mi bolo teplo, maly sa stale mrvil, tak som zaspala až o 1-nej. mali sme v spalni 29stupnov 😠 hruuuza.

klaudi, neboj, rýchlo to ubehne a zachvilku si na MD 😉

retaux
17. júl 2009

Ahojte!
My dnes odchádzame do Štúrova a prídeme v nedeľu. Akurát ma se.. to, že zajtra sa má ochladiť 😠 Ale možno to bude také ochladenie, že nebude ani moc zima ani moc teplo 😅

Včera som žehlila do polnoci 😝 😝 😝 Skoro som pri tom umrela. 🤐 Teda ja nikdy nechodím spať pred jedenástou, ale včera ma to riadne zmohlo v tom teple.

klauduska
17. júl 2009

veru domi,nejako vydrzim to leto a potom uvidim ci si dam dovcu alebo potiahnem do konca septembra.... 😒

luci,tak idete vyletovat???Prijemne oddychovanie... 😉 Snad to ochladenie nebude az take a Sturovo je pomerne nizko,takze az tak chladno by tam nemuselo byt... 😉

dominka11
17. júl 2009

luci, ja som včera večer takisto žehlila, len som všetko nestihla, strašne ma rozbolelo rameno, normalne mam svalovku 🙄
tak si užite šturovo, hadam budete mat pekne počasie 😉

klauduska
17. júl 2009

Baby, prave som pridavala jeden oznam na sstranku, mrknite....

http://www.vrable.sk/?program=51&module_action_...

co na to hovorite???Ak by to vyslo,bolo by to super,nie?

zuzu80
17. júl 2009

Luci, tak si uzite Sturovo, vodicku, slniecko, a hlavne sami seba navzajom 😉 Pocasie vam hadam bude naklonene 😉 😎

klaudi, tak uz len drzat, palce, aby bol projekt uspesny a aby sa ho podarilo zrealizovat, tie studie vyzeraju uzasne....mi to pripomenulo jedno italiano mesto-nadherne. Vsetko co sa robi pre mesto a jeho obcanov je dobre....tak tfuj-tfuj nech to vyjde 😉 😉

klauduska
17. júl 2009

luci a nezabudnite snazilkovat.... 😀 😉

dadadulka
autor
17. júl 2009

nazdárek cicky micky 😎 😎 😀

hic hiic hiiic... toť heslo dneška 😎 😎 😝 my sme už o siedmej vyrazili na potulky mestom, ešte bolo fajn 🙂
no a teraz budeme len doma trčať až do večera 😝 ja leto, letko voňavé milujem, ale tieto teplotné
super výšky, ufff ufff ufff... no už nie som najmladšia 😅 😀

klaudi idem ťa vyhrešiť no no no... ale už aj povoliť, v takomto úpeku len oddych, oddych a oddych... 😉

zuzu káva na štarte a idemeee 😉

dominka tiež som mala večer pokec so žehličkou 😝

luci príjemnú dovču a prajem vám, aby ste sa vrátili ´štyria´ 🙂 😉

zuzu84
17. júl 2009

dobre ranko.To bude hic teda uz je.Prave som sa vratila z obchodu aj s malou boli sme na peso lebo kocik sme nechali u babky.Poviem vam riadne som sa zapotila mala mi presla kusok a potom hopa.Takze som niesla ju a aj nakup to bola ale fuska.
Luci prijemnu dovolenku.No neviem ci sa zajtra ochladi nemuselo by sa aj mi by sa sli niekam kupat.
Ideme aj dnes k babke takze konika zase zanedbam.
Klaudi vyzera to dobre a kedy by sa to malo zacat riesit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre