Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
25. nov 2009

píšem na etapy, ale odbieham aj do kuchyne 😅

dadadulka
autor
25. nov 2009

takže moja rada: Netrápte sa!

či sú detičky na MM alebo na UM, nie je až také podstatné, dôležité je to, aby krásne rástli
a prospievali a aby boli spokojné ako deti, tak aj maminky 🙂 🙂 😉

imis
25. nov 2009

Presne tak dada,pravdu mas.

Len,ked je mliecko,skoda by ho bolo.
Klaudi a v porodnici ti maly pekne papal z prsnika,alebo ho dopovali glukozou 😠 ked bol pod svetlom? Ci nahodou nehladat chybu niekde inde ako v bradavkach.A klobuciky zahod daleko prec.To je rakva dojcenia.Nepoznam zenu,ktorej by sa podarilo dojcit s klobucikmi. Bradavky si mozes masirovat,povytahovat.
Proti grackani-hlavovu cast postielky do zvysenej polohy,na zahustenie mliecka Nutriton prasok(mliecko sa udrzi v zaludku).
Na koliky-rektalnu rurku a drobcek sa vyprdka,feniklovy caj-ale pi ho ty,nedavaj ho malemu.
Kedy sa len da,spinkaj s malym. To je najdolezitejsie. Vsetko nechaj na Marosa,svokru,sestru.............a ty sa venuj len sebe a malinkemu. 😉

dadadulka
autor
25. nov 2009

imis tak je... si uvedomujem, že o chvíľku aj ja budem riešiť otázky dojčenia 😕 😅

imis
25. nov 2009

dada,ved zaklopes na stenu a pomozeme ako mozeme 😀

zuzu80
25. nov 2009

imis, tak ja sa hlasim teda ako prava zena na svete, ktora kojila s klobucikmi a kojila som 18 mesiacov 😅 Eliska sa nevedela prisat, trapili sme sa....potom som nasadila klobuciky, dva tyzdne sme klobucikovali a potom to islo aj bez nich...iba tolko na obranu klobukov, lebo ja som im vdacna, ze sme sa kojili 😉
Ale inak so vsetkym suhlas

Klaudi, drzte sa, neboj vsetko prekonate, len si musite na seba vsetci zvyknut a hlavne neodmietaj ziadnu ponuknutu pomoc 😉 🙂

imis
25. nov 2009

Teda zuzu,tak to si asi ozaj prva. 😕 Dnes si ta lepsie prezriem! 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
25. nov 2009

no ja skusenost s klobucikmi nemam, ale tiez si myslim, Klaudi, ze to este nevzdavajte, hlavn pokial mas dost mliecka. Pocula som, ze tie laktacne poradkyne su fakt dobre a vedia poradit. Drzim palce, aby ste to rychlo prekonali a ci uz tak alebo onak, boli vsetci spokojni. 😉 Asi to chce este cas.

imis, ze o 15:00 ma cakate 😲 Sak o 15:00 mam odovzdat spripomienkovany material, takze ma caka este asi 70 stran precitat 😝 A najdem tam niekoho okolo 16:00 - 16:30? Ci to uz je neskoro?

imis
25. nov 2009

Zabi,najdes nas tam do 18:00.

Viete,co ma prave napadlo na balkone? OSA!!!!! Normalny utok 😲 😠

anjelikbambulka
25. nov 2009

čaute babule,

aj my sa už tešíme na dnešné stretko 🙂 včera bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
25. nov 2009

klaudi, som rada, že malinký je v poriadku a hlavne, že nemusíte do tej hnusnej nemocky 😉

dominka11
25. nov 2009

ahojte babulky, tak klauduska sa nám ozvala? ako dobre, že je malinky v poriadku 🙂 budem držat palce, aby sa malinky správne pricucol a bolo dost mliečka. Ozaj ešte ma napadlo, kojíš ho v perinke? lebo mne to tak vôbec nešlo, dat maleho do správnej polohy, bez to bolo ovela lepšie 😉

mne krpec predchvilkou zaspal, v kuchyni mam božie dopustenie a aj podlahy by sa zišli umyt 😠
zuzi, malinka už tiež buva?
a ešte zuzi80 aj ja by som poprosila o tie cd po imis 😉

imis
25. nov 2009

cauko domus.Ja ani neviem. Ako vam dopadla ta kolaudació? Prisli si na svoje? 😀 😀 😀

anjelikbambulka
25. nov 2009

domi, aj ja mám čanakyho a podhradskú... môžem ti to doniesť

anjelikbambulka
25. nov 2009

malá zaspala 12,30, takže teraz ešte sladko buvá... ja som navarila, práve obedujem 😉 😉

dominka11
25. nov 2009

imis - ale ešte chce nejake 2 papiere a bude skolaudované 😉
zuzi, tak mi dones, ja som jedno mala, ale stratili sme ho pri stahovaní... 😠 celý my.

anjelikbambulka
25. nov 2009

oki a donesiem ti aj vaše svadobné dvd

dadadulka
autor
25. nov 2009

my sme sa práve vrátili od našich, keby to MC nie je taaaaak ďaleko...
užite si stretko a hádam najbližšie vás uvidím aj ja live 😉

dominka11
25. nov 2009

baby moje, jakubko sa rozhodol, že dnes s kuka telka. od pol 11 je vyspaty.

dominka11
25. nov 2009

a ja budem mat rano oči ako angorak 😠 druha noc v prdeli 😎

zabga88
26. nov 2009

Dobré ráánko sa praje! uz dlho som tu nebola dako mi nevydal cas, som mala aj chlopa chvilku doma...

dominika tak si si riadne uzila ked dve noci hore, co?? 😒

mala chodi do skolky zvyka si chudatko moje, musi ine jej nic nezostava. Nic tam nechcela papat to ma mrzelo najviac ale 2 dni uz vraj trosku spapala. Jeden den mame bez placu a druhy den pride akoby mala monokle 😠

klaudi gratulujem ti dodatocne ku krasnemu Filipkovi nech ste obaja zdravucky a neboj on sa rospapa 😉

mali ste aj stretko??ci sa len chysta??? tolko ste toho popisali ze ani nestihnem všetko citat. 🙂

dadadulka
autor
26. nov 2009

dobré ránko dievčatká 🙂

zabga to je fajn, že si pekne zvykáte na škôlku, len tak ďalej... 😉

domi no to nepoteší, malý Jakubko má výdrž 😅 a ty daj studený obkladíček na očká 🙂

my už po raňajkách, variť dnes nemusím, tak bude relax day 😎 idem asi kafíčko hodiť 😵

zuzu80
26. nov 2009

dobre ranko 🙂

dada, ze daleko je MC, prosim ta co je vo Vrabloch daleko, sak to jak dedina na hornom konci Lidl a na dolnom konci MC...

Dominika, ahoj, nehovor Jakubkovi ze som tu 😉 A co sa rozhodol, ze je uz velky chlap a ze treba poncovat, viem si predstavit, aka budes rano "fresh" Tak vela sily 😉

Idem zaliat kafendo a cakam ostatne kavickarky 🙂

imis
26. nov 2009

Ranecko,ci dobru noc.Ani neviem. Domi,skoro som odpadla,ked som to citala.Tobias tiez od 23.00 hore a zaspal o 4:00 😨 To uz si ale ja nepamätam,lebo som zaspala na dlazke v predsieni,ako som ho kocikala a zobudila som sa az na to,ako ma maci prenas do postele.Ja som nebola KO baby,ja som bola polomrtva.Sa divim,ze som rano vstala a vychystala Simka do skolky. Esteze mi ho zlata kamoska vzala a ja sa pomaly mozem dostat z pyzama.
Mlady muz bol nejaky hyperaktivny po tom stretku v MC,aj po plienke uz bolo v noci,ale nem pomohlo.
Zabga,dada,Lucka,Alicka,na buduce cakame aj vas!
Marnost,ale nas tam bolo,co? 😀 😀 😀

imis
26. nov 2009

Ja sa dnes hlasim na smrtaka a aspon 3x denne.Ziadne kapucinka,latte,slahacky. Taku ciernu vodu zarobim,ze az 🙂

zabinka
26. nov 2009

dobre ranecko aj ja prajem!

no baby, ja len kukam. Tak deticky sa rozhodli vas takto tyranizovat? Nejako ich to MC vzpruzilo. No a mna po takychto hlaskach zas na chvilu presla chut mat dalsie babo. 😀

ale som rada, ze som vas tam stihla a ze som tam vobec prisla. My sa nejako furt volakde ponahalame a taketo vypnutie v prijemnej spolocnosti mi veeeelmi dobre padlo. A co som bola najviac prekvapena, ze ti moji chlapici boli vcelku normalni. Lebo posledne dva tyzdne tak vystrajaju, ze som mala obavy ako to dopadne.

No a ku kavicke a zavislackam sa pripajam aj ja. 😉

retaux
26. nov 2009

Ahojte!
Super, že vám tak dobre dopadlo stretko. Snáď sa už aj ja nabudúce pridám.

Klaudi: teším sa, že je Filipko v poriadku a nemusíte ísť do nemocnice 😉

U mňa bola tiež doma Zrubcová, keď sa Lucka narodila 😉 A s kojením ja veru veľa neporadím. Ale vraj to ide aj s klobúčikmi - poznám také baby, ktorým to pomohlo.

Imis: takže takto si ťa v noci mužík do postele odnášal? Aké milé. Mňa by môj nechal určite spať na zemi až do rána 😀 😝

Zabi: tiež mám v poslednej dobe taký pocit, že sa len naháňame, nič nestíhame, sme rozlietaní... 😖

zabinka
26. nov 2009

veru luci, ja uz pomaly ratam kazdy den do vianocnych prazdnin, aby sme uz boli doma a trochu si oddychli. A co vy, auticko zapisane, podarilo sa vsetko vybavit?

imis
26. nov 2009

Luci neboj,to nebola romantisticka scena ako od Rosamundy.Nastavny bol,ze prechladnem a budu starosti este aj so mnou. 😀 😀 😀 😀 😀

retaux
26. nov 2009

Všetko sme vybavili, peniaze oplieskali 😠 Ešte pneumatiky sme včera objednali a na vianoce asi ani rybu nebudem mať za čo kúpiť 😅 🙄

Imis: 😀 Neveríííííííííííííííím.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre