Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
27. jan 2010

fúúúha, super... tak si riadne pospinkal...

zuzu80
27. jan 2010

zabinka, psychicky by neuniesol tu neustalu pracu bez oddychu 😀 😀

zuzi hej da sa, ked tam ides na rande, hladite si do oci, hladkate si ruky, ale ked tam idem s divocakom tak je to horsie....naposledy sme prikladali do krbu, rucali casnikov z noh, skumali prislusnikov policajneho zboru ci su ozastni, nakukali do tanierov pri susednych stoloch....sa cudujem ze nemame dozivotny zakaz vstupu

anjelikbambulka
27. jan 2010

zaujalo ma hlavne to skúmanie príslušníkov policajného zboru 😀 😀 😀 to by som chcela vidieť 😀 😀 😀

zabinka
27. jan 2010

zuzi, no Eliska musi vsetko vediet, nie? Tak co? Ja ked som bola mala a casnici mi nepriniesli prvej jest, tak som zobrala susedovi z taniera knedlu. Odvtedy mi vzdy nosili prvej.

a o vysavac sa nemusis bat, ved on je najradsej ked moze vysavat, nie? Ved preto je vysavac. Ja som sa uz zlakla, ze prave naopak, u vas uz nie je co vysavat. 😀 😀

zuzu80
27. jan 2010

zuzi aj ja by som sa pobavila, keby som to videla v telke v americkom sitkome 😀 😀 😀

zuzu80
27. jan 2010

zabi 😀 😀 😀 😀 , aj Eliska chodi okolo jediacich ludi a hadze na nich oci jak mala Hanka Cenkova a potom vzdy pride s nejakym ulovkom

U nas a vysavac bez roboty? To sa nemoze stat 😀

anjelikbambulka
27. jan 2010

to verím 😀 😀 😀

zabi, s tou knedľou si ma pobavila 😀 😀 😀

zabinka
27. jan 2010

aj my sa na tom dnes smejeme, ale nasim asi vtedy tiez nebolo vsetko jedno. 😀

zabinka
27. jan 2010

no nic zienky, ja sa s vami na dnes rozlucim. Kto idete von, nezamrznite a ostatni si uzivajte teplucko domova. 😉

dadadulka
autor
27. jan 2010

no, aspoň som si vlasy umyla, už keď sme doma ostali 😅 krutá to zima vonku...

luci 😀 a ty kde si zas...??? 😀 teraz mi napadlo, že si sa na tie šaty pýtala 😅 no boli tam väčšinou
také, ako pre netehotky, bo teta furt dookola opakovala, že dnešné tehuľky sú chudé 😅 🙄
šaty boli s tým pásom pod prsiami, na ramienka, skúsim podobné nájsť...

dadadulka
autor
27. jan 2010

napr. aj takéto niečo, len pre tehotné, vraj aj nôžka môže vytŕčať spod šatičiek 😀

http://www.allora.sk/detail/65932/spolocenske-s...

inak tu by som si vedela vybrať šatičky 🙂

dominka11
27. jan 2010

aj ja by som si tam niečo vybrala 😉

zuzu80
27. jan 2010

ahojte, dievcence, pre dnesok to balim a odchadzam do druhej smeny 😉

dadadulka
autor
27. jan 2010

ja ešte počkám do štvrtej, príde mužík a zas uskutočním výbeh smer mesto 🙂

papa 😉

dominka11
27. jan 2010

no ja počkam do takej siedmej 😠 bože jak sa nudím.

fiona8
27. jan 2010

ahojte
pred hodkou sme sa vratili z vonku.....brrrrrrrrrrrrrrr 😖 juuj a tesim sa zoznamila som sa s dvomi kocikajucimu mamusami...jupiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 😉
domi
myslis ten vysavac co sa prechadza po byte sam? to by sa pacilo aj mne.... 😀
vcera sme zase papali hrušku....teda cuckali....boze taky je podarený....normalne sa trasie za nou 😀 😀
a skusala som mu aj jablkovu stavicku hipp.....strasne sa ksichtil 😀 a aj to vyvrackal 😝

dominka11
27. jan 2010

ahoj fion, tak gratulujem k novým znamostiam 🙂 a ano, myslim ten vysavač. inak neviem prečo ti doktorka zakazala ovocie, nam povedala, že po uk.4 už možme davat, aj ked sme začali s mrkvou a zemiakom. a hipp nevypije mne maly doteraz a ani nikdy nepil. idem si lahnut, ešte trošku počítam a hajde spat. zajtra pojdem do MC, tak ak chcete dobehnite niektora, aj so zuzkou sa tam mame stretnut, tak dobru noc 😉

fiona8
27. jan 2010

mne dr..povedal celkovo, ze mam zo vsetkym zacat az od 5teho...tak neviem....ale v sobotu dojde mm a uz sa na to tesi ako ho bude krmit, a ja myslim,ze Jurinko uz potrebuje aj nieco ine....tak budeme skusat....tiez mrkvou a zemiacikom....este musim nastudovat,ze kolkokrat za den....ale asi raz...a 3-4 lyzicky.... a mliecko stlale tak isto ako aj pije, ze?

fiona8
27. jan 2010

baby prosim help
posielala som prvy x na dobierku tie svadobne topanky.... ta baba si to este nevizdvihla na poste...ako to funguje? tak,ze ak si to preberie tak to vyplati a mne potom pridu peniaze,ze?

imis
28. jan 2010

Ranecko vsetkym!

Tak som si vas niektore nasla uz aj na slavnom facebooku. To po veceroch,ked som nabita energiou po aerobiku nemam co robit 😀
Fion,ano,funguje to tak,ako si napisala. Ak si to preberie,pridu ti peniaze,ak si to nepreberie,vratia sa ti topanky a prides "len" o to postovne,co si zaplatila. Ja teraz tak trpnem s tou druhou polovicou kocika. Ale na dobierku uz nikdy v zivote posielat nebudem. To si predavala na MMB? Lebo tam je uz uplne bezne,ze najskor prachy na ucet,potom tovar a ked niekto pyta na dobierku,uz to bije do oci.

Dnes zaniesol juniorov do skolky dedko,tak my s Tobinom mame teplakove rano pri teplom cajiku. Ale dnes ideme navstivit nase kamosky do horneho Ohája a na taku navstevu do Ohája sa musime vystrngat,tak teplaky pojdu dolu 😀

zuzu80
28. jan 2010

Dobre ranko 🙂

Baby tak dnes nam prekrasne nasnezilo, romantika, sniezik vrzga pod topanockami, vlocky nezne dopadaju na licka, mrazik sa derie pod kabatik...

a teraz trosku reality....mne niekto vymenil do rana zimne gumy za letne (asi) na kruhaci som sa otocila viac ako mi bolo mile, normalne som sa citila jak kaskadar, ale uz som v teple, auto som zaparkovala pred firmou a pockam do jari a potom si pren pridem

Marianka tak uz aj ty si fcb pozitivna, idem ta pohladat ale predtym si uvarim cajika a kaficka 😉

imis
28. jan 2010

Uz som si ta pozvala zuzi do FB parie. Pocuj a to fakt taketo divy robia cesty s autami? 😲 Z toho ja mam preveliky strach. Ak to takto bude do zajtra,mame problem.Ja do Moraviec urcite neodsoferujem po smyklavke. A materske centrum bude bez zivotne dolezitych informacii.

zuzu80
28. jan 2010

juj maji, zevraj to su len vrabelske cesty, Peto isiel do LV a ze tie su celkom v pohode. Ja som sa zlakla najskor, ze na vrabelskych cestarov niekto spachal do rana terorosticky utok, ale mylila som sa na hlavnej si davali spanilu jazdu so zdvihnutou radlicou 😠

Aj ja som chcela ist na to RS zajtra 😉

Uz ta mam na fcb 🙂

imis
28. jan 2010

A co nejdes? Pod,bude veselsie.Ved uz je piatok,to sa aj tak v robote nerobi. 😀

zuzu80
28. jan 2010

treba sneh odhrnat 😀 😀 😀 😀 😀

skusim si vypytat dovcu, ale neslubujem a crnkut Janke, ze ci uz uzavreli stavy

imis
28. jan 2010

Oki,Tobko spi. Kde sme boli? Aha.No jasne,vybav dovcu a hybaj s nami. A ak je uzavrety stav,aby si videla,ze som kamoska prevelika,mozes ist namiesto mna 🙂

imis
28. jan 2010

Babule a kde ste? Ved je uz skoro 09:00!

zabinka
28. jan 2010

caute, caute!

no nam sa koooonecne podarilo dorazit do NR! Baby, kto nemusite, nesoferujte. Cestari sice behaju s autami, ale radlice maju hore a asi cakaju, kym prestane snezit. Aspon tak to vyzera. Na Lapasi stoji asi 20 kamionov, cesta upchata, zostali sme na Bodoku. Nastastie nas napadlo vcas sa otocit a ist cez Golianovo. Skratka otras. A ak zacne este aj fukat, tak neviem, ci sa dostaneme domov. Moj mm uz preventivne natankoval plnu nadrz, ze ak nas niekde zaveje, aby sme nepomrzli, kym pride pomoc (v podobe svokra s terennym autom) 😀
Asi som mala v skolke nahasit, ze Martinko tam bude aj spinkat. 😀

Baby, to vsetky chcete zbehnut z kona na FCB? 😲 😕 To mi nerobte, ved s kym budem debatit?

imis
28. jan 2010

Neboj zabi,kon je denna napln prace,FB zase nocne sluzby. Tu ti budeme verne,len ma to uz zlakalo,ked vsetci su taki nafacebookovani 😀
a s tym opisom situacie na cestach si mi teda odvahu nedodala.

imis
28. jan 2010

Ja chcem letooooooooooooooooooooooooo!!!
Ano,aj s komarmi,kliestami,osami,upalom.......................so vsetkym co k tomu patri.Totalne mi dochadza stava. A este cely februar pred nami a potom veterny marec,premenlivy april,studeny maj.....................

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre