Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fiona8
10. feb 2010

dobré ráno
tak dnes bola noc... ☹ neviem co sa deje...jurko papa 5-6x za den mliecko este k tomu vcera aj pyre zemiakk a mrkva---a v noci si pytal zase mliecko.... 😠 stale sa prehazduje.....nepokojne haja......a asi 3x som ho vnoci otacala lebo sa pretocil s chrbatika na brusko, a pocula som len funenie.....zasekol si nozicku medzi palicky na postielke....
a ostal spat na brusku...to sa ho bojim nechat....
jaj tak pekne spinkaval a zrazu takto......neviem co je ale hladny hadam nemohol byt.....aj na prechadzkach sme boli...ja neviem ☹

zuzu80
10. feb 2010

Dobre ranko mile zienky 🙂

Klaudi, suknu momentalne nepotrebujem, ale ak zavadzia, mozme sa stretnut, cd s PS je tusim u Lucky 😅

Fion a co to spanok sa pokazil? Mozno mal len Jurko dake snicky co ho rusili, to sa obcas stava 😉

Idem zaliat kafe 🙂

imis
10. feb 2010

Ranko 😒

Fion,Jurko a Tobco su asi prepojeny. Tiez mam za sebou nocnu a Marcel bol v nocnej,prisiel rano domov,ze si ide lahnut do 13:00 😅 Ja som ho ani nevidela,len tak rozmazane. Nechapem,ako moze byt Tobco teraz top fit.Ja si dam smrtaka a musim ist von,lebo zaspim v polohe sediacej.Ale idem dnes na urad a do roboty na personalne,takze tam ma urcite vzpruzia a zdvihnu tlak 😀
A co ste vcera popisali? Nedate suhrn?

zuzu84
10. feb 2010

Dobre ranko.
Aj my sme mali super noc.Mala celu noc pendlovala medzi svojou postielkou a nasou.A rano tiez krasne zacalo.Velky rev len maminka,a chytim ju a ona cela horuca.Teplomer splnil dnes svoju ulohu a odmeral teplotu 37,8.No super do toho este zvracanie,ziadne jedlo ani pit ani mliecko.Super zaciatok.Takze doktorka to isti.

zuzu80
10. feb 2010

Imis ahooooj, tak aj u vas tazka noc 😕

Suhrn? A co ti mozeme do remesla fusovat?

zuzu80
10. feb 2010

Jemine a dalsia 😕 , Zuzi zelame skore uzdravenie, snad to bude len daky jednodnovy virus...

Vidite ja som tusila, ze dobre robim, ked nejdem spat, este by som sa celu noc prehadzovala 😀 😀 😀 . Ja som do 2.00, vyzdobovala kraslice....ale nie som padnuta na hlavu, to len chvilkova indispozicia

zuzu80
10. feb 2010

Marianka, ides na personalne dnes? Pozdrav odo mna Janku 😉

imis
10. feb 2010

Janku? Velmi rada.Skoda,ze s nou nejdem vybavovat,ale urco sa pri nej zastavim.
Najvyssi cas vyskocit z pyzama a skocit do vane,ze?

imis
10. feb 2010

zuzu84,vitaj v klube 😅 A zelame samoska co najskorsie uzdravenie-drzte sa babule. 😉

zabinka
10. feb 2010

ahojte!

ja len narychlo prajem vsetkym choruckym skore uzdravenie.

Ja uz ani drobcov nemam a minulu noc som nespala. Som strasila este o 3:00 a potom rano o 5:30 nie a nie vstat.

fiona8
10. feb 2010

ach zuzi, tak rychlo sa uzdravte... ☹

fiona8
10. feb 2010

akurat som ho dala do kocika a sup na balkon....ale nejako sa mu ocka nezatvaraju 😒 co to dnes je za den 😠 😠 😖

zabinka
10. feb 2010

fion, asi den BLBEC.... co narobis, len vydrzat. A nemozu vam uz ist zubky? Je to sice este dost skoro, ale mozno ho to uz zacina ominat a z toho je taky nervozny.

retaux
10. feb 2010

Ahojte!
A čo sa to dnes v noci dialo? Také ťažké sníčky mali detičky? Lucka dnes práveže v pohode, ani raz som nemusela ísť za ňou do izbičky.

Klaudi: Zuzkin photoshop mám ja 😔 😔 😔 😔 😔 😔 a takto sa hanbím, že som ho ešte nevrátila.

Všetkým chorúšikom prajem rýchle uzdravenie 😉

fiona8
10. feb 2010

zabinka
uz ma to napadlo...ale neviem...teplotu mu meriam asi 2x za den a nema zvysenu a ked mu nahmatam dasienka nema tam tvrde nic....ziadny zubok na obzore....musim sa mu asi viac venovat aby som ho unavila na noc....
davali ste uz 4mesacnym detickam kasicky na noc?? lebo mam uz kupenu Humanu jablkovu, je od 4 teho ale neviem ci z toho bude lepsie hajat

danielahamar
10. feb 2010

Ahojte, ked hovoríte o snoch, mňa dnes v noci postrelili ☹ , a rovno do srdca, ale som tu, takže som to prežila 😎

dadadulka
autor
10. feb 2010

čaute cice mice 😎

mala som poradňu, vsjo OK, až na ´pár´ kg navyše 🙄 , keď som prezradila dokimu svoju váhu ala modelka 😀
len vypleštil okále spoza bríle, že fíha 😀 😅 vraj ´zob jeden keksík, zob druhý, k tomu oriešky...´ 😀 😀
čo nám nainštaloval do bytu kameru??? zob sem, zob tam a majetok je fuč 😀 😀
no proste ako z rozprávky... a ja sa musím zmieriť s tým, že aj teraz naberiem min. 20 kg 😒 🤐

a štvú ma mestské chodníky, to je horor 😠 furt mám obavy, že sa niekde natiahnem ☹

maródikom prajeme skoré uzdravenie 😉

anjelikbambulka
10. feb 2010

ahojte žienky,

emmka odfukuje, idem dať obeda a niečo sladké zamlsať 🙂

my sme mali tiež nejakú divú noc, emmka sa stále prehadzovala, bola hore aj na mliečko 😒 😒 😒 😒 a navyše vstala už 6,15 a nie a nie ešte pospať 😒 😒 😒 tak som dúfala, že okolo 9,30 zalomí aspoň na chvíľku, ale kdežeeeeeeeee 😉 😉 😉 tak sme sa pekne obliekli, naštartovali kočár a šup do chrobáčika 🙂 tam sa unavila a po obedíku zaspala... dúfam, že pospí aspoň 2,5-3 hodiny 😉 😉 😉

zuzi, vaneske prajeme skoré uzdravenie, katka v mc spomínala, že dostala aj atb... ☹ ☹ ☹

zuzu84
10. feb 2010

Hej,hej boli sme u dr. skoro ma porazilo cakali sme hodinu pokial sme prisli na rad.No proste uzas.Tak nam nafasovala antibiotika a ze sup do postele.No keby to tak povedala mne tak hej ale malej.Ha ha
No povedzte ako mam take dieta udrzat v posteli. 😀 Asi si robila srandu.Aj ked som prisla domov tak som jej merala teplotu a mame 38,2 tak sup jeden nurofen,teraz spinka no dufam ze to bude aspon hodina lebo uz som unavena.

imis
10. feb 2010

Cahojte. No,z nocnej je poobedna,tak uz mozem aj na kona ist. Tobi teraz zaspal,este nespal ani minutku,ale vidim,ze dnes asi u kazdeho rachlo nieco na slnku 😀 Dadu som stretla,ked bezala do poradne.Dada,teraz nic neries,o chvilku po porode bude z teba lanka,len pekne zob.A dokino ked zavidi,nech si da tiez. 😉
A mestske chodniky stvu aj mna-keby nemam kocik,uz som natiahnuta 5 krat,co mi tak nohy vyleteli. Asi budem chodit s kocikom kazdu zimu,aj ked uz bude prazdny 😀 😀 😀 Urad som obehala celkom friskem,ale personalne dnes nestiham,nakolko marcelkov zamestnavatel nam urobil skrt cez rozpocet a nemoze byt pri drobcovi,pokym ja povybavujem,takze odklad na zajtra.

klauduska
10. feb 2010

cafte,prave Filipko zalamuje,tak som zvedava dokedy ma necha s Vami popismenkovat...

marodom prajemem skore uzdravenie.... 😉

a vrabelske chodnicky?Az teraz s kocikom zistujem kolko prekazok v meste je a v obchodoch..... 😒

zuzu80
10. feb 2010

baby idem vas okuki pri kavicke 😉 🙂

klauduska
10. feb 2010

zuzu,tak len kavickuj,aj ja by som si dala,ale tak som sa napratala obedom,ze ledva funim...lebo som to este cokoladkou geishou musela zavrsit..... 😀

fiona8
10. feb 2010

no caute ňaj my spinkame,ale len teraz a viac ako pol hodku to nebude ☹
tak to aj v meste su chodniky take ladove? a ja zr len tu na dedine.... 😠 vcera som sa skoro zrýpala....som sa bala aby som aj kocik so sebou nestiahla 😒

imis
10. feb 2010

Caute kavickarky,cokoladkarky!
Klaudi,ze ako sa ocka otvoria,ked si odrazu mamina s kocikom v nasom big city?! Na hlavnej nakupit-ee.Jedine nechat dieta vonku,ale za to nas mozu trestne stihat.
Zuzi,kufor s neglize zbaleny?

imis
10. feb 2010

Fion 😀 By si bola,ako ta mamina v spravach,co isla opita a tri krat spadla aj s kocom.Inak,smejem sa tu,ale dnes som tak aj ja skoro dopadla 😀 😀 😀

zuzu80
10. feb 2010

klaudi, mne tu zas niekto nechal na stole strudlu, tak sa idem do nej pustit, kym si na nu niekto spomenie a vrati sa pre nu 😀 😀 😀

anjelikbambulka
10. feb 2010

jééééj, zuzu, keby aj mne nechal niekto na stole štrúdľu 😀 😀 😀

retaux
10. feb 2010

Ahojte!
Tak dnes sme sa už do mesta dostali. Bola som kúpiť mužíkovi kravatku, nech je v sobotu na plese aspoň on fešák 😀 a na pošte a stretli sme Klauduškovcov a aj Svori s drobcami na pošte, keď išli z MC.

Dadu: po pôrode ani nebudeš veriť, že bolo nejakých +20 navyše 😉

Ku chodníkom sa nevyjadrujem... 😠 😝 🙄 🤐

imis
10. feb 2010

Luci,idete v sobotu na mestsky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre