Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
11. feb 2010

babulky VĎAKA 😉 😉 😉

zabinka
11. feb 2010

Pekne zasnezene ranko!

Jaj, zienky, vy ste ake ranostajky! Ja kavicku este len teraz zalievam. Hore som uz sice dlho, ale ja kavicku az na zaciatku druhej sichty pijem. Prva mi konci rozvozom deti do detskych zariadeni a druha prave zacala.

Mne by ten sneh ani tak nevadil, keby neboli tie cesty do roboty take nanic. 😒 Ale veru jari sa uz neviem dockat. Milujem vonu jari, slniecko, ked prve kvietky zacinaju kvitnut a div sa svete, uz sa neviem dockat, kedy budem moct vybehnut do zahradky nieco posadit. 😎 😀

Zuzi, zbalena?

A chore dietky sa ako maju? Dufam, ze uz lepsie.

Radko ma dnes v skole karneval, bude carodejnik, tak dufam, ze poobede ked ponho prideme, bude tam skola este stat a nikto nebude chybat, prip. nebude s chvostom a podobne. 😀 😀

klauduska
11. feb 2010

zabi.... 😀 😀 😀 nechajte sa prekvapit co Vam MArtinko pripravi....

a co marodi?lepsi sa???Vsade pocut same choroby,strasne vela deticiek a ludi je chorych... 😒

retaux
11. feb 2010

Klaudi: ale to je článok už až k rodičovskému a Dadu sa pýtala na materské - teda toho prvého pol roka 😉

retaux
11. feb 2010

A my asi ideme do MC 🙂 majte sa.

zuzanagol
11. feb 2010

Ahojte.Imis, ja Vás sledujem:o)), len nechcem sa veľmi pripájať, keďže nemám zatiaľ deti, si myslím, že by Vám to vadilo, či nie?Ale rada poradím, čo viem.

dadadulka
autor
11. feb 2010

zuzana len sa pripájaj, nikomu to vadiť nebude 😉 téma je pre snažilky, nesnažilky, maminy, nemaminy...
proste pre každého s dobrým úmyslom 😀 😉 a ešte raz dík za radu 😉

dadadulka
autor
11. feb 2010

jaj, tak by som šla von, ale keď si predstavím to brodenie v snehu 😝 a malému som dala tú bundu
opraviť, snáď poobede už bude hotová... potom trochen vybehneme, aj na poštu...

no nič... idem obed uvariť, dnes polievka zeleninová a pangasa vysmažím...majú v lidli v akcii 🙂

zuzu80
11. feb 2010

zuzi, len sa zapajaj, sak tu nie je podmienka byt mamina 😉 . Tu sa iba kavickuje a fajne keca o vselicom, nielen o deturencoch a tehu 😉

Zabi, fiiiiiha, tak carodejnika budete dnes mat? Keby sa mu zadarilo, pridem sa dat aj ja zacarovat 😀 😀 Kuknem co dnes leti a ohlasim sa 😉

zabinka
11. feb 2010

Zuzi, kludne, on sa bude tesit. Ale ja by som to na Tvojom mieste neriskovala, lebo mna zacaroval na zabu a to som teda mala ine plany. Takze odteraz ked v meste stretnete nejaku ropuchu, som to ja. 😀 😀 😀

zuzanagol, vitaj medzi nami a vobec sa nemusis bat, ze by to niekomu prekazalo. Tu sa keca o vselicom, nielen o detickach. 😉

imis
11. feb 2010

Uf,teraz sme prisli z mesta. To je des v tomto pocasi niekde ist. Baby,ja som cista blondina,ani raz neprifarbena. Tak ja tu rano pisem,ze pssst,akoze som tu nebola a kona necham zapnuteho na celu plochu? Macino si hned precital celu diskusiu par dni dozadu 😕 😅 Aj som sa mu hadzala okolo krku,ale rehotal sa,tak asi to pre mna dopadne dobre 😀 😀 😀

imis
11. feb 2010

Zuzi a ty neblazni,ved tu si vitana s otvorenou narucou. 😉

anjelikbambulka
11. feb 2010

malá spinká, a na mňa žmurká tááááááááááááákto veľká kopa žehlenia ☹ ☹ ☹ ☹ fúúúúúj 😀 😀 😀

fion, macko pu chodí každý deň cca 8,50 na disneychanell...

fiona8
11. feb 2010

anjelik taky kanal nemame... ☹ my mame skylink....vy to magio,ze 😉
anjelik dame si preteky v zehleni??? aj mne Jurko spinka a akurat idem vytiahnut zehliacu dosku... 😝 😝

imis
11. feb 2010

Fuj babule,neblaznite.Co to je,ze zehlit,hocikedy cez tyzden? Fion,aky je skylink? Aj my ho chceme.Mne ide hlavne o pro7,sat1 rtl,rtl2.Ostatne keby aj nebolo.ALe myslim tak,ze ci neblbne nejako.
Zuzu80,uz balis cipky? 😀

retaux
11. feb 2010

Ahojte!
Ja len na skok, lebo musím účtovať 🙄

Boli sme dnes v MC a malá Emka tam bola s maminkou 😉

Imis: a to sa nehanbíš, takto sa pred TM prezradiť? Ešteže to zobral s úsmevom na tvári. A bavilo ho čítanie? MM by si ani za svet nečítal "babské kecy" 😀

zuzu80
11. feb 2010

cukrusky, co to jake preteky v zehleni davate? No to mi je pekna zabava 😀 😀 😀 😀 . Ale potom napiste kto vyhral 😉 A vitazka nech podrobne opise aj svoju zehliacu techniku..

No ja este rychlo dopijem poobednu kavicku, dokoncim pracicku, pobalim si par handriciek a letiiiiiiiiiim.
Opatrujte sa tu a v pondelok ma tu mate 😉

retaux
11. feb 2010

Zuzu: tak si to poriadne užite. Šťastnú cestu a v pondelok čakáme pikošky 😉 😀

danielahamar
11. feb 2010

imis, akurtá aj sestra si do bytu dávala sky-link 😉 , tak ho teraz skúša, má ho od pondelka tuším

dadadulka
autor
11. feb 2010

zuzu 😎 šťastnú cestu a krásny pobyt, užite si to tam naplno 😀 😉 😉 Arivederci bella!!! 😎

klauduska
11. feb 2010

cafte,

tak my sme uz vyvetrany,teda Vam poviem,vsade je straaaasne vela vody,clovek,aby normalne premyslal kade sa vyberie.... 😠

zuzi...tak stastnu cestu a uzite si to.... 😉

baby,poviem Vam,ze to materstvo si zacinam az teraz naplno uzivat.... 🙂 🙂 🙂 je to uzasne a krasne.....

zuzu84
11. feb 2010

Ahojte dievcence.
No konecne oddych az teraz.No to vam poviem to boli ale 2 dni.Najprv teplota,vcera vecer zvracanie.Nás denny spanok je ze musim spat s malou akonahle odidem od nej do sekundy je hore,velky krik na cely dom a ked si k nej lahnem tak je zase vsetko ok.Takze poobedny slofik ma neminie a este k tomu si zacinam na to zvykat 😀
Cez den len je len so mnou akonahle sa priblizi MM alebo niekto iny len za mnou uteka.No hroza.
Dnesok bol tiez na nervy,vobec vas nestiham sledovat.Cely den len s nou a ako bodka dna bolo zase zvracanie.Pekne sme sa ulozili o pol desiatej do postielky mala zaspala a do piatich minut strasny kasel tak som ju zobrala na ruku a ovracala nam komplet celu spalnu.Takze vecerne upratovanie nas neminulo.No neviem co dalej ci ist za doktorkou alebo jej to robia tie sopliky ked jej ztekaju do krku.Poviem vam ze uz sa bojim jej dat aj nieco papat aby jej znovu nezostalo zle.Vonku sme neboli a normalne mi to chyba a malej tiez.Taka je unudena ze az.Uz nech sme zdravi lebo ma asi porazi.
A teraz k vasim temam:
Aj my mame skylink sme s nim spokojny, a tiez mame aj Digi ani to nie je na zahodenie.MM to chcel zrusit ale ja nie lebo su tam super hudobne kanaly, a je tam aj disneychanell,minimax, o kvoli malej.
Zuzu no zelam ti stastnu cestu nech si to tam uzijes.
No dufam ze zajtra uz bude lepsie a aspon na chvilu vas sem pridem pozriet.Takze dobru nocku a ranným vtáčikom Krasne ránko.pa

dadadulka
autor
12. feb 2010

dobré ránko žienky 🙂

zuzu tak malinkej želáme, aby bola čím skôr fit, ja by som jej dávala len teplé, ľahké polievočky,
to ju trošku vzpruží a nezaťaží bruško 😉 a určite veľa tekutín... držte sa 😉

klaudi super 😉 teším sa s tebou, už sa budete len teškať z malinkého 🙂 😉

sky link? nepoznám 😒 musím okuki... no káva na stole, ideme chlípkať 🙂

dadadulka
autor
12. feb 2010

Vstááávameeeee!!! 😀

dadadulka
autor
12. feb 2010

pomoooc... načo zas padá ten sneh...????? ☹ 😕 🙄 😨 🤐 😝

imis
12. feb 2010

Ranecko! Ja som dnes vypila kavu bez vas 😔 Som zabudla zapnut computer.
Zuzu84,ejha,tazka situacia.Hadam to uz bol "zlaty klinec programu" a uz bude len lepsie. Drzte sa a nech ste cim skor vonku-lebo to je na celej chorobe to najtazsie,ked s aneda ist von ☹
Klaudi,super,ze uz si uzivas.Ale ved ten rozbeh kazdemu trva pri prvom dietatku.Je to zvykacka.
Dadusku nasu som vcera vymakla v jednote-dadu,chutili sacharidky? 😀 😀 😀 😀
No a zuzu uz niekde po apartmane v cipkach beha,taliansky luft nasava....................jaaaaaaaaaaaaj a ja idem kuknut,ci mi dnes velmi bude tiect do ciziem,alebo len trosku 😀 😀 😀

zabinka
12. feb 2010

dobre ranko!

veru, ten sneh nepotesil ani mna 😒 😒 Uz je mokry , taky nanic a o cestach ani nehovorim. Ja uz chcem jar!!!!!!

My mame digi a vcelku sme spokojni.

Idem dat kavicku aj ja, prida sa este niekto okrem dady? 😉

zuzi, malej prajeme rychle uzdravenie, nech ju uz nic netrapi.....

klaudi, no super, takze prestalo uz aj bolenie bruska? Teraz sa mozete z Filipka uz len vytesovat, tak si to uzivaj naplno, kym sa da.... 😉 🙂

retaux
12. feb 2010

Ahojte!
zuzu: Nech je Vaneske čím skôr lepšie 😉

Imis: a to sa ti ako mohlo stať, že si nezapla PC? 😕

dadadulka
autor
12. feb 2010

😀 😀 tiež sa čudujem 😀 😀 😀 majiii!!! 😲 😲

imis
12. feb 2010

no a viem ja? som nejaka pomylena 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre