Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
12. feb 2010

maji, hlavne že ste nakúpili 😉 😉 😉

anjelikbambulka
12. feb 2010

dadu, prihlás aj mňa 😵 😵 😵 😵

dadadulka
autor
12. feb 2010

aha ju... čižmáky si bola kupovať a euráče míňať 😀

dadadulka
autor
12. feb 2010

večer strčím nohe do lavóra a budem sa cítiť jak Kleopatra...

anjelikbambulka
12. feb 2010

a mužík bude cézar????? 😀 😀 😀

imis
12. feb 2010

dada,keby velky dym isiel,zachovaj paniku.Maci zas obracia kurence 😀 😀 😀

dadadulka
autor
12. feb 2010

no nič babule, končím, prajem vám krásny, červený, valentínsky víkend 🙂 😉 😉 papa
a niečo na predohru 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=bIIL5p7_WKk
anjelikbambulka
12. feb 2010

aj ja končím, malá práve vstala... krásny víkend a užite si koooooopec romantiky 😉 😉 😉

imis
12. feb 2010

Na,pokym sa ja vychystam,uz ste aj het. Tak teda aj ja vinsujem nadherny romantisticky vikend,plesajucim vybornu zabavu a ostatnym............ved uz viete 😉

retaux
12. feb 2010

Ahojte!
Upratané ešte nie je 😅 Akurát som stihla povysávať a zbehla som do mesta a k našim a tam sme sa zdržali. Teraz čakám, kým Lucka zaspí a potom hajde na vysoké tatry - kopce prádla čakajúceho na žehlenie 😝

Dadu: u mňa je to podobné s tým kopaní v nočných hodinách 😒 Lucka taká v brušku nebola, aj keď je teda dosť živá. Takže si neviem predstaviť, aké to bude teraz, keď už v bruchu je také šidlo?

Imis: vidíš, človeka to ani nenapadne, že inde sú lepšie obchody. My tiež vždy len do NR sa hrnieme. do Levíc nikdy. Musím to zmeniť 🙂

retaux
12. feb 2010

Dadu: potom nás na welnes zober so sebou 😉

Imis: veru, veru a pokým ja všetko prečítam a napíšem pár riadkov, tak dieťatko mi už chrápe 😀 Takže idem na to žehlenie.

A viete na čo som včera myslela? Že Zabga tu už taaaaaaaaaaaaakto dlho nebola 😢 Ktovie ako sa majú s Viki.

svoradinka
14. feb 2010

Ahojte 🙂

Krásnu Valentínsku nedelu Vám všetkým prajem 🙂

dominka11
14. feb 2010

ahojte babulky, tak som prišla pozriet čo je noveho, ale dokopy asi nič 😝 🙂 tak si aspon užite pekneho Valentína 😉

dadadulka
autor
15. feb 2010

deobré ránko 🙂

dadadulka
autor
15. feb 2010

tak ešte raz 😀 dobré ránko žienky 🙂

zuzu80
15. feb 2010

Bueno Giorno 😎

Hlasim stastny prilet domov. A s pokrikom I LOVE ROMA, idem zaliat kavicku a vhupnut do pondelkovej slovenskej reality 🙂

dadadulka
autor
15. feb 2010

ciao ciao cica 😎 ako bolo??? vyprávkaj... 😉

dadadulka
autor
15. feb 2010

kááááávaaa!!! sem sa sem...

retaux
15. feb 2010

Dobré ránko!
Tak krááááááásny víkend za nami a všedný týždeň sa môže začať 🙂

Zuzu: veď my čakáme na pikošky 😀

zuzu80
15. feb 2010

Pikosky by ste chceli? 😕 😀 😀 😀

Nabehali sme asi 60 km, takze som taka natrenovana, ze keby je letna olympiada a pridam sa k vyprave rychlo chodze, tak Slovensko ma prvu zlatu v tejto discipline 😀
Momentalne si uzivam, pokojne slovensko. Hluk sa zacal v talianskom lietadle a ustal az na bratislavskom o 3 dni a dopravnu situaciu treba zazit, v jednosmerke jazdia v dvoch smeroch, troch radoch a kto hlasnejsie trubi a hlasno nadava cez okienko, ten je pan 😀 😀 😀 .
A dojmy? Vatikan a Rim sa neda opisat slovami......ale hodili sme mincu do Fontany di Trevi, takze sa do vecneho mesta este niekedy vratime 😉

zabinka
15. feb 2010

pekne ranko babulky!

😉

imis
15. feb 2010

Caute Valentinky!

Vymilovane,vytancovane? 😉
Vitaj domka rimanka.V piatok vas davali aj v televiznych novinach,ze v Rime pob10 rokoch na Valentina snezi 🙂 ,nebolo ti zima.Dufam,ze aj suvenir ste doniesli 😀 V sobotu som na teba intenzivne myslela,pokym som mala cistu hlavu. Zacali sme z ostra o 19:00 a tak sme pokracovali nonstop do 03:00. Vsetko sme robili na 110%-jedli,pili(to asi na 120% 😀 ),tancovali...........................
A aky bol valentin u vas babule vrabelske?

dadadulka
autor
15. feb 2010

zuzu, no dobre a teraz tie pikošky 😀 😀 😀
ale nee 😉 to je fajn, že ste sa mali super, tak vravíš, že atmoška typická italiano 😎 😀

imis
15. feb 2010

Zuzu a fotecky natuerlich.Hm? 😀 My nastastie nemame z ranca ani jednu 😀 ,ale bola som velmi pekna.Malovala ma jedna kocka z nasho vchodu a nevedela som sa na seba vynadivat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
15. feb 2010

u mňa bol valentín čisto napchávací 😀 😝 😝 😝
pri najbližšej poradni doktora aj vykotí zo stoličky, keď mu oznámim moje skvelé kg... 😅 😨 🤐

dadadulka
autor
15. feb 2010

maji 😲 kto ťa zmaľoval z nášho vchodu????? 😲 😕

zabinka
15. feb 2010

zuzi, to vam nestacil sneh tu na Slovensku, vy ste si vzali aj do Rima? 😀

imis
15. feb 2010

Dada,neries tie kg.Ved si peknucka a zo zadu ani nevidno,ze si tehotna.Ziadne slaniny. A kila navyse su voda,co nevies? 😉
No,veru som trpla,ci ma nezmaluje suseda pod nami za nocny Tobkov randala,ale malovala ma Klauduskina suseda naprotivna-Jana. Taka blondinka vzdy pekne upravena,ma dceru Karin.

retaux
15. feb 2010

Zuzu: Vidím, že sa ti nechce opisovať detaily 😀 Tak sa uspokojíme s tým, čo si napísala a budeme ti závidieť 😉

Imis: my tak isto, tiež sme jedli (podaktorí aj pili) ale najmä tancovaliiiiiiiiiii. A to som si myslela, že zvládnem tak možno jedno kolo a my sme zvládli každé (aj keď nie všetky celé) 😕 Takže nejakú tú výdrž ešte mám 😀 A my sme prišli domov o 5.30 😅 Ešte stále som nedospala.

zuzu80
15. feb 2010

zabudla som cipky doma, takze pikantne boli jedine cestoviny v restauracii 🙂

Fiiiha Maji, tak ste to riadne roztocili, a Bobi-ranc ostal v povodnom zneni alebo odteraz len ako ruiny a turisti s fotakmi??

A sneh v Rime? Paradny zazitok, pre mna ani nie ale pre tych japoncikov, co tam pobehovali v kosielkach, bosych nohach a vietnamkach, ti stastejsi mali na nohach tie gumenne crocs 😀 😀 Inak prvy moj dojem z Rima bol, ze som uplne zle...ze ja jedina mam dosiroka otvorene oci, potom som hned zapla telku, reku ci nahodou neevakuovali Japonsko do Rima....takze na kazdej fotke mame okrem pamiatky aj jedneho japoncika 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre