Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
23. mar 2010

Caute korcule!

Obzvlast zdravim nasu premilu,obetavu,laskavu,zhovievavu a trpezlivu susedku Dadulku 🙂 Dadi,to my sme dnes vrtali 😔 😅
Obyvka vymalovana,nabytky poprehadzovane,okno umyte a teraz tie blbe drobnostky upratovat,co ma uz nebavi 😝 Tak si tu pauznem a aj tak pojdem s juniormi poobede von,tak na dnes uz nic neplanujem.
Co nove v nasom uchvatnom meste? Som blba,alebo fakt zase zapli rozhlas aj na Zitave? 😠

zabinka
23. mar 2010

ahoj imis, tak vy riadne prerabky doma robite! Ja sa chystam kazdy den po troche jedno okno umyt, nech uz v sobotu mam cas aj na zahradku.

imis
23. mar 2010

zabinka,sak co ti poviem: "Aky išou,takú najšou!" 😀 😀 😀 😀 To malo byt nevinne premalovanie capiek na stenach a je z toho rekonstrukcia dobreze nie bytoveho jadra.Esteze sme rovnako mešuge 😀 😀 😀 😀
Fuuuuuha,ja som na zahradku uplne zabudla,pojdem hrantiky pohladat do pivnice a bylinky pokupit 😀 Nech sa balkon zelena.

zuzu84
23. mar 2010

Ahojte.
Ale je fajn vonku normalne ze jarne pocko.Dufam ze nam to vydrzi.Aj my sme dnes boli v MC.
Zuzu a my reku kde ste.Vaneska vas hladala,a pytala sa ma kde je Emka.Veru ste nam chybali. 🙂

zuzu84
23. mar 2010

Zase som tu sama?

zuzu84
23. mar 2010

No vidim ze vsetky sa flakate asi po vonku.My este spinkame, ja som varila takze az teraz mam trochu veget.Ala myslim ze kazdu chvilu sa moje dieta zobudi a veget konci 😢

imis
23. mar 2010

zuzi,ja som tu,len odbieham sem a tam,tam a sem. 😉

zuzu80
24. mar 2010

Dobre ranko 🙂

vonku zasa pocasicko uplna paradicka, hned je krajsie na svete.

Maji, tak u vas bezi riadna prestavba cinzovneho bytu 😕 Tak vela zdaru

Lubi, dnes je nejaka rodicovska akcia v skolke?, sa mi mihol plagat pred ocami na dverach ale zaregistrovala som len datum 😅

retaux
24. mar 2010

Ahojte!
Včera som bola na poradni, tak všetko OK. A dnes sa idem pustiť do tých okien, len som vás prišla hneď ráno pozdraviť, aby ste na mňa nezabudli.

Zuzu: veru, pravda je to veliká, že má človek hneď dobrú náladu, keď sa z okna pozrie a vonku je tak krásne.

Imis: a vy ste dostali s jarou chuť na novo vyzerajúci bytík?

retaux
24. mar 2010

No vidím, že s pribúdajúcimi stupňami ubúda vaša účasť na MK. Ale tak to má byť, veď sme tak dlho na to teplo čakali. Tak ja padám. Poobede ešte nakuknem, či sa tu niekto neukázal.

dadadulka
autor
24. mar 2010

ahojte kočky 🙂

ja tiež po poradni, mám za sebou posledné odbery aj stery... už len čakať, kedy sa Eminka vypýta na svet 😵 😵
dúfam, že ma nebude dlho naťahovať... 🙂 ešte dobalím tašky a môžeme mašírovať 😀

luci, tak aj u vás v brušku všetko OK, super 🙂 😉 už to máme za pár... 🙂 🙂 🙂

zuzu, vonku slniečko, hneď je svet krajší 😎 tak nech sa aj dobre pracuje 😎 😉

maji, tak to vy ste boliii 😀 😀 ejha... no, ale bytík bude útulný, nový, voňavý... 😉

baby, ideme von, ťahá nás to na slniečko 😎

zabinka
24. mar 2010

Ahojte 🙂

zuzi, ano, dnes o 15:45 je rodicko v skolke. A predskolaci dnes maju psychologicku, tak ja uz na 15:00 naklusam, ze co mi povie. To som fakt zvedava, aku diagnozu nam povie. 😀 😀
Ja som vcera stihla umyt jedno okno, takze v obyvke sa nam nejako rozjasnilo.

Lucka, malinke je teda v poriadku? Ale vam s dadou tie tyzdne pekne pribudaju. 😉

zabinka
24. mar 2010

No a kym ja nieco napisem, tak sa objavia dalsie prispevky. Dadu, takze vsetko OK? Tebe sa to uz riadne krati, uz asi ledva cakas, aby to bolo za tebou, vsak?

dadadulka
autor
24. mar 2010

vonku je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto suprovo 😎 😎 😎 😎 😎
stretli sme lucky a hodili sme pokec so zabgou, takže pozdravujeme 😉

zabi, pravdu máš, už by som chcela mať bambulku domka, ale veď už je to len otázka času 😵 😵

bodeny umyté, idem ešte pangasa pripraviť so zemiačikmi a bude fajná hamka 🙂 potom dáme kaffééé 😉

anjelikbambulka
24. mar 2010

ahojte kočky,

dadu, úplne súhlasím, vonku je nááááááááááááááááááááááááááááááááádherne 😎 😎 😎 😎 poobede pôjdeme s drobcom vonku, zase ju vyberiem z kočíka a bude bežkať za ručičky... veľmi sa z toho teší, že nemusí sedieť v kočíku... 🙂 🙂 🙂 a budúci týždeň ideme kúpiť nový, tak som zvedavá, ako sa jej bude páčiť ten... 😉 😉 😉

anjelikbambulka
24. mar 2010

nejaký idi.. tu začal vŕtať, dúfam, že mi nezobudí malú 😠 😠 😠 😠 😠 😠

dominka11
24. mar 2010

ahojte babulky, už sa vám možem chvilku venovat, obedik uvareny, maly buva 🙂 tak chvilku klud. akurat som sa objednala na masaž, lebo ma strašne bolí chrbat, hlavne plecia, ako sa stale s malým nadrapujem 😒

zuzu80
24. mar 2010

ahojte vonku je uplne ze paradicka 😎 😎 😎

som videla dnes aj nase tehulky, Dadu a Lucku....Dadi ty si akym sviznym krokom este vykracujes

Zabi tak sa uvidime na rodicovskom, aj ja som zvedava co vam pani psycho povie 😉

Idem si uvarit kaficko, kym mam trosku casu

anjelikbambulka
24. mar 2010

zuzi, aj ja sa pridám s tým kafíčkom 😉 😉 😉

dominka11
24. mar 2010

ja dam kafe až zachvilu, ja sa idem najskor najest.

imis
24. mar 2010

Cahojte,idem dat kafendo.Na dnes prace stacilo-aj tak sme len kuchynsku dosku zhanali a nic neurobili 😔 Ale aj tak je na dnes finito. O tretej mam germancinu,tak aspon zatial pokukam net,ze co nove vo svete a doma.
Dadulienka a zajtra kedy ides na spacirku? Zas potrebujeme vrtat 😔 😅

zuzu80
24. mar 2010

zuzi 😉
dami, dobru chut a kam ides na masage?

zuzu80
24. mar 2010

to malo byt domi, chyba mi kofein 😀 😀 😀

anjelikbambulka
24. mar 2010

maji, vás tá prerábka nejak chytila... 😉 😉 😉

retaux
24. mar 2010

Ahojte!
Dnes sme videli Dadu s Matúškom v lekárni. Veru, máš pravdu, už sa nám to chýli ku koncu. Mňa len trápi, že nejako nemáme žiadnu nástupkyňu, žiadna sa nechytá. Pošlem nejaký tehu vírus, aby sa aspoň na jednu nalepil.
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Tak, dúfam, že ho niektorá chytí.

No Imis, ty si aká super suseda, že sa pýtaš, kedy idú na prechádzku, aby ste ich nevyrušovali vŕtaním. To také by sa nám tu stať nemohlo. Ale pokým niekto nevŕta po 22.00, tak mi to nevadí. (A samozrejme, ak niekto nevŕta 4 dni vkuse)

imis
24. mar 2010

zuzicka,chytila,drzi,nepusti.......................... 😀 😀 😀
Uz lievate kofein do seba? Ja som total zavislacka.Co cil so mnou? 😀
domusik,veru,to som sa chcela spytat,ze kam ides na masaz? Za starych cias tu bol dobry maser Mr.Proper(tak vyzeral) Tri dni po masazi som mala teplotu,ale rok som chodila centimeter nad zemou 🙂

dominka11
24. mar 2010

dakujem zuzi 😉 pojdem do predia, isla by som aj dnes najradsej, ale už ma plne 😠
maji - fuha, len aby si sa k dade neprevrtala 😀

anjelikbambulka
24. mar 2010

že mr. proper 😀 😀 😀 😀

retaux
24. mar 2010

A samozrejme vďaka počasiu moja "veľká" baba hneď ako sme vyšli von, tak zahlásila: "ja som už veľká, ja čapicu mať nemusím" a buch na zem a ešte si po ceste aj vyzliekla vestu. Tá keby môže, tak asi najradšej chodí holá.

imis
24. mar 2010

Lucka,nerozhadzuj tu virusy,lebo moja slaba imunita to hned nachyta 😀 Ale asi segrma moja starsia,co sa uz roky snazia o druhe dostala virus.Este nebola u dokiho,ale carky su dve. Tak z toho by som sa tesila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre