Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
28. apr 2010

Lubi, poslala som ti ziadost o priatelstvo na fcb 😉

Ano pani ucitelka Trubiniova je velmi oblubena, Eliska sa na nu vrha aj na ulici 😀 😀

Luci a ides rodit do NR?

retaux
28. apr 2010

Tak som si ťa pridala a poslala som babám odporúčania, aby si ťa pridali tiež. 😉

retaux
28. apr 2010

áno 😅

zuzu80
28. apr 2010

a doma uz vsetko nachystane? Lucka je uz vo svojej izbicke?

zabinka
28. apr 2010

baby diky 😉 A mozem zabijat cas.... 😀 😀 😀

klauduska
28. apr 2010

cafte babule!!!

zabi...takze riadne stresy si prezivala,cooo?Ale verim tomu,ze Radko sa hned potasil.... 😉 😀

imis...takze dnes mate oddych s Tobkom,ved si si vcera dobre makla.....aj si si nadbehla...ci to robis bezne tolo km?Ja som tu trasu absolvovala raz na korculiach-mana-a cez kmetovo michal domov.....ale mala som riadne otlaky,inak sa tozvladnut dalo....

A to sa teda na privitani uvidime....ja som to bola zaniest dnes na podateni MsU-mozes aj tam.... 😉

Luci...a ty co moja,uz by si to tiez rada mala za sebou,vsak?Inak vsetko nachystane???

anjelikbambulka
28. apr 2010

ahojte babule...

aj nám prišlo to pozvanie na uvítanie občiankov, tak ešte stále uvažujeme, či ísť alebo nie... 😉 😉 😉 😉 stačí tam zaniesť tú kopiu rodného listu?

dadu, ty si aká superžena 😵 😵 😵 😵 mňa keď chytili kontrakcie, už som len sedela a čakala, čo bude 😉 😉 😉 emka je nádherné bábo, taká malá bábika 😉 😉

zabi, vitaj aj na fb...

imis
28. apr 2010

uf,dnes bolo to uspavanie tazke.Nepomohol ani digestor,ani vysavac,pekne som musela kocikat,ale uz spi 😝
Zuzi,nerozmyslaj,pod! 😉

imis
28. apr 2010

No super,ze sa to dalo odovzdat aj u susedov. A ja som sa trepala do kina 😀 Nevadi,aspon som pokecala s Petom Veresom 😀 😀 😀

anjelikbambulka
28. apr 2010

maji, a do kedy to treba zaniesť?

imis
28. apr 2010

do 30.aprila

klauduska
28. apr 2010

maji...s Petom sa da aj pokecat???? 😅 😅 😅

zuzi...jasncka,nevahaj a pod!

klauduska
28. apr 2010

a fotokopiu obcianskeho... 😉 drobci dostanu ucet s par euracmi... 😉

imis
28. apr 2010

Hej Klaudi,da.Ja s nim viem pokecat.Aj na viniciach 😀 😀 😀 aj "dole" v meste.

imis
28. apr 2010

Klaudi a slavnostny ceremonial bude aky? Nevies?

klauduska
28. apr 2010

maji...ja len preto sa pytam,lebo on dost casto mimo keca..... 😉 A Tobinka spinka v kociku?Mne dnes drahy Filipko setril ruky....zaspal sam v postielke.... 🙂

klauduska
28. apr 2010

neviem presne co bude,ale vraj za 20 minut budeme vybavene.....a cim menej mamiciek sa prihlasi,pride,tak tym vacsiu sumu nasi drobci dostanu......takze zuzi,,,,,nechoood!!! 😀 😀 😀 ale nie,ja len srandujem..... 😉

anjelikbambulka
28. apr 2010

klaudi 😀 😀 😀

imis
28. apr 2010

Klaudi,treba ho v súravnom case stopnut a zacat k veci,on sa chyti 😀
A peniaze dostanu vsetci narodeni-aj ti,co nepridu. 500 Sk,cili cca 17 jurasov.

imis
28. apr 2010

Ale bude to na ucte v CSOB a je k tomu nejake zivotne poistenie.To ma dost nasralo. Vyborny biznis. 😠

imis
28. apr 2010

Ale ved tam bude panulka z CSOB nam oblbovat na tom privitani,tak tam sa dozvieme.

imis
28. apr 2010

Ja by som rada malemu vkladala jurase na jeho vlastny ucet,ale to poistenie? Dufam,ze sa to bude dat zrusit.

anjelikbambulka
28. apr 2010

my už emmku poistenú máme... takže aj ja dúfam, že sa to bude dať zrušiť...

imis
28. apr 2010

Akurat to citam,ze dieta dostane vlastnu platobnu kartu,ked bude mat 8 rokov. 🙂 Bude mat svoje prasule,rodic mu obmedzi vyberanie a mily tobko ked is minie vreckove za tyzden na somarinky,bude cakat dalsie tri tyzdne na dalsi priliv a aspon sa nauci,aky je zivot kruty.Asi to dam aj Siminovi a Ronymu 😀

klauduska
28. apr 2010

maji...mne bolo povedane,ze mozno dostanu aj viac ako 500sk....ze este uvidia,kolko maminiek sa prihlasi....a zrusit sa to budedat ten ucet,lebo vraj predtym to bolo v Dexii,knizka a tam sa za zrusenie platilo 200sk.... 😅 tak za to dali do CSOB... 😉
Ved uvidime.....ale sa tesim,ze pojdes,aspon tam nebudeme sami... 😉

klauduska
28. apr 2010

maji... 😉 😀 to si kde vycitala?

imis
28. apr 2010

Klaudi,mozno dostanu 20 jurasov.Ale ved peniaze idu vsetkym.Ja som nebola ani so Simkom na ceremonii,lebo sme tu boli este len v podnajme,ale akonahle sme kupili byt,pisal Tibino,ze pridite si pre 500 korun,lebo Simino je uz nas obcan.
Neboj,keby dostanu len ti,co pridu,uz by boli desiatky nahlasenych.

imis
28. apr 2010

Ved na tom letaciku,co mi dali,ked som odovzdala rodny list s obciankou.

klauduska
28. apr 2010

aha,vidis...ja mam ine infosky od tety.....nehovorila nic,ze dostanu vsetci....a ty si dostala nejaky letacik???Ja nic... 😕 teta bola asi nejaka zabrzdena.... 😒

imis
28. apr 2010

Sak Klaudi vidis,za to trebalo ist do kina. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre