Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
13. aug 2009

dobre ranko zienky!

dadu, spatne aj ja prajem vsetko len to naj, vela zdravicka, stasticka a radosti z rodinky 😉

Ja som vcera musela ist s malym k lekarovi, tak som na nete vobec nebola. A poobede som este dala do poriadku auto a vecer sme ho odniesli k automechanikovi, nech nam este pred dovolenkou povymiena olej, filtre a da vsetko do poriadku.

Ale tusim ste toho az tak vela ani nepopisali.

Klaudi, fionka ako bolo na cviceni?

klauduska
13. aug 2009

Ahojte kocandy!!!

tak ja som nakoniec na cviceni nebola,akosi som nestihala,prisiel aj ocino a tak sa nic nekonalo... 😒

zabinka..ozaj,ved Vam sa to uz krati...za par dni vyrazate... 😅
A co je malemu?

Ja som prave zistila,ze mam roztrhnute topanky.... ☹ ☹ ☹ Ach jaj,dalsi dokaz toho,ze ked sa to serka,tak poriadne... 😠

zabinka
13. aug 2009

ahoj klaudi, veru krati, o tyzden sme uz na ceste.
Radko nam zacal kaslat uz na Cingove a odvtedy kasle tak skaredo, taky suchy prieduskovy kasel. Nezabrali ani lieky, inak mu nic nie je. A nakolko ideme prec a tam maju male babo, tak som s nim radsej isla k dr. Lenze boli sme aj na krcnom, aj na snimku a malemu nic nezistili. Tak nas poslali na alergologiu, vraj to moze byt astma. 😒 Tak ma moc nepotesili. Ale este sme sa rozhodli, ze chvilu pockame, dala som mu lieky, co nam predpisala dr a uvidime.

klauduska
13. aug 2009

aha,tak to ozaj nepotesi...ale ved este ani to sa nemusi potvrdit... 😉 Ved uvidite....
Tak si uzijes maleho babatenka...kolko uz ma?

zabinka
13. aug 2009

klaudi, nemusi sa potvrdit, ale ked sa uz raz dostanes do sparov alergologa, tak ta bez liekov nepusti, ci si zdrava, ci nie. Tak este pockame. Ved aj Radus bol chory a este stale nie je celkom OK. Ja verim, ze to prejde. Oni si myslia, ze ked som ja astmaticka, tak to musi mat aj on. 😠

Na malu sa tesim, uz bude mat 4 mesiace. A take my v rodine nemame.....ze dievcatko 😀

klauduska
13. aug 2009

juuuj,tak to bude radosti,cooo??Pockaj aky dojde Rado naladeny,ze chce dalsie babatko... 😀 😀 😀

zabinka
13. aug 2009

😀 😀 😀 ... to teda hej, on je naladeny stale....... 😀 😀 😀
Baby poradte, co kupit 4- mesacnemu babatku, resp. rodicom ako darcek? Ked sa mala narodila, tak sme sa rozhodli, ze balik posielat nebudeme, tak by sme to chceli vybvit teraz. Len neviem, co doma maju a co nie. Ideme k nim prvykrat. Tak, babo rad! 😵

klauduska
13. aug 2009

zabi,my sme vtedy tym nasim,ked sa im narodil maly,kupili supravicku pre babatko (oblecko) a potom sme im este poslali nejaku hracku,u MArka kupovanu,pre tie najmnesie deticky co su urcene...aj v tescu v NR sa da pekne vybrat.... 😉 taku hraciu,hrkaciu,sustaciu....neviem ci vies co myslim....

fiona8
13. aug 2009

ahojte
na cviceni sme neboli....lebo nebolo 😒

fiona8
13. aug 2009

ahoj zabi...
ja som vcera bola u kamaratky co ma 5mesacnu dcerku.....oblecenie som jej nechcela kupovat....radsej nieco co potrebuju....prvykrat som jej doniesla take chutne hryzatko....a vcera com jej kupila vyzivy a velke piskoty, lebo ju zacla prikrmovat...aj to potesi..... 😉 ale ked tam ides 1x tak asi nieco na oblecko.....ak su to nejaky dobry znami....

klauduska
13. aug 2009

ahoj fionka,

tak co,ako sa mas?Co brusko,povyrastlo?Taska zbalena?Preboha,ale sa Ti to blizi.... 😅 😅 😅

anjelikbambulka
13. aug 2009

ahojte babule,

tak toto je čo za počasie???? hrúúúza 😠 😠 😠 nič sa mi nechce, najradšej by som ľahla do postele a spala... ale čaká ma upratovanie, žehlenie... fúúúúúúúúúj ☹

dadu, aké trojuholníčky to robíš? hoď recept...

zabinka
13. aug 2009

asi ano, my sme uz pozerali v Tescu, ale nic som nevybrala. Mne sa nejaka hrkalka zdala malo a oblecko neviem aku velkost. Ony su dost take drobne vsetky 3, ale asi nieco na jesen vyberiem.

zabga88
13. aug 2009

ahojte babulky!

dadu riadne si si privstala. my z viki sme sa o pol 9 prebrali 😀

ahoj fionka som rada že si včera prisla mala ta ešte aj večer spominala 😉 že mas v brušku Adamka 😀

veru počasie sa nam riadne pokazilo dnes budeme asi cely den v nutri 😠

klauduska
13. aug 2009

fionka,uz bude Adamko a nie Jurajko???? 😅 😅 😅

zabga88
13. aug 2009

to my sme ju prehovarali na Adamka 🙂

imis
13. aug 2009

Idem na skok kuk a co to nevidim? Nebude Jurko? ☹ Ale aj Adamko je pekne(prvy muz),aj u fionkovcov prvy syn,tak sa to hodi,ale Jurinek bolo take super.Mozno druhy bude Duri,co fion?
Robila som plnenu papriku a do toho mi zavolal moja najlepsia kamaratka Juraj 😉 a vykecavali sme 40 minut.Tak okrem papriky nemam urobene absolut nic 😅

klauduska
13. aug 2009

imis....mnaaam....
ja sa uz tiez pomaly chystam papat.... 😉
imis,vcera som davala pradlo dole na balkone a kohoze plac to nepocujem.....chudatenko malinky Tobinko..... ☹

zabga88
13. aug 2009

mnaaaam plnena paprika uz strasne dlho si na nu robim chutky a ešte som ju nikdy nerobila a neviem ci si na nu niekedy trufnem ☹

zabga88
13. aug 2009

klauduska včera som ťa videla ako ides z prace a išla si hned predomnou len si ma asi nevidela 🙂

klauduska
13. aug 2009

heeej a kde???mohla si do mna stuchnut.... 😉

inak,aj mne sa viac paci Adamko.... 😉

zabga88
13. aug 2009

ja som išla pri VUB na zastavku a ty si išla par metrou predomnou som nechcela velmi kricat 🙂

dominka11
13. aug 2009

ahojte kočky, my sme včera videli imis so zuzkou, bola aj s chalanmi, teda dufam, že to bola ona 🙂
imis, ale ty si nás nepostrehla, že?

fion, mne sa viac páči adamko ako jurko 😉

zabga88
13. aug 2009

no zatial vyhrava Adamko 🙂

dominka11
13. aug 2009

a klaudi, vy už ste rozhodnutí pre filipka 100%ne?

klauduska
13. aug 2009

domi...na 99,99% ano..... 😵

zabga..aha ano,sla som do CSOB-cky a aj som sa ponahlala,lebo som nevedela do ktorej maju otvorene a kedze bolo uz dost hodin.... 😒

zabga88
13. aug 2009

filipko je pekne meno 🙂

klaudi tym dmerom si isla 😉

klauduska
13. aug 2009

vcera som mala vybavovaci den-bankomat,CSOB,drogeria a posta...a aj tak som zabudla urcite veci zobrat a vyplatit.... 😠 Nejako zacinam zabudat,uz si to vsimol aj mangel...a to som bola ja vzdy ta,co na vsetko myslela a mala v hlave... 😒 Snad je to len docasne.....

zabga88
13. aug 2009

klaudi neboj to sa stava kazdemu. a ty mas urcite hlavu plnu babenkom, nie??? 😎

anjelikbambulka
13. aug 2009

klaudi, u mňa to tiež začalo tehotenstvom a teraz je to ešte horšie... už sa mi smejú, že nabieham na mamičkovskú sklerózu 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre