Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
7. sep 2009

ahojte vráble!

imis, vsetko len to nakjlepsie k dnesnemu sviatku, vela lasky, radosti a ako uz bolo povedane, nech Ta ti tvoji chlapi posluchaju, aby si mala vzdy dovod na usmev. 😉 A nech Ta dobra nalada a humor nikdy neopustaju 😉

My uz mame za sebou lekara, Radka som odviezla do skoly a ja konecne idem varit kavicku a dat si ranajsi doping.

zuzu, neslubujem, ale mozno dnes dorazim, ak sa bude dat a nebudem prilis leniva. 😝 Dnes som vas rano videla v skolke, ale taki ste boli zabrati do rozhovoru s pani ucitelkou, ze som vas nechcela vyrusovat a uz som sa ponahlala, lebo sme boli s Radkom objednani na 8:00.

dominka11
7. sep 2009

zuzi, už sme dve 😀 ešte dadu musíme nalomit, kde si???

klauduska
7. sep 2009

A ja sa hlasim na pozorovanie,obkukavanie a klebetenie porpi cviceni..... 😀 😀 😀

dominka11
7. sep 2009

klaudi, ved na lopte možes cvičit aj ty a filipko v brušku sa hojdat bude 😀

klauduska
7. sep 2009

no veru,to mas pravdu,pridem Vas omrknut a uvidime....ked to teda bude aktualne.....

a co Vy,ste uz na komplet v novom???

dominka11
7. sep 2009

ale kdeže, ešte nemáme zapojené čerpadlo, ale už sa bude na tom tento týžden pracovat. inak je už všetko nachystane, vyupratovane 🙂 tak budúci týžden to už dúfam dotiahneme do konca.

klauduska
7. sep 2009

a ja ze ste uz spinkali v novom..... 😉 tak si este chvilu pockas....a potom Vam bude fajne!!! 😉

A VAs stary domcek ste uz poriesili,ci este stale nie?

dominka11
7. sep 2009

už aby to bolo 🙂
tento dom sme ešte neporešili, najskor sa chceme prestahovat, potom ho dat dokopy, su tu take somarinky na dorobenie, na ktoré nebol čas doteraz a potom začneme na tom pracovat.

bože, mam tu bordel jak v tanku a nič sa mi nechce. Teda chce sa mi akurat spat 😠

dominka11
7. sep 2009

no idem teda od vás papa

klauduska
7. sep 2009

aha,tak ked Vas to az tak nesuri,tak je dobre.... 😉

ja som uz z obeda spat.... 😵

klauduska
7. sep 2009

babulky,a co,dame tento tyzden to stretko?

moj navrh :stvrtok o 16,00 v Tropiku alebo inom podniku.... 😉 Nejake ine tipy?

klauduska
7. sep 2009

haloooo,to nikto nechce stretko,len ja???Ze by som si pokecala sama so sebou? 😅

zabga88
7. sep 2009

ahojteee ako sa dari???

zabga88
7. sep 2009

😎 co dnes porábate??? ja ešte stale dováram ☹ sa mi dnes nic nechce a mam tu strasne strasny bordel a viki mi ešte aj pomáha dom ešte viac rozbombardovať 😝

ake to cvicenie sa dnes konááá??? to sa cvičí z detičkami??? by som sa pridala ak m 🙂 ozem

zuzu80
7. sep 2009

ahojte, chcela som vyhlasit poobednajsiu pauzicku na kaficko, ale pozeram ze je vela hodin 😕 a tak rychlo dokoncim pracicku a frcim pre moju statocnu skolkarku

suhlasim so stretkom vo stvrtok a je mi jedno kde 😉

zabga, nie dnes cvicim s dospelakmi, pre deticky este nemam termin

zabga88
7. sep 2009

aj ja by som sla na stretko ale kedze tento tyzden mam doma chlapa z vytknutým členkom tak sa mi ťažko da napisat ci mozem vo stvrtok alebo nie. ale dufam ze mi to vyde a budem moct prist 🙂

imis
7. sep 2009

no pocuj dada,ty ulievacka! Zase si chlapov poslala von vo dvojici? Co to, co to? 😀
Zuzi,mihalnice mam podoprete zapalkami,aby som do 20:00 vydrzala. Skor sa neda cvicit? Je tam niekto pred nami?
A necvic tie smiesne pohyby(ale ty budes citat asi az zajtra),ale tak normalne,ved vies,pre ludi,co idu po 18 mesiacoch cvicit 😀 😀 😀 Ved ako konikarka mam u teba nejaku protektion,nie? 😉

dominka11
7. sep 2009

klaudi, ja dorazím na stretko 😉

imis
7. sep 2009

babule,som doma. Cvicenie bolo nuda,klasika.............. 😕 😕 😕 😕 a teraz po pravde:

Bolo 20:29,ked som zuzku zacala vidiet rozmazane,ona zacala hovorit arabsky a ja som vysla zo svojho tela. Videla som len poskakujucu imis,snivajucu o svojom respiratore na astmu. Myslela som,ze mi tecie mlieko,ale bol to pot.A teplomer v hale je pokazeny,lebo cely cas ukazoval 21 stupnov,ale bolo tam asi 31. Spalila som pätsto milionov kalorii a v krasnej nirvane som si odcupitala domov. Zuzicka,skoda,ze tu nie je tlieskajuci smajlo-bola si skvelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!

retaux
8. sep 2009

Dobré ráno, Vráble!
Ja som chorá, cítim sa totálne naprd a mám silné nutkanie odložiť dieťa k babke a ísť si ľahnúť 🙄 😔 V noci som vôbec nespala, čo som sa nevedela uložiť ako ma všetko bolelo.

Idem vás prečítať.

retaux
8. sep 2009

Oj, škoda, že bude to stretko vo štvrtok, dovtedy sa asi nedám doporiadku. ☹ Tak ja sa pridám niekedy nabudúce.

Imis: skvelý opis včerajšieho cvičenia. 😀

imis
8. sep 2009

Ranecko Vrable! Mame krasny slnecny den!

Luci,nasleduj svoje silne nutkanie a odloz dieta k babke. Prechodene virozy su najcastejsia priciny srdcovych chorob (co sa ukaze ale az neskor a nikto to s tym nedava do suvisu). Takze aspon dnes-lezkaj!
Dada,suseda moja najdrahsia-co si chora?
Stvrtok stretko 16:00-beriem.

zuzu80
8. sep 2009

dobre ranko, krasny den 😎

imis moja, a ty co si pozila pred cvicenim? Ale je ti odpustene, ved si mala meniny.....chapem doma velka party 😉

A dakujem ti za pochvalu 🙂 dnes sa v praci ani s nikym nebudem bavit, prave som zostala ale ze silno namyslena 😀 😀 😀 😀

idem uvarit kafendo, kde ste kavickarky?

zuzu80
8. sep 2009

Lucka veru-veru, pocuvaj rady skusenej zdravotnicky (imis) a sup do postele . Nariadujeme kludovy rezim a cajik 😉

zabinka
8. sep 2009

dobre ranecko!

ja sa hlasim na kavicku 😉

Lucka, veru nevahaj a ked mas moznost, vyuzi to a daj sa rychlo do poriadku.

imis, zuzu, to aky druh cvicenia ste mali?
Ja som si bola tiez zacvicit, ale trochu skor, u Dady, lebo o 20:00 by som uz asi z domu neodisla. Martinko nam zostal nejaky nalepeny na mne a nechcel ist spinkat bezo mna. Tak som spravila kompromis a isla cvicit skor.

Na stretko sa zatial neslubujem, ale ked sa bude dat, pridem. Neviem, ci vobec do 16:00 dorazime do Vrabel..... ☹

zabga88
8. sep 2009

dobre ranko sa praje!

imis
8. sep 2009

zabinka,to ti bol super aerobik,ale pre niekoho,kto uz sto rokov necvicil,to bola zaplava endorfinom,co trva a trva a trva.................. 😀 😀 😀

klauduska
8. sep 2009

Ajojte!!!

Vidim,ze vcera sa siiiilno cvicilo a na niekom to zanechalo patricne stopy.... 😅 😀 😀 😀 Bodaj by Ti to vydrzalo to nadsenie a bavilo... 😉

luci...veru,pekne len ty dnes oddychuj v postielke,ked sa necitis dobre,ked mas tu moznost,ze ma malu Lucku kto postrazit...... 😉

babulky,ten nas maly drobcek uz teda poriadne tlaci v brusku,riadne sa roztahuje na vsetky strany,vcera az tak tlacil v kuse,ze ma bolela cela lava strana bruska... 😒
Ktovie co fionka ci je este cela.... 😕

zabga88
8. sep 2009

klaudi uz sa to aj tebe kráti. uz aby bol Filipko vonku, že???

dadadulka
autor
8. sep 2009

ahojte babenky 🙂

imis neboooj moja, som OK 😉 wauuu, takže naša zuzu je takáááto dobrá cvičiteľka... no super 🙂
v budúcnosti sa určite niekedy pridám aj ja 😉

klaudi Filipko tlačí v brušku? no priestor sa mu pomaly, ale isto už zmenšuje 🙂 o chvíľku ho máš pri sebe 🙂

jaaaj malý spí, dúfam, že si potiahne aspoň hoďku 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre