Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marek
14. okt 2009

Ahojte, zase som k Vam zavitala.Dufam, ze mozem.🙂) Neviete mi prosim poradiť kde vo Vrabloch su nejake dobre kurzy anglictiny? Imis:A kde ste sa boli fotit?Nie nahodou tu?

zuzu80
14. okt 2009

ahoj marek ci zuzka? No aj ja by som chcela vediet o nejakom dobrom kurze anglictiny ja cisty zaciatocnik....absolutne nerozumiem reci tohto kmena......takze nieco intenzivne

marek
14. okt 2009

Zuzka, zuzka, asi si to budem musieť zmeniť🙂)Neviem ci na taky kurz uz nie je neskoro(asi sa vsetko zacinalo v septembri), ale mozno sa da este niekde prihlasit, len neviem kde sa uci.

imis
14. okt 2009

O anglictine viem- jazykovka Le-Da. MAto Levak. Marcelky aerobikarky,co jej klaudi bola kolaudovat dom manzel(bratrancovej sestry konov brat 😀 😀 😀 😀 )
Zuzi-marek,presne tam sme boli.Ked som videla tie prenadherne fotky a potom to nase "fotenie" bola som velmi sklamana.
zuzu80,nefotili sme sa vsetci,len drobci. O chvilku idem pre fotky,tak samoska,ze ich uvidite 😉

marek
14. okt 2009

Imis a kde to je vo Vrabloch?

imis
14. okt 2009

Pockajte,pohladam vizitku......................

imis
14. okt 2009

No,vizitku som nasla,ale na moravskej to uz nie je.Viem,ze sa stahoval. Najlepsie asi bude zavolat mu:
0915 984 130,alebo poslat maila: matejlevak@yahoo.com

Je to super chalanisko,mlade ucho 25 rocne,ale je moc fajn. 😉

marek
14. okt 2009

A elmaschool co je na kratkej o tom ste nepoculi?

imis
14. okt 2009

Teta Eliska z kratkej? Poculi,chodili,ale ucil ma spominany MAto. Kto jej tam teraz uci anglictinu,neviem.

marek
14. okt 2009

Imis daj potom do albumu tie foto deticiek, som zvedava 🙂

imis
14. okt 2009

zuzi a ty poznas ten atelier,ci tych ludi tam,ked si hned trafila? 🙂

zuzu80
14. okt 2009

aha takze Mato, manzel Marcelky co jej Klaudia kolaudovala a ona dakedy aerobik cvicila a potom dceru Danielku porodila 😀 😀 😀 😀 uplne som v obraze 😀 😀 😀

ja by som dala mozno aj taky indi-vindi-zoci-voci....pri nemcine sa mi to veeeelmi osvedcilo.....

imis
14. okt 2009

dava aj indi vindi,uz aj ja som ho lanarila 😀 😀 😀 😀

marek
14. okt 2009

Nie nepoznam, ale tie deticky co su na jeho stranke su mamiciek z temy Nitra tu na konikovi, tam som videla jeho stranku.

imis
14. okt 2009

No ved,ze tie fotky su nadherne. No nic,idem pre nase atelierove,ved uvidite ten rozdiel 😎
Zatial cavenky!

imis
14. okt 2009

No teda babule a vy kde ste? Fotos nahodene. No teda za 30 eur nic moc. Esteze chalani su taki fesaci po tatovi,lebo fotky a cely atelier-prvy a posledny krat.
Boli sme aj v Chrobaku pre vyplatu. Padííííka sme zarobili 😉

marek
14. okt 2009

Imis chalani su ozaj fesaci. 😎 No ale som prekvapena z toho pozadia a atelieru, ja ze to ma lepsie vybavene.To kolko ste mali zaberov za tych 30 eur?

imis
14. okt 2009

zuzi,6 zaberov. V cene boli z kazdeho zaberu dve fotky,napalenie na dvd,vyvolanie. A to pozadie je papier 😅

zuzu80
14. okt 2009

imis, chalani su uzasni.....hned sa zacinam natlacat do rodiny 🙂

a ta cena sa mi zda kapanek prehnana, na to ze atelier nic moc a 6 zaberov 😕 😅

zuzu80
14. okt 2009

imis kuk sem....uzasna fotografka u nej stalo hodinove fotenie (100 zaberov), 10 upravenych fotiek, vyvolanych a ostatne napalene neupravene na cd 70 €

zabga88
14. okt 2009

Ahojte! tak uz sme doma. Malá dostala Tobradex a ak jej to do 10 dní neprejde tak jej to vyberú v plnej narkóze. Kázali nam ešte teplé obklady. pevne dúfam ze jej to prejde.

Imis chalani su strasne zlaty 🙂

retaux
14. okt 2009

Zabga: utekáááááááááááááááj do lekárne a kupuj Imunoglukan 😲 A môžeš skúsiť aj tie surové kvasnice.

Imis: chalani sú perfišní 🙂 Fešáci sú to veru. A mne sa tie fotky celkom páčia, akurát, že to bolo fakt riadne drahé.

imis
14. okt 2009

Zuzi,takto si predstavujem profika. Vdaka za link. A kde ju najdem,v akom meste?
Zabga,tak sa psutite do liecby,nech mala nemusi byt v narkoze. Skus aj na nete nejake rady pokukat-babske recepty a tak.

zuzu80
14. okt 2009

imis,v nitre ju najdes 😉 🙂

imis
14. okt 2009

Luci,ved mam troch,lucka a eliska sa mne moc lubia.Hned mozeme byt svatky 😀 Este jedneho ja velice rychlo ozenim 😀 😀 😀

imis
14. okt 2009

No zuzi,teraz si ma este viac potesila.

imis
14. okt 2009

Co zas blbne kon?
Ozaj,susedky moje premilene,kde ste cely den? Klaudi,dadus!!!!!!!!!! 😨

zuzu80
14. okt 2009

ja beriem Simiho 😀 😀 😀 vyzerato ruzomny chalanisko....Ela divoka potrebuje rozumneho chlapa s pevnou rukou 😀 😀 😀 😀

imis
14. okt 2009

No zuzi pevnu ruku asi bude mat. Uz teraz ma 130 cm,30 kg a 32 nohu. Ma 5 rokov 😅 Ked mu budem chciet v sedemnastich facku vylepit,poviem mu,nech mi rovno aj samlik donesie 😀 😀 😀 Ale s tym klidom pidom mas recht.Je to intelektual.

zuzu80
14. okt 2009

imis sak kuknem a vidim 😀 😀 😀 😀 tak co mozme si svatka hovorit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre