Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

klauduska
22. okt 2009

adi...jasne,ze mozes,budem rada....aspon uvidte nase skromne byvanicko..... 😵 😵 😵 cislo Ti napisem do IP... 😉

zuzu..aha jasne,ja som aj zabudla,ze caka..tusim v januari...a dokonca neviem ci nie je v nemocnici a musi prisno lezat!

svoradinka
22. okt 2009

Domi a Jakubko spinka? Babka vam uz odilsa? Uz davno sme sa nevideli 😉

zuzu80
22. okt 2009

adi neviem ja som objednavala mesiac pred oslavou, skus jej zavolat ma tam aj cislo a je straaasne mila a sikovna 😉

klauduska
22. okt 2009

zuzu...tu pani poznam....som ani nevedela,ze ma takto stranku.... 😅

svoradinka
22. okt 2009

zajtra zavolam vsak aj Luci mi posle cislo tak ak by nie ja ju potrebujem uz o týzden aj nieco.

svoradinka
22. okt 2009

Kladi tak posli t.c. a buduci tyzden by som prisla ale este neviem kedy to by som ti brnkala ale skor rano ked dam Tomaska do skolky.

Zuzi a co Eliska uz je jej lepsie?

zuzu80
22. okt 2009

Luci mala je perfektna, a ona ma take huste riadne dospelacke vlasky...to nie ako to Eline paperie 😕

Klaudi aj ja som sa k nej nahodou dostala a bola som prekvapena, ze ma takuto zalubu 🙂

zuzu80
22. okt 2009

Eli stale kasle a soplikujeme, dufam, ze cez vikend to uz bude oki ak nie, tak este babky budu osetrovat buduci tyzden, lebo ja idem na skolenie 😒

retaux
22. okt 2009

Má dosť husté vlásky, ale vyzeralo to už všelijako, keď mala tie konce také slabé, akoby aj ona mala riedke vlásky. Teraz je to lepšie.

svoradinka
22. okt 2009

ach boze Luci a ja som si mylsela ze uz cakate chlapceka a je tam foto zo sona 😀 Lucinke to velmi pristane a budete ju castejsie strihat alebo jej budete pestovat dlhe vlasky?

svoradinka
22. okt 2009

No Zuzi esteze tu mas babky no neviem kto by nam prisiel varovat deti 😒

zuzu80
22. okt 2009

veru adi to je na nezaplatenie, mat ochotne babky na blizku

svoradinka
22. okt 2009

no veru to teda je,ale hadam ze to s muzickom nejako zariadime ak bude treba ostat doma s detmi. No ak nie poslem ich busom k babke,len aj keby boli na blizku tak chodia do prace tak neviem ci by to bolo aj mozne.

fiona8
22. okt 2009

jeej ale ste toho popisali
ja som Jurka vylozila na balkon zababušila ho do kočíka a už veselo pobehujem s vysavačom🙂 Klaudi Jurko nosí ešte 56ku ale davam mu aj vacsie vaci ked nemam práve opraté....to kazdy den periem tieto mini vecicky 😉 rychlo sa to uspini, raz to ogrcka, inokedy okaka a stava sa nam,ze aj precika 😅 tak pracka ide stale 🙂

fiona8
22. okt 2009

luci dakujem za pochvalu fotky 😉
adi do ZM je to 12km, ale nechodim tam stale, tak 1-2x do tyzdna, ked nieco vybavujem....alebo k nasim na cely vikend....skoda,ze nebyvame blizsie k Vrablom ☹

klauduska
22. okt 2009

adi...presne to iste napadlo aj mna,ze Lucka pridala prvu fotecku zo sona..... 😅 Lucka je zlatucka,ozaj teraz ako chlapcek.....taky huncutsky pohlad hodila na foto....

adi...ok,nevai,manzel bude doobeda v praci,tak aspon budeme mat klud... 😉 buduci tyzden zatial nic nemam,tento som mala zasa plny kvoli behackam o uver....

zuzu80
22. okt 2009

fion, no ked uz si pracku raz roztocila uz ju nezastavis 😀 😀 😀 potom zacne sam papat, chodit, objavovat substraty izbovych rastlin, oducat sa od plienok, malovat, stavat pieskove hrady...... 😲

retaux
22. okt 2009

Svori: chcela by som jej nechať dlhé vlásky. Uvidíme ako to ešte bude.
A k tej fotke zo sona - my si nedáme povedať, čo to bude 😉

Klaudi: to ona ani nemusí pohľady hádzať a je z nej huncút 😀

svoradinka
22. okt 2009

klaudi ani ja nemam zatial buduci tyzden jedine ak zajdem niekedy MC,aj ja som mala tento týzden stale nieco,esteze uz mam pojazdne auto.

Fion no skoda ze to nie je blizsie pri Vrabloch,a chodievas na aute?

fiona8
22. okt 2009

zuzu 😀 😀 to nie, dnes uz ide 4ty krát.... 😝 joj zas som hladnaaaaaaaa 😠takto tie kilečká dole nepojdu ☹
klaudi a z kt.banky beriete uver? ešte sa vládzeš kotúlať? a chodíš ešte aj cvičiť?

svoradinka
22. okt 2009

Fion aj ja som bola stale hladna a po porode som jedla viac ako pocas celeho tehu.

retaux
22. okt 2009

Ja som pri prvom tehu ani moc nejedla. A zatiaľ ani teraz tomu veľa nedám. Čakám, kedy príde už to obdobie, že sa budem môcť chutne najesť 🙂

fiona8
22. okt 2009

Svori
mne to tiež tak pripadá.... ☹ ano chodime na aute, bez auta by som bola stratena.....nasadime vajicko, do kufra poskladam kolieska, dozadu dam vanicku a mam plne auto....a to ho mam obrovske, chcela by som mensie,lebo toto by zozralo aj moju plodovu vodu... 😀 je to 2liter

klauduska
22. okt 2009

fion...to fakt,56?Tak to je dobre,tychto do 3 mesiacov mam dost a potom od 3 mesiacov budem musiet podokupovat.....to snad budu aj nejake vypredaje po Vianociach,tak sa chystam.... 😉 😀
cvicit este chodim,akorat zajtra mame hodinu a bude aj prednaska o sestonedeli...A vladat vladzem,az sa sama sebe cudujem,niekedy sa ako tehu vobec neciitim... 😅 len ma sem-tam pichne,zaboli,ale inak fungujem... 😀
Ozaj,kolko kileciek ti islo dole po porode?A kojis ci davas umele?

svoradinka
22. okt 2009

a keby si mala mensie tak kocik sa ti zmesti?

svoradinka
22. okt 2009

Fion ked chdime na Liptov tak chodime cez dedinku Hronsky Benadik a odtial su Tekovske Nemce 7 km tak byvas,nie? Vzdy si na teba spomeniem ked tade ideme.

klauduska
22. okt 2009

fion...aj my mame 2 liter,zerie to teda riadne,ale zasa je velmi komfortne,velke a na male vzdialenosti to sa este da...ked nechodime casto nejak na dlhe trate.... 😉

retaux
22. okt 2009

Ja padám k svokrovcom. Majte sa.

Svoradinka: mažem ti mínusový bodík za to, že si tu s nami dnes dlhšie pobudla 😀

svoradinka
22. okt 2009

Luci dik,polepsim sa paaaa 😉

svoradinka
22. okt 2009

Idem uz aj ja. paaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre