Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka11
11. nov 2009

ahojte babulky, dlho som tu nebola, tak idem prečítat čo ste popísali a či nám už klauduška neporodila 😉

svoradinka
11. nov 2009

ahoj domi si tu este? 😉

dominka11
11. nov 2009

už som tu zas 😉

dadadulka
autor
12. nov 2009

dobré ránko 🙂

klaudiiii... ako...??? 🙂

zuzu80
12. nov 2009

dobre ranko 😉

zabinka
12. nov 2009

dobre ranko sa praje 😉

susedky, neviete nc nove o klauduske? Vcera sa nam nehlasila 😕

zabinka
12. nov 2009

zuzi, hodiem ranny doping? Ja uz idem postavit vodicku...... 😎

dadadulka
autor
12. nov 2009

nič nevieme, ale vyzerá to podozrivo, možno už má Filipka pri sebe 🙂 🙂 🙂

zuzu80
12. nov 2009

zabibnka hodme 😉 Aj ja idem dat vodicku do konvicky rychlovarnej

Klaudiiiiiiiii, Maros...podajte hlasenie 🙂

klauduska
12. nov 2009

AAAAhojte!!!!

V prvom rade dodatocne : vsetko naj,naj,naj MArtinkom!!!! 😉

Vcera som bola uuuplne ze KO,bola som v Nitre na vysetreni,vyrazili sme o 7,40 a od 8,30 sme tam stvrdli az do 12,00.....No des.... 😠 😠 😠 Ta sestricka tam berie zienky ako sa jej zachce,este aj tie co prisli po mne,tak zavolala skor.... 😠 No a nakoniec tam prisla taka fiflena co sa s nou poznala a vsade sa strkala prva,aj baby na sone predpehla,no proste vsade.....a ked uz som bola ja na rade,tak som jej povedala svoje-ale aj tak nepomohlo....sestricka ju samoska zobrala skor..... 😠 😠 😠 😠 Ale aspon na nieco to bolo dobre-zdvihla mi tlak a bol skoro idealny.... 😀 😀 😀
Inak je vsetko v poriadku,svoj vraj zatvorena,ale krcok o 1 cm skrateny.....co to znamena???A nejdem o tyzden,ale v pondelok zasa.....

Baby,minula noc bola strasna!!!! ☹ To bolenie bruska by sa dalo este vydrzat,ale bolesti chrbtice su otrasne....ani nie krize ako niekde v strede chrbta...v noci ma to chytilo,vobec som nevedela spat,som si to ako-tak masirovala a rano som vyzerala ako mumia!Potom to otrasne cakanie v nemocke a nakoniec ma to opat zacalo tak silno boliet,ze som uz ledva cakala kedy doma zalahnem....uzimena,unavena s bolestami......Uz aby bol maly Filipko na svete...viem,ze tiez budem unavena,mozno s bolestami prve tyzdne,ale aspon ho budem mat pri sebe! 🙂
Tak preto som sa Vam ja neozyvala......Ale mangelovi som uz napisala na listok,ze ako sa ma prihlasit a podat Vam zakladne infosky,ked uz budeme v nemocke.... 😉

dominka11
12. nov 2009

ahojte, klauduš neboj zachvilku to bude už za tebou a my všetky budeme na teba mysliet, nech nám trpíš čo najmenej a nech už máš Filipka pri sebe 😉 a možno v pondelok to už budeš mat za sebou, ked sa ti skracuje krčok.
ja som sa konečne dostala k pati utorok a som spokojná 🙂

zuzu80
12. nov 2009

ahoooj klaudi 😉

tak si este stale kinderko, no ti verim, tie posledne tyzdne boli hrozne. A toto vysedavanie v cakarni v rizikovej a na sono a na prietoky si velmi dobre pamatam...chaos, predbiehanie, doktor niekam odbehol 😒 To bolo vzdy na cely den a hlavne na nervy 😠
Ale toto je uz velke finale, neboj o chvilu to budes ma za sebou...

dadadulka
autor
12. nov 2009

no klaudi, tak si ešte doma, neboj nič, telo sa už pripravuje na veľký okamih 😉
mňa pred pôrodom tiež všetko bolelo, a potom to prišlo 🙂 🙂 😉
ešte v stredu mi doki vraví, že mám časuuu a v piatok som mašírovala 😀
takže to fakt môže prísť každú chvíľku...

klauduska
12. nov 2009

domi....kiez by si mala pravdu.....ved toto je riadne unavne uz...esteze to nezacalo ovela skor,ze som este do nedele uuuplne v pohodke fungovala.....

a co u Pati-si ostrihana,zafarbena?Mne sa inak tuto noc snivalo,ze som mala hlavu plnu sedivych vlasov...teda nie ze by som teraz nemala-par sa ich tam najde,ale v tom sne.... 😕

imis
12. nov 2009

No servuste vrable!

Doteraz sme kavickovali s kamaratkou 😔 😅 Od rana!!!!!!
Domus,tak hod foto,co za novy ucesik ti pata spravila.Aka si herecka!
Klaudi,no nitrianske sestry sa zase vyznamenali.Su genialne,ale ty sa teraz na ne vykasli,mysli uz len na filipinka.Ako pises,uz je to na spadnutie. A Maros nech nam hned da info,nie az ked sa vyspi po oslavach 😀 😀 😀
Zuzi,Levakovci ze nejdu na ples 😲 Zoberiete nas aj tak k stolu? Este by sme potrebovali jeden par.

dadadulka
autor
12. nov 2009

čaf susedka 😀 😎

zabinka
12. nov 2009

ahoj klaudi, takze este domka? Aj sa mi marilo, ze mas vysetrenie v NR, ale ked si sa neozyvala, tak..... Tie bolesti teda nic moc, ale uz to mas za par, tak hadam to uz nejako vydrzis.

A dakujeme za blahozelanie 😉

zuzu80
12. nov 2009

imis, sak vas berieme v kazdom pripade.....a niekoho este dovtedy zozenieme a ked nie, tak si vystacime aj my 3 pariky

klauduska
12. nov 2009

joj babule....vy uz vravite z vlastnej skusenosti,asi ste to mali vsetky veeelmi podobne.....

tak Vy uz aj mestsky ples rozoberate?Tento resp. buduci rok veru nepojdeme ani my,budeme plesat okolo postielky.... 😀 Ale zabinka chodi kazdy rok-nejdete teraz???

zuzu...presne,je to hroza ...a to parkovanie ani nekomnetujem.... 😠

imis
12. nov 2009

cau sousedko,ako ide zivot? Nemas take rurky,co sa na ne nataca listkove cesto,aby zostali trubky v strede dute? Vies co myslim,nie? 😀 😀 😀
Reku ty taka pekarka,cukraka,ci nahodou nemas? Zajtra by som chcela hosti prekvapit.
Svatka,ja som sa len prevelice bala,ze bez aerobikarky nas nezoberiete do partie. Inak,ked som si tak predstavila,ze kto by sme boli pri stole,Marcelko by bol v siedmom nebi.Vsetky tri by ste boli podla jeho gusta-150 cm,20 kg aj s lodickami 😉 😀

imis
12. nov 2009

Musim letiet do optiky,chlap volal,ze su tam len do 11:20 a potrebuje sosovky.Teraz vidi len na jedno oko 😀 😀 😀

dominka11
12. nov 2009

kalaudi, iba ostrihana, nabuduce asi hodím zasa melír.
imis hodim potom foto z plesu 😉
ja som si akurat vypila kavičku, jakubko spí, MM išiel do nr zaviest mamu s babkou na stanicu a čakam na ingrediencie, aby som mohla hodit obed urobit.
a musím sa vám pochvalit, včera spravil kubko prvé 3 kroky sam a dnes tiež už 3krát 🙂

klauduska
12. nov 2009

jeeej domi,to fakt???Tak sa nam uz rozbehol po svojich?Ved minule lietal v tom choditku ako siroooon!!! 😅
Na meliros sa aj ja chystam,ale kedy...to este ani srnky netusia..... 😒

zabinka
12. nov 2009

domi, tak Jakubko je riady sikulko!!! To tak skoro? Pockaj, zachvilu budes za nim behat po celom dome 😉

Baby, vy uz teraz riesite ples? Ja nemam vyriesene este ani Mikulasa a Vianoce, nie to este ples. A okrem toho som povedala, ze ziadny ples nebude, lebo by som sa musela za seba hanbit 😠 😠

dadadulka
autor
12. nov 2009

imis viem čo myslíš, tak tie nemám 😒 a že pekárka, cukrárka 😀 toť ja len veľký laik-začiatočník 😀 😀

domi no super 😉 môžeš sa pripraviť na bežecký maratón mieru 😀 😉

dominka11
12. nov 2009

chodítko sme už dali do garaže a takisto staličku najedenie, lebo ho v pondelok skoro zabila 😖 postavil sa o nu a stiahol ju na seba, padol na hlavu, jedine stastie, že zrovna na koberec. Stolička mu rozrazila pery aj bradu, chudáčik, cely bol krvavy. Tak sme spravili komplet prestavbu obyvky, aby ho to čo najmene lakalo...
zabi - prečo by si sa musela hanbit???

zabinka
12. nov 2009

ale domi, uz si ma davno nevidela, co? Zrkadlo by vedelo rozpravat!!! 😠 😀 😀

Boze domi, tak to uz aj u vas zacina? Nas Martinko odkedy zacal chodit, tak mal stale na tvaricke nejaku modrinku, uz som bola z neho nestastna. A ked si v priebehu tyzdna 2x rozbil hlavu tak, ze mu ju zasivali, tak som myslela, ze uz na nas poslu socialku. Ale nastastie, odvtedy je klud (klop, klop, klop).

klauduska
12. nov 2009

domi...no pekne,tak takto on rajcoval po celej obyvke az nanho stolicka padla...chudatenko moje......Ale dobre,ze ste odstranili vsetky nastrahy a teraz moze bezkat jedna radost v zavese so svojou maminkou...... 😉

imis....a co ty,aku navstevku budes mat......ze takto vypekat budes.... 😕

klauduska
12. nov 2009

zabi...on si to odbil za mlaadi a teraz ma klud..... 😉

zabinka
12. nov 2009

klaudi dufam, ze mas pravdu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre