Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka11
19. nov 2009

ahojte babulky, my sme akurat došli z MC, jakubko vystaveny, napapal sa a hned zaspal 😀 😀 budem ho tam musiet častejšie vodit, bo doma ho tak nevystavím 😝
tak idem sa ja naobedovat a trošku upratat, bo to tu vyzera jak po výbuchu bomby.
maji - dobre si povedala dokimu, musel čumet 😀 ku komu chodíš? ja som mala ist min. týžden do nr, ale nemal byt kto s malým, tak som nešla.

dominka11
19. nov 2009

aha, k čifarimu som sa akurat dočítala 😉

dominka11
19. nov 2009

dnes sme akurat spomínali s adkou klaudiu, že či už je doma, ale že asi nestíha nám napísat a malinky ma žltačku 😒 tak nech mu čo najskor prejde a rýchlo šup domov.

anjelikbambulka
19. nov 2009

čau domi, aj som chcela za vamo dôjsť, ale ten sprostý výťah 😠 😠 😠 už ma to štve... aspoň dvakrát do týždňa sa vždy pokazí 😠 😠 😠

imis
19. nov 2009

baby help bitte!( 😀 )

ked som na PN,nemozu mi dat vypoved,ale ked mam len jeden den paragraf? Mozu mi dat v ten den vypoved?

imis
19. nov 2009

To ne pre mna,ved ja som matka na plny podväzok. Kamarat zaspekulovava 😕 😅

anjelikbambulka
19. nov 2009

no to teda fakt netuším 😒

zuzu80
19. nov 2009

imis, aka komplikovana otazka 😕

ked si PN, tak tusim mozes dostat vypoved ak si na skusobnu dobu, ale s tym paragrafom??, akoze idem dnes k zubarovi, zajtra sa vratim do roboty a uz som nezamestnana? Tak to netusim 😲

svoradinka
19. nov 2009

Ahojte 🙂

Imis......ani ja netusim,a kedy mas opat sluzbuu v MC,mozno by sme niekedy prisli aj poobede,ked budem vediet ze si tam,aby sme sa konecne spoznali.

Domi.....takze Kubko ti uz spinka,ktovie ako dlho ti bude spat 😉

imis
19. nov 2009

Hej,tak ze idem pridem a mozem odist 😀
Ale ani za toho neviem pochopit,ako mu ten jeden den nepritomnosti pomoze!? 😨

imis
19. nov 2009

svori,kazdu stredu popoludni
ked sa MC Chrobak zaludni.
Caka vas tam trio certov
a imis s cajom len za 20 centov 😉

zuzu80
19. nov 2009

svatka ty crevo basnicke.....asi ti treba este nejaky kruzok mladych poetov prifarit k tej nemcine 😀 😀 😀 Ozaj a kedy sa zacinaju nase deti pod tvojim velenim vzdelavat v germanskej reci? Eli sa uz nevie dockat 😀 😀 😀

svoradinka
19. nov 2009

Takze kazdu stredu si tam? Tak niekedy tam dobehnem,mozno aj buducu 🙂

imis
19. nov 2009

jaj germancina? ta bude hned po tvojej hodine cvicenia s detmi na fit loptach 😉 😀

dominka11
19. nov 2009

zuzi, no ved som aj kukala na tel. že či nebudeš volat, tak som si myslela, že asi vam volačo do toho prišlo.
adi - aj 3 hodky nech si pospí 😀 😀
maji - nech kukne na porada.sk, tak to isto najde 😉

dominka11
19. nov 2009

no, už som aj ja volala csiffárimu, idem buduci týžden.

svoradinka
19. nov 2009

domi a mozno aj pospi aj tri hod. a potom budes hodit do MC aj rano a poobede 🙂

dominka11
19. nov 2009

jasan, kupim pernamentku a fičim 😀 😀

zuzu84
19. nov 2009

Ahojte mamicky.
Hlasim sa po dlhom velmi dlhom case.Nejako nestiham,stale nieco a navyse manzel obsadzuje pocitac takze mozem len kukat nan.
Uz som vas aj citala same novinky
Gratulujem klaudii aj mamickam tehulkam.
Dominika11 tak to si ty aj som myslela ze asi si to ty v MC ale nebola som si ista.Na fotke vyzeras inak.Pozerala som album a uz som sa dovtipila.Malinky je nadherny,take zive striebro.Aj mi tam chodime skoro kazdy den.Je to lepsie ako byt doma.Mala sa tam aspon uplastuje trosku.Teda len vtedy ked sa jej chce.

zuzu84
19. nov 2009

Inak aj mna caka zajtra navsteva u csiffariho,konecne som sa odhodlala ist na prehliadku. 🙂

dominka11
19. nov 2009

ahoj zuzi, aj my s adkou sme sa pozerali, že si to ty 😀 maly mi spí už 3 hodky 😉
no, on je veru take žive striebro.

dominka11
19. nov 2009

v skutočnosti si ma nespoznala, lebo som skaredšia 😝 😀

dominka11
19. nov 2009

aj vaneska je zlata, take buclate lička ma pekne 🙂

dadadulka
autor
19. nov 2009

ahojte ženušky 🙂

ja dnes na behu, okrem toho bol aj mužík doma, ale furt bolo čo na práci 😅
😀 😀 ste ma pobavili s tým gyndošom, žeby som aj ja prevekslovala...? 😀

fiona8
19. nov 2009

ahojte babenky
nestiham nist...pc bol v oprave a v nedelu mame krst, tak nakupujem, upratujem..... 😖 😉 😉 😉 😉 v sobotu nam pride muszik velmi sa uz tesime 😉 😉

dadadulka
autor
20. nov 2009

pekné piatkové ránko 🙂

my ešte s raňajkami po byte pobehujeme, hlavne drobec a kŕmi aj bodeny 😀 😀

fion tak nech vám to v nedeľu vyjde, aj počko a hlavne pekný zážitok s malinkým 🙂 😉

dadadulka
autor
20. nov 2009

jéééj veď aj my sme takto pred rokom krstili 😵 vtedy bolo v nedeľu 23.11. 😵 😵

retaux
20. nov 2009

Ahojte!
Tak ja som včera musela kozmetičku odvolať, lebo sme museli ísť do Pezinka. A hádajte načoooooooooo? 😵 Kúpili sme si tam autooooooooooooooooo. 😵 😵 😵 Juj, teším sa ako malé deco.

zuzu80
20. nov 2009

dobre ranko 🙂

dadu, sak mozno si Matusko uklada na bodeny na horsie casy, co ked sa nahodou na konovi zabudnes a obed neuvaris?!? 😀 😀 😀 😀

Luci, paradicka, zelam vela stastnych kilometrov a vela krasnych rodinnych vyletov 🙂

retaux
20. nov 2009

Ďakujeme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre