Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
24. nov 2009

dobre ranko babulky 🙂

co to, co to? Choroby opat utocia? Tak imis, hor sa do boja s chorobou, nech je maly co najskor v poriadku.
zuzi, aj ja uz kavickujem. Uz mam len chvilu, lebo za par minut odchadzam kdesi do Raztocna prezentovat na jedno skolenie. Tak mi drzte palce, nech to dobre dopadne. 😉

retaux
24. nov 2009

Taký je zlatučký, že ho za zaťka chceme aj keď je sem-tam chorľavý. Pokým nemajú pohlavné choroby... 😀 Ale toho sa snáď nikdy nedočkáme 😀

retaux
24. nov 2009

Zabi: držíme 😉 A teraz vďaka tebe nemusím celý deň nič robiť 😀

imis
24. nov 2009

luci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ved na tie choroby najdeme kremiky 😀 😀 😀 😀 😀 😀
zuzi,jasne,ze sme na teba nezabudli.Nie je to oficko stretko,to len ja som tak nazvala,lebo zuzka mi hovorila,ze pride,aj domus,aj svori,tak reku,ved to sme skoro vsetci.Jasne,ze cakame aj teba,lucku,dadu,zuzu84,zabinku(klaudi ma teraz 600 nediel) a vsetkych ktori tu uz dlho neboli,alebo ktorych som zabudla 😔 😀
A ta mila to co? Nesrandujte dievcence 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

retaux
24. nov 2009

Ja na zajtra rovno odpoviem, že nie, lebo zajtra budeme asi celý deň zase behať po NR - ideme prihlásiť auto a hľadať zimné gumy, do servisu... Už teraz sa "teším" na ochotných úradníkov a obchodníkov.

imis
24. nov 2009

Na. A uz sa nam big stretko rozpada a bude uz len male stretko.Ale my ti to luci odpustame.Novy autak je novy autak 😉

zuzu80
24. nov 2009

Zabinko aj ja drzim palce, neboj ty to zvladnes, sikulka 😉 🙂

Imis sak mi nesrandujem, vsetko co sa tu napise je uplne ze vazne 🤐

Luci, uradnici budu ochotni asi tak do vysky svojho platu, aktualneho pocasia....a obchodnici ochotni budu to sa neboj, len im nepovedz ze chces toho vela vela a najlepsie zadarmo, tam ochota konci 😀

No ja zajtra teda na ten just na stretko pridem aj ked ste ma nepozvali, a budem najkrajsia zo vsetkych, lebo idem kadernikovi 😀 😀 😀 😀

zabinka
24. nov 2009

imis a to beriete do MC aj take velke deti ako mam ja? Sak tam polamu hracky. 😲 Ale inak zajtra by som aj mohla, asi budem cakat mm vo Vr, tak by to mohlo byt celkom prijemne cakanie. A kedy to ma byt? A kde je MC? 😲 Tolko otazok ja mam, co?

zuzu80
24. nov 2009

ozik, zabinka, nestretli sme sa nahodou v piatok za velkej tmy na krizovatke? 😕

MC je v budove Zubnej polikliniky - vchod z dvora....a neboj hracky nepolamu 😉

retaux
24. nov 2009

Ste zlaté, že mi odpúšťate 😀 a Zuzu - ja mám v poslednej dobe nejaké šťastie na neochotných predavačov a obchodníkov a naopak šťastie na ochotných úradníkov 😨 🙂

imis
24. nov 2009

Zuzi,vsimla si si,ze vzdy,ked je stretko,tak ides ku kadernikovi? To uz ozaj vzdy musis byt najkrajsia? 🙂
Zabi,si matka? Je to materske centrum? Tak neries! 😀 Poobede sa otvara o 15:00 a MC je v parciku pri kine vedla psycho skoly,v priestoroch byvalych jasiel,z druhej strany su zubari.

retaux
24. nov 2009

Lúčim sa s vami - idem do poisťovne. Ale poobede ešte prídem nakuknúť.

A Dadu sa tu dnes ráno neukázala. Žeby išla dnes na ten uzv?

imis
24. nov 2009

No Bedusova,toto vysvetlenie sa ti zase raz podarilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

imis
24. nov 2009

Ahoj luci,dobre poisti!
Dada asi zapla vrtulu,ale kde je zabga cele dni a noci?
Domus,vy uz kremikujete? 😎

danielahamar
24. nov 2009

Ahojte, čítam o tom mC, a do kedy je otvorené? a to tam ráno nikto nebýva 😕 , nie že by som prišla, ale pýtam sa 😀

imis
24. nov 2009

Dani,byva otvorene aj rano.Ak sa nemylim od 9:00 do 12:00. A zajtra prides?

danielahamar
24. nov 2009

som myslela, že či to neni aj od 13hod lebo to máme taký čas, že malého beriem a musíme čakať na staršieho zo školy 😉 , o 15 je už dosť neskoro pre mňa, ale hádam niekedy sa vám prídeme ukázať 😉

imis
24. nov 2009

OK,budeme sa tesit 🙂

dominka11
24. nov 2009

ahojte 🙂 tak babušky, zajtra je stretko v MC? musím kuk kedy mám ist do tn vo štvrtok, idem zubarovi, tak dufam, že ma nedal hned rano, lebo to by sme museli ist poobede do tn 😒

my sme si včera s mm spomenuli, že dnes kolaudujeme 😀 😀 tak držte palčoky, nech to mame za sebou.
maji, takže máš doma maroda? tak mu želame skore uzdravenie 😉

dominka11
24. nov 2009

nikoho tady, tak si idem vypit kavu sama 😖

anjelikbambulka
24. nov 2009

čaute bambule...

na stretko sa už tešííííím... veľmo-preveľmo 🙂 🙂 🙂 🙂
a máte tam aj hračule pre také malé detičky ako je Emmuška?

svoradinka
24. nov 2009

Ahojte 🙂

Zajtra mame mini stretko v MC? Chcela by som prist,doobedu idem s Tomaskom do NR na ocne,tak dufam,ze nebudeme unaveny a dojdeme.

Domi...tak nech vam to dobre to padne 🙂

Imis...aj mi prajeme skore uzdravenie. 😉

Je tu niektora s vas? Matko mi spinka,tak sa mozem venovat konovi 😀 😀 😀

imis
24. nov 2009

Svori ja som tu,chalani pospali 🙂

anjelikbambulka
24. nov 2009

ahoj adi, ja som tu... ale odbieham k tv, sledujem dámsky magazín... budú hovoriť o plávaní bábätiek 🙂

svoradinka
24. nov 2009

tak mozme konikovat,ked nam drobci spia 🙂

svoradinka
24. nov 2009

zuzka a budes chodit s malouna plavanie?

svoradinka
24. nov 2009

A na Mikulasa do MC sa chysta niektora z vas?

imis
24. nov 2009

Jeminacku Mikulas v MC.No,asi by som mala.Aj ked ja velmi tieto vrabelske akcie nemusim 😔 😅 Pssssssst

svoradinka
24. nov 2009

A uz si niekedy bola na Mikulasa v MC? Oplati sa ist?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre