Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
17. júl 2009

Ahojte 🙂

Dnes mame zas nadhene pocasicko 🙂 ,a tak najlepsie by bolo ho stravit niekde pri vode.

Klaudi...to by bolo super,keby bolo vo Vrabloch nejake to namesticko. Tu to aj chýba.

Luci....prijemný víkend vam prajem a užite si to. 🙂

zuzu84
17. júl 2009

Aj ja som sa dnes rano parila nad zehlickou ale chvalabohu bolo to len par veci.Snazim sa to zehlit priebezne lebo ked je toho vela tak to sa mi nechce 🙂

zuzu84
17. júl 2009

Kde ste vsetci? Asi sa niekde chladite

klauduska
17. júl 2009

dadi..ja viem,ale akosi tento tyzden je nabity program...Niekedy cely tyzden nic a tento kazdy den nieco....No co,este aj vikend bude cestovno-oslavovaci.... 😝 😝 😝 a potom ten tyzden snad uz bude kludnejsi.....

dadi a co vy planujete na vikend?Boli ste sa s malym uz niekde kupkat???

svoradinka
17. júl 2009

My sme zatial doma,ale chystame sa do Vrabel. To zžehlenie je teraz v takomto teple utrpenie,aj ja radsej zehli večer,ked už nie je take teplo.

zuzu84
17. júl 2009

No horsie je ze aj vecer je teplo akurat nesvieti slnko.Vcera som pozerala na teplomer o jedenastej a ze 26.No hroza.Panelak je cely vyhriaty to je este horsie ze to teplo sa udrzuje.A nam pecie rovno na 3 steny.No hroza

dominka11
17. júl 2009

no, klaudi nebolo by zle keby sa tu niečo take vybuduje 🙂 len aby to nezostalo len pri tomto...
dadu - mna čaka pokec aj dnes bohužial 😝

ale, ale žeby sme tu mali dalsiu dvojnásobnu maminka, luci? 😉 😀

dominka11
17. júl 2009

maminku 😵

svoradinka
17. júl 2009

ahoj domi...co robkate? Spinkate?

klauduska
17. júl 2009

ahojte...

svori a ty si este doma?Kedy odchadzate?som myslela,ze hned na druhy den... 😕

Veru,bolo by to super,ved tu poriadne nic nie je a toto by bolo fajn,take v centre...Vsetko to vsak bude zavisiet ci projekt prejde alebo nie a potom uz len zrealizovat.... 😵

domi...kupkali ste sa vcera s malym?

dominka11
17. júl 2009

ahoj, akurat mi zadriemal, neviem nakolko...dnes už bol 3-krát pokakaný, potom vymyslal, stale chcel mobil, tak som mu ho nakoniec dala, 2-krát sa s ním buchol, tak sa napajedil až zaspal. ja som si sadla na chvilku za net, robit sa mi nechce nič, do obchodu pojdeme večer s vernerom, možno do NR behneme na velky nakup, lebo už nič doma nemame. Varit nastastie nemusim, objednáme len pizzu, maly ma zovčera.

dominka11
17. júl 2009

nie, včera sme sa už nekupali, lebo sme boli kuknut na dome, robia nam ten plot a potom sa už žmolil, tak sa len najedol a išiel hajat. ale dnes sa budeme, aj ja sa teším ako sa tam bachnem 😵 😵

mne to namestie tu napr. chýba, lebo v tn je velke a ja som bola zvyknuta, že aj zo školy sme sa stavili v meste, pokukali obchody, sadli na kafe a kukali na ludi (a ohovarali) 😀 😀 😔 teraz tu nič take nie je.

svoradinka
17. júl 2009

klaudi...pojdem zajtra,alebo v nedelu....vtedy su lepsie cesty a hlavne nejazdia kamiony. Kedze idem sama s mojimi chlapcami,tak mi to bude viac vyhovovat.

zuzu80
17. júl 2009

ahojte 😉

svori, ty si este doma? ja ze si uz uzivas chladnu klimu slovenskeho liptova 😎

domi 😀 😀 😀 😀 , sice nemame namestie, ale ohovaranie je vo vrabloch miestny narodny sport, na to my ani namestie nepotrebujeme 😀 😀 😀 😀

svoradinka
17. júl 2009

ahoj zuzu...ano som este.....ja si este uživam teplucko....mne je už na Liptove zima 😀 ,ale zato večer sa tam lepsie spi,nie je tam tak dusno.....ani sa mi vobec nechce ist,doma je len doma......a potom sa mi zas nebude chciet prist naspat,ako sa poznam....najhorsie je sa niekam vybrat a potom je už fajn 😉

dominka11
17. júl 2009

zuzi, to ja viem 😀 😀

retaux
17. júl 2009

Ahojte!
Tak už mám pobalené, aj na daňovom úrade som bola DPH odovzdať, ale ma otočili, že mám staré tlačivo 😅 😀

Ďakujem vám všetkým za priania 😵 🙂 😎 Jáj, už sa teším, ako si dnes zaplávam 😵 😵 😵

Snažilkovanie odkladáme ešte na týždeň až dva, musím si vybaviť doktorov a potom šup na to 😀 A na dovolenke by sme aj tak nemohli bo nespíme v chate sami 😀

A to námestie 😲 😲 😲 😲 No bodaj by sa už budúci týždeň stavať začalo. Ja by som sa taaaaaaaaaaaaaakto tešila. Naozaj tu také niečo veľmi chýba. Akurát minule sme sa doma rozprávali, že by sa mi tu páčila taká fontána ako je v Liptovskom Mikuláši - deti sa v nej cez leto špľachocú. Juj, to by bolo super 🙂

dominka11
17. júl 2009

tak zuzi, budeme vám držat palce, aby babo nenechalo dlho na seba čakat 😉

svoradinka
17. júl 2009

luci...a ty si bola v Liptovskom Mikulasi?

No ta fontanka nema chybu,mohlo by byt aj tu nieco take...vždy sa tam chlapci v lete splachocu,ked je pekne a sme tam.Domov potom idu mokrý 😀 😀 😀 😀 😀 Mam aj foto z minuleho roka tak davam do albumu.

dadadulka
autor
17. júl 2009

aj my sme boli pri tej fontánke, len vtedy bolo chladno, tak čľapkanie sa nekonalo...

svoradinka
17. júl 2009

foto už pridane 😉

dadadulka
autor
17. júl 2009

a ohováranie vo Vereblííích...? jáááááj aj turnaje by sa mohli zaviesť veru... 😀 😀 😝

dadadulka
autor
17. júl 2009

svori no zlatí sú tam tí tvoji, užívajú si fontánkovú vodičku 🙂 🙂 🙂

svoradinka
17. júl 2009

babenky,idem ja do Vrabel este musim ist na postu a nakupit si pecivo. Este kým vyrazim do YLM,tak sa vam ozvem. Pravdepodobne pojdem až v nedelu,okolo obeda,chlapci zaspia v aute,tak sa mi bude lepsie soferovat.

Zatial sa majte a pekný dník a víkendík 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
17. júl 2009

😲 malý mi tu žužle káble

svoradinka
17. júl 2009

dík dadu....no hadam bude teplo a bude sa dat cvachtat,aj ked tam budeme.

dadadulka
autor
17. júl 2009

svori papa 😉

dadadulka
autor
17. júl 2009

klaudi ešte sme sa neboli nikde kúpkať, zatiaľ...
a na víkendos... asi klasika, sobota - robota a v nedeľu nejakú návštevu absolvujeme 🙂

klauduska
17. júl 2009

juuuj,veru,pocvachtat sa vo fontanke.... 😀 😀 😀 To ani dieta nemusim byt...som to absolvovala v 17-tich na Trafalgar square... 😀 😀 😀 No a uz vidis nasich romskych spoluobcanov ako tu fontanu zneuzivaju.... 😒

dadi,neboli? A nemate chut s nim vyrazit na kupko?

dadadulka
autor
17. júl 2009

inak dominka niečo hovorí... hmmm, keď sa tak zamyslím, tak také ohováranie v takom centre... 😀 😀 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre