Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

klauduska
23. jan 2010

Cafte...

dadi,ty o takom case nemas uz vecierku???Ja som uz davno drichmala,ked som bola tehu.....ci maly ti nedovoli???

My dnes ideme do NR,trosku na nakupy,az budu este nejake vypredaje ak aj pokupime daco..... 😉 Hlavne ideme kupit vysielacky!Mame sice od segry,ale zistili sme,ze tam je zla baterka,aj sme objednali(jedna baterka 20eur!)a vraj ich uz nevyrabaju..... 😒

anjelikbambulka
23. jan 2010

ahojte babulky, prajem ešte krásny víkend 🙂 😉 🙂

nooo, dadi, dúfam, že sa tak skoro nenalepí 😀 😀 😀

klaudi, nakúpili ste???

my sme mali rušnú noc, emmka bola niekoľkokrát hore, vstala s plačom a kričala mamamamama... 😒 takže sme sa veľmi nevyspali... no a ráno, ani nehovorím... keď som ju prebaľovala, pozerám a na brušku, krku malinké vyrážky... tak hneď ma chytil stres, panika, mm ma ukľudňoval, že pohodaaaaaa, nič to nie je... ale aj tak som ho zmobilizovala a šli sme na pohotovosť... doktorka iba kukla a vraj "to nič nie je, to má len z pracieho prášku alebo potničky"... tak som si pripadala ako hysterka, ale aj tak som bola kľudnejšia, že sme tam boli...

dadadulka
autor
25. jan 2010

pekné mrazivé ránko 🙂

my už po raňajkách, idem na kafendo 😉
v teleráne išiel vtip, že... Kedy je žena už stará...? Keď vyjde z múzea a spustí sa poplašné zariadenie 😀 😀 😀

dadadulka
autor
25. jan 2010

víkend v pohode, v sobotu sme aj my vybehli do NR, chcela som niečo na seba, ale ništo 😔
tak sme zakotvili v hypere, nabrali horalky vo výhodnom balení 😀 a hajde domov 😀 😀
a včera sme len domka boli plus prechádzka mestom...

zuzu80
25. jan 2010

krasne, prave ruske ranko 🙂

Dadi, si ma pobavila dnes uz dva krat, najskor tym muzeom a potom horalkami.....kebyze nemam este stale zamrznuty ksicht, tak sa rehocem, ale omrzlinky mi dovolili len taky mierny uskrn 😅

Mna najaka nadcha chytila, hrdlo ma pobolieva, tak idem najskor coldrexa uvarit a potom pride rad aj na kafendo

imis
25. jan 2010

Krasne ranko banda!

Vonku je nadherne-dufam,ze ziadne bacile nepreziju 😀 Zuzi,ty nebud chora,ved musime fasang chystat. A kedy to vlastne bude?
Ja prave ranajkujem taku drobnost-bagetu,ale tak oblozenu,ze ledva usta otvaram 😀 😀 😀
Dada,presne tak,ked nezozenies nic na seba,treba zohnat do seba a horalka bola ta najspravnejsia volba. 😉

retaux
25. jan 2010

Ahojte!
Tak pekný víkend za nami. My sme boli v piatok v Nitre v kine na Sherlocka Holmesa. Jáááááááj, už ani nepamätám, kedy naposledy som bola v kine 🙂 Dobre bolo. A včera som vypravila svoju dcérku aj s MM a švagríkovcami na jazero poobede a ja som mala veget 🙂

Teda ale nám riadne prituhlo. Ráno som pozerala, že koľko bolo minimum v noci a že -15° 😲 😲 Brrrrrrr. Ešte teraz je -9,5.

Klaudi: aj ja práve zháňam vysielačky. Som si naivne myslela, že odučenie Lucky od malej postieľky bude prebiehať v pohode, ale nejako sa jej to nepáči. A najhoršie je, že ja ju v noci cez celý byt nepočujem 😠 Potom, keď plače, mám výčitky, že ktovie koľko už plakala a ja som ju nepočula. Ale ja som chcela len nejaké použité. Sa mi to zdá strašne drahé 😠

Imis: aké super raňajky. Mňam, dala by som si.

zuzu80
25. jan 2010

Nazdar spolupracovnicka 😉 a ty uz si zdrava? Myslim, ze bacile ostali v marazenej forme do buduceho obdobia.
Otazka karnevalova je velmi tazka. Ja osobne to vidim na februarovy tyzden (15-19.2). Mohlo by byt? Ja skor nemozem. Prvy februarovy som na skoleni mimo zapadneho slovenska a druhy februarovy by sa dalo iba v pon alebo uto, bo potom odlietam do Rima

Ozik a este k tomu kociku, nemam haukaca, ty len taky? 😉

Mnam bageta, ja tu zapasim s jogurtom, ale daky je bezodny 😒

imis
25. jan 2010

Baby,to fakt vysielacky v byte? Taky byt by som chcela mat.JA tu pocujem plakat dieta este aj zo siedmeho poschodia 😀
Luci,no zvykanie si na velku postel je tazke.To mi pripada(lo) najtazsie zo vsetkych stupienkov(oducanie od dudla,plienky,didika,nastup do jasiel,skolky). Este raz nas to caka-pri Tobkovi,ale dufam,ze to uz chalani pomozu.
Zuzicka,ozik,ved ty ides so toho Rima-jaaaaaaaaaaaaaj,ach jaj. No v dobrom ti to tak zavidim.
Ja mam pocit,ze mne sa vo februari neda nikdy 😀 😀 😀 😀 😀 Ale ved dajme to teda na ten uto. 16.2. to uz budem po opici z ranca 😀 a budeme mat chvilku frei 😔 😀 .
Kocik sme uz objednali- v Germansku(vysiel tam o 50 juraskov lacnejsie) No je to hauck.Ja ti neviem,ja som na tie haucky nejako zatazena 😎 Sestra ho kupi a jeden dobry clovek mi ho donesie za velke pivo.
Dobri ludia este existuju 😉

retaux
25. jan 2010

Imis: veď práve toto, že od všetkých ostatných vecí sme sa odučili dosť rýchlo a bez väčších problémov a teraz sa moje obavy splnili - Lucka sa tu sama bojí. A k tým vysielačkám - jej izba je vlastne hneď vedľa našej, ale nie sú medzi nimi dvere. Takže keď chcem ísť k nej do izby, musím prejsť cez celý byt. Tiež som si myslela, že vysielačky sú v byte nepotrebné. A doteraz som ich ani nepotrebovala.

imis
25. jan 2010

No uz som tu zas.Tobi zaspal,musim byt ticho,tak ze vas idem kuki a tu nikoho 😕
No pekne,zase pojdem na MMB,nieco kupim-ale potom to pred Marcelom zvalim na vas 😀

imis
25. jan 2010

Dada,sim ta,to kto preraba? Vy ci nad nami? Ja mam pocit,ze mi o chvilku padnu vsetky,ale uplne vsetky steny na hlavu 😨 😝

dadadulka
autor
25. jan 2010

maji aj ty to počuješ? 😠 buchot, treskot, štekot psa... 😠 😕 🙄
ak mi zobudia tigra, tak neručím... 😠

danielahamar
25. jan 2010

Ahojte, pozerám, že debata o vysielačkách, my máme tieto http://www.orava.info/oravask/?cls=stoitem&stii... , teda stoja už v skrini, lebo už ich nikto nepoužíva 😉

imis
25. jan 2010

Dadu,nervy mam neskutocne.Nikto ti nic nepovie,len si zacne mlatit a trieskat.O chvilu mam suseda asi v lone,ked to takto pojde dalej,uz mi omietka pada v izbe na hlavu.
Ked sme isli robit vstavanu skrinu,Maco obehal dolnych,hornych,este aj teba vykukol na chodbe,ako si sa vracala s MAtuskom domov.A ked sme vrtali,suseda z prizemia volala,ci nemozeme neskor,lebo mala spi.No jasne,prestali sme.
Ale kaslem od dnes vsetkym na hlavu. Dufam,ze coskoro bude nieco na vrtanie.A zacnem,ked drevakova pride na smrt unavena " z prace" a vsetky deti zaspia. Ti potom poviem,kedy mas ist navstivit vasich 😀 😀 😀
No ,nas.... ma to neskutocne,aspon steknut mohol niekto.

imis
25. jan 2010

Jej cau dani,som bola v rozhorceni 😀 Tak vysielacky v skrini? No vidis.Kaludi,alebo Lucka mozu u teba urobit obchodik,nie? 😉

dadadulka
autor
25. jan 2010

...máš recht... 😒 🙄

dadadulka
autor
25. jan 2010

dani, daj vyvolávaciu cenu 😀

zuzu80
25. jan 2010

vidim, ze sa vysielacky riesia, aj my sme ich mali ale velmi sme ich nepouzili, raz sme sa naladili na frekvenciu asi sesedov a pocula som rozpravat dieta a to mala Eliska len 3 mesiace, ste mali vidiet co u nas v obyvacke nastalo, som nevedela, ci sa modlit za zazrak, ci volat do markizy, ci ist skontrolovat dieta 😀 😀 😀
Dadu, Imis, vam by uz mali odpustit najomne a vyplacat vam kazdy mesiac utrpne 😠 , to co tam mate za buranov 😕 .

dadadulka
autor
25. jan 2010

ale, ale... Kveta Hováthová je už back z materskej... už v magazíne melie... 😕

dadadulka
autor
25. jan 2010

zuzu práve som ťa vymenovala za našu predsedníčku bytov, ideeeš... máš naše hlasy 😀 😉 😉

imis
25. jan 2010

Kveta sa uz pretrca? No vidis dada.Skutocne celebrity ako my si matersku uzivaju 😀 JA nekukam dnes magazin,som zabudla nan 😅
Zuzi,utrpne? Na nas by mala byt v kostoloch kazdu nedelu zbierka,aby sme tu vobec boli ochotni byvat.

dadadulka
autor
25. jan 2010

maji 😀 😀 😀 😀 😀

dominka11
25. jan 2010

ahojte babule, maly mi už buva, tak si vás idem prečítat a pri tom najest 😉 to musím teraz nejaku robotu si najst, aby som nemusela žehlit 😝

imis
25. jan 2010

cau domiiiiiii,zijes?

dadadulka
autor
25. jan 2010

domi nazďo 😉 nič ty len nenachádzaj, sadaj, papaj a píš 😀 😀

zuzu80
25. jan 2010

okej, okej funkciu teda beriem 😀
Prvy krok bude
- prehliadka vsetkych bytov, garazi, pivnic a nasledny zber vsetkych zariadeni, ktore vyrabaju nadlimitny hluk
- dohodnutie sa s cirkvou na pravidelnej nedelnej zbierke pre trpiace matky a deti vo vchode c. .....
- dohodnutie odmeny pre predsedu bytoveho spolocenstva
- vytycenie terminov na vrtanie, buranie, klopkanie drevakmi, sexualne radovanky

dominka11
25. jan 2010

maji, žijem, žijem 🙂
dadu - sadam, papam, píšem 😀 😀
zuzka - no pekná funkcia ti prischla. 😎

dadadulka
autor
25. jan 2010

😀 😀 😀 zuzu, zuzu, zuzu... 😀 😀 😀

imis
25. jan 2010

s poslednym bodom nesuhlasim 😔 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre