Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fiona8
25. jan 2010

inak taká otázočka....
nemali ste depku,takú poporodnu??? minuly tyzden to dako na mna dolahlo....furt mi bolo len do placu, nic som nestihalo, oskrela som auto, mm tiez mal nehodu v DE....Jurko prvý x ochorel.......... ☹ mm nie je doma je to na mna vela....teraz sa ani nevyspim v noci sa zacaval hurko zase budievat....10x mu davat dudlik, raz papa...juuj ☹

anjelikbambulka
25. jan 2010

fion, neboj, to prejde 😉 😉 😉 to sa toho teraz veľa nakopilo naraz... hlavne sa teš zo svojho jurinka a všetko zlé hoď za hlavu 😵 😵 😵

fiona8
25. jan 2010

pardon aky preklep....nie Hurko...ale JURKO 😀 ALE HURôčKA mu tiež niekedy poviem...je taký tučnučký 😉
imis - neblázni 😀 uz hadam svadbu mat nebudem repetovat 😀 😀 😀

anjelikbambulka
25. jan 2010

ozaj, babule včera som robila na obed tú maslovú kuracinku s broskyňou, čo raz dada hodila recept... je to eňo-ňuňo 🙂 😵 😵

imis
25. jan 2010

Fion,jasne ze mali.Hned v nemocke jednu a doma uz tiez zopar.Ja to davam na vinu laktacii,ty porodu.Kazdy si to volame po svojom,aj ked dobre vieme,ze je len na chuja den(tyzden). Hlavku vzhuru a ako pise zuzka,tes sa z maleho,ze je zdravy,lebo este len to su pecky a temy-vazne chore deti,ze potom by sme sa za nase "depky" nakopali najradsej do hlavy.

zuzu80
25. jan 2010

fion, z toho si ty nic nerob moja....zober si mna skoro 3,5 roka po porode a poporodna depka trva furt 😀 😀 😀 V stredu odchadzal mm do Nemecka, som plakala ako keby mu za valky odtrhli nohu rucnym granatom. Celu noc som nespala a nacuvala som strasidelnym zvukom. V robote som nebola schopna 4 dni doriesit jednu tabulku, uz som bola nachystana, ze pojdem vratit diplom, maturitne vysvedcenie, poriadok u nas na urovni Luniku 9, Eliska zacala plakavat v skolke...normalne na tabletky

imis
25. jan 2010

A ked budete mat vyrocnik? Nevytnes sa do topanok,zavoja k slavnostnej veceri? 😀

imis
25. jan 2010

zuzi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

imis
25. jan 2010

Kocik zbaleny-v krabici od plienok! nom,ako o mna sa kazdy logistic manager moze pobit.Takuto silu mat v sklade. 😀 😀 😀 😀 Som ho tam natrepala ani neviem ako,ale vyuzila som tusim kazdy mm2

fiona8
25. jan 2010

včera som dala Jurimu pocuckať hrušku čo som jedla....bože šak sa za nou triasol aka besný 😀 a ked som mu ju zobrala taky plac spustil 😀 tak mu chutila....už ma to laka dat mu papat daco ine...ale dr..hovoril,ze aspon do 5teho mesiaca mam pockat
anjelik
hadam to bude lepsie 🙂

imis
25. jan 2010

Fion,nepocuvat Dr,riadit sa vlastnym pocitom+vlastnym dietatom. Ver mi a okamzite mu tu hrusku vrat 😀

anjelikbambulka
25. jan 2010

fion, ja súhlasím s majkou... ty si mamina a vieš najlepšie, čo tvoje bábo potrebuje 🙂

fiona8
25. jan 2010

imis no vidis to ma nenapadlo ☹ ze vychystat sa do svadobnôho 🙂
zuzu 😀
vyrocnik budeme mat 5.4.....sme spolu 8 rokov 😕 a svadobne...23.5. BUDE ROK 🙂

dominka11
25. jan 2010

jemine domine, vy ste toho zas popísali, kto vás ma stihat 🙂
zuzi, mne zaspal hned, vycecal kašu rychlo a tvrdy bol.

anjelikbambulka
25. jan 2010

visíš, maji, to by ani mňa nenapadlo, vychystať sa do svadobného 🙂 ale keďže som mala šaty požičané, asi by som na seba musela dať len topánky 😀 😀 😀

dominka11
25. jan 2010

fion, aka depka to tu čítam, tfuj, tfuj preč rýchlo 😉 vidite, vy jak pekne predavate a ja sa niektorých veci nemožem zbavit.

imis
25. jan 2010

Zuzi,ved o to ide-podväzky,zavoj,topanky a varis 😀 😀 😀 😀

fiona8
25. jan 2010

mate pravdu zenicky 🙂 tak ideme hruskovat 🙂 🙂 aj v tescu som kupila dnes bio hrusky a bio mrkvu 🙂 ake davate obycajne?? je to dost drahe, najlepsie by bolo mat take prave od babicky....ale ked nase babicky su cinziakove
anjeliok
vy uz lozite?? ste sikulky 🙂

imis
25. jan 2010

domus,co chces predat? Daj sem,maco tvrdi,ze ja raz predam ja jaho a deti 😀

imis
25. jan 2010

ja jaho znamena aj jeho

😀 😀 😀 😀 😀 😀

anjelikbambulka
25. jan 2010

fion, no skôr by som to nazvala zmiešaninou lozenia a plazenia 🙂

imis
25. jan 2010

Fion,tak dajte dnes hruskovicu,zajtra jablkovicu a uvidis o kolko krajsi bude Juraskov svet 😉

anjelikbambulka
25. jan 2010

idem zaliať kafčo... dá si niekto?

dominka11
25. jan 2010

imis - nechces kupit kočík? 😀 😀 😀 a mam aj ja veru doma ešte svadobne topanky. a pochpili sme 😀

dominka11
25. jan 2010

ja si dám, ale ešte stale tlačím do hlavy.

imis
25. jan 2010

aj ja si dam kafco.
Domi co predavas PP? Ten novy? 😕

dominka11
25. jan 2010

fion, malemu daj radšej len hrušku, hruškovicu ulej sebe 😀

dominka11
25. jan 2010

ee, ten prvy čo som mala ešte, zeleny, ty si ho asi nevidela ešte.

imis
25. jan 2010

Nevidela.Co to bolo zac?

fiona8
25. jan 2010

no hruskovicu veru mam 😉 len este dat sa na alkohol a bola by som uz uplne jasna 🙂 zatial si varim caj nervák, a papam bkomplexy a magnezium,ze to je na stres 😉
anjelik ja som to masko tiez robila, ked ivko dosiel domov minule....a bolo to stráááááááááášne dobréééé

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre