Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
5. feb 2010

Ani my dnes nikam nepôjdeme. Akurát k maminke na obed 😅

Zuzu: no tak celý týždeň si tam neni a oni keď prídeš, tak ťa k automatu pošlú namiesto toho, aby si ťa užívali 😠 Toto by som im ja nigdá neodpustila 😀

imis
5. feb 2010

Zuzi a preco teba posielaju k automatu? Ved tam, byva vzdy ten velky sympatak zo Ziliny 😀 Cos tam robila a kedy si ty nebola ako z burdy? 😉
Klaudi,uz bol Zuzin cas,tak uz to ma za sebou. A Polniska chalana? No,mozno budu so Zuzou svatky 😀 😀 😀

imis
5. feb 2010

to naco som dala ciarku za "tam"? 😕 😨 😨 😨 😠

retaux
5. feb 2010

Bola som sa aspoň z pyžama vyzlieť 😅 😔 To je strašné ako človek na dovolenke zlenivie. A radšej už idem aj het, lebo budem mať výčitky, že som zase len pred PC sedela.

zuzu80
5. feb 2010

Marianka, aby si mala dlhsi prispevok 😀 😀 😀

Polnisova je tehotna? 😕 .Fuha dake mam medzery v slovenskov showbiznise, musim dnes dostudovat cas. sk a bleskovky 😀 😀 😀 😀

retaux
5. feb 2010

Ahooooooojte a pekný víkend všetkým. 😉

imis
5. feb 2010

Luci,coooooooooo 😨 😨 😨 😨 ,kam ides?
Zuzi a cos robila pri tom automate?

klauduska
5. feb 2010

aj ja uz prcham,lebo Filipko mi nedopraje byt s Vami..... 😒

imis
5. feb 2010

Tak ahojte! Ale viete k comu ste ma teraz prinutili? Idem zehlit 😖 😖 😖

zabinka
5. feb 2010

imis, to si mala hned povedat, ze budes dnes zehlit, mohla som po ceste zobrat aj tu moju kopu a ked sa budem vracat (ak sa nam podari prejst) domov, tak uz vyzehlene zobrat domov. 😀 😀 😀 😝

imis
5. feb 2010

No,uz som spät.Prave som zlyhala,ako matka ☹ 😀 😀 😀 Tobino isiel spat az po pecke na zadok. To dnes ani nebol Tobco,ale zly duch.Ale ked dostal,vytrestil oci,velky rev a do minuty tvrdy,tak neviem,ci to moje zlyhanie nebudem pouzivat castejsie.
Zabi a vies co? Simeon nechce o nijakej inej skole pocut,len o "jednotke" Tak mozno sa budeme vidiet na zdruzeniach rodicov a (ne) priatelov skoly.Zajtra ideme,nech uz to je cierne ne bielom. A tam je moja krestanska vychova..................... 😖

imis
5. feb 2010

Co to tam robite na facebooku s tymi farmami a aquariami? 😕

anjelikbambulka
5. feb 2010

imis, tak tú pecku považuješ za zlyhanie???? ale vidíš, ako to pomohlo 😀 😀 😀

aj emmka je dnes, akoby sa nevedela zmestiť do kože 😀 😀 😀 asi majú decká svoje dni 😀 😀 😀

anjelikbambulka
5. feb 2010

maji, už si dávala tobinkovi bravčové mäsko? v časopice dieťa som čítala, že sa môže od 8. mesiaca... 🙄 🙄 🙄 ale sa mi to zdá nejak skoro, nie???? 😒

zabinka
5. feb 2010

imis, ale my chodime na Zaborskeho, to je tusim "dvojka". Ale rada by som sa stretavala na rodicku aj s Tebou. Ale zas treba deti respektovat, bude to urcite lepsie ako keby bol v nejakej skole nutene a nebude sa mu tam pacit. 😉

zabinka
5. feb 2010

a ako mama si urcite nezlyhala. Sice tiez nie som zastancom bitia, ale niekedy jedna vychovna ma vacsi ucinok ako cokolvek ostatne. Nas Radko mal jedno obdobie, ked hryzol vsetkych dokola a nic nepomahalo, ziadne vysvetlovanie, nic. Az nas to raz tak dozralo, ze sme uhryzli my jeho a odvtedy bol pokoj. 😀 😀 😀

zabinka
5. feb 2010

ahoj anjelik, tak aj Emmka ma svoj den? Som zvedava, aki budu nasi, ked sa vratia z detskych zariadeni 😀

anjelikbambulka
5. feb 2010

veru, veru, zabi... asi je niečo vo vzduchu 😀 😀 😀

zabinka
5. feb 2010

no tak ked je nieco taketo vo vzduchu, to nasi ani nahodou nemozu obist. A uz Ti mala spinka?

anjelikbambulka
5. feb 2010

áno, spinká od 11,30... dala som ju skôr, lebo o druhej nám majú prísť robiť magio, budú vŕtať, tak nech sa dovtedy vyspinká 🙂 😉

zabinka
5. feb 2010

a super, tak vecer magujete, co? 😀

anjelikbambulka
5. feb 2010

nooo, máme pred bytovkou strom, tak dúfam, že nám to pôjde... 😖 😖 😖

imis
5. feb 2010

Zabi,tak Zaborsky? 😕 A ja co som furt v tom bola,ze na jednotku idete? Som sa nasmiala s tym uhryznutim,ale dobre ste spravili.
Zuzi,ja som veeeeeeeeeeelmi zly poradca co sa tyka stravy.Casopisy typu mama a ja ,maminka,dieta..................som prastila uz pri Aronovi.Strasne sa tam rozchadzali nazory,clovek mal plno informaciii o vsetkom a vlastne o nicom. Tobco uz jedol asi vsetko-bravcove,telacie,kralicie,kuracie,ryby,na vianoce kapustnicu,minule mexicke fazulky,lizatka chupa chups,fornetky............... No proste,vobec nepozeram na mesiace.Dam mu,ak mu chuti zje,ak nie je ziadna reakcia dalej neriesim. 😅 😎

imis
5. feb 2010

A bistu-ze magio.Tak zuzi ty uz budes len pred telkou Rosamundy kukat,co?

anjelikbambulka
5. feb 2010

maji, ja som na tom s malou podobne... minule jedla s ocinkom chlebík namočený v guláši 😉 😉 😉 a len tak sa oblizovala 😅 😅 😅
je to presne tak, ako píšeš, niekde píšu tak, niekde inak a človek je z toho magor 😀 😀 😀

no a telenovely? to ja nemusím... ja skôr prírodopisné, vraždy a taaaaak 😀 😀 😀

anjelikbambulka
5. feb 2010

teraz papám palacinky... 🙂 😉 🙂 😉 mňam, mňam... s čokoládkou a šľahačkou 😉 🙂 😉 🙂 😉 seriem ja na líniu 😀 😀 😀

anjelikbambulka
5. feb 2010

pardoooon za ten výraz, ale slušnejšie sa to jednoducho vyjadriť nedá 😀 😀 😀 😀

imis
5. feb 2010

zuzi,co sa ospravedlnujes? Ser na nu! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anjelikbambulka
5. feb 2010

😀 😀 😀 😀

svoradinka
5. feb 2010

Ahojte 🙂

My sme predchvilkou prisli od doktorky. Cesty sú naozaj otrasne do NR a ešte k tomu bola aj nehoda pred Lapašom. Už som rada,že sme doma. Tomasko to vsetko ma z tych soplikov, hrdielko zapalene,usko trosku podrazedne a tak zas mame antibiotika,ale aspon ze teplota uz nie je.

Imis......takze zajtra nejdete pozriet na tu cirkevnu skolu. Hadam bde Tomimu do zajtra lepsie,lebo inac budeme musiet ist inokedy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre