Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
9. feb 2010

no, aj teraz tlačím linu, ale keď je takááááááááááááááááááááááááááááááááto dobrá 😵

zuzu80
9. feb 2010

Lucka, tak ste toho vcera riadne postihali. Sladky koktejlik na rano 😒 aj 3D kino s hlavnym hrdinom vasim miminom 😉 . Tesim sa na fotecky. To je take milucke vsetko co tu pisete, este raz si to precitam a vybavim objednavku uz v priletovej hale v Rime 😀 😀 😀

a mena ste vybrali fakt krasne 😉 🙂

dadadulka
autor
9. feb 2010

zuzu správna reč 🙂 o chvíľu s luckou porodíme a nebude nás mať kto vystriedať 🙂 😉 načo čakať???

retaux
9. feb 2010

Dadu: ďakujeme. Ja chodím tiež do MC aj na normálne sono, lebo ja tam mám aj doktora.
Len aby sme potom tie bacuľaté bábätká aj vytlačili. 😅 Ja tlačím lentilky. 😀

retaux
9. feb 2010

K tým menám: chlapčenské muselo byť také a dievčenské - klasika sme sa nevedeli dohodnúť 😝 😀

Zuzu: len aby vás tam na letisku potom nezabásli za pohoršovanie verejnosti 😀

retaux
9. feb 2010

A včera sme ešte stihli aj kočík objednať. Nejako sa mi zdá, že sa bude mooooc podobať na ten, ktorý mala Lucka 😅

MM chce, aby dievčatko bolo Miška 🙄 🙄 🙄 🙄 Vraj, keď môže byť jedno dieťa po mne, aby aj po ňom bolo. Ale mne sa to meno táááááák nepáči 😢

klauduska
9. feb 2010

Cafte zienky,

ja len na rychlo,ze sme nakoniec neockovali,lebo dr. sa nezda,ze Filipko tolko kaka,tak dnes ideme na vyter a radsej ho neockovala,aby zasa nedostal dodneska teplotu...takze tak....tak neviem kedy nas budu ockovat.....

ja sa chystam si vybrat nejake rifle,ale ved tu vo vrabloch nic poriadne nemaju...... 😠 lebo vsetko na mne lieta.....to je asi ten lepsi pripad,nie??? 🙂

anjelik....tak strom tam mate?Keby bolo nieco,daj vediet,strom potajomky opilime.... 😉 😀

retaux
9. feb 2010

Klaudi: aspoň je to tak lepšie. Zistíte, čo je Filipkovi 😉 Očkovanie ho počká.

dadadulka
autor
9. feb 2010

luci no u nás hneď viedli mená Matúš a Ema...ešte pred malým... 🙂
ja som mala v triede Emu a všetci len Emka, Emuška... a vtedy sa mi zaľúbilo 😵
a Miška je tiež pekné meno, prečo sa ti nemľúbi?
mne minule mužík zapotil, že dajme Carmen 😲 😀 😀

lolita.9991
9. feb 2010

fiona diki za tie cisla 🙂

dadadulka
autor
9. feb 2010

klaudi držíme Filipkovi palčeky, nech to všetko chlapsky zvládne 😉
a oblečko asi len V NR, tu ninčen... 😒

dadadulka
autor
9. feb 2010

lolita vitaj 😉 ďalšia tehuľka 🙂

retaux
9. feb 2010

Dadu: ja neviem vysvetliť, prečo sa mi nepáči to meno, ale nemám z neho dobrý pocit. 😅 Sama neviem prečo.

Ideme sa s Luckou obliecť a ideme trochu von.

dadadulka
autor
9. feb 2010

neboj, veď sa ešte dohodnete a vôbec, kto má na sále posledné slovo? 😀 😀 😉 😉

aj ja by som mala zbehnúť do mesta, dúfam, že nie je veľká kosa...

lolita.9991
9. feb 2010

dadadulka dakujem za privitanie,ako pozeram aj ty budes mat dievcatko,xixi

vsetko nakupene nachystane?

dadadulka
autor
9. feb 2010

lolita tak z polovice 😅 mám veľa vecičiek po malom, ale nejaké ružové, cukríkové určo dokúpim ešte 🙂

lolita.9991
9. feb 2010

kedy mas termin?rodit budes v nr?

ja som chodila do vrabel na gympel a nikdy by ma nenapadlo ze si budem brat vrabelcana o 4 roky nato,xixi

imis
9. feb 2010

Ranko zienky.Teeeeeeeeeda,ze tehu,sono,vybavicka.Nedrazdite! 😀 Zuzi,ty si objednavku len pekne vybav uz teraz v Rime.Co to budes odkladat? Roky plynu................... 😔 😅 😀
Tobko este horuckuje a uz sa aj vyhadzal.Prekonzultovane-6 choroba,tak zrazame horucku a cakame na stastny koniec. Maci robi teraz nocne po 100 rokoch,tak cez den sa mu budem venovat. Ale nakuknem aj sem obcas. 😉
Lolita vitaj.A ty budes vrabelcancanka,ked sa vydas? Kadernika aj ja odporucam Janika Janka.

lolita.9991
9. feb 2010

noo svadbu mame vo vrabloch an urade,a vo vrabloch budem byvat,ale na zaciatku budem byvat este domka v nr apotom neskor sa prestahujeme k svokrovcom

dadadulka
autor
9. feb 2010

predsa som šla do toho mesta, zima je, ale dá sa to vydržať, prišli sme s rumencom na líčkach 🙂

lolita termín mám v apríli, ale brala by som aj koniec marca 😅 mala by som krásny darček k narodkám 😵
a rodiť by som chcela v LV, tam som bola aj prvýkrát a spokojnosť 😉

majul my nemdráždime 🙂 len si tehu-sono zážitky vymieňame 😀 Tobinko, držkaj sa!!! 😉

a stretli sme aj klauduškovcov, Filipko ukážkovo spinkal, zlatý 🙂 klaudi má super figúru, vyzerá ako dievčatko 🙂

dadadulka
autor
9. feb 2010

vrrr... ide ma poraziť, malému sa teraz pokazila bunda 😠 resp. zips ☹ no nemohla už vydržať?????

retaux
9. feb 2010

Vrrrrrrrrr 😠 Mňa ide poraziť viac. Moje decko sa rozhodlo dnes absolútne ma neposlúchať a robiť mi totálne natruc, takže sme nakoniec ani nikde neboli. Taká som vytočená, že až!!!!!!!!!

retaux
9. feb 2010

A toto ste videli? 😲 😲 😲 Čo sa už v dnešnom svete robí 🤐
http://www.ct24.cz/domaci/80294-miminka-se-uci-...

fiona8
9. feb 2010

dadu aj mne sa pokazil zips... 😠 a to ju mám druhý mesiac,............vrrrrrrrrr
lolitka...nemáš začo 😉
my sme tiež boli vonku, je príjemne zima 🙂 a potom sme si mixovali mrkvičku a krumpličku 🙂

anjelikbambulka
9. feb 2010

ahojte kočandy,

tak som vás dočítala... emmka buvká, tak vás idem trošku kuknúť... dúfam, že ste sa všetky nestratili...

takže pekne po poriadku:

imis, tak našťastie to nie je nič vážne 😉 😉 😉 už len rýchlo preč s horúčkou a tobino bude zdravučký 😉 😉 😉

luci, super, že všetko je ok a bábätko rastie... aj mená máte krásne 😉 😉 😉 mne sa miško veeeeeľmi páči, ale mm o ňom nechce ani počuť... ale keby sme mali druhého chlapca, nepopustím a bude miško 🙂
inak, v pondelok mi lucka v chrobáčiku rozprávala, že bude mať bračeka, tak neviem, neviem, asi má aj ona nejakého ciťáka 😀 😀 😀

klaudi, s tým stromom sme už nad tým uvažovali 😀 😀 😀 ale bolo by asi veľa hluku pri pílení 😀 😀 😀

a ešte sa vám idem pochváliť, že od nedele už bežkáme po štyroch... predtým sme sa len plazili, ale už je z nás lezúnik 🙂

dadadulka
autor
9. feb 2010

luci to chce kľud 😉 ja viem, že sa mi to ľahko hovorí, mňa tiež už vie drobec tak vytočiť, že
nespoznávam samú seba 😲 😔 a teraz detto, keď pripočítam hormóny, únavu...

zuzi blahoželáme malej štvorbežke 😀 😉 šikuláčka malá...

dadadulka
autor
9. feb 2010

😲 ty brďo... letí, letí, všetko etí...??? 😲 😕 😨

dadadulka
autor
9. feb 2010

juj, táto klávesnica je už na prd, malý mi ju pomaly, ale isto demontuje 😠

anjelikbambulka
9. feb 2010

to čo je s tým koňom???? 😠 😠 😠 stále ma hádže na prvú stanu ☹ ☹ ☹

retaux
9. feb 2010

Tak už leží v posteli. Snáď čoskoro zaspí. Ja viem, že to chce kľud, ale niekedy sa fakt nedá 😖

Anjelik: gratulujem k štvornožkovaniu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre