Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
23. júl 2009

ideme teraz von 🙂

zabinka
23. júl 2009

dobre ranko vrable! 🙂 😎

dadu, ty tak skoro vzdy vstavas alebo mas nuteneho budicka (takeho maleho, krasneho)?

zuzu80
23. júl 2009

dobre ranko 😎 😎 😎

dnes nam ujo meteorolog hlasal tropicky den, a ze mozno dnes padnu rekordy teplotne....len aby sme my nepopadali....takze pekne v chladocku sediet a vela, vela tekutin 😉 🙂

dadu, ja som kricala, ale nevnimala si....piskat neviem 😀 😀 😀 😀 😀

Klaudi a kocik mate doma? To ja by som urcite chodila cele dni po dome a trenovala......moj mnazel priniesol kocik domov az ked sme boli doma z porodnice...dobre on vedel co cinil 😀 😀 😀 😀 😀

idem si uvarit kafendo a pustam sa do prace......

zuzu84
23. júl 2009

dobre ranko.
klaudi kocik je pekny bude sa malinkemu prijemne vozit.Aj ja pojdem von potom este varit a chcem urobit zakusok takze som si tiez na seba dnes usila. 🙂

fiona8
23. júl 2009

ahojte kočky
mame kočík a postielku 🙂 🙂 🙂 jupi ju 🙂 pi jupi 🙂 🙂

zuzu84
23. júl 2009

fiona tak hod foto nech sa pokochame 😀

dadadulka
autor
23. júl 2009

a sme tady... špacírku máme úspešne za sebou 🙂 aj balónik v 101-ke sme vyfasovali 😀 😎
drobec sa vytešoval 😀 a fčul mi zaspinkal, tak idem, hodiť aj ja kafčo 🙂 😉

dadadulka
autor
23. júl 2009

zabi no my máme veru doma živý budíček, takže dlhý spánok raňajší u nás nehrozí 😀 😅
ale o siedmej ráno je vonku fantasticky 😎 paráda 😎

fion áno, áno hoď fotečky pjjjosííím... 😉

dadadulka
autor
23. júl 2009

zuzu aj si kričala moja...??? no vidíš, nielen šediviem, ale aj hluchnem na staré kolená 😀 😀 😅 😕

dadadulka
autor
23. júl 2009

zuzu84 to ti držím palce, v tomto hice toľko času stráviť v kuchyni 😲 to je zabiják... 😝 😝 😝

fiona8
23. júl 2009

baby hodim hodim ale majte trpezlivost....odchadzame teraz zase robit do bytu tak mozno vecer ak sa podari dam....papaaaaaaaaaa 🙂

fiona8
23. júl 2009
anjelikbambulka
23. júl 2009

Ahojte babulky, prajem vám krásny dník... Dnes má byť vraj najteplejší deň v tomto roku 😝 To bude híííííc 😝 Ja s malou ani nejdem vonku, možno až večer, ak bude chladnejšie... Včera sme s ňou boli na návšteve, v aute horúco, tak mi večer vracala ☹ Asi z toho tepla... Ale už je našťastie ok...

zuzu84, včera som ťa asi videla, ale nie som si istá, či si to bola ty... na prechádzke, aj s ďalšími mamičkami... môže byť?

dadadulka
autor
23. júl 2009

fion peknučký 🙂 malý si v ňom bude rád riťku voziť 🙂 😉

fiona8
23. júl 2009

ano je chutny...... 😉 aj ked mojim favoritom bol trosku iny...ABC desing.....
ale k nemu bolo vsetko treba doobjednat, tak sme zvolili tento a tam uz vsetko bolo v cene....kupili sme ho v NR v ALL TOYS

klauduska
23. júl 2009

Breee ranko kockz alebo uy den

dadadulka
autor
23. júl 2009

😲 teeeda dnes je brutus hicovo 😝 😝 😝

dadadulka
autor
23. júl 2009

aj tie tlačice sa topia pod rukami 😅 😕 😝

zuzu84
23. júl 2009

Fion aj my sme kupovali kocik Alltoys tam je pekny vyber.Ja som ho tiez kupila vopred este mala nebola na svete a kazdy den som chodila pozerat sa nan a trochu som ho aj testovala po byte. 😀
anjelikbambulka: hej boli sme vonku nestretali sme sa nahodou na rohu kde je zlatnictvo.Aj som si myslela ze si to ty len som si nebola ista.Musime zorganizovat stretko aby som vas spoznala.Ty si nerobila nahodou v tatra banke?

svoradinka
23. júl 2009

Ahojte 🙂
vsety vas zdravým a posiela, srdecny pozdrav z Liptova.

Aj na Liptove je dnes hic,esteze u nasich je v byte hladno tak je nam fajn. Vybrala som sa s detmi a s dedkom do mesta k fontanke a predstavte si,ze uz nejd stale. Oni ju asi pustaju len tak kazdu hodinku na 5 min.,tak sa aspon stihli trosku vymocit. A teraz budeme do 15h doma oddychovat a poobede pojdeme k svokrovcom.

svoradinka
23. júl 2009

klaudi a fion...nadherne kociky 🙂

dadadulka
autor
23. júl 2009

svoradka ahoj 🙂 nezabudni fotiť a fotiť 😉 nech sa aspoň z fotiek pokocháme 🙂

svoradinka
23. júl 2009

no par som porobila,ale len ako papali kukuricu kym nesla fontanka a ked sla zrovna som tam nebola,ostal s nimi dedko a ja som bola na nakupoch.

anjelikbambulka
23. júl 2009

áno, zuzu84, robila som v TB, aj odtiaľ ťa z videnia poznám... presne tam na rohu sme sa stretli, ty si naháňala maličkú 🙂 mala krásne šatočky 🙂
nabudúce ťa oslovím, aj som chcela, ale som si nebola istá...

adi, takže oddychuješ? mne prídu zajtra rodičia, na celý víkend, tak aj ja si trošku oddýchnem... v sobotu som objednaná ku kaderníčke, potom hodím foto...

zuzu84
23. júl 2009

anjelikbambulka: ale tam si mala este dlhe vlasy?
Satocky sme dostali od krsnej kupila ich v anglicku ja som tiez aj tu zhanala nieco podobne ale nikde som nic take nenasla.

anjelikbambulka
23. júl 2009

áno, to som mala ešte dlhé, ostrihať som sa dala až pred pôrodom...

dominka11
23. júl 2009

ahojte babulky, ja som sa na MK dnes ani nedostala, lebo sme mali návštevu, o kt. som si myslela, že je hodinvá a zdržali sa 7hod.... 🙄 poviem vám, ku koncu som už aj upratovat išla, lebo tu mam mamu a chcela som si porobit, ked je tu a oni sedeli a sedeli.ale to je nadlho. zajtra mi už mama odchádza, tak zas budem na všetko sama.

aj ja musím hodit konečne foto, ako som ostrihana, aby ste ma spoznali 🙂 😉 dnes som tuším videla imis, ked vychadzala z tesca, len ma to neskoro tuklo...

idem ešte dorobit nejake veci a hajde do postele, dufam, že aj krpec už zaspal.

dominka11
23. júl 2009

ozaj dadi, nákup v tevose dopadol dobre, ked som vošla nebola tam, ukradla som si posledný balík 4iek a potom už zas volade letela. a potom sme boli v nr v tescu a tam mali akciu na take obrovske balenie v krabici, tak aj to sme kupili, takže mame na chvilku pokoj s plienkami. idem si vás prečítat ešte.

dominka11
24. júl 2009

dobre ranko sa praje 🙂

zuzu80
24. júl 2009

dobre ranko 😎

dnes to zasa vyzera na krasny den 😎
V noci ta burka 😕 😕 😕 ci vichrica, ci co to bolo, my sme uz od jednej v noci nemali prud a rano este stale nie....keby ste ma dnes videli aka som krasna, ked som sa chystala do prace a v kupelke viac tma ako svetlo 😀 😀 😀 😀

no idem kafco zalievat 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre